دانلود کتاب علائم عتیقه گنج طلسم

» دانلود رایگان کتابهای ممنوعه علوم غریبه دعانویسی احضار روح و موکل طلسم و جادودانلود کتاب گنج و دفینه یابی زیرخاکی عتیقه طلا علائم و نشانه علوم غریبه

مجموعه کامل کتابهای آموزش کارشناسی گنج یابی و دفینه یابی60 هزار تومان

مجموعه کامل کتابهای آموزش کارشناسی گنج یابی و دفینه یابی

مجموعه کتابهایی که داخل این مجموعه بسیار کمیاب موجود می باشد به شرح زیر است : ۱-کتاب چشم طلایی ( به ارزش 90 هزار تومان ) ۲-کتاب اسرار و علائم نشانه ها ( به ارزش 100 هزار تومان ) ۳-کتاب نشانه های کهن (میراث زرین) ( به ارزش 100 هزار تومان ) ۴- کتاب گنج باستان ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۵-کتاب آموزش رمزیابی و رمزگشایی جوغن ها ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۶-کتابی کامل درباره سکه های قدیمی ایران باستان و سکه شناسی ( به ارزش 200 هزار تومان ) ۷-کتاب جوغن ها (کارشناسی و معنی و مفهوم آثار و نشانه ها ) ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۸-آیین تدفین (روشهای تدفین مردگان در چند صد سال پیش ) ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۹-کاملترین کتاب نایاب علوم غریبه و طلسمات (کتاب فارسی کله سر) ( به ارزش 70 هزار تومان )

در این پست از سایت antique-book-treasure.ir دانلود رایگان کتابهای ممنوعه علوم غریبه دعانویسی احضار روح و موکل طلسم و جادو را برای شما عزیزان قرار دادیم . گلچین و گزیده کتابهای پی دی اف ممنوعه PDF آموزش علوم غریبه و دعانویسی و احضار موکل و روح و طلسم و سحر و جادو را به رایگان و با کیفیت عالی و معتبر میتوانید دانلود کنید . کتابهای ممنوعه در کشور ما مشتریان خاص خود را دارد . برخی از کتابفروشی ها هم حتی کتابهای ممنوعه را میفروشند چون مشتریان زیادی دارد و درآمد خوبی هم برایشان دارد ولی هر چه باشد خرید و فروش این کتابهای ممنوعه (ممنوع) میباشد . در ادامه مطلب با دانلود رایگان کتابهای ممنوعه علوم غریبه و دعانویسی و طلسمات و احضار روح و موکل آشنا خواهید شد .

دانلود رایگان کتابهای ممنوعه علوم غریبه دعانویسی احضار روح و موکل طلسم و جادو

دانلود رایگان کتابهای ممنوعه علوم غریبه دعانویسی احضار روح و موکل طلسم و جادو

دانلود رایگان کتابهای ممنوعه علوم غریبه دعانویسی احضار روح و موکل طلسم و جادو,دانلود رایگان کتابهای ممنوعه علوم غریبه,دانلود کتابهای ممنوعه,دانلود رایگان کتابهای ممنوعه دعانویسی و طلسم و جادو,دانلود کتابهای منتخب و گزیده علوم غریبه ممنوعه,خرید و فروش کتابهای ممنوعه علوم غریبه و دعانویسی,انواع کتابهای ممنوعه برای علوم غریبه,کتابهای ممنوعه طلسم و جادو,کتابهای ممنوعه دعانویسی و سحر جادو,دانلود پکیج و مجموعه کتابهای ممنوعه علوم غریبه و علوم ماورا,دانلود کتب قدیمی و ممنوعه علوم ماورا علوم غریبه و علوم ناشناخته,دانلود کتابهای ممنوعه علوم غریبه بدون سانسور,دانلود کتابهای ممنوعه احضار روح و موکل و ارواح و جن

دانلود رایگان کتابهای ممنوعه علوم غریبه دعانویسی احضار روح و موکل طلسم و جادو

«درسی، دانشگاهی، کمیاب، نایاب، ممنوعه… بفرمایید داخل.» شاید هیچ کدام از کلماتی که دادزن های خیابان انقلاب برای معرفی کتاب‌هایشان در گوش رهگذران تکرار می‌کنند، به اندازه «ممنوعه» جذاب و کنجکاوی برانگیز نباشد.

کتاب فروشی

کلمه‌ای که کتابخوان‌های تفننی را تا پای بساط دست دوم فروشی ها می‌کشاند و وادارشان می‌کند دست به جیب شوند.

این را مهرداد خوب می‌داند. در شش ماهی که کار در کفاشی را کنار گذاشته و به جمع داد زن های خیابان انقلاب پیوسته، یاد گرفته که روی این کلمه کمی بیشتر مکث کند. آرام تر و وسوسه انگیزتر تلفظش می‌کند و مشتری های غیرحرفه ای را وادار می‌کند یکی دو جلد از این کتاب ها را ورق بزنند: «خیلی هایشان از کتاب سر در نمی‌آورند. همین که ببینند قدیمی است، یا مثلا دیگر تجدید چاپ نمی‌شود می‌خرند. بیشترشان هم دنبال کتاب های علوم غریبه هستند؛ رمل و جادو و طلسم و این ها.»

 سنش به سختی به ۲۰ سال می‌رسد. خودش می‌گوید تا دوم راهنمایی درس خوانده اما اسم و رسم کتاب های قدیمی را خوب می‌شناسد. از رمان گرفته تا تاریخی و رمل و جادو. هدایتم می‌کند به طبقه دوم یکی از پاساژهای قدیمی خیابان که در اتاقکی نمور و خاک گرفته، کتاب ها تا سقف روی هم چیده شده اند. صاحب فروشگاه پیرمردی است که روی صندلی کنار پنجره لم داده و از لا به لای چرت ظهرگاهی اش یک چشمی مشتری ها را می‌پاید. دو زن میانسال سه جلد کتاب از قفسه ها بر می‌دارند و روی میز مغازه دار می‌گذارند. یکی آموزش علم حروف و جفر است، دیگری مربوط به کیمیاگری و سومی خودآموز رمل. ۴۲هزارتومان بابت کتاب ها به پیرمرد می‌دهند و وعده می‌گیرند که یکی دو هفته آینده برای بردن بقیه کتاب ها سری بزنند.

بعد از قفسه تاریخی و رمان، قفسه کتاب های علوم غریبه از همه شلوغ تر است. پیرمرد می‌گوید: «مشتری اش را دارد. قبلا هم مشتری اش زیاد بود؛ حالا زیادتر شده. خب سواد هم بیشتر شده. قبلا همین ها را از مادر و مادربزرگ یاد می‌گرفتند، حالا خودشان می‌خوانند و اجرا می‌کنند.» می‌پرسم واقعیت هم دارند؟ همین طور که دود سیگارش را بیرون می‌دهد، شانه بالا می‌اندازد و می‌گوید: «چه می‌دانم؛ لابد… از کسی بپرس که دنبال اینجور چیزهاست.»

طبیعی است اگر عرضه كتابهای ممنوعه، به شیوه كنونی ادامه یابد، با جدی شدن و عمیق تر شدن، یك معضل ضدفرهنگی روبرو می شویم: «اشباع بازار كتاب از كتابهای ممنوعه»!

می گوید حداقل بیست سال است که در همین اتاقک تنگ و شلوغ کتاب می‌فروشد و در این سال ها، فهمیده که بخش مهمی از فروشش، مربوط به کتاب های ممنوعه و کمیاب است؛ حالا مشتری های ثابتی دارد که می‌دانند فروشگاه آقای «ب» معدن خرید و فروش این کتاب هاست.

