آموزش باستان شناسی

» آموزش کامل تفسیر و معانی و تعبیر فال قهوه,توضیح و معنی اشکال و صورتک ها و حیوانات در فال قهوه همراه با عکسباستان شناسی و ذکر و دعاهای قرآنی

توضیحات

در این پست از سایت antique-book-treasure.ir آموزش کامل تفسیر و معانی فال قهوه,توضیح و معنی اشکال و صورتک ها و حیوانات در فال قهوه همراه با عکس را برای شما عزیزان قرار دادیم . برخی افراد برای پیشگویی و پیش بینی آینده از فال قهوه استفاده میکنند . البته برخی نیز گرفتن فال قهوه را چیزی جر خرافات نمیدانند . برای گرفتن فال قهوه ابتدا باید روش درست کردن قهوه را خوب یاد بگیرید و در ادامه روش ایجاد نقشها و نقوش در ته فنجان قهوه را بیاموزید . و سپس با نگاه کردن دقیق به ته فنجان نقشهایی که ایجاد شده را پیدا کنید . در ادامه مطلب با روش و نحوه گرفتن فال قهوه + تفسیر و معانی فال قهوه و همچنین توضیح و معنی اشکال و صورتک ها و حیوانات که در ته فنجان قهوه ایجاد میشود را مشاهده خواهید کرد .

آموزش کامل تفسیر و معانی فال قهوه,توضیح و معنی اشکال و صورتک ها و حیوانات در فال قهوه همراه با عکس

آموزش کامل تفسیر و معانی فال قهوه,توضیح و معنی اشکال و صورتک ها و حیوانات در فال قهوه همراه با عکس

آموزش کامل تفسیر و معانی فال قهوه,توضیح و معنی اشکال و صورتک ها و حیوانات در فال قهوه همراه با عکس,آموزش فال قهوه,تفسیر و معنی اشکال و حیوانات در فال قهوه,آموزش نحوه گرفتن فال قهوه,چگونه میتوان فال قهوه را تعبیر کرد,روشهای تعبیر فال قهوه,نحوه تعبیر فال قهوه,چگونگی تعبیر کردن فال قهوه,آموزش مفهوم و معنی کامل نقش های ایجاد شده در ته فنجان قهوه,تعبیر اشکال و نقشهای درست شده در ته فنجان قهوه,فالگیری و گرفتن فال با فنجان قهوه,نقشهای ایجاد شده در ته فنجان قهوه,آموزش معنی کامل اشکال حیوانات در فال قهوه چیست؟,توضیح و معنی صورتک ها و اشکال حیوانات در فال قهوه

آموزش کامل تفسیر و معانی فال قهوه,توضیح و معنی اشکال و صورتک ها و حیوانات در فال قهوه همراه با عکس

آموزش کامل فال قهوه+توضیح و معنی اشکال و حیوانات همراه با عکس

آموزش کامل فال قهوه, معانی اشکال، صورتک ها و حیوانات در فال قهوه

امروز قصد داریم آموزش کامل فال قهوه همراه با توضیح و معانی اشکال و حیواناتی که در فال مشاهده می کنید را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید و ما را از نظرات خود بهره مند سازید. همچنین از دوستان میخوام که آنها هم تجربیات و یا آموزش هاشون را در قسمت نظرات سایت قرار بدهند تا دیگر دوستان هم استفاده کنند.

مقدمه: تاریخچه فال قهوه

قهوه نوشیدنی ۷۰% مردم دنیاست،و بسیاری از ملل از دیرباز به خواص گوناگون آن واقف بوده اند. خاصیت آرام بخشی و تسکین آن از این ماده،نوشیدنی اصلی و مهم مجالس پذیرایی را ساخته است.ضمن نوشیدن قهوه نوعی سرگرمی و تفنن ابداع شد که به آن فال قهوه نام داده شد.

قهوه بدلیل داشتن مواد غیر حلال و جامد همیشه مقداری ته نشین دارد و از آنجاییکه رسوب این مواد به شکلها و تصاویر مختلف شباهت دارد،به نحوی ارتباط بین سرنوشت نوشنده قهوه و این تصاویر،انگاشته و از اینجا قواعد فال قهوه پیدا شد.

تغییر این شکلها نوعی آینده بینی به حساب آمده که بین ملل نوشنده قهوه بسیار رایج و جاری است،حتی مجامع و مراکز و انجمن ها و نشریات مربوط به آن دایر گردیده است. اساس فال قهوه به اشکال مورد مشاهده در فنجان قهوه مربوط می شود،لکه ها و سایه ها به شکلها نسبت داده شده و برای هر شکل تعبیر خاص قائلند.

 

مقدمات لازم برای فال قهوه

الف-وسایل مورد نیاز برای فال قهوه

۱- قهوه

قهوه لازم برای فال بینی قهوه ای مخصوص می باشد که می بایست مقداری ناخالصی یا دُرد به اندازه لازم دارا باشد و  با قهوه نوشیدنی فرق دارد.پس دقت شود که قهوه فال گیری که به قهوه ترک معروف است تهیه گردد.

۲-قهوه جوش

قهوه جوش می بایست ساده و بقدر کافی جادار باشد و حتی الامکان دهانه آن تنگ و جنس آن فلزی و هر چه کهنه تر و قدیمی تر باشد بهتر است.

۳- فنجان و نعلبکی

فنجانهای خیلی کوچک مطلوب نیست و می بایست فنجانهای متوسط با ساخت ساده انتخاب شود و دارای لبه بلند باشد.از انواع چینی ساده و هر چه  قدیمی تر مطلوب تر است.

۴-آتش

آتش طبیعی از سوختن ذغال و هیزم ترجیح داده می شود ولی نوع آتش زیاد مورد توجه نیست.

۵-شکر یا قند

شکر یا فشرده برای هم شیرین کردن قهوه که طعم تلخ دارد و هم برای قوام آمدن دُرد قهوه لازم است.

