دانلود کتاب علائم عتیقه گنج طلسم

» کف دست انسان گنجینه ای از اطلاعات,پیشگویی آینده از روی خطوط کف دست انساندانلود کتاب گنج و دفینه یابی زیرخاکی عتیقه طلا علائم و نشانه علوم غریبه

مجموعه کامل کتابهای آموزش کارشناسی گنج یابی و دفینه یابی60 هزار تومان

مجموعه کامل کتابهای آموزش کارشناسی گنج یابی و دفینه یابی

مجموعه کتابهایی که داخل این مجموعه بسیار کمیاب موجود می باشد به شرح زیر است : ۱-کتاب چشم طلایی ( به ارزش 90 هزار تومان ) ۲-کتاب اسرار و علائم نشانه ها ( به ارزش 100 هزار تومان ) ۳-کتاب نشانه های کهن (میراث زرین) ( به ارزش 100 هزار تومان ) ۴- کتاب گنج باستان ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۵-کتاب آموزش رمزیابی و رمزگشایی جوغن ها ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۶-کتابی کامل درباره سکه های قدیمی ایران باستان و سکه شناسی ( به ارزش 200 هزار تومان ) ۷-کتاب جوغن ها (کارشناسی و معنی و مفهوم آثار و نشانه ها ) ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۸-آیین تدفین (روشهای تدفین مردگان در چند صد سال پیش ) ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۹-کاملترین کتاب نایاب علوم غریبه و طلسمات (کتاب فارسی کله سر) ( به ارزش 70 هزار تومان )

در این پست از سایت antique-book-treasure.ir کف دست انسان گنجینه ای از اطلاعات,پیشگویی آینده از روی خطوط کف دست انسان را برای شما عزیزان قرار دادیم . از هزاران سال پیش افرادی بودند که از روی خطور و اشکال کف دست آینده و طالع هر فردی را پیشگویی میکردند و با استفاده از این علائم و نشانه های بر روی کف دست مسیر زندگی شخص را تشخیص میدادند . برای مشاهده متن کامل به ادامه مطلب مراجعه کنید …

کف دست انسان گنجینه ای از اطلاعات,پیشگویی آینده از روی خطوط کف دست انسان

کف دست انسان گنجینه ای از اطلاعات,پیشگویی آینده از روی خطوط کف دست انسان

کف دست انسان گنجینه ای از اطلاعات,پیشگویی آینده از روی خطوط کف دست انسان,طالع بینی از روی خطوط کف دست,پیشگویی آینده از روی اشکال کف دست انسان,طالع بینی و آینده نگری از روی کف دست,آیا خطوط و اشکال روی کف دست نشان دهنده طالع و آینده فرد است؟,پیشگویی آینده و سبک زندگی با استفاده از اشکال روی کف دست,خطوط و اشکال حک شده بر روی کف دست انسان چه اطلاعاتی را نشان میدهد؟

کف دست انسان گنجینه ای از اطلاعات,پیشگویی آینده از روی خطوط کف دست انسان

هزاران سال است که کف بین ها دست ها را می خوانند تا آینده را پیش گویی کنند. حالا معلوم شده، آن ها چندان حرف بی ربطی نمی زده اند؛ دست های آدمی زاد، کنجینه ای از اطلاعات را در بر دارد. از آن رو که دست های نوزاد در «ابتدا»ی بارداری شکل می گیرد، محققان مایلند بگویند که آن ها به مدارکی فسیلی از تمدن های «ابتدا»یی دست یافته اند که بینشی درباره رفاه و خوش بختی در آینده به دست می دهد.

مثلا صدها مطالعه نشان داده اند که نسبت اندازه انگشت اشاره به انگشت حلقه، با کلی از صفات ربط پیدا می کند. اغلب محققان معتقدند که هرچه انگشت حلقه بلندتر باشد، نشان می دهد که فرد پیش از تولد، بیش تر در معرض هورمون تستوسترون (هورمون مردانگی) قرار داشته؛ هورمونی که به داشتن آثار بلندمدت شناخته می شود. در مقایسه، با مردی که انگشت حلقه اش از انگشت اشاره اش بلندتر است، احتمالا چهره جذاب تر و استعدادهای ورزشی بیش تری دارد.