چاپ های افست، کتاب قدیمی و جدید نمی‌شناسند. بازار که تشنه یک کتاب باشد، افست کاران چشم تیز می‌کنند برای زمانی که ناشر در چاپ کتاب تعلل کند. کتاب پشت ویترین را افست می‌کنند و به بازار می‌آورند. مشتری های افست دو دسته اند؛ آنهایی که نیاز فوری به یک کتاب دارند و برایشان کیفیت چاپ ها فرقی نمی‌کند و آنهایی که فریب افست فروش ها را می‌خورند و به چاپ های ناشران بی اعتمادند. پیرمرد کتاب فروش می‌گوید: «بعضی از مشتری ها فکر می‌کنند چاپ های افست نسخه اصلی کتاب هستند و چیزی که ناشران می‌فروشند، نسخه سانسور شده. اعتماد نمی‌کنند که از ناشر بخرند. برای همین بازار افست داغ تر می‌شود و کتابی که ارزان تر درآمده، دو برابر کتاب ناشر فروخته می‌شود.»
کتاب فروشی

قیمت کتاب های دست دوم، اغلب توافقی است اما اگر کتابی اصل باشد و از کتابخانه شخصی بیرون آمده باشد، قیمت ندارد و فروشنده بر اساس زحمتی که برای تهیه کتاب کشیده، آن را قیمت گذاری می‌کند. به این قیمت گاهی هزینه پیک یا ارسال پستی هم اضافه می‌شود تا هزینه نهایی به چند برابر هزینه اولیه برسد. پیرمرد می‌گوید: «ما نگاه می‌کنیم ببینیم چه کتاب هایی بیشتر طالب دارد، همان ها را می‌آوریم. خودمان را هم زیاد درگیر کتاب اصل و عتیقه و نایاب نمی‌کنیم. کتاب پر دردسر، پول پردردسر هم دارد. یک روز مشتری کتاب تاریخی می‌خواهد، پس فردا سفارش دعانویسی خطی را می‌دهد و می‌خواهد اصل چاپ اول باشد. من کاری ندارم چاپ اول درست است یا آخر. چیزی را که راحت تر پیدا شود و نقدتر باشد می‌فروشم.» بیرون از پاساژ، مهرداد هنوز داد می‌زند «درسی، دانشگاهی، کمیاب، نایاب، ممنوعه… بفرمایید داخل.» و ممنوعه را طوری آرام و کنجکاوی برانگیز می‌گوید که دو سه نفر از رهگذران مسیرشان را به سمت ورودی پاساژ کج می‌کنند و می‌پرسند: «سرکتاب قدیمی هم داری؟ اصل باشد.»

نظارت در بازار کتاب!!

فروش كتابهایی كه به هر دلیلی مجوز نشر مجدد و توزیع ندارند، پدیده تازه ای نیست. دیری است كه جوینده ای می تواند در ازای پرداخت مبلغی گزاف و گاه بسیار ارزان، كتابی از جنس یاد شده را، خریداری و مطالعه كند. محل خریداری هم تنها، بساط دستفروشان مركز شهر تهران و… نیست. جالب است كه برخی فروشگاه های رسمی كتاب نیز مجدانه دست به فروش كتابهای ممنوعه می زنند.
فروش كتابهایی كه به هر دلیلی مجوز نشر مجدد و توزیع ندارند، پدیده تازه ای نیست. دیری است كه جوینده ای می تواند در ازای پرداخت مبلغی گزاف و گاه بسیار ارزان، كتابی از جنس یاد شده را، خریداری و مطالعه كند. محل خریداری هم تنها، بساط دستفروشان مركز شهر تهران و… نیست. جالب است كه برخی فروشگاه های رسمی كتاب نیز مجدانه دست به فروش كتابهای ممنوعه می زنند

پس از پیروزی انقلاب اسلامی، كتابهای مروج فحشا و بی بند و باری، مبلغ ادیان و گروهكهای الحادی و فرق منحرف و معرف دیدگاه های تفرقه برانگیزانه و خلاف وحدت، امنیت و منافع ملی، مجوز نشر و توزیع نگرفتند و نمی گیرند. اما برخی از این كتابها در گذشته چاپ شده است. برخی در كشورهای همسایه منتشر و در داخل مرزهای ایران، توزیع می شود. برخی را هم چاپخانه ها به شكل غیرقانونی و در برابر دریافت دستمزد هنگفت، به چاپ می رسانند. پاره ای از كتابها نیز، به دست سودجویان از شبكه اینترنت تهیه و در سطح فروشگاه ها و عمدتاً بساط دستفروشی ها، در معرض فروش نهاده می شود. نگارنده چندی پیش، در یكی از میادین اصلی شهر تهران، در یك كتابفروشی قدیمی، شاهد عرضه كتابی بود كه در زمان پهلوی دوم و در مدح پهلوی اول، نگاشته و به چاپ رسیده است. یا در یكی از میدان های اصلی شمال شهر تهران، شاهد فروش كتابی بود كه سراسر آن كفر و القای پوچ انگاری است. كتابی به قلم صادق هدایت! یا در یكی از خیابانهای منتهی به مركز شهر، نگارنده در میان كتابهای یك دستفروش، به كتابهایی برخورد كرد كه «فتوكپی» بود و مضامین آن تبلیغ روشن بهائیت و كمونیسم است.
کتاب فروشی

طبیعی است اگر عرضه كتابهای ممنوعه، به شیوه كنونی ادامه یابد، با جدی شدن و عمیق تر شدن، یك معضل ضدفرهنگی روبرو می شویم: «اشباع بازار كتاب از كتابهای ممنوعه»!

در چنین حالتی، دیدگاهها، آراء و اندیشه های مسموم، به راحتی در معرض مخاطب قرار می گیرد. در این مواجهه مخاطبی كه هنوز پایه های سخت اعتقادی نیافته، شخصیت وی مبتنی بر خردورزی و كمال جویی دین مدارانه، شكل نگرفته دچار تردید و تاثیر كامل و در نهایت لغزش می گردد. شایعه منتشر و فضای فكری غبارآلود می شود. «نظارت» و «ارزشگذاری» به عنوان ضامن بالندگی معنوی عرصه اندیشه و فرهنگ، جایگاهی سست می یابد و… خلاصه اینكه، كار مهندسی فرهنگی در داخل نظام و جامعه و امور تربیتی، سخت یا سخت تر می شود.

ممكن است برخی بگویند و اشكال كنند كه امروزه وقتی به راحتی می توان كتابی را از دنیای مجازی تهیه كرد، اساساً محدود كردن و اعمال نظارت، كاری بی مبنا و بیهوده است. در پاسخ اما باید گفت اول اینكه؛ از حیث فنی، امكان كنترل كامل فضای اینترنت دور از ذهن نیست.

دوم؛ كشور نمی تواند صرف راحتی عرضه و دریافت یك شی و یا كالا، «باطلی» را «حق» تلقی كند و از كنار آن و مضراتش با بی اعتنایی رد شود. سوم؛ عده ای اندك از مردم مجال و وقت لازم برای تهیه متن یك كتاب از دنیای مجازی را دارند. و چهارم؛ كتابهای بسیار محدودی در شبكه اینترنتی موجود است. از این رو «نظارت» بر نشر و توزیع كتاب كاری ناگزیر و بایسته ای به شمار می آید كه امروزه به دلیل تنوع عقاید و شبه فرهنگهای فریبنده و الحادی و استكباری، اعمال آن ضرورتی دو چندان یافته است. چنین نظارتی، نباید تنها حلقه بررسی برای صدور مجوز نشر و توزیع را دربرگیرد. بلكه باید بازار كتاب را بطور كلان، به منظور، جلوگیری از توزیع كتابهای ممنوعه شامل شود. البته چنین نظارت گسترده ای تنها در سایه توانایی های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نمی گنجد و سایر نهادهای فرهنگی و انتظامی را فرا می خواند.