۶-سینی

سینی قدیمی شکل دار فلزی مطلوبترین سینی فال قهوه می باشد

ب-طریقه درست کردن قهوه

به اندازه هر نفر یک قاشق پر مربا خوری قهوه در قهوه جوش ریخته و به اندازه هر یک قاشق قهوه یک فنجان قهوه،آب، و به اندازه هر تعداد قاشق نصف آن شکر اضافه می کنیم.

خوب هم می زنیم و روی آتش می گذاریم با حرارت کاملا ملایم و چند بار آن را بهم می زنیم تا کف بالای آن جمع شود به این کف (خامه قهوه) می گویند در این لحظه قهوه جوش را از روی آتش بر می داریم و طوری در فنجان ها می ریزیم که بطور یکسان در تمام فنجان ها خامه قهوه هم ریخته شود.

ج-طریقه فال گیری

قهوه را بنوشید ولی بگذارید دُرد آن در ته فنجان باقی بماند؛نعلبکی را روی آن گذاشته با دو دست سریعا به طرف خود برگردانده و روی میز بگذارید و تامل کنید تا کمی خشک و ثابت شود،سپس فنجان را برداشته تصاویر و سمبلها و نشانه های موجود در آن را شناسایی کرده و مطابق اشکال موجود در سایت پرشین فال شرح داده شود.البته شکلهای موجود در قهوه خیلی دقیق و روشن نیستند ولی بیننده پرتجربه به راحتی می تواند تشابه آنها را با اشکال موجود در سایت تشخیص دهد.

شروع فال قهوه

نیت کنید و پس از نوشیدن قهوه نعلبکی را روی فنجان گذاشته و آرام برگردانید. چند دقیقه بعد فال شما ظاهر می شود.شما می توانید ازروی فنجان یا نعلبکی فال خود را بخوانید.فنجان را روی دست راست خود بگیرید با قطر فرضی آنرا به ۴ بخش تقسیم کنید حال هر تکه شامل علائم نمادینی است که می توانید آنها را با سمبلهای مصور این سایت تعبیر کنید.

در بین اشکال مشاهده شده صورتهای بروج دوازده گانه و بروج فلکی از اهمیت بیشتری برخوردارند.برای پسشگویی دقیق تر فال بیننده می بایست به تفاسیر مربوط به این بروج نیز آشنایی داشته باشد.

باید توجه داشت که شکل بروج می بایست در فنجان تقریبا مشخص بوده باشد.البته وضوح تصاویر در بقیه موارد آنچنان اهمیتی ندارد ولی شکل بروج و نشان دهنده ذات و ساخت درونی فرد می باشد و می بایست واضح و روشن باشد.در تفسیر فنجان شکلهای تیره ملاک می باشند ولی بعضی افراد به اشکال سفید نیز توجه می کنند.

معمولا ته فنجان را در محل دل و پیرامون محل وقوع حوادث و وقایع می دانند؛طول تصاویر نشانه طول واقعه است؛از کف فنجان تا لبه آنرا طول یک عمر به حساب می آورند؛مثلا اگر آبشاری دیدید که ارتفاع آن تا بیه فنجان آمده باشد نشان دهنده این است که موفقیت تا آخر عمر ادامه دارد؛اگر وسط دیواره فنجان باشد موفقیت تا نیمه زندگی ادامه خواهد داشت.

آموزش فال قهوه توضیح معانی و اشکال و حیوانات+عکس

آموزش کامل فال قهوه+توضیح و معنی اشکال و حیوانات همراه با عکس

معانی خط مستقیم، معانی دایره در فال قهوه, معانی مثلث و مربع در فال قهوه

آموزش کامل فال قهوه+توضیح و معنی اشکال و حیوانات همراه با عکس

معانی و اشکال در فال قهوه, پرنده در فال قهوه, درخت در فال قهوه, تاج طلا در فال قهوه, گل در فال قهوه

آموزش کامل فال قهوه+توضیح و معنی اشکال و حیوانات همراه با عکس

آموزش فال قهوه تصاویر اشکال و حیوانات

معنی خانه, قایق و کشتی, صورتک، صورت انسان, صورت بچه, صورت دختر

آموزش کامل فال قهوه+توضیح و معنی اشکال و حیوانات همراه با عکس

معانی اشکال در فال قهوه, خط منحنی, خط شکسته, خط مقطع, مستطیل در فال قهوه

آموزش فال قهوه

آموزش فال قهوه تصاویر اشکال و حیوانات

معنی مار در فال قهوه, ماهی در فال

آموزش فال قهوه

معنی اسب در فال, معانی فال, تسبیح در فال قهوه

آموزش فال قهوه

آموزش حرفه ای معانی و اشکال در فال

معنی کوه و ابر, موش< معنی گربه در فال قهوه

آموزش فال قهوه

آموزش فال قهوه+ هر کدام از اشکال و حیوانات در فال قهوه چه معانی دارند ؟

سنجاب و شتر و معانی آن در فال قهوه

آموزش فال قهوه

طرح خرس در فال یعنی چه ؟ کلاغ عکس دست و پا

آموزش فال قهوه

شمع

آموزش فال قهوه

 آموزش تصاویر در فال قهوه,آموزش تصویری فال قهوه,آموزش فال قهوه,آموزش فال گیری با قهوه,آموزش کامل فال قهوه,تاریخجه فال قهوه,راهنمایی برای فال قهوه,طریقه درست کرده قهوه برای فال قهوه,طریقه فال گیری با قهوه,معانی اشکال در فال قهوه,معانی اشکال و حیوانات در فال قهوه,معانی حیوانات در فال قهوه,مقدمات لازم برای فال قهوه,وسایل مورد نیاز برای فال قهوه

