آموزش باستان شناسی

» ذکر و دعاهای مجرب برای باطل سحر و گشایش بخت با قرآن برای ازدواج و بخت گشاییباستان شناسی و ذکر و دعاهای قرآنی

توضیحات

در این پست از سایت antique-book-treasure ذکر و دعاهای مجرب برای باطل سحر و گشایش بخت با قرآن برای ازدواج و بخت گشایی را برای شما عزیزان قرار دادیم. دعا و ذکر و طلسمات بسیار قوی و مجرب برای بخت گشایی ازدواج دختران و پسران و همچنین دعاهای مخصوص باطل کردن سحر و جادو طلسم و همچنین دعاهای قرآنی و مجرب برای گشایش بخت دختران و پسران بخت برگشته که ازدواجشان قفل شده است و خاستگار ندارند . در ادامه مطلب ذکر و دعاهای بسیار قوی و مجرب قرآنی برای باطل کردن طلسم سحر و جادو برای ازدواج و همچنین دعاهای مجرب قرآنی برای گشایش بخت دختران و بخت گشایی پسران برای ازدواج و خاستگاری را خواهید دید .

ذکر و دعاهای مجرب برای باطل سحر و گشایش بخت با قرآن برای ازدواج و بخت گشایی

ذکر و دعاهای مجرب برای باطل سحر و گشایش بخت با قرآن برای ازدواج و بخت گشایی

ذکر و دعاهای مجرب برای باطل سحر و گشایش بخت با قرآن برای ازدواج و بخت گشایی,دعای قرآنی برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو,ذکر و دعای قرآنی مجرب برای باطل کردن جادو سحر و طلسم,ذکر و دعاهای قوی قرآنی برای گشایش بخت دختران برای ازدواج و داشتن خاستگار,طلسم و دعای قرآنی برای بخت گشایی دختران برای ازدواج

ذکر و دعاهای مجرب برای باطل سحر و گشایش بخت با قرآن برای ازدواج و بخت گشایی

دوستان عزیز لطفا هر کسی در این خصوص دعایی بلده یا شنیده اینجا بذاره تا بقیه دوستان هم استفاده کنن

هرگاه خواستید برای خود و یا برای دیگران تعویذ یا دعای بخت گشایی بنویسی

باید که این عمل را در اول ماه انجام دهی وقتی که طالع طالب قمر در عقرب

نباشد (به تقویم ساعتنامه) و در ایام نحس نباشد و در ساعت سعد مانند

شمس یا مشتری انجام داد و در روز یکشنبه یا پنجشنبه یا جمعه باشد و

هنگام نوشتن باید بخور خوشبو سوزاند و قبل از این عمل چند روز قبل ترک

گوشت حیوانی کرده و دو رکعت نماز حاجت خواند و از صمیم قلب و خلوص نیت

عبادت کرد و طلب بخت گشایی نمود و دعا را باید به مشک و زعفران و آب باران

گلاب یا برف نوشت و ۴۰ روز منتظر باشی برای نتیجه عمل خود. در این مدت

اگر دعا و تعویذ شما صحیح باشد و مستجاب شده باشد حتما مشخص می شود.

*************************************************

قلیاب رو از عطاری ها میتونین تهیه کنین یه چیزیه مثل سنگ ریزه خیلی ریزه من استفاده کردم ولی چیزی نشده با سرکه قاطی کردم و آب پاشی کردم چهار گوشه خونمون ولی چیزی نشده
قراره هست اینجا فقط دعاهای قرآنی رو انجام بدیم اگر میخوایم دوباره چیزایی مثل قلیاب و اینا رو استفاده کنیم که باز میریم سر خونه اول

*************************************************

راههایی برای نجات از سحر و جادو!
«قل اعوذ برب الفلق» بگو پناه می برم به پروردگار سپیده دم (اعوذ یعنی پناه بردن از شئی هراسناک به موجودی نیرومند برای دفع شر)

«من شر ما خلق» از شر آنچه که آفریده است

«و من شر غاسق اذا وقب» از شر تاریکی آنگاه که فراگیر شود.

«و من شر نففثت فی العقد» و از شر زنان جادوگر که به هنگام افسون کردن مردمان در گره های جادو سخت می دمند .

«و من شر حاسد اذا حسد» و از شر هر حسود آنگاه که حسد می ورزد.