******************************************

خرید و دانلود بزرگترین مجموعه کتابهای آموزش علوم غریبه و متافیزیک و دعانویسی و شکستن طلسمات در ایران

هدیه جدیدی که به مناسبت عید نوروز به مجموعه اضافه شده است کتاب علوم غریبه صمور هندی به زبان فارسی میباشد و در قالب ۲۵۰ صفحه

در کتاب صمور هندی از طلسم و سحر های بسیار قوی استفاده شده است. از تمام افرادی که آداب نوشتن تعویذ را نمیدانند خواهش میکنیم نوشته ها و دستورات این کتاب را انجام ندهند. زیرا برای خود دردسر ایجاد کرده و سنگینی برای خوشان به همراه می اورند.

این کتاب برای اساتید و کسانی که اداب نوشتن تعویذ ساعتها و برج ها و طالع ها را میدانند مفید می باشد. بنده این کتاب رو برای همه دوستان که اشنا به علوم غریبه می باشند توصیه می کنم.

شماره تماس برای خرید و پشتیبانی : ۰۹۳۳۹۶۴۱۷۰۲

قیمت کل ۲۰۰ کتاب تنها ۴۰ هزار تومان میباشد

توجه ویژه : کتابهای زیر به تازگی به پکیج اضافه شده اند :

🍁کتاب علم حروف (۲۱۳ صفحه)
🍁کتاب تسخیرات میرداماد (۳۷۱ صفحه)
🍁کتاب کارگشایی و بخت گشایی و محبت (۲۷۰ صفحه)
🍁کتاب خودآموز علوم و فنون غریبه در تسخیرات و ختومات (۴۳۶ صفحه)
🍁کتاب احضارات موکل (۲۴۸ صفحه)
🍁کتاب باطل کردن و شکستن طلسمات (۲۴۰ صفحه)


🍁کتاب ثلاثه الرسائل (۵۸ صفحه)
🍁کتاب جفر دهدار (۴۲ صفحه)
🍁کتاب جواهر الاسرار جفر جامع (۲۰۲ صفحه)
🍁کتاب مجموعه طلسم اسکندر ذولقرنین (۱۱۷ صفحه)
🍁کتاب جفر و اسم اعظم (۱۴۰ صفحه)
🍁کتاب مفاتيح المغاليق (۴۷۳ صفحه)


🍁کتاب سرالمستتر (۲۲۰ صفحه)
🍁کتاب مرجان جادو (۱۲۶۴ صفحه)
🍁کتاب کله سر (۳۰۰ صفحه)
🍁کتاب سرخاب الرمل (۶۶ صفحه)
🍁کتاب کشکول شیخ بهایی (۲۵۰ صفحه)
🍁کتاب میزان الحساب (۹۰ صفحه)
🍁کتاب نقش سلیمانی (۸۱ صفحه)

خرید کتابهای علوم غریبه

شماره تماس برای خرید و پشتیبانی : ۰۹۳۳۹۶۴۱۷۰۲

قیمت کل ۲۰۰ کتاب تنها ۴۰ هزار تومان میباشد

لطفا این متن را تا اخر بخوانید بعد تصمیم بگیرید. زندگی افراد زیادی با خواندن ان تغییر کرده است.

 با ایمان و اعتقاد قوی این مجموعه با ارزش گامی برای تغییر  مسیرزندگی شما به سمت موفقیت و پیشرفت های نجومی و

 سریع است.

 بر خلاف این تفکر به ظاهر تغییر نا پذیر در ذهن ما که  نمیتوان راه صد ساله رایک شبه پیمود!؟!

رسیدن به موفقیت در زندگی یک راه اصلی دارد و بیشمار راه فرعی که همه افراد کم وبیش ان را میدانند ولی از انجام ان واهمه دارند یا میترسن همین که الان اینجا هستید و دارید این مطلب را میخوانید انسان بسیار خوش شانسی هستید.چون برای خیلی ها این امکان فراهم نیست یا درگیر مشکلات ریز و درشت خود هستند.

 

 اگر از زندگی خود ناراضی هستید؟

اکر با وجود تلاش زیاد در کارها پیشرفت کمی دارید؟

 اگر از میزان درامدتان راضی نیستید؟

 اگر مشتریان خدمات شما کم است یا با وجود مشتریان زیاد افراد

 کمی به شما اعتماد میکنند؟

 اگر پول و ثروت تان ماندگاری و برکت ندارد؟

اگر مدام در کارها شکست می خورید

اگر رسیدن به ارزوهایتان بسیار سخت و غیر ممکن است؟

اگر توان ریسک کردن ندارید یا درصد شکست تان در کاری بالاست؟

اگر کنترل زندگی تان دست خودتان نیست؟

اگر مدام بدشانسی می اورید یا کارها بر خلاف میل شما پیش میرود؟

 اگر انگیزه خواند کتاب را ندارید یا مطالب زود از ذهنتان پاک میشود؟

 اگر فرد مورد علاقه تان به شما اهمیت نمی دهد؟

 اگر خودتان یا شخصی در زندگی تان دچار انحراف است؟

اگر از کمبود محبت در زندگی مشترک رنج میبرید؟

اگر بخت تان بسته شده است یا فرد مورد علاقه تان را پیدا نمی کنید؟

 اگر فردی را دوست دارید ولی نمی توانید به خود جذب کنید؟

اگر افرادی از شما بدگویی میکنند؟

اگر دوستان کمی دارید و در جذب مردم مشکل دارید؟

 و صدها اگر و ایا دیگر …..

 جواب و راه حل همه ی سوالات بالا و صدها سوال دیگر را نه از زبان مردم عادی کوچه بازار  بلکه از بزرگترین دانشمندان تاریخ

مانند ابن سینا و شیخ بهایی و…ده ها دانشمند بزرگ دیگر بشنوید.

 برخی کارها را باید تجربه کرد تا باور شوند.

 مغز انسان دائما از خود انرزی و سیگنالهایی منتشر میکند که این سیگنالها در جذب اتفاقات و خواسته ها و نحوه برخورد با مردم و نحوه برخورد مردم با شما نقش بسزایی ایفا میکند برای مثال شما در برخورد با برخی از افراد که هیچ اطلاعاتی از انها ندارید احساس ارامش و نزدیکی میکنیدولی در برخورد با برخی دیگر احساس اضطراب و نا امنی و عدم اعتماد به شما دست میدهد درصورتی که شما حتی طرف مقابل را نمی شناسید.! این نوع احساسات به نوع برابری و تداخل سیگنالهای مغز افراد با یکدیگر بر میگردد که در صورت هماهنگ بودن این امواج و در یک سطح قرار داشتن انها باعث ایجاد احساس خوب و در صورت نا هماهنگ بودن این امواج در افراد احساس بد ایجاد میکند.