از اعصار گذشته مردم علاقه مند بودند که آینده را پیش بینی کنند لذا برای این منظور اقوام مختلف علوم متنوعی را خلق کرده اند مانند ستاره شناسی ، تعبیر خواب ، طالع بینی ، فال قهوه ، روانشناسی رنگها ، کف بینی ، عدد شناسی ، تاروت وئی جینگ و غیره که کم هم نیستند فال قهوه هم یکی از این علوم به شمار می رود و معایب و مزایا زیر را دارد : مسلم است که از لحاظ پیشگوئی هرگز نمی توان از فال قهوه انتظار مثل تعبیر خواب را داشت ولی فال قهوه را میتوان هر روز و هر لحظه به دلخواه گرفت و جالب اینکه هر بار هر فنجان بردارنده حالت روحی همان لحظه است که شما دارید و به جز یک سری احتمالات ثابت که گویای حالات و روحیات طرف است ، میتوان برای هر نوع تصمیم گیری و یا هر برنامه ای که تدوین یافته فالی گرفت و از کم و کیف آن اطلاعاتی بدست آورد ضمن اینکه در عین حال جنبه تفنن و تفریح آن بسیار است در این قسمت شما به راحتی میتوانید فال قهوه بگیرید فقط ابتدا باید روش درست کردن قهوه را فرا بگیرید و سپس نحوه ایجاد نقشها با قهوه در ته فنجان را بیاموزید و آنگاه با نگاهی دقیق به ته فنجان تعبیر نقش های ایجاد شده را بیابید.

تفسیر فال قهوه:

آتش کوتاه : نزدیک شدن به مقام والاتی و در کار بسته اش گشایش ایجاد می شود.

آتش فشان  : در مقابل عشق کنترل خود را حفظ کنید ، در غیر این صورت این عشق مشکلات شما را بیشتر میکند.

آتش افروخته  : نشانگر قوت و قدرت است ، حاکم و سر پرست.

آتش : از تصمیم گیری عجولانه بپرهیزید ، مرور زمان به نفع شما خواهد بود.

آتش بازی : مشاجره ، مشکلات شخصی ناگوار

آبشار : پیشرفت شما در کار به مقام و ترفیع حتمی است و از نظر اجتماعی قابل ستایش می باشد.

آب فشان : موفقیت و شادی ، در آینده نزدیک موفقیت و شادی نصیب شما خواهد شد.

آب : سرچشمه روشنی و آبادانی است و گشایش و توانائی در مشکلات.

آهو : همسر با وفا ، در سنت عبری و عربی سمبل بی گناهی ، زیبایی و کمروئی. در طالع خود همسری با وفا و محبوب دارید که همیشه نگران شماست.

آفتابه : راستی و استواری و پایداری و عمر طولانی کردن.

آفتاب : سمبل ، دانش ، هوشیاری و دلالت بر کامل بودن عقل و هوش می باشد.

آسیاب : نشانگر جنگ و دعوا و دشمنی می باشد ، و با کسی به نزاع بر خواهد خواست.

آدم : اگر نزدیک دسته باشد ، ملاقات کنندهای خواهید داشت. اگر آدم شکل تاریک و روشنی داشته باشد ، اختلاف با اطرافیان.اگر آدم موهای پر پشتی داشته باشد کادو دریافت می کنید.

ابرو : نیت و آراستگی و دینداری در او به حد کمال می باشد.

ابر : خداوند به او علم و حکمت عطا می فرماید و مردم از علم او بهرمند خواهند شد. بعضی مسائل را توضیح می دهد. بودن ابرها در ته فنجان به حوادث ناراحت کننده اشاره می کند.

ابر باران زا : بعضی مسائل را توضیح می دهد. بودن ابر در ته فنجان به حوادث ناراحت کننده اشاره می کند. خداوند به او علم و حکمت عطا می کند و مردم از او بهره مند می شوند. تغییرات – نزول برکت – گذشتن و عبور از سختیها

انار : صاحب زنی خوش سیما خواهد شد.

استخوان : نشانی مالی است که معشت و زندگی او را از طریق آن می گذرد.

اژدها : با بزرگان و صاحب منصبان و یا با افراد صاحب جاه و مقام ارتباط حاصل می کند. دشمنی بزرگ – خشم – کینه قدیمی – احتیاط – هشدار

اره : نشانگر ترک معاشرت با اقوام نزدیک و کناره گیری از آنها وجود دارد.

اردک : سود فراوان بدست آوردن از راه تلاش و کوشش در مدت زمانی کوتاه.

اسب :  آرزو است ، به خصوص به مژده ای در مورد دل اشاره می کند. تغییرات در وضع زندگی

اسب سوار :  مرد تازه ای در زندگی – خبر خوش – نامزدی – برطرف شدن دلتنگی و آرزوها – مهمان – دوستی

اتومبیل : دلیل بر آن باشد که آرزو دارد به سفر دور و دراز برود.

اتاق : نشانه رحم و شفقت و مهربانی می باشد حتماً غافل نشوید.

انگور : بیش از حد انتظار به او خیر و نعمت می رسد ، اصراف نکنید.

انگشتری : از صاحب مهر و نقش و نشان به او ثروتی خواهد رسید.

انگشت : علامت یکی از عادات پنج گانه می باشد.

انسان : دو انسان چهره به چهره، گفتگو و سازگاری؛ دو انسان پشت به پشت، به دلخوری؛ یک انسان به آمدن مهمان اشاره می کند. بعضی ها دیده شدن انسان در فال را به خود فالگیر تعبیر می کنند.دست در دست بودن یک زن و مرد به ازدواج، دست در دست بودن دو زن به صحبت علیه کسی، دست در دست بودن دو مرد هم به رسیدن به سازگاری تعبیر می شود.

انسان در حال سجده : شکرانه اجابت دعا – التماس و زاری

انسان در حال دعا کردن : دعای خیر والدین یا عزیزی – بر آورده شدن حاجت

انجیر : نشانه غم و غصه ای می باشد که بر او خواهد رسید.