مگر خداوند شر آفریده است؟

حضرت معشوق می فرماید: «من شر ما خلق» مگر خداوند شر آفریده است؟

خداوند در این سوره می فرماید: آنچه من آفریده ام که البته خلق آنها و دارای وجود شدن آنها خیر است اما بعضی از اوقات این خیرات آفریده شده با اختیار خود شر ایجاد می کنند و خدا طبق سنت خود که بنا دارد به انسان ها اختیار بدهد تا خود انتخاب کنند جلوی شر آنها را نمی گیرد اما به ما راهکار ارائه می دهد که چگونه با این شرور می توانیم مقابله کنیم و این راهکار همان پناه بردن به خالق آنهاست که مسلما کسی که می تواند شر آنها را از بین ببرد خالق آنهاست که به همه ابعاد وجودی شما و آنها آگاه است.

خداوند اسباب فراوانی برای امان بخشیدن به انسان ها از شر آفریده ها تدارک دیده، به عنوان مثال، خانه ای که در آن زندگی می کنیم وسایلی که توسط آن خطرات را پیش بینی می کنیم. در زمان حاضر و هر چه پیش می رویم این وسایل را بیشتر پیش بینی می کنیم (ترمز ای بی اس، انرژی اتمی، دارو های رفع بیماری و…)

گاهی وجود همین اسباب و وسائل، مانند حجابی بر یک واقعیت ما را از ناتوانی خود در محافظت از خویشتن غافل می سازد، که بشر در این شرایط به حدی می رسد که مانند فیلسوف آلمانی ” نیچه ” به طور رسمی اعلام می دارد: خدا مرده است.

این سوره به ما می فرماید که هر مقدار پیشرفت داشته باشیم ، باز هم برای دفع کوچکترین این شرور به توسل به خدا نیازمندیم.
در صحیفه الرضا از امام رضا علیه السلام نقل شده است: «به جهت دفع ضرر سحر و بطلان آن دستت را مقابل صورت قرار بده و بخوان : بِسمِ الله الْعَظیم رَبّ الْعرشِ الْعظیم إلاّ ذَهبت و انْقرضت»

با استفاده از راهكارهای زیر انشاءالله می توانید سحر و طلسم را باطل كنید:

۱ ـ پناه بردن به خداوند (گفتن اعوذ بالله من الشیطان الرجیم) و زیاد خواندن سوره‌های فلق و ناس؛

۲- خواندن آیه ۵۱ و ۵۲ سوره قلم (یعنی از: «و إن یكادالّذین … تا آخر سوره») و هم چنین خواندن «آیة الكرسی».

۳- حاج شیخ عباس قمی در كتاب مفاتیح الجنان از امیرالمۆمنین علی علیه السلام نقل نموده است كه جهت باطل كردن سحر این جملات را بنویسید و همراه خود داشته باشید:

«بِسمِ الله وَ بِالله، بِسمِ الله وَ ما شاءَالله، بِسم الله لاحَولَ ولاقُوّه الا بالله، قالَ موسی ما جِئتُم بِه السِّحرُ اِنَّ اللهَ سَیُبطِلُهُ اِنَّ اللهَ لا یُصلِحُ عَملَ المُفسِدینَ، فَوَقَعَ الحَقُّ و بَطَلَ ما كانُوا یَعمَلونَ فَغُلِبوا هُنالِكَ وَانقَلَبُوا صاغِرینَ» (۱)

۴- همچنین از حضرت روایت شده است: جهت محفوظ ماندن از سحر و جادو، شب ها پس از نماز و روزها پیش از نماز هفت مرتبه بخوانید: «بِسمِ الله وَ بِالله سَنشُدُّ عَضُدَكَ بِأخیك وَ نَجعَلَ لَكُما سُلطاناً فَلا یَصِلونَ إلَیكُما بِآیاتِنا أنتُما وَ مَن اتَّبَعَكُما الغالِبون». (۲)