 

در حال حاضر در کشورهای بزرگ و پیشرفته غربی

 

دانشمندان و روانشناسان بزرگی روی این نوع از

 

ارتباطها و تاثیر انها بر زندگی و سرنوشت افراد تحقیق

 

میکنند و معتقدن که این نیروی ساطع شده از افراد است

 

که سرنوشت و اینده کوتا مدت و بلند مدت انها را مشخص

 

میکند.

 

نمونه این تحقیقات ساخت مستندهایی مانند

 

راز و کتابهای بسیاری مانند کتاب بیاندیشید و ثروتمند

 

شوید وصدها کتاب روانشناسی و علمی…بوده است. که به

 

تاثیرات افکار و کلمات بر زندگی میپردازند.

 

 

 

در حالی که این علم از صدها بلکه هزاران سال پیش در تمام

 

جوامع بشری به خصوص خاور میانه و ایران کاملا شناخته شده

 

بودو انها از تاثیرات نهفته شده در کلمات با خبر بودن و راههای

 

بسیاری رابرای بهره برداری از این نیروی بی پایان ابداع کرده

 

بودند.

 

دانشمندان شرقی به خصوص ایرانی درصدها سال قبل تاثیر این

 

نیروها را درک کرده و برای به کار گیری هر کدام از انها در مورد

 

هدف خاص نسخه هایی ساده مجرب و معتبر نوشته اند تا عموم

 

مردم بتوانند از ان در زندگی خود بهره مند شوند.

 

 

این درحالی است که همین دانشمندان غربی در دهه های

 

اخیر با تکیه بر علم ناقص خود به کل این نوع از علوم را

 

انکار میکردند و همه انها را خرافه پرستی میدانستند.ولی

 

در حال حاضر با قبول این علوم خود به صورت اشکارا از انها

 

استفاده میکنند و تاثیرات ان را در زندگی خود به کار

 

میگیرند و ان را به شکلهای جدید مانند مدتیشن.کنترل

 

ذهن.یوگا.تله پاتی و انرزی کیهانی… به کشورهای دیگر

 

صادر میکنند.در حالی که همه اینها ریشه شرقی دارند و در روزگار

 

نه چندان دور مورد تمسخر افراد جامعه انان بود.

 

برای ان دسته از افرادی که معتقدند پیمودن راه موفقیت و

 

رسیدن به قله ها تنها یک روش ساده و مستقیم دارد و ان

 

هم کار کردن زیاد و زمان فراوان و …دارد این را میگویم که

 

این یک توهم و فکر اشتباه است که از کودکی توسط

 

جامعه و محیط در ذهن ما جای گرفته و انقدر تکرار شده که

 

ان را به صورت یک واقعیت تغییر ناپذیر در اورده ایم.وخودتان

 

میتوانید با یک جستجوی ساده در بین اشنایان و دوستان و جامعه

 

نمونه های بسیاری از این افراد را می ببینید که با تلاشی به مراتب کمتر از خیلی ها به موفقیتهای بسیار بیشتری در زمان کمتر رسیده اند.

 

اینجا نباید جسارت و پشتکار انجام هرکاری برای رسیدن

 

به هدف را از یاد برد.

 

برای مثال به لیست ثروتمند ترین افراد جهان که توسط

 

مجله فوربس هر سال منتشر میشود نگاه کنید ثروت این

 

افراد با در امد چندین کشور جهان سومی برابریمیکند.این

 

در حالی است که تقریبا ده نفر اول لیست همگی از صفر و

 

یا نزدیک به صفر شروع کرده اند و خانواده های انها در حد

 

متوسط یا حتی فقیر جامعه بوده اند.

 

ولی این افراد با جهشهایی ناگهانی راه صدها ساله را

 

یک شبه طی کردن برای یقین پیدا کردن به این حرف

 

به زندگی افرادی چون راکی فلر.وارن بافت.بیل گیتس .پیر

 

امیدیار و… بندازید. (اگر بگویید این افراد دانش کافی برای

 

این کار را داشته اند باید بدانید که غالب انها در سنهای

 

پایین به موفقیتهایی بزرگی رسیده اند که فرصتی برای

 

کسب تجربه و دانش نداشته اند و غالبا در مقاطعی ترک

 

تحصیل هم کرده اند!و اگر بحث استعداد و شانس باشد

 

در زمان انها افراد بسیار بزرگ و دانشمندی در دانشگاه

 

جهان تدریس اقتصاد میکردن و راهبردهای اقتصادی

 

کشورها را تعیین میکردن ولی هیچ یک از موفقیت های

 

انها را نداشتند.

 

و ربط دادن این موفقیت ها به شانس هم خیلی بعید و غیر

 

ممکن است.(چون به قول ما ایرانی ها شانس یک بار در

 

خونه ادم رو میزنه) ولی تداوم موفقیت انها در سالهای

 

پیاپی و تا پایان عمر و در کارهایی کاملا متفاوت از هم نیاز

 

به چیزی بیشتر از شانس و استعداد دارد .

 

به طوری که وارن بافت در معاملات سهام که همیشه با

 

ریسک بالا همراه است با موفقیت ۱۰۰ درصد به پولدار

 

فرد دنیا تبدیل میشود و یک بار هم  بیش از ۸۰ در صد ثروت

 

خود را به امور خیریه میدهد .و باز هم در زمان حاضر جزء

 

نفرات اول ثروتمندان جهان است.

 

حتما میگویید این موضوع چه ربطی به این مجموعه دارد .باید

 

عرض کنم که در یک تحقیق جامع که توسط یکی از

 

دانشگاه های معتبر امریکایی انجام شد مشخص شد

 

که همه این افراد بدون استثنا در طول روز زمانی رو برای

 

مدتیشن و یوگا و تمرینهای ذهنی برای تولید افکار و انرزی

 

مثبت صرف میکنند و به شدت به این علوم شرقی وابسته

 

اند.و موفقیت و جذابیت و تداوم موفقیت خود را مدیون

 

انرزی ای که از این روشها دریافت میکنند هستند.واز انها با

 

نامهایی مانند نیروی نامحدود   کمکهای غیبی    خوش

 

شانسی و شعور کیهانی و… یاد میکنند.

 

ولی همه اینها نه شانس و اقبال است نه کمک غیبی بلکه

 

یک دلیل کاملا منطقی و درست دارد که در داخل افکار و

 

توان انها برای رخ دادن اتفاق های خوب برای انسانها

 

نهفته است. و راز موفقیت انها هم این است که به صورت

 

دانسته یا نادانسته در مسیری از زندگی قرار گرفتند که

 

توانستند از این نیروها استفاده کنند.

 

این در حالی است که دانشمندان بزرگ ما سالها قبل به

 

وجود نیروهای ماورایی در کلمات پی برده و ان را به صورت

 

بخش بخش و تفکیک شده برای هر کاری برای ما اماده

 

کرده اند.

 

شیخ بهایی در تعریف شرح عملکرد انها  ان را اثر اسم می

 

نامد و معتقد است که هر کلمه و حرف در خود نیرویی

 

دارند که در صورت استفاده از خود اثار و  نشانی به جا

 

میگذارد.و دانشمندانی که این کتب را نوشته اند سعی در

 

مرتب کردن و سامان دادن این نیرو ها برای اهداف

 

مشخص شده بودند.با توجه به این امر که این علم یک علم قرانی

 

و دینی است و استادان واقعی ان هم پیامبران و دانشمندان بزرگ

 

تاریخ هستند.بدون شک همه ادیان الهی وتمام پیشوایان دینی و

 

علمی جامعهاین علوم را تایید میکنند وقبول دارند و استفاده

 

میکردند و میکنند.