باز : آسایش ، شادی ، بشارت دادن ، رسیدن به مراد و یافتن مال.

بار و اندوخته : پس انداز

بالن :  توطئه از جانب افراد زیادی – عشق نامناسب

باد برن : دعوا از سر حسادت – اختلاف همسایگی

برج: تصادف ناگهانی – دعوا – ترس – مقا ومت – امید

بادمجان : غم و اندوه.

بادام : رزق و روزی و نعمت است که با دردسر و دعوا بدست می آید مغز بادام طالع خوشی دارد.

بیل  : بر اثر پشتکار موفقیت نصیب شما خواهد شد ، کوشش کنید.

بطری : مواظب سلامت خود باشید هشدار جرو بحث نکنید.

بشکه  : دعوت به مهمانی و جشن و سرور ، شب نشینی ، با شکوه و عروسی.

بسته : رهائی از گرفتاری –  بسته باز نگرانی به مرور زمان بر طرف خواهد شد.

بینی : قدرت تشخیص – حس فعال

ببر : دشمن بی باک ، اما بزرگوار و مهربان و جوانمرد است.

پارو :  زحمت کشیدن و دریافت مزد زحمات

پاکت : در یافت خبری شاد ، از راه دور خبر مسترت بخشی خواهید شنید.

پا : عمری کوتاه و زود رس خواهد داشت و یا سفری کوتاه در پیش خواهد داشت.  پیشروی اهداف – استقامت – حرکت

پلنگ : دشمن قوی و تواناست ، خیال دارد ضربه ناگهانی بزند.

پل : عبور از یک دوره زندگی به دوره ای دیگر است ، موفقیت در زندگی. رفع غم و غصه ها و حل مسئله ای طولانی.

پرستو : خبر خوب – تحول جهشی که باید در آن محتاط بود.

پروانه : در خیال و اندیشه بر سر می برد و بر اثر ضعف و ناتوانی خود را به هلاکت می رساند. ماجرای عشقی معصوم،شادی های روزانه،و بلند پروازی ، حساس و ظریف بودن ، تحول – مهربانی ، بوالهوسی

پرنده : خبر خوش ، ملاقاتهای سودمند و شادی بخش و ارمقان خوبی در راه دارید ، خبر دهنده بخت و اقبال است.اگر در نوک خود چیزی حمل کند به دریافت خبری خوب در آینده نزدیک اشاره می کند.پرنده ایستاده هم به سفری سودمند و یا شادی اشاره می کند.

پرده : کنجکاو بودن در زندگی ، میخواهد از اسرار دیگران با خبر شود.

پرچم : آماده مشکلات در زندگی باشید و از طحنه خارج نشوید.خطر

پر : تن پروری ، زندگی در ناز و نعمت شما را سخت تن پرور و بیکار بار آورده است.

پیمانه : نظم و نظام در کارها داشتن راستی و درستی با مردم است ، مخصوصا در معامله انصاف را رعایت میکند.

پول : نشانه آنست که وقت و انرژی خود را از دست میدهد و از چیزی رنج می برد.

پنجه : خطر در کمین است ، با دشمنان مدارا کنید و خود را به خطر نیاندازید

پنجره : نشانگر چشم است که گفته اند چشم دریچه روح است که اگر بسته باشد ، ناامیدی میرساند.

پنجره باز: یک شکست خوش عاقبت

پلکان : در کار خود ترقی و پیشرفت خواهد کرد و در آن کار استقرار پیدا میکند.

تاج :  یک میراث و یا موفقیتی بزرگ است. در یک دعوا فاتح شدن

تخت : به سفری بزرگ میرود و به جاه و مقام خواهد رسید و بر دشمنان غالب می شود.

تبر : مثل خدمتکاری که نتواند با مشکلات دست و پنجه نرم کند و شکست خواهد خورد.

تیرو کمان : تعهد دروغی میکند تا مردم را به آن وسیله فریب بدهد.

تیر : حق درستی را زیر پا گذارد ، و نشانه ای است به طرف دوست و دشمن.

تپه های منفرد : خطرات – دوستان بد

توپ : ورزشی و دو میدانی ، با ورزش کردن می توانید از بیماری خلاصی یابید. به زندگی سخت و بدون ثبات اشاره می کند.به معنی بی اساسی و بی بنیانی زندگی و تغییرات بدون آرامش است.

تخت خواب : ازدواج – گاهی مواقع کسالت – به سفر بزرگی می رود و به جاه و مقامی خواهد رسید و بر دشمنان غالب می شود.

ترازو : نشانه عدل و انصاف است ، ترازوی میزان ، از عدل و درستی حکم میکند.رفتن به دادگاه و حل مسئله ای از راه عادلانه

تخم مرغ : در مدت زمان کوتاه صاحب مال و ثروت زیادی خواهد شد. موفقیت و خوشحالی.

تخم مرغ بزرگ : بخت و اقبال بزرگ

تخم مرغ بریده شده : یاس و نا امیدی و از بین رفتن بخت و اقبال

جارو : خادم و خدمتکار ، غم و اندوهی خانه دل را پاک می کند و مرتفع می سازد. به انتها رسیدن مشقت ها – پشت سر گذاشتن بدی ها

جاده : سرنوشت زندگی به اهداف و مقاصدش میرسد و حاجتش بر آورده خواهد شد.

جناغ : رسیدن به آروی دیرینه ، پیدا کردن دوستان خوب و صمیمی ، رسیدن به معشوق.

جعبه : داشتن زنی همدم و معاشر که کمتر سازگاری میکند.

جانور،هیولا :  حوادث ترسناک

جام : ریخت و پاش ، ریخت و پاش کردن از اموال خود در راه دوستان. جمع شدن دوستان قدیمی

چتر نجات : برای نجات جان خود مجبورید از خطر بگریزید و مصون بمانید.