محمد بن مسلم از امام صادق علیه السلام نقل كرده: جهت بطلان سحر، این دعا را بنویسید و همراه خود نگه دارید: «قالَ موسی ما جِئتُم بِهِ السِّحر إنَّ الله سَیُبطِلُه إنّ الله لا یُصلِحُ عَملَ المُفسِدین و یَحِقّ الله الحَقّ بِكلِماتِه و لَو كَرِهَ المُجرِمون اَأنتم أشَدُّ خَلقاً أمِ السماءَ بناها رَفعَ سَمكَها فَسوّاها» تا آخر آیات سوره نازعات. در ادامه: «فَوَقَعَ الحَقُّ و بَطَلَ ما كانُوا یَعمَلونَ فَغُلِبوا هُنالِكَ وَانقَلَبُوا صاغِرینَ و أُلقی السَّحرةُ ساجدین، قالوا آمَنّا بِربِّ العالَمین رَبِّ موسی وَ هارون»(۳)
– خواندن این آیه نیز جهت خنثی كردن اثر سحر وارد شده است: «إنَّ ربّكم اللهُ الَذی خَلقَ السَموات وَ الأرض فی سِتةِ أیّام ثُمَّ استوی عَلی العَرش یُغشِی اللیل النَهار یَطْلبه حثیثاً و الشَّمْس وَ القَمر و النُجوم مُسخّرات بِأمره ألاَ لَه الخَلق و الأمر تَباركَ اللهُ رَبّ العالَمین». «ادْعُوا رَبَّكُمْ تَضَرُّعاً وَ خُفْیَةً إِنَّهُ لا یُحِبُّ الْمُعْتَدِینَ وَ لا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ بَعْدَ إِصْلاحِها وَ ادْعُوهُ خَوْفاً وَ طَمَعاً إِنَّ رَحْمَتَ اللَّهِ قَرِیبٌ مِنَ الْمُحْسِنِین».‏(۴)

۶- در صحیفه الرضا از امام رضا علیه السلام نقل شده است: «به جهت دفع ضرر سحر و بطلان آن دستت را مقابل صورت قرار بده و بخوان : بِسمِ الله الْعَظیم رَبّ الْعرشِ الْعظیم إلاّ ذَهبت و انْقرضت». (۵)

۷- علامه كفعمی دعایی به عنوان حدیث قدسی نقل كرده است كه خداوند به حضرت محمد صلی الله علیه و آله فرمود: «كسی كه دوست دارد از سحر در امان باشد، بگوید:

«اللَّهُمَّ رَبَّ مُوسَی وَ خَاصَّهُ بِكَلَامِهِ وَ هَازِمَ مَنْ كَادَهُ بِسِحْرِهِ بِعَصَاهُ وَ مُعِیدَهَا بَعْدَ الْعَوْدِ ثُعْبَاناً وَ مُلَقِّفَهَا إِفْكَ أَهْلِ الْإِفْكِ وَ مُفْسِدَ عَمَلِ السَّاحِرِینَ وَ مُبْطِلَ كَیْدِ أَهْلِ الْفَسَادِ مَنْ كَادَنِی بِسِحْرٍ أَوْ بِضُرٍّ عَامِداً أَوْ غَیْرَ عَامِدٍ أَعْلَمُهُ أَوْ لَا أَعْلَمُهُ وَ أَخَافُهُ أَوْ لَا أَخَافُهُ فَاقْطَعْ مِنْ أَسْبَابِ السَّمَاوَاتِ عَمَلَهُ حَتَّی تُرْجِعَهُ عَنِّی غَیْرَ نَافِذٍ وَ لَا ضَارٍّ لِی وَ لَا شَامِتٍ بِی إِنِّی أَدْرَأُ بِعَظَمَتِكَ فِی نُحُورِ الْأَعْدَاءِ فَكُنْ لِی مِنْهُمْ مُدَافِعاً أَحْسَنَ مُدَافَعَةٍ وَ أَتَمَّهَا یَا كَرِیم‏». (۶)

۸- صدقه دادن.

ان شاء الله با تداوم صدقه، تغییر محل زندگی، و تكرار سوره «یس» مشكلات و نفوس بد از اطراف شما دور خواهد شد. و در هر صورت به خداوند و حاكمیت اراده الهی همچنان معتقد باشید چه بسا همین فراز و نشیب ها دامی از سوی شیطان باشد كه ایمان شما را متزلزل كند. لذا با پایداری و استقامت ایمان خود را حفظ كنید تا در نتیجه آن شیطان ناامید شود و درهای رحمت الهی به سوی شما باز گردد.