 

ولی همانطور که در زمان حاضر شاهد ان هستید وقتی چیزی یا

 

کالایی در بین مردم محبوبیت پیدا میکند به سرعت افرادی برای

 

بدست اوردن سود و منفعت شخصی شروع به تولید ان میکنند و

 

برای انها هم درست یا غلط بودن و یا کیفیت ان جنس هم مهم

 

نیست چوندر درجه اول چیزی که برای انها مهم است سود

 

شخصی است که ازان میبرند.وجود این افراد هم مال زمان یا مکان

 

خاصی نیست و درهمه زمانها و در همه جای دنیا چنین افراد طمع

 

کار و غالبا کم سوادپیدا میشوند.استفاده این افراد از این علوم

 

باعث  شد که خرافاتزیادی وارد ان شود در نتیجه با عث عدم

 

نتیجه گیری درست مردم وبی اعتمادی انها نسبت به این علوم

 

شود.ولی با همه ی این خرافات واضافات که طی قرن ها به ان

 

اضافه شده باز مردم زیادی به اینعلوم اعتقاد دارند و از ان

 

استفاده میکنند.

 

 

 

در این مجموعه که دراختیار شما قرار میگیرد ما با

 

تلاش فراوان معتبرترین کتب از بزرگترین دانشمندان

 

فارسی زبان و از نسخه های اصلی و دست نخورده

 

این کتب را جمع اوری کرده ایم.باید بدانید که ما دقت

 

زیادی در مورد اصل بودن نسخه مورد نظر و همچنین

 

معتبر بودن نویسنده ان صرف کرده ایم تا قابل اعتماد

 

برای شما باشد.وغالب کتب از دانشمندان سرشناس

 

تاریخ است که نام انها را بسیار شنیده اید.همچنین با

 

در دسترس قرار دادن منابع مهم و معتبر تر این کتب

 

باعث میشود که مردم منابع واقعی را دیده وکمتر به

 

دام افراد شیاد ودعا نویسان قلابی بیفتند. و بدون هیچ

 

هزینه ای اضافه و بدون به خطر انداختن ارامش خود و

 

خانواده خود  در محیطی کاملا امن وبدون اینکه از

 

مشکلات انها افراد دیگری باخبر شوند اقدام به استفاده

 

از ان کنند.

 

برای یکبار هم شده در زندگی خود باید این روشها رو امتحان کرد.

 

چرا حرف بزرگترین و مشهورترین علمای ایران و جهان را

 

نادیده بگیرید! مطمعن باشید ضرری نخواهید کرد.!

 

حالا که اینقدر راحت در دست رس ما قرار دارد مطمعن

 

باشید نه وقت زیادی از شما میگیرد نه نیاز

 

به انجام عمل خاص در طول روز است و نه چیزی ازدست میدهید.

 

مانند تعداد زیادی از مردم که از این کتابها سود بردن و

 

زندگی خود را تغییر دادن شما هم امتحان کنید.

 

امتحان کنید!

 

حالا که اینقدر راحت در اختیار شماست چرا از انجام ان سر باز میزنید…!

 

باید  جسارت داشت و برای یک بار هم شده در

 

زندگی خود متفاوت بود و متفاوت عمل کرد و تا اخرش رفت

 

حداقل چیزی که برای شما خواهد داشت تجربه با ارزشی است

 

که میماند و راه گشای خیلی از مشکلات اینده تان خواهد شد.

 

ولی مطمئن باشید که در این موردشما هیچ ضرری نخواهید کرد.و

 

این یک بازی برد  برد برای شماخواهد بود.

 

و دلیل ان برای ما سیل ایمیل ها و نظرات و تشکرات

 

کاربران عزیزی است که این مجموعه را دریافت کرده اند و اکثرا

 

از حل شدن مشکل خود و بدست اوردن تجربیات جدید صحبت

 

میکنند حال دلیل علمی برای ان مشخص نشده شاید از قدرت

 

ماورایی این کتابها باشد شاید از تلقینات و نیروی مثبت و امیدی

 

که این نوشته ها به افراد میدهند باشد.ولی در هر صورت چیزی

 

که مهم است نتیجه کار میباشد.

 

البته این نکته هم قابل ذکر است که برخی افراد از بین صدها

 

کتاب فقط تعدادی را برای خود موثر دانسته اند و اذعان میکنند که

 

این کتب برای انها بسیار بهتر عمل میکند.و برخی دیگر همه کتب را

 

با ارزش میدانندکه این امر هم به تفاوت انسانها و سطح ایمان و

 

اعتقاد انها و بسیاری دیگر از فاکتورها بستگی مستقیم دارد.

 

 اول نظر بر این بود که این مجموعه را رایگان برای دانلود قراردهیم

 

ولی در گفتگو  با دوستان و تجربه های شخصی در این مورد که

 

وقتی افراد چیزی را رایگان یا به بهای ناچیز دریافت میکنندبه

 

صورت ناخوداگاه ان را کم ارزش تلقی میکنند.و بعد از مدت اندکی

 

 به کل از ان نا امید میشوند و عمل به ان را بیهوده می پندارند و از

 

همه ضرفیت های خود استفاده نمیکنند.و حالا هر چقدر منبع مورد

 

نظر مهم و با ارزش باشد.و دیگر اینکه فقط افرادی که ایمان و

 

انگیزه تغییر دادن زندگی خود را دارند ان را دریافت کنند.

 

و ما قیمتی برای ان در نظر گرفتیم که همه ی افراد از هر قشری

 

بتوانند از ان استفاده کنند .و حال اگر خودتان کمی فکر کنید ارزش

 

هر یک از نسخه های خطی بسیار بیشتر از کل مبلغ در نظر گرفته

 

برای صدها جلد کتاب نفیس است.کما اینکه هم اکنون بسیاری از

 

افراد سود جو در سایتهای مختلف این کتابها و یا طلسمهای

 

موجود در ان را به صورت تکی با اب و تاب زیاد به چندین برابر این

 

مبلغ میفروشند و یا اینکه برای نوشتن یک تعویذ یا طلسم پیش

 

هر کسی بروید بسیار بیشتر از اینها از شما دریافت میکند و این در

 

حالی است که تاثیر ان ومنابعی که از ان برای نوشتن انها

 

استفادهمیکند  برای شما نامعلوم است.

 

اما تمام کتابهای این مجموعه از نسخه های معتبر اسکن

 

شده و نویسندگان انها غالبا انسانهای سر شناس تاریخ

 

مانند ابن سینا  شیخ بهایی  شیخ طوسی   امام غزالی  شیخ

 

مفید سکاکی  میرداماد  نراقی و…و صدها دانشمند دیگر که به جز

 

این کتب  کتابهای بسیاری در علوم دیگر هم دارند. و هر کدام در

 

زمان خود از سرامدان علمی بوده اند.وحتی امروزه نیز از کتابهای

 

انها به عنوان منبع بسیاری ازتحقیقات دانشمندان استفاده

 

میشود.

 

و بسیاری از کارها و محاسبات انها هنوز با این همه

 

پیشرفت تکنولوزی غیر قابل حل باقی مانده و با عث حیرت

 

دانشمندان شرق و غرب شده است.برای مثال کتاب قانون

 

ابن سینا سالهای سال به عنوان اولین و معتبر ترین منبع

 

پزشکی در دانشگاه های اروپایی تدریس می شد.و

 

کارهای معماری شیخ بهایی که هنوز محکم و استوار نبوغ

 

این افراد را به رخ می کشد.

