آموزش باستان شناسی

» کارشناسی سنگ نگاره مثلث به همراه جوغن مثلث در گنج یابیباستان شناسی و ذکر و دعاهای قرآنی

توضیحات

در این پست از سایت antique-book-treasure.ir کارشناسی سنگ نگاره مثلث به همراه جوغن مثلث در گنج یابی را برای شما عزیزان قرار دادیم . در ادامه مطلب تفسیر و کارشناسی علامت و نماد مثلث در گنج یابی و دفینه یابی + معنی و مفهوم کامل سنگ نگاره مثلث در گنج یابی + علائم و نشانه های جوغن مثلث یا جوغان مثلث حک شده بر روی سنگها را مشاهده خواهید کرد .

کارشناسی سنگ نگاره مثلث به همراه جوغن مثلث در گنج یابی

کارشناسی سنگ نگاره مثلث به همراه جوغن مثلث در گنج یابی

کارشناسی سنگ نگاره مثلث به همراه جوغن مثلث در گنج یابی,کارشناسی سنگ نگاره مثلث در گنج یابی,سنگ نگاره مثلث در دفینه یابی,تفسیر و کارشناسی علامت و نشانه سنگ نگاره مثلث,رمزیابی سنگ نگاره مثلث در دفینه یابی,نماد جوغن مثلث در دفینه یابی,نشانه جوغن و جوغان مثلث در گنج یابی,جوغن مثلث در گنج یابی نشانه و نماد چیست؟

کارشناسی سنگ نگاره مثلث به همراه جوغن مثلث در گنج یابی

این منطقه ، یک تپه باستانی مقدس و یا کوهی مقدس میباشد . ایلماز عزیز اگر از آن فردی که برای شما عکس ارسال کرده خبری گرفتید ، حتما توصیه کنید به هیچ وجه نشانه ها و علایم منطقه و حتی چیدمان سنگها را  تغییر ندهند . منطقه مذکور دارای ارزش زیادی از منظر تاریخ باستانی است . در تصاویر ارسالی نمادهای بسیاری بکار رفته  و دارای ارزش بسیار هست . اکثر سنگها دارای نماد هستند و اگر فرسایش ، اجازه می داد نمادهایی را شاهد بودیم که تاکنون دیده نشده است .

نماد مثلث که دارای اضلاع برابر میباشد یکی از نمادهای رایج در کشورمان میباشد و به وجود قبر یا قبوری از خانواده ای خاص اشاره دارد یعنی قبور مربوط به کشاورزان نیست .

این نماد مثلث که در داخل خود نمادی از دنیای رفتگان را دارد ، اشاره به راس مثلث میکند و در راس مثلث سه الی چهار قدم به جلو حرکت شود با جوغن هایی در سمت چپمان روبرو می شویم که برای مراسم های مذهبی حک شده و سه جوغن کوچک در کنار یکدیگر است و اشاره به سه قبر در این مقبره دارد . در کنار مثلث اصلی ، مثلثی وارونه حک شده که بیانگر  وجود قبر یک خانم میباشد که با احتساب اینکه هر سه  جوغن در کنار هم و نزدیک یکدیگرند اینطور برداشت میشود که قبر فردی بلند پایه به همراه همسر و فرزندش میباشد . قبلا هم بیان شده بود که نماد مثلث ، حدود یک خانواده را نشان میدهد . در کنار دو مثلث حکاکی شده ، مربع یا مستطیلی نیز کار شده که وجود یک اتاقک را در این مکان مسجل می کند یعنی قبر و یا قبور در کنار هم نیست بلکه مقبره ای است که در اتاقک آن فرد اصلی و در ورودی و یا کنار فرد اصلی ، دو نفر دیگر آرمیده اند . در محلی که با مستطیل بزرگ خط کشیده شده ، در عمق کمتر از یک متری با دربی روبرو خواهیم شد که به صورت شیب متمایل به چپ قرار دارد و به احتمال بسیار زیاد قبر یکی از سه نفر مدفون شده در همان ورودی قرار دارد به این صورت که بعد از برداشتن سنگ یا سنگهای روی سر جسد ، در کنار صورت وی دربی نمایان خواهد بود که به داخل مقبره هدایت می شود .

تاکید میکنم چیدمان منطقه را دستکاری نکنید

منبع نوشته : http://antique-book-treasure.ir/

منبع نوشته :http://treasure-antique-discover-symptoms.ir

توضیحات
به این مطلب امتیاز دهید.
5 / 0
[ 0 رای ]
بازدید : 896 views بار دسته بندی : جوغن شناسی (جوغان) ، علائم در باستان شناسی تاريخ : ۹ بهمن ۱۳۹۵ به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.