*************************************************

ایت الکرسی بزن دیوارتون ۴قل بخون زیاد. اذان با صدای بلندو قران خوندن . از اقای بهجت

*************************************************

۱- اولین کاری که قراره با هم انجام بدیم :
به مدت ۱۴روز بعد از هر پنج نماز (صبح ، ظهر عصر، مغرب و عشا) نماز یک مرتبه آیت الکرسی تا هوالعلی العظیم ویک مرتبه سوره قدر را بخوانید
دراین ۱۴روز بعد از نماز صبح ۱۱۰مرتبه صلوات و شبها ۱۱۰مرتبه استغفار بگویید
در همین ۱۴روز بعد از نماز صبح ۱۱۰مرتبه بگویید:یافتاح یا کاشف
هرروز در خانه اسپند و نمک و زمه (زاج) بسوزانید
شبها موقع خواب سوره ناس و فلق بخوانید
هر کی حاضره بسم الله
۱- بهار
۲- دختر اردیبهشت
۳- عسل
۴- سیده بانو
۵-

دومین کاری که قرار هست با هم انجام بدیم :
بر یک مشت نمک ۷بار فاتحه و۷۰بار آیه ۸۰سوره یونس(قال الی موسی…) ۷۰بار سوره اخلاص ۷۰بار فلق و۷۰بار ناس و۷۰بار صلوات بخوانید و بر آنها بدمید و تا ۳روز نمکها را میل کنید (میتونیم این نمکها رو با نمک آشپزخانه قاطی کنیم یا بریزیم توی نمکدان چون همه باید از اون بخورن)
باطل السحر است برا همه چی خصوصا گره و سحر در ازدواج
بسیار مجربه
۱- بهار
۲- دختر اردیبهشت
۳- عسل
۴- سیده بانو

*************************************************

دعای سیفی صغیر، معروف به دعای قاموس، در مفاتیح الجنان آمده است. شیخ عباسی قمی(ره) درباره آن می‌گوید: «شیخ اجل ثقة الاسلام نورى – عطر الله مرقده – در صحیفه ثانیه علویه آن‌را ذکر کرده و فرموده که از براى این دعا در کلمات ارباب طلسمات و تسخیرات شرح غریب است و از براى او آثار عجیبه ذکر کرده‌اند

انواع ختم دعای شریف سیفی صغیر
مرحوم نراقی در کتاب شریف خزائن،۴ ختم های مختلفی را برای آن ذکر کرده اند، که از جمله آن:

۱٫ نود و نه (۹۹) مرتبه در ۹۹ روز می باشد. و به افرادی هم که توصیه کرده اند، بعد از انجام آن به نتیجه هم رسیده اند و به مدت ۴۳ روز جواب گرفته اند و دشمنانشان نابوده شده اند. و از کلمات علماء و بزرگان به دست می آید که برای رفع دشمنی و نابودی آن خیلی مؤثر است.
۲٫ هکذا در کتاب خزائن آورده اند که: ۹۹ مرتبه در طول ۹ روز خوانده شود.
۳٫ و هم چنین ۹۹ مرتبه در طول سه روز هم سفارش شده است که ختم صغیر می نامند.

*************************************************

برای گشایش بخت بسته٬ آیات زیر را بر کاغذ بنویسد و بر گردن آویزان کند:

سوره فتح آیات ۱ و ۲

۲- تمام سوره نصر

۳-سوره روم آیه ۲۱ ( و من آیاته ان … لقومٍ یتفکرون )

۴-سوره مائده آیه ۲۳ ( ادخلوا علیهم الباب … ان کنتم مومنین)

۵-سوره قمر آیات ۱۱ و ۱۲ ( ففتحنا ابواب السمائ … علی امر قدر قدر )

۶-سوره طه آیات ۲۵ تا ۲۸ ( قال رب اشرح لی … یفقهوا قولی )

۷-سوره کهف آیه ۹۹ ( و ترکنا بعضهم … فجمعنا هم جمعاْ )

۸-سوره توبه آیات ۱۲۸ و ۱۲۹ ( لقد جاء کم رسولٌ … و هو رب العرش العظیم )

پس از آویزان کردن این جمله به آن اضافه شود:

کذلک حللت فلان بنت فلانه ( ترجمه : بدین ترتیب فلان دختر فلانه را آزاد کردم توضیح : بجای فلان نام دختر و بجای فلانه نام مادر وی را می بایست نوشت)

*************************************************

شيخ بهايي در كتناب سرّالمستتر مي نويسد:
جهت دفع هر نوع سحر آيه ۳۳ سوره الرحمن را هفتاد بار بر ظرف آبي بخوانند و آن آب را در اطراف خانه و محل كسب و يا بر سر سحر شده بريزند مگر در حمام و يا توالت كه به طور عجيبي سحر از بين مي رود. إن شاء الله.