 

حال اینجا یک سوال پیش می اید و ان اینکه چرا این افراد

 

با این منطق و هوش چنین کتبی تالیف کرده اند و یا بهتر از

 

ان چرا نباید این اثار انها را مانند اثار دیگر قبول کرد و

 

پذیرفت؟!

 

این بسته شامل چند صد جلد کتاب نفیس است که به

 

همه نیازهای شما پاسخ کامل میدهد این مجموعه بر

 

خلاف کتابهایی که در سطح اینترنت است بسیار کامل و

 

جامع میباشد و بدون سانسور و حذفیات از منابع کاملا

 

اصلی و معتبر اسکن شده است.اگر قبلا کتابی این

 

چنینی دانلود کرده اید به شما اطمینان میدهیم که این

 

بسته شبیه به هیچ کدام از انها نخواهد بود.

 

 

و به خاطر جامعیتی که این کتب دارند به تمام نیازهای

 

شما از  مادی   معنوی  جسمی  روحی  بیماری و….پاسخ کامل میدهند.

 

این بسته به همراه بسته نرم افزارهای مورد نیاز که در

 

سایت است میتواند تمام نیاز شما برای نوشتن انواع

 

طلسمات را برطرف کند و شما بدون نیاز به محاسبات

 

پیچیده تعیین وقت درست محاسبه حروف ابجد محاسبه

 

صورتهای فلکی و تقارن اجرام سماوی و انواع مختلف

 

محاسبات دیگر را که برای نوشتن یک تعویذ درست

 

بسیار حیاتی است بر طرف میکند و شما بدون داشتن

 

دانش نجوم عرفان ریاضیات و…به راحتی به مانند یک

 

استاد کهنه کار اقدام به نوشتن ان میکنید.

 

  علوم غریبه  چیزی نیست که کسی بتواند ان را رد کند. این علوم

 

به وجود امدند تا زندگی مردم را سامان بدهند.تا مشکلات انان را

 

حل کنند پس با ایمان و نیت خیر از ان استفاده کنید تا به هر انچه

 

که میخواهید برسید.

 

ویزگی های این مجموعه

 

۱-نسخه اصلي و معتبرترين نسخه موجود

 

۲-کاملا خوانا و با وضوح بالا

 

۳-کاملا فارسي

 

۴-بزرگترين مجموعه موجود در ایران

 

۵-با توضيحات کامل انواع اداب و روشها موثر

 

 

۷-قيمت بسيار مناسب

 

۸-کمياب و ناياب ترين کتابهاي تاريخ

 

۹-مرجع کاملي از طلسمات براي انواع امور شخصي

 

۱۰-نوشته شده توسط صدها دانشمند معروف مانند ابن

 

سينا .شيخ بهايي.ميرداماد و…

 

۱۱-تمام کتب در باب رمل

 

۱۲-تمام کتابها در باب جفر

 

۱۳-کتب ادعیه اسلامی وطالع بینی

 

۱۴-وصدها ویزگی دیگر ….

 

اگر میخواهید فردی جذاب ، گیرا ، دوست داشتنی ،

 

محبوب و دلربا موفق و متفاوت باشید پس متفاوت از

 

دیگران عمل کنید.

 

شما با دانلود این مجموعه یک کتابخانه و گنجینه بزرگ از

 

کتب نفیس و گرانقدر را در اختیار خواهید داشت که تا این

 

زمان از تاریخ یکجا در اختیار حتی دانشمندان و جویندگان

 

علم هم نبوده است.و میتوانید با معرفی ان به نزدیکان خود از به

 

دام افتادن انها توسط افراد شیاد و کلا بردار جلو گیری کنید.

 

کتابهایی که همیشه در اختیار افراد خاص یا در موزه ها بود حالا در اختیار شماست.

 

بعضی چیزها رو باید تجربه کرد تا باور شوند

برای خرید اینترنتی مجموعه کتابهای علوم غریبه روی دکمه زیر کلیک کنید

قیمت کل ۲۰۰ کتاب تنها ۴۰ هزار تومان میباشد

خرید کتابهای علوم غریبه

شماره تماس برای خرید و پشتیبانی : ۰۹۳۳۹۶۴۱۷۰۲

فروش مجموعه کمیاب و ارزشمند کتابهای علوم غریبه و دعانویسی و متافیزیک بیش از ۲۰۰ کتاب در زمینه علوم غریبه برای اولین بار در ایران

خرید و فروش دانلودرایگان مجموعه کامل کتابهای علوم غریبه و طلسمات نایاب نسخه خطی شامل 200 کتاب علوم غریبه,پکیج کتابهای معتبر علوم غریبه متافیزیک سحر جادو دعانویسی قدیمی شیخ بهایی

خرید و فروش دانلودرایگان مجموعه کامل کتابهای علوم غریبه و طلسمات نایاب نسخه خطی شامل ۲۰۰ کتاب علوم غریبه,پکیج کتابهای معتبر علوم غریبه متافیزیک سحر جادو دعانویسی قدیمی شیخ بهایی

 خرید و فروش دانلودرایگان مجموعه کامل کتابهای علوم غریبه و طلسمات نایاب نسخه خطی شامل 200 کتاب علوم غریبه,پکیج کتابهای معتبر علوم غریبه متافیزیک سحر جادو دعانویسی قدیمی شیخ بهایی

خرید و فروش دانلودرایگان مجموعه کامل کتابهای علوم غریبه و طلسمات نایاب نسخه خطی شامل ۲۰۰ کتاب علوم غریبه,پکیج کتابهای معتبر علوم غریبه متافیزیک سحر جادو دعانویسی قدیمی شیخ بهایی

خرید کتابهای علوم غریبه

شماره تماس برای خرید و پشتیبانی : ۰۹۳۳۹۶۴۱۷۰۲

در زیر لیست برخی از کتاب های گران قیمت علوم غریبه موجود در این پکیج رو براتون قرار دادیم :

۱-ده شرط سلوک ۱۸ صفحه
۲-آل (موجود خیالی) ۵ صفحه
۳-ابجد زمان ۴ صفحه
۴-ابجد زمان ۲ شامل ۳ صفحه
۵-ادعیه ۱۳ صفحه
۶-آگاهی در خواب و برون فکنی کالبد اختری ۴ صفحه
۷-احکام نجوم در بیان کواکب و برجها ۲۲۸ صفحه
۸-عجایب هفتگانه ۵۳ صفحه
۹-عجیبترین معماری جهان ۲ صفحه
۱۰-تاریخ و اجسام آسمانی ۲ صفحه
۱۱-الماس های آگاهی ۷۸ صفحه
۱۲-آموزش تلپاتی ۲ صفحه
۱۳-۴ عناصر کلاسیک ۳ صفحه
۱۴-تابوت و آنیمیزم ۳ صفحه
۱۵-دجال و شیطان پرستان پایان جهان ۵۸ صفحه

برای خرید اینترنتی مجموعه کتابهای علوم غریبه کلیک کنید

خرید کتابهای علوم غریبه

شماره تماس برای خرید و پشتیبانی : ۰۹۳۳۹۶۴۱۷۰۲

 خرید و فروش دانلودرایگان مجموعه کامل کتابهای علوم غریبه و طلسمات نایاب نسخه خطی شامل 200 کتاب علوم غریبه,پکیج کتابهای معتبر علوم غریبه متافیزیک سحر جادو دعانویسی قدیمی شیخ بهایی