چتر : احتمالا از طرف همسر یا نامزدتان مورد غضب قرار میگیرید ولی تصمیم آنی نگیرید. به محافظت و ایمنی در برابر خطرها اشاره دارد.چترباز به یاری و کمک،چتر بسته هم به نرسیدن یاری و کمک تعبیر می شود.

چهارگوش :  گاهی به شادی،لذت و عشق،گاهی هم به اسارت و مشقت اشاره دارد.

چاقو : طلاق و جدائی ، بهم خوردن رابطه عشقی یا زناشوئی ، مواظب باشید قطع نشود. قطع ارتباط،درگیری و دعوا ، دعوای غیر منطقی – بی دفاع – خشونت

چمدان :  به مسافرت و گرفتن تصمیمی مهم اشاره می کند.

چادر : حجاب و پوشش است جای امن و امان مخصوصا برای مسافرت دسته جمعی.

چکش : موفقیت در مشکلات ، در مشکلات زندگی پیروز و موفق می شوید نگران نباشید.

چوب : نفاق و دوروئی است ، چوب کج و راست تعبیرش یکسان است. نفاق و دوروئی است ، چوب کج و راست تعبیرش یکسان است.

چنگال : در کسب معاش موفق و نیرومند است و بر دشمنان غلبه می کند مخصوصا بر دوستان نایاب.

چغندر : غم و اندوه و مصیبت ، به غم و اندوه گرفتار می آید ولی زود بر طرف خواهد شد

چشم : بینائی ، چشمانی هستند که از اطراف مواظب اعمال و رفتار شما می باشید. حسادت و چشم خوردن

چرخ : چرخ به هر شکل و صورتی نشانگر اصل اساسی حیات یعنی تحرک است ، مطیع سرنوشت باشید.

چراغ : کدبانوی منزل است ، زندگی خوش و راحتی داشتن ، آسایش.

حلقه گل :  غصه ای که هنوز برطرف نشده است.حلقه بریده شده،رهایی از غصه ها

حوض : علم و دانش ، از علم و دانش زیاد بهره مند شدن علمش افزونی میابد.

حلقه شکسته : نا امیدی ، شکست خوردن یا بهم خوردن نامزدی یا خواستگاری.

حلقه : خواستگاری ، ازدواج خوشبخت شدن در دو زان زندگی و زناشوئی. انجام یک معامله، خواستگاری و نامزدی

حلقه هایی که نقطه هایی در میانشان باشد :  میل به داشتن فرزند تحقق مییابد.

حصار : در بند قرار گرفتن ، جای امن ، چند صباحی احتیاط کنید.

حب : بیماری ، شفا ، بهبودی ، بزودی از بیماری و مسمومیت شفا پیدا خواهد کرد.

خرس : دشمن بدطینت ، احمق و تند خو ، از این خصلتها دوری کنید. تکیه گاه – یاور- متکی به کسی یا چیزی

خرچنگ : بد اخلاقی ، کینه توزی ، فرومایگی ، احتیاط را از دست ندهید.

خط مشخص و واضح : موفقیت آمیز بودن

خط :  خطوط کج به دوستی های ساختگی و ظاهری، دراز زندگی طولانی و راحت و یا مسافرت و پروژه ؛خط مستقیم شکسته،به بیماری؛خط شکسته به مشقت و بی پولی؛خط مستقیم،به درآمدی متوسط،راحتی و آرامش اشاره می کند. سفر، یک پروژه که اگر خط مشخص و واضح باشد به معنای موفقیت آمیز بودن آن است.

خط تخم مرغی مقطع : پایان امید – نامه – رسیدن مهمان

خط منکسر (شکسته) : کار های در هم – فقر اقتصادی – افلاس

خط منحنی : دوستان نا مناسب – خیانت – دسیسه

خط مستقیم مقطع : خطر – کسالت – خطر نزدیک به مرگ

خط مستقیم بلند : زندگی طویل با حوادث – مسافرتهای سودمند

خط مستقیم کوتاه : زندگی آرام – خوش و متوسط

خانه :  ایجاد یک زندگی و رو به راه بودن کارها،خانه ای داخل درخت،ازدواجی خوشحال کننده؛خانه ای در محلی خلوت،میراث ، زندگی خانوادگی خوش – تندرستی – سعادت

خیمه : تامین مالی ، افزایش مال و نعمت ، نگران آینده نباشید.

خورشید : روشنی عقل و هوش و دانش است ، به استعداد فوق العاده ای میرسد. برکتی بزرگ – حمایت والدین

خنجر : خطر بزرگ ، کسالت ، از دوستان نایاب بپرهیزید.

خفاش : شنیدن خبر ناگواری عاقبت ناخوشایند ، حرص و طمع تا سرحد دیوانگی.

خروس : شانگر شهوت و غرور است ، اختار و آماده باشی است برای شما. نوید و مژده،کاری خیر

خرگوش : زود رنج ، در برابر حادثه سریع خود را میبازد ، در واقع شانس خوبی است برای رسیدن به اهداف.

داس : با رنج و زحمت مالی یا نعمتی را بدست آوردن ، درو کردن.

دود : گرفتاری تحمل رنج و عذاب ، گرفتار فتنه و بلا شدن

دهان : سخنان نیکو و سودمند شنیدن ، دلالت بر خوشی زندگی است. گفتگو – بازگو شدن نا گفته ها

دندان : ذلالت بر یکی از اعضای خانواده است ، خانواده و بستگان ، غم و انده ، گزند و زیان.

دستبند : برای زنان دلیل بر شوهر و برای مردان دلیل بر غم و اندوه و تنگدستی است.