برای دفع جادوگران وسحر کنندگان وهمچنین دفع شیاطین (ایات ۵۴-۵۵-۵۶/سوره اعراف) را که به ایه ی سخره معروف است را زیاد بخوانید. (ان ربکم الله الذی…..(تا) قریب من المحسنین)
امام صادق (ع) : هر که زیاد سوره جن را بخواند در تمام عمر خود دچار چشم زخم و دمیدن(جادو) و سحر و مکر جن نگردد و با حضرت محمد (ص) باشد و گوید : بار الها! من خواهان تبدیل این مقام و انتقال از آن نیستم.
نیت کنید و سوره جن را تا ۴۰ شب بخوانید
اگر كسی را سحر كرده باشند روز یكشنبه سوره مزمل را بنویسد و بشویند و كسی كه سحر شده از آن آب بیاشامد سحر او باطل می شود.
سلام دوستای گلم.من دوستم باباش دعا نویسه میگفت همیشه نباید بحثه سحر و جادو رو پیش کشید.گاهی اوقات واسه اینه که ی دوران هایی طالع ادما تو ایام سردی و سنگینی میشه که باید با ۱ سری دعاها رفعش کرد
یکی از کارایی که میشه کرد نوشتن سوره یس و احزاب بدون اعرابه که بعد از نوشتنش گذاشتن تو ۱پارچه سبز و گذاشتن ۱جای بالا مثه نزدیکه سقفه خونست و ی جایی باشه که نماز و دعا تو اون ناحیه از خونه زیادتر خونده میشه
انعکاس جون ممنون از اطلاعاتی که در اختیار ما میزاری من خیلی وقت پیش رفتم پیش کسی برام سر کتاب باز کنه بهم گفت بختت بسته هست ییش هر کسی رفتم همین رو بهم گفت ولی من هر چیزی رو که به من داده بود انداختم توی آب روان و رفت احساس میکنم مشکلی ندارم و اینایی که به من میگن بختت بسته هست حرفای الکی هست من تا حالا برای خودم دعایی ننوشتم چون خیلی از عواقبش میترسم
حتی میترسم سوره احزاب رو بنویسم چون حتی نوشتن سوره های قرآن هم آداب خاصی داره ساعت داره
حالا با دوستامون اینجا جمع شدیم که این آیه های قرآنی رو بخونیم که اگر اگر اگر اگر چیزی هست برطرف بشه به حرمت همین آیه های قرآن ولی چیزی که خلاف آیه های قرآن باشه انجام نمیدیم
من نمیدونم چرا اینقدر در مورد دعا نوشتن برای خودم میترسم
باشه سیده بانو جان اسم شما رو هم مینویسیم فقط به تاپیک سر بزن چ.ن هفته دیگه شروع میکنیم اونی که نماز داره بچه ها موافقین اونی که باید روی نمک بخونیم رو انجام بدیم ؟؟؟؟
نمک کار سختی نیست اما مطمعنی انجامش بدتر نمیشه؟؟ نمیدونم چرا دلم یه جوریه
بچه ها من در حال حاضر این ذکرها رو انجام میدم
۱۲۹ بار یا لطیف
روزی ۴۰ بار آیه ۲۹ سوره فاطر
آیه های ۷۵ تا ۸۲ سوره یونس
خواندن زیاد آیه الکرسی و فلق و ناس
نترس عزیزم از فردا نماز جعفر طیار هم بخون ولی تا قبل از اذان ظهر
دعای چهل کلید هم انجام بده اونم قبل از نماز ظهر هر آیه ای رو که میخونی فوت کن روی آب و بعد با آن آب غسل کن (زیر پاهات یه ظرف بزار که آبی روی زمین نریزه چون روی آب قرآن خونده شده ) و بعد آب رو بریز توی گلدون چهل کلید باعث از بین بردن سحر و جادو میشه اگر توی نت سرچ کنی میبینی که نوشته بخت ۵۰ ساله با این دعا باز میشه چون از حضرت زهراست نمک و آب مهریه حضرت زهرا هستن .
نمک از اون لوح هایی که به ما داده شده یا هزار جور دعایی که روی کاغذ نوشتن و به ما دادن که بدتر نیست نمک دست خودمونه همون نمکی که ازش استفاده میکنیم.
اون کاغذهایی که به ما دادن برای بخت گشایی مثلا روش دعا نوشته شده با زعفرون ولی وقتی بازش میکنی میبینی هیچ اثری از زعفرون نیست تازه بعضی ها هم چهار تا خط از قرآن رو مینویسن و بعد بقیش رو یه چیز دیگه مینویسن که مثلا بگن ما دعا نوشتیم براتون (منظورم رمال هاست)
من ذکر ۱۲۹ بار یا لطیف رو در مدت چهل روز + رب لا تذرنی فردا و انت خیرا وارثین بعد از هر نماز به این صورت (اول یک صلوات با عجل فرجهم و بعد از اون هفت مرتبه رب لا تذرنی فردا و انت خیرا وارثین رو پارسال انجام دادم بعد از هر نمازم بدون اینکه با کسی صحبت کنم ) یه خواستگار برام اومد ولی خوب نبود به مدت چهل روز انجام دادم
پس تا الان این شد :
بر یک مشت نمک ۷بار فاتحه و۷۰بار آیه ۸۰سوره یونس(قال الی موسی…) ۷۰بار سوره اخلاص ۷۰بار فلق و۷۰بار ناس و۷۰بار صلوات بخوانید و بر آنها بدمید و تا ۳روز نمکها را میل کنید (میتونیم این نمکها رو با نمک آشپزخانه قاطی کنیم یا بریزیم توی نمکدان چون همه باید از اون بخورن)
باطل السحر است برا همه چی خصوصا گره و سحر در ازدواج
بسیار مجربه
۱- بهار
۲- دختر اردیبهشت
۳- عسل
۴- سیده بانو
۵-
۶-
اونایی که میتونن نماز بخونن کاری که توی صفحه اول تاپیک نوشته شده رو هم انجام بدن تا چهارده روز
برای گشایش بخت :
سوره ی الرحمن و ۴۰ روز بخون تقدیم به امام هادی(ع)