خرید و فروش دانلودرایگان مجموعه کامل کتابهای علوم غریبه و طلسمات نایاب نسخه خطی شامل ۲۰۰ کتاب علوم غریبه,پکیج کتابهای معتبر علوم غریبه متافیزیک سحر جادو دعانویسی قدیمی شیخ بهایی

۱۶-ارواح ۱۱ صفحه
۱۷-ارتباط با ارواح ۵۵ صفحه
۱۸-آثار و موانع ذکر ۸ صفحه
۱۹-کلیات اساطیر ۱۹۵ صفحه
۲۰-اسماء الهی ۲۰ صفحه
۲۱-اسرار یهود و آخرالزمان ۱۲۶۴ صفحه
۲۲-آتلانتیس تمدن گمشده ۶ صفحه
۲۳-اذکار ۱۱ صفحه
۲۴-بحر المعارف ۳۵۳ صفحه
۲۵-برتر از انسانهای عادی ۸ صفحه
۲۶-بیگانه ای بر لب رودخانه ۵۸ صفحه
۲۷-کتابهای مقدس به باستان شناسان
۲۸-چاکرا ها ۹۳ صفحه
۲۹-دال ۱۱ صفحه
۳۰-دانستنی ها و عجایب خواندنی جهان ۳۳ صفحه
۳۱-دنیایی بی جواب ۲۲ صفحه
۳۲-دعا و ذکر ۶ صفحه
۳۳-دعای مستجاب ۱۹۸ صفحه
۳۴-دنیایی ناشناخته ۱۰ صفحه
۳۵-دنیایی بی جواب ۱۱ صفحه
۳۶-دراکولا خون آشام شب ۴ صفحه

 خرید و فروش دانلودرایگان مجموعه کامل کتابهای علوم غریبه و طلسمات نایاب نسخه خطی شامل 200 کتاب علوم غریبه,پکیج کتابهای معتبر علوم غریبه متافیزیک سحر جادو دعانویسی قدیمی شیخ بهایی

خرید و فروش دانلودرایگان مجموعه کامل کتابهای علوم غریبه و طلسمات نایاب نسخه خطی شامل ۲۰۰ کتاب علوم غریبه,پکیج کتابهای معتبر علوم غریبه متافیزیک سحر جادو دعانویسی قدیمی شیخ بهایی

۳۷-ابلیس ۳ صفحه
۳۸-اژدهای خاموش ۳ صفحه
۳۹-علم عقول ۳ صفحه
۴۰-علم پزشکی نوین ۲ صفحه
۴۱-انرژی درمانی و متافیزیک ۳۱۰ صفحه
۴۲-انسانهای ۲ سر ۳ صفحه
۴۳-ارتباط کامل با ارواح ۶۰ صفحه
۴۴-اسم اعظم ۱۳ صفحه
۴۵-استرلاب ۷ صفحه
۴۶-احضار روح ۳۸ صفحه
۴۷-کتاب پیشگویی های بزرگ دنیا ۲۲ صفحه
۴۸-نوسترآداموس (پیشگویی بزرگی که آینده را رقم زد) ۶۶۲ صفحه
۴۹-فال و پیشگویی در دکان های بی کرکره

 

برای خرید اینترنتی مجموعه کتابهای علوم غریبه کلیک کنید

خرید کتابهای علوم غریبه

شماره تماس برای خرید و پشتیبانی : ۰۹۳۳۹۶۴۱۷۰۲

 خرید و فروش دانلودرایگان مجموعه کامل کتابهای علوم غریبه و طلسمات نایاب نسخه خطی شامل 200 کتاب علوم غریبه,پکیج کتابهای معتبر علوم غریبه متافیزیک سحر جادو دعانویسی قدیمی شیخ بهایی

خرید و فروش دانلودرایگان مجموعه کامل کتابهای علوم غریبه و طلسمات نایاب نسخه خطی شامل ۲۰۰ کتاب علوم غریبه,پکیج کتابهای معتبر علوم غریبه متافیزیک سحر جادو دعانویسی قدیمی شیخ بهایی

۵۰-فال ماه ها ۱۱۹ صفحه
۵۲-دنیای متافیزیک ۲۶ صفحه
۵۳-سرزمین های دور ۱۷ صفحه
۵۴-فرشتگان آسمانی ۱۴ صفحه
۵۵-راز فرعون گمشده ۳۲ صفحه
۵۶-افسونگری و نفوذ در دل ها ۲۵ صفحه
۵۷-رجوع همزاد ۳۷ صفحه
۵۸-تسخیر جن و موکل ۱۱۴ صفحه
۵۹-کشف الهدایه و مفتاح الولایه ۱۲۲ صفحه
۶۰-کلیدهای گشایش ۵۶ صفحه
۶۱-پیامی که انسانهای کرات دیگر به من دادند ۲۰۴ صفحه
۶۲-خود هیپنوتیزم ۵ صفحه
۶۳-خرافات ۸ صفحه
۶۴-ختومات و تسخیرات جن و اعمال قرطاس و علوم غریبه ۲۰۱ صفحه
۶۵-کنز الحسینی ۲۷۹ صفحه
۶۶-شیطان ۷ صفحه
۶۷-مخزن الاوفاق ۲۷۰ صفحه
۶۸-عجایب و غرائب علوم غریبه ۳۰ صفحه
۶۹-شریماد بهاگاواتام (آفرینش) ۵۵۳ صفحه
۷۰-عجایب المخلوقات ۷۴۷ صفحه
۷۱-ادراکات لحظات نزدیک به مرگ و تحولات روحی آن ۲۶۴ صفحه
۷۲-بعد ناشناخته ۲۲۷ صفحه
۷۳-پایان دوران ظلمت ۳۲ صفحه

 خرید و فروش دانلودرایگان مجموعه کامل کتابهای علوم غریبه و طلسمات نایاب نسخه خطی شامل 200 کتاب علوم غریبه,پکیج کتابهای معتبر علوم غریبه متافیزیک سحر جادو دعانویسی قدیمی شیخ بهایی

خرید و فروش دانلودرایگان مجموعه کامل کتابهای علوم غریبه و طلسمات نایاب نسخه خطی شامل ۲۰۰ کتاب علوم غریبه,پکیج کتابهای معتبر علوم غریبه متافیزیک سحر جادو دعانویسی قدیمی شیخ بهایی

۷۴-قانون جهان ۲۹۱ صفحه
۷۵-سیاحت غرب (سرنوشت ارواح پس از مرگ) ۱۸۵ صفحه
۷۶-نگارستان عجایب و غرائب ۲۶۶ صفحه
۷۷-سفر آسان به سیارات دیگر ۷۷ صفحه
۷۸-خیرخواه همیشگی شما ۳۳۱ صفحه
۷۹-پرسش های کامل و پاسخ های کامل ۱۰۵ صفحه
۸۰-امثال الحکم ۵۶۷ صفحه
۸۱-دانش مودرا (اسرار شگفت انگیز ) ۲۹ صفحه
۸۲-مدیتیشن ۷۷ صفحه
۸۳-هفتاد تکنیک برونفکنی ۷۳ صفحه
۸۴- عجیب ولی واقعی ۱۲۰۰ صفحه
۸۵-مدیتیشن و علوم غریبه ۱۰ صفحه
۸۶- مصر سرزمین رازها ۹ صفحه
۸۷-متافیزیک و طلسم ۳ صفحه

 خرید و فروش دانلودرایگان مجموعه کامل کتابهای علوم غریبه و طلسمات نایاب نسخه خطی شامل 200 کتاب علوم غریبه,پکیج کتابهای معتبر علوم غریبه متافیزیک سحر جادو دعانویسی قدیمی شیخ بهایی