دست: دوستی و مهربانی ، آن را با مهربانی بپذیرید. توانمندی در عمل ، قدرت

دست های دراز : حماقت – بی اعتقادی

در : کار با ادارات دولتی

درخت : فراوانی،پیروزی در بازی،بیهوده بودن سرمایه گذاری ، گشاده دستی – شانس در قمار و لاتاری

درخت کاج :  موفقیتی مربوط به هنرهای زیبا

دامن : رنج و اندوه در برابر عشق ، نا امیدی ، در به مقابل عشق پایداری به خرج بدهید موفق میشوید.

دانه تسبیح : عشق – صاحب بچه شدن – ظرافت

دیوار : مانع ، دفاع از حریم ، وضع و حالش در زندگی خوب و مستحکم خواهد شد.

دیگ : صاحب خانه ، کد بانوی خانه ، خدمتگذار به افراد نیازمند و تهی دست.

رختخواب :  رختخوابی مرتب به ثبات و ذکاوت،رختخواب نامرتب به نامنظمی و بی قراری اشاره دارد.

راه :  به مسافرت و اعمال خوب در دراز مدت تعبیر می شود.راهی طولانی و مستقیم،به زندگی طولانی و بدون زحمات،راه پرمانع و مشقت ها اشاره می کند.ء به تعداد آنها راه های که انجام می دهد. اگر سر راه بسته باشد انجام نمی گیرد و اگر باز باشد خاتمه می یابد و به انجام می پذیرد.

ریسمان :عمر طولانی ، سفر طولانی رفتن و نعمت فراوان بدست آوردن.

روباه :حیله گر و فریبنده ، حیله گر و نابکار و فریبنده و دروغگو میباشد ، مواظب باشید.

زنگوله : بگو مگو ، دعوا و مرافعه ، بگو مگو با اقوام و خویشان ، صبور باید.

زنبور عسل: مال و نعمت ، خیر و برکت ، ارث و میراث از راه صحیح.

زنبور : شخص مزاحم ، از آدم پست و فرومایه آزار دیدن.

زن :  رسیدن به کسی که دلتنگ او هستید،شادی

سوزن : دوست و غمخوار ، حاجتش بر آورده خواهد شد و به مرادش خواهد رسید.

سگ : دشمنی پست و فرومایه اما مهربان و وفادار. سگ دونده به دریافت خبری خوب؛سگ خوابیده،به تنبلی و شوخی بی مزه.

سطل : مدد گرفتن ، کنیز ، خدمتکار ، خدمتکاری به خدمتش در می آید و یا کنیزی زیبا می خرد.

سد : موانع و دفاع در برابر هیجانات و مشکلات به وجود آمده

ستاره : مقام و منزلت ، با علما و دانشمندان ملاقات میکند. بردن در یک مسابقه – درخشش در جمع دوستان – دوست داشتنی بودن ، به معنی شانس است.به خوش شانسی،خوشبختی مداوم،انتظار طولانی تعبیر می شود.

سپر : پناه دهنده از امور ناپسند ، محافظت شده از جائی.

ساعت : نشان قلب است ، معنای احساسات و عواطف انسانی را میدهد.

سکه : رهائی از فقر و بدبختی ، نجات پیدا کردن از قرض و بدهی. علامت پول

سر شیر : برآورده شدن آرزرو،برطرف شدن دلتنگی

سه پایه : حیله و نیرنگ – دسیسه – توسل به زور

سنجاب : جمع کردن مایحتاج برای روز مبادا – زرنگی

سر انسان با دو دست دراز : جسارت – باهوشی – دارای مقام ارجمند

سیب : صاحب فرزند شدن ، با خیر و خوشی از راه دور دریافت کردن. برکت – کامل و خوب بودن

سوسک : قبل از اینکه آبرویتان برود کناره گیری کنید ، رسوائی و بدبختی. به وجود بعضی مسائل کوچک و اجباری بودن حل این مسائل اشاره دارد.

سوسمار : دشمن نادان ، قبل از اینکه خطری برایتان ایجاد کند دوری کنید.

شتر مرغ : مسافرتی بیاد ماندنی به خارج از کشور در انتظار شماست ،آماده باشید.

شانه : دوستان ناباب و به ظاهر فریبنده ، آنهایی که گمراه می کنند از ایشان دوری کنید.

شاخ : موفقیت مالی ، دست پیدا کردن به مال و نعمت فراوان ، از فراوانی خود را نبازید.

شمع : شمع روشن عزت و نعمت است ، شادی و سرور به خانه شما روی می آورد. محقق شدن یک آرزو، دریافت کمکی از ماورا و قابلیت عمل کردن به یک قول بر آورده شدن حاجت – نذر و نیاز

شمشیر : مبارزه با دشمن ، با دشمنان مدارا کنید و خود را به خطر نیاندازید.

شلوغی :  شرکت در یک اجتماع

شهاب : خبر های غیر منتظره – امیدواری

شتر : ثروت ماندگار – خیر و برکت – روزی فراوان

شکل نا مشخص : قابله – مخالفت – ناراحتی – پول گم کردن

شلوار : آبرو و حیثیت ، سعی کنید خود را حفظ کنید در غیر این صورت مشکلات شما دو چندان می شود

شطرنج : تهمت و دروغ ، بر کسی به باطل غلبه کردن ، بر او تهمت می بندند و می گویند.

صورت انسان : فال خوب و ازدواج

صندلی : محبت و دلگرمی از طرف دوستان به شما محبت میشود و هدیه گرانبهایی دریافت خواهید کرد. به بهتر شدن کارها از هر نظر،تمام شدن یک چیز تعبیر می شود. ارتقا در کار – ریاست

صخره : خیر و روزی – مسئله بزرگ قابل حل

صلیب :  پیروزی در یک کار سخت  ، مرگ یکی از دوستان یا فامیل

صلیب و تاج : مورد توجه مطلوب واقع شدن

طاووس :  شکوه و جلال، تجمل، چیزی که موجب افتخار شود.فخر فروشی – غرور

ظرف غذا : روزی و برکت – مهمانی

صدف : دیدار با دوستان دور دست و شرکت در جشن عروسی و بسیار شاد.