در ضمن، مردی که انگشت اشاره اش بلندتر است، بیش تر مستعد ابتلا به اسکیزوفرنی و بیماری های قلبی اولیه است. البته، او احتمالا کم تر مستعد ابتلا به اوتیسم یا بیش فعالی باشد.

همین نسبت میان انگشت های مزبور می تواند حتی برخی مسائل را درباره مقاومت فرد در برابر وسوسه ها آشکار کند: تحقیقی که از مطالعه «تست مارشمالو»ی مشهور- که در آن قدرت اراده بچه های پیش دبستانی برای به تاخیر انداختن یک لذت، برای کسب لذت بیش تر ارزیابی می شود (کلوچه ات را بخور، ولی اگر ۱۵ دقیقه نخوری، دو تا کلوچه می گیری)- الهام گرفته بود، نشان داده بچه هایی که انگشت اشاره شان از انگشت حلقه شان بلندتر است، بیش تر می توانند در برابر وسوسه ها مقاومت کنند.

شاید زیاد شنیده باشید آدمی که چهره و هیکل متقارن تری دارد، جذاب تر به نظر می رسد، چرا که تقارن نشانی است از مطلوبیت ژن ها، پس تقارن دست به خوبی پیش گویی می کند که: مردی که انگشت های دست های راست و چپش، تقارن دارند، نسبت به کسی که انگشت هایش تطابق ندارند، احتمالا اسپرم بیش تر و قوی تری دارد. یک مطالعه دیگر نشان داده مردانی که دست های نامتقارن دارند، غالبا بیش تر افسرده اند.

خطوط کف دست هم می تواند سرنخ هایی از مراحل رشد اولیه به دست دهد. حالا دیگر به خوبی می دانیم آن هایی که سندرم دان دارند یا آن هایی که سندرم الکل جنینی دارند، به اندازه بچه های زنانی که در طی بارداری سرخک گرفته اند، بیش تر احتمال دارد که یک خط عرضی کف دست شان (simian srease) باشد که از یک سوی دست به سوی دیگر آن کشیده شده است.

به علاوه، اگرچه همه تحقیقات قطعی نیستند، برخی تحقیقات نشان می دهد که الگوهای غیرعادی اثر انگشت، مثل آن هایی که نسبت به میانگین حلقه های اثر انگشت شان، قوس ها یا شیارهای بلندتری دارند، بیش از اندازه طبیعی، به آدم هایی تعلق دارند که به اسکیزوفرنی مبتلایند و دیابت شان را در میان سالی نشان می دهد که احتمالا مادرشان به یک اختلال بارداری دچار بوده است و نسبت به زنان، احتمال بیش تری دارد که اثر انگشت مردان غیرعادی باشد؛ چرا که محققان می گویند جنین کرد، در برابر تاثیرات محیط آسیب پذیرتر است.

در صحبت از اثر انگشت ها، یک مطالعه نشان داده آن ها که میزان زیادی نمک و نیز کنسرو مصرف می کنند، اثر انگشت عرق کرده و نمکی تری دارند که احتمالا سبب زنگ خوردن برخی فلزات می شود و از این رو برای کارآگاهان آسان تر است که کسی که گلوله را شلیک کرده، به دام بیندازند.
این نتیجه، برای قانون شکنانی که غذاهای کم ارزش دوست دارند، بیش از هر چیز دیگری یک پیش گویی است؛ حداقل وقتی که این کشف، روشن می کند که آن ها برای پنج یا ۱۰ سال آینده کجا زندگی خواهند کرد. (کنایه از زندان رفتن در اثر روشدن دست شان از طریق اثر انگشت شان).

بازدید : 145 views بار دسته بندی : آموزش کف بینی تاريخ : ۱۳ آبان ۱۳۹۵ به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


گنج و دفینه
کارشناسی جوغن علائم نشانه های گنج