خرید و فروش دانلودرایگان مجموعه کامل کتابهای علوم غریبه و طلسمات نایاب نسخه خطی شامل ۲۰۰ کتاب علوم غریبه,پکیج کتابهای معتبر علوم غریبه متافیزیک سحر جادو دعانویسی قدیمی شیخ بهایی

۸۸-متافیزیک جدید و ساختار بدن انسان ۱۸ صفحه
۸۹-خودآموز علوم و فنون علوم غریبه (میرداماد) ۳۷۱ صفحه
۹۰-موجودات ماورا الطبیعه ۱۳ صفحه
۹۱-مثلث برمودا ۸ صفحه
۹۲-نشانه هایی از ماورای زمین ۱۰ صفحه
۹۳-علوم غریبه پیشرفته ۳۰۰ صفحه
۹۴-گزیده هایی درباره علوم غریبه ۴۵ صفحه
۹۵-اوراد شبانه روزی ۱۳ صفحه
۹۶-ویجا ۳۸ صفحه
۹۷-خودآموز و آموزش فن علوم غریبه رساله کنوزالمعزمین ۱۴۲ صفحه
۹۸-روح ۸۹ صفحه
۹۹-روشن بینی و تمریناتی برای تقویت آن ۱۲ صفحه

برای خرید اینترنتی مجموعه کتابهای علوم غریبه روی دکمه زیر کلیک کنید

خرید کتابهای علوم غریبه

شماره تماس برای خرید و پشتیبانی : ۰۹۳۳۹۶۴۱۷۰۲

قیمت کل ۲۰۰ کتاب تنها ۴۰ هزار تومان میباشد

 خرید و فروش دانلودرایگان مجموعه کامل کتابهای علوم غریبه و طلسمات نایاب نسخه خطی شامل 200 کتاب علوم غریبه,پکیج کتابهای معتبر علوم غریبه متافیزیک سحر جادو دعانویسی قدیمی شیخ بهایی

خرید و فروش دانلودرایگان مجموعه کامل کتابهای علوم غریبه و طلسمات نایاب نسخه خطی شامل ۲۰۰ کتاب علوم غریبه,پکیج کتابهای معتبر علوم غریبه متافیزیک سحر جادو دعانویسی قدیمی شیخ بهایی

۱۰۰-خواص سحری و درمانی سنگها ۹۷ صفحه
۱۰۱-سنگهای شفابخش ۲۴ صفحه
۱۰۲-تمدن های گمشده ۱۱ صفحه
۱۰۳-طلسمات طم طم هندی ۲۴۱ صفحه
۱۰۴-انرژی درمانی و مباحث متافیزیک ۳۰۱ صفحه
۱۰۵-یوگا ۲۴۵ صفحه
۱۰۶-بحر الغرائب (ذکر و ختم) ۲۳۵ صفحه
۱۰۷-نوسترآداموس ۶۶۲ صفحه
۱۰۸-پیشگویی های زرتشت ۲۰ صفحه
۱۰۹-بحر الاسرار تسخیرات و دعوات استخراجات مواکلین علوی سفلی ۲۶۳ صفحه
۱۱۰-سرالمستتر شیخ بهایی در علوم غریبه و جفر و خوابنامه ۲۲۰ صفحه
۱۱۱-خزینه الاسرار و کشف الاخفاء (مجموعه طلسمات و ادعیه) ۲۳۰ صفحه
۱۱۲-بلیغ ترین مواعظ و معارف در دو شاهکار علوی ۲۲۰ صفحه
۱۱۳-موجودی اسرارآمیز به نام جن ۱۵۷ صفحه
۱۱۴-کتاب الخزاین مطالبی بسیار مهم در علوم مختلفه مانند فقه حدیث تفسیر تاریخ نجوم و … ۴۵۰ صفحه
۱۱۵-شیطان در آرواره ۲۵۰ صفحه
۱۱۶-زبور داوود ۱۱۰ صفحه
۱۱۷-رساله ای در باب علم حروف جزوات و فلسفه عرفان اثر میرداماد ۲۲۰ صفحه
۱۱۸-کنز الحساب ۱۸۷ صفحه
۱۱۹-کشف الکشاف اسرار قاسمی ۱۵۰ صفحه
۱۲۰-فرخ نامه (دایره المعارف علوم و فنون و عقاید)۳۵۹ صفحه
۱۲۱-کتاب باستان شناسی چهل تکه ۱۹۶ صفحه
۱۲۲-پریان نامه و دیونامه ۱۶۰ صفحه
۱۲۳-جن در پرتو دانش و حقیقت ۷۷ صفحه
۱۲۴-متافیزیک ۵۰۲ صفحه
۱۲۵-دینامیک اختری ۵۹۰ صفحه
۱۲۶-انسان در عرف عرفان ۱۳۶ صفحه
۱۲۷-مرتاض نامه هندی ۲۲۰ صفحه
۱۲۸-شفا السقام الحزان ۱۲۷ صفحه
۱۲۹-کتاب کله سر ۱۲۰ صفحه
و ده ها کتاب دیگر …

توجه ویژه : کتابهای زیر به تازگی به پکیج اضافه شده اند :

🍁کتاب علم حروف (۲۱۳ صفحه)
🍁کتاب تسخیرات میرداماد (۳۷۱ صفحه)
🍁کتاب کارگشایی و بخت گشایی و محبت (۲۷۰ صفحه)
🍁کتاب خودآموز علوم و فنون غریبه در تسخیرات و ختومات (۴۳۶ صفحه)
🍁کتاب احضارات موکل (۲۴۸ صفحه)
🍁کتاب باطل کردن و شکستن طلسمات (۲۴۰ صفحه)


🍁کتاب ثلاثه الرسائل (۵۸ صفحه)
🍁کتاب جفر دهدار (۴۲ صفحه)
🍁کتاب جواهر الاسرار جفر جامع (۲۰۲ صفحه)
🍁کتاب مجموعه طلسم اسکندر ذولقرنین (۱۱۷ صفحه)
🍁کتاب جفر و اسم اعظم (۱۴۰ صفحه)
🍁کتاب مفاتيح المغاليق (۴۷۳ صفحه)


🍁کتاب سرالمستتر (۲۲۰ صفحه)
🍁کتاب مرجان جادو (۱۲۶۴ صفحه)
🍁کتاب کله سر (۳۰۰ صفحه)
🍁کتاب سرخاب الرمل (۶۶ صفحه)
🍁کتاب کشکول شیخ بهایی (۲۵۰ صفحه)
🍁کتاب میزان الحساب (۹۰ صفحه)
🍁کتاب نقش سلیمانی (۸۱ صفحه)

قیمت این مجموعه بینظیر و کمیاب تنها ۴۰ هزار تومان میباشد و حجم کل کتابها ۴ گیگابایت است .

برای خرید اینترنتی مجموعه کتابهای علوم غریبه کلیک کنید

خرید کتابهای علوم غریبه

شماره تماس برای خرید و پشتیبانی : ۰۹۳۳۹۶۴۱۷۰۲

بازدید : 3,903 views بار دسته بندی : دانلود کتابهای علوم غریبه ، طلسم و سحر و جادو و افسون تاريخ : ۱۰ آذر ۱۳۹۵ به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

admin
امیر
شنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۵
پاسخ دهید

امکان خرید نیست متاسفانه

admin
adminمدیر
شنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۵
پاسخ دهید

چرا هست


گنج و دفینه
کارشناسی جوغن علائم نشانه های گنج