عبادتگاه : نذر – عبادت به جا نیامده – حمایت پروردگار

عصا : دیدار خوش ، ملاقات با اقوام و دوستان ، شنیدن خبر خوش از خویشاوندان. تکیه گاه – یاور ، متکی به چیزی بودن

عینک : افراد عاقل و روشن ، روشن بینی و قضاوت صحیح و درست کردن.

عقرب : جدائی ، هرج و مرج ، حسادت ، بدجنسی ،زیاد شدن رنج و زحمت و تحمل خسارت.

فیل : سمبل بزرگی ، قدرت و منزلت ، دوست دانشمند ، با آنها هم صحبت شوید. قدرت و موفقیت

فندق : بدست آوردن ثروت و مال از طرف فرد بخیل.

فنجان : در اثر کار و کوشش ، نتیجه مطلوب بدست آوردن ، هدیه و پاداش گرفتن.

فرم تخم مرغی : بدست آوردن ثروت بسیار بزودی

فشنگ : خطر مواظب اعمال و رفتار خود باشید ، یک دندگی نکنید ، در رانندگی صبور باشید.

قارچ : مسافرت به دیار غربت یا به کشورهای دور دست.

قوری : خادم و خدمتگذار ، برای رفع مشکلات و زحمات احتیاج مبرمی به خدمتکار دارید. حادثه ای شگفت آور،زندگی خانوادگی خوشحال و خوشبخت

قو : سمبل وقار ، دوستی ، ایمان ، به یک زندگی آرام و بی دغدغه رسیدن.  ازدواج با عشق – متانت در رفتار

قلم : رفع نگرانی ، بزودی نگرانی و دلهره از سر راه شما برداشته خواهد شد.

قفل : موانع ، سد ، برای رسیدن به مقصود ، با سعی و کوشش باید از آنها بگذرد. مشکلات حل نشدنی – گرفتاری

قفل و کلید  : پیدایش راه حل – ازدواج

قلب : روابط عاطفی

قطار : مسیر زندگی سختی را طی کردن و از اهداف خود بیمناک است.

قرص : بیماری ، شفا ، بهبودی ، بزودی از بیماری و مسمومیت شفا پیدا خواهد کرد.

قایق : بالا رفتن از ناهمواریها و رسیدن به معشوق ، عشق و دوستی.

قیچی : جدائی و دوری ، بین اقوام و خویشاوندان جدائی انداختن و در واقع اختلاف خانوادگی. به جدایی از معشوق و درگیری با دوستان اشاره دارد.

کشتی : بدست آوردن ثروت مشروع ، ارث ، مسافرت دریا و سفری خوش. خبری خوب،سفری طولانی

کژدم : دشمن ضعیف ، تحمل دردسر و ناراحت کننده دشمن نادان ، شما را غمگین میکند.

کرم : گرفتاریهای کوتاه و کوچک ، سعی کنید از شرش خلاص شوید.

کوه :  از بین رفتن موانع سخت و یا تحقق یافتن آرزوها ، موانع سخت

کلاغ : حساس و ظریف بودن – تحول – مهربانی

کشتی : بدست آوردن ثروت مشروع – ارث – مسافرت دریا

کتاب : گشایش در کارها ، دوست صمیمی و وفادار و دانشمند ، هرگز اورا ترک نکنید.  تحصیل – تفکر

کت : گرمی ، عشق و محبت ، خلق و خوی بد خود را عوض کرد.

کاسه : رزق و روزی ، درماندگی ، از راه فقر و مکنت روزی بدست آوردن.

کوزه : با همسر یا کنیز خود همبستر شدن ، نزدیکی.

کمان : فرزندی نیکو از خویشان و اطرافیان به دنیا می آید ، فرزندی پسر. به دست آوردن موفقیت به سختی،بدی و مشقت تعبیر می شود

کلید : حل مشکلات ، پیروزی بر دشمن قوی و نیرومند ، موفقیت همه جانبه. گشایش بخت – راه حلی برای مشکلات

کلاه : رسیدن به جاه و مقام ، باپشتکار به مقام رسیدن ، از حیله دوستان خود را پنهان کنید. خبر دهنده موفقیت است.نشان دهنده موفقیت های نهانی همراه با ریسک می باشد.

کفش : برای مرد ، زن کدبانو و زیبائی میگیرد ، برای زن قوت و نیرومندی می باشد ، ارثیه.مهمانی،دریافت خبرهای تعجب انگیز – مهمان نا خوانده – خواستگار

کفتار : نشانگر پلیدی و ناپاکی، فریب و نیرنگ است ، دزدی و چپاول مواظب اموالتان باشید.

گوش: نصیحت پذیری – خبر های تازه

گل :  شادی بزرگ،دوستی واقعی،جوان حساس و خجالتی، خوشحالی بزرگ – دوستان شفیق – دختر یا پسر مطلوب

گاو : فراوانی محصولات . نعمت فراوان بدست آوردن

گوسفند : زندگی آرام و بی دغدغه ، خوشبختی به شمار می آورد و ناراحتی ها بر طرف می شود. به معنای نذر است.

گندم : روزی حلال و سخاوتمندانه ، که با رنج و زحمت بدست آمده است.

گلابی : نجات پیدا کردن از مشکلات مالی ، بفکر اندوخته باشید ، سهل انگار نباشید.

گردن بند : عشق و نامزدی و شروع آن ، گردن بند پاره قهر و جدائی.

گربه : نیرنگ و فریب از سوی دوستان ، برای شما دوستان خوبی نمیباشند ، ریا کار و خائن ، طنازی ظرافت در رفتار – جستن با دقت ، یک شخص دمدمی مزاج (اگر سفید باشد خوب و اگر سیاه باشد بد است)

لب : نشانگر قرابت و خویشی است ، از زخم زبانها نهراسید ، احترام و عزت پیدا میکنید.