سوره ی یس ۴۰ روز بخون امام رضا(ع)

سراغ دعانویس و… اصلا نرید !
اینو از یه جایی پیدا کردم دوستان
امام هادی برای ازدواج هست
فاطمه زهرا هم همینطور میتونین اسمشون به تعداد حروف ابجد که میشه ۱۳۵ صلوات بفرستین
میتونین نماز استغاثه به فاطمه زهرا بخونین
میتونین صلوات مخصوصش رو بگین ۵۳۰ بار صلوات حضرت فاطمه این گونه نقل شده است: “اللهم صل علی فاطمة وأبیها وبعلها وبنیها والسرّ المستودع فیها بعدد ما أحاط به علمک.

در مورد رفع سنگینی سوره ی جن خیلی خیلی موثره .. آیه الکرسی و ۴ قل و وان یکاد و آیه ی ۳۳ سوره ی الرحمن هم برای چشم زخم خوبه هم برای رفع سنگینی …
آیه ی ۳۱ هود هم موثره عزیزم … چون یادآوری قدرت خداونده…

صدقه زیاد بده اینم خیلی سنگینی رفع میکنه

نماز استغاثه به حضرت زهرا(س) هم عالیه

بعد از هر ۵ نمازت آیه الکرسی آیات ۲ و ۳ سوره ی طلاق و تسبیحات حضرت زهرا (س) رو مداومت کن عزیزم..
در مورد دعای سیفی صغیر یا قاموس .. دعای معتبریه .. برای حاجات خیلی موثره

بهار جونم راستش منم همین چیزایی که شما می گید رو بلدم تازه شماها خیلی بیشتر از من هم می دونید
منم دعای معراج،سوره یس،هرروز ۴۰ بار سوره حمد به نیت بخت گشایی ۴۰ دختر تا ۴۰ روز،ختم ۴۰ روزه حدیث کسا،دعای مقاتل و ۱۲۴۰۰۰صلوات،ختم ۲۰ روزه قرآن و نماز کبریت احمر همه رو انجام دادم ولی فعلا خبری نشده
ولی به این تاپیکمون حس خوبی دارم ان شالله در کنار هم این دعاها رو انجام میدیدم و همه امون عروسای خوشگل و خوشبخت می شیم

 

توضیحات
به این مطلب امتیاز دهید.
5 / 0
[ 0 رای ]
بازدید : 272 views بار دسته بندی : بخت گشایی و گشایش کار ، طلسم و سحر و جادو و افسون تاريخ : ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.