لامپ : به سوی روشنی و خوشبختی گام بر میدارید و در ازدواج خوشبخت خواهید شد.

لوبیا : صاحب فرزندان زیادی میشوید و هرکدام به عزت و شهرت میرسند.

لکه های روشن : روشنی در فکر و عمل – گشایش – نیکبختی

مورچه : نشانگر داشتن پشتکار و دور اندیشی ، با حوصله به کارتان ادامه بدهید موفق میشوید. به کار وتلاش،باغیرت بودن،دریافت مزد زحمات

مگس : نشان مردم فرومایه است ، از طرف آنها اذیت میشوید ، با دور اندیشی رفع مزاحمت کنید.

مسواک : مال خود را در راه خویشان و بستگان ، بخشش ، اجسان می کنید.

مرغابی : دعوت به مهمانی و جشن و سمبل پاکی و روان عشق و سعادت زناشوئی ، به مجلس با شکوهی دعوت خواهید شد.

مرغ : به مال و ثروتی دست پیدا میکند ولی مواظب باشید بیهوده آن را از دست ندهید.

مربع :  میراث و سود را توضیح می دهد.اگر بزرگ باشد به معنی سود و بهره ای بزرگ است. خانه تازه ، سعادت – بشارت و شادی – شور عشق

میز :  به معنی یک قرار داد و یا شرکت در یک مهمانی است.

مار :  سمبل دشمنی است.دشمنی زیرک است که از پشت به انسان حمله می کند. امانت – افترا – خدعه –  حسادت – ریای زن یا مرد

ماهی :  موفقیت و شانس،خوشحالی کوتاه مدت ، پولی که میزان آن متناسب با اندازه ماهی است. سعادت موقت – خوشبختی منتهی به بدبختی

مهر و سجاده : دعا – نذر – نیت خیر

میمون : زیرکی- موزیگری – شیطنت – جستن از خطر

مثلث متساوی الاضلاع  : موفقیت در امور اقتصادی – ارث بردن

مستطیل :  در فکر خانواده بودن – گرفتاری خانواده – دعوا

ماه : عشق و نامزدی ، ازدواج ، با همسری خوش سیما و صاحب مقام ، ازدواج میکنید. ناراحتی روحی و روانی.ماه تمام به ماجراهای عشقی.ماه نیمه هم به طرح های جدید تعبیر می شود.

میخ : سمبل پلیداری و مقاومت ، اگر به کار خود واقف هستید آن را رها نکنید. تصمیمی ناعادلانه و یا حقه بازی

موش : ریا کار و زیان بار ، با متانت و صبر از شرش خلاص شوید. دشمنی و خیانت ، حرفهای زنانه – غیبت – مهمانی های زنانه.

موش(صحرایی): دزدی

نهنگ : خیر و روزی، مسئله بزرگ قابل حل

نوزاد:  رهایی از غصه های کوچک،آرامش خانواده

ناقوس :  خبر گرفتن

نعل : نشانگر محاصره دوستان به ظاهر دوست می باشد ، راه نجات برایتان باز است.

نرده بام : موفقیت و پیروزی ، موفقیت شما حتمی است با شکیبائی آن را دنبال کنید. به پیشرفت،کار زیاد و پیشروی،رسیدن به رفاه اقتصادی. موفقیت اجتماعی، ترقی، تغییر

نخود : نشانگر غم و اندوه است ، در اثر مقاومت آن را پشت سر خواهید گذاشت.

نان : سمبل سرور و خوشحالی است ، در حد توانائی انفاق کنید مالتان برکت پیدا میکند.

نامه : در انتظار خبر های خوش که مدتها انتظارش را میکشید به شما خواهد رسید.

نیزه : به مسافرت کوتاهی خواهید پرداخت ، مسافرت دریائی.

هیزم : سخن چینی و بد عملی ، توام با جنگ و دعوا ولی زیانی نمی بیند.

هواپیما : مسافرت طولانی و دلپذیری خواهید داشت ، نشانگر راه سریعی است به هدف. سفری ناگهانی، رو به راه شدن کارها تعبیر می شود.مسافرت هوایی ، راه دور ، خبر از مسافر

هدهد : خیر ، خوشی و رفاه ، بزرگی و مقام ، پیروزی

V انگلیسی : پیروزی و موفقیت

تعبیر فال قهوه و بررسی اشکال مختلف در آن

تفسیر فال قهوه

در مطالب قبلی قهوه ایلیا  تاریخچه فال قهوه و اینکه اصلا فال قهوه چیست و روش گرفتن آن چگونه است را برایتان به تفضیل شرح دادیم . پس از اینکه شما فال قهوه تان راگرفتید در فنجان و یا نعلبکیتان با تصاویر و اشکالی رو به رو می شوید که هر یک شکل خاصی دارد ، با جستجوی نام آن شکل در این صفحه به تعبیر فال قهوه خود بپردازید و آینده خود را پیش بینی کنید.

تعبیر فال قهوه به ترتیب حروف الفبا :

در تصویر زیر میتوانید راهنمای استفاده از تصاویر و نحوه خواندن تعبیر فال قهوه خود را مشاهده نمایید .

تعبیر فال قهوه

حال روی حرف مورد نظرتان کلیک نمایید ، سپس کلمه مورد نظرتان را در تصویری که در صفحه جدید باز می شود پیدا کنید و هم تصویری که رویت کرده اید ببینید و هم تعبیر فال قهوه خودتان را مشاهده نمایید.

منبع نوشته : http://antique-book-treasure.ir

توضیحات
به این مطلب امتیاز دهید.
5 / 0
[ 0 رای ]
بازدید : 605 views بار دسته بندی : فالگیری و طالع بینی تاريخ : ۲۷ دی ۱۳۹۵ به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.