دانلود کتاب علائم عتیقه گنج طلسم

» دانلود کتابهای علوم غریبه و دعانویسی و سحر و طلسم,کتاب معتبر در مورد باطل کردن سحر و جادودانلود کتاب گنج و دفینه یابی زیرخاکی عتیقه طلا علائم و نشانه علوم غریبه

توضیحات

مجموعه کامل کتابهای آموزش کارشناسی گنج یابی و دفینه یابی50 هزار تومان

مجموعه کامل کتابهای آموزش کارشناسی گنج یابی و دفینه یابی

مجموعه کتابهایی که داخل این مجموعه بسیار کمیاب موجود می باشد به شرح زیر است : ۱-کتاب چشم طلایی ( به ارزش 90 هزار تومان ) ۲-کتاب اسرار و علائم نشانه ها ( به ارزش 100 هزار تومان ) ۳-کتاب نشانه های کهن (میراث زرین) ( به ارزش 100 هزار تومان ) ۴- کتاب گنج باستان ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۵-کتاب آموزش رمزیابی و رمزگشایی جوغن ها ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۶-کتابی کامل درباره سکه های قدیمی ایران باستان و سکه شناسی ( به ارزش 200 هزار تومان ) ۷-کتاب جوغن ها (کارشناسی و معنی و مفهوم آثار و نشانه ها ) ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۸-آیین تدفین (روشهای تدفین مردگان در چند صد سال پیش ) ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۹-کاملترین کتاب نایاب علوم غریبه و طلسمات (کتاب فارسی کله سر) ( به ارزش 70 هزار تومان )

در این پست از سایت antique-book-treasure.ir دانلود کتابهای علوم غریبه و دعا نویسی و سحر و طلسم,کتاب معتبر در مورد باطل کردن سحر و جادو را برای شما عزیزان قرار دادیم . در ادامه مطلب با دانلود رایگان مجموعه کتابهای قدیمی و اصلی آموزش علوم غریبه و دعانویسی و سحر و جادو و همچنین کتابهای معتبر و قوی برای باطل کردن انواع طلسم و سحر و جادو را مشاهده خواهید کرد .

دانلود کتابهای علوم غریبه و دعا نویسی و سحر و طلسم,کتاب معتبر در مورد باطل کردن سحر و جادو

دانلود کتابهای علوم غریبه و دعا نویسی و سحر و طلسم,کتاب معتبر در مورد باطل کردن سحر و جادو

دانلود کتابهای علوم غریبه و دعا نویسی و سحر و طلسم,کتاب معتبر در مورد باطل کردن سحر و جادو,دانلود رایگان کتابهای علوم غریبه,دانلود کتابهای قدیمی آموزش دعانویسی,دانلود رایگان کتابهای سحر و جادو و طلسم,’دانلود رایگان کتاب آموزش طلسم و دعانویسی,دانلود گلچین کتابهای آموزش علوم غریبه و دعانویسی,دانلود رایگان بهترین کتابهای سحر و جادو طلسم و دعانویسی قدیمی,دانلود کتابهای معتبر و بدون سانسور علوم غریبه و دعانویسی و طلسمات,دانلود کتابهای آموزش باطل کردن طلسم و سحر و جادو,دانلود رایگان کتب قدیمی و خطی علوم غریبه و دعانویسی و سحر و جادو,دانلود کتب علوم غریبه,’دانلود رایگان کتب دعانویسی,دانلود کتب سحر و جادو وب اطل کردن طلسم

دانلود کتابهای علوم غریبه و دعانویسی و سحر و طلسم,کتاب معتبر در مورد باطل کردن سحر و جادو

سلام. کتاب خوب معتبر در مورد باطل کردن سحر و جادو سراغ دارید؟

پاسخ:

با سلام

برای حل این مشکل من راه حل هایی عرض میکنم که در منابع هم نام کتاب ها رو عرض میکنم:

۱٫ پناه بردن به خداوند ( و زیاد گفتن اعوذ بالله من الشیطان الرجیم) و خواندن سوره‌های فلق و ناس؛

۲٫ خواندن آیه۵۱ و ۵۲ سوره قلم (یعنی از :” و إن یکادالّذین۰۰۰۰) و هم چنین خواندن ” آیة الکرسی “.

۳٫ حاج شیخ عباس قمی در کتاب مفاتیح الجنان از امیر المؤمنین (ع) نقل نموده است که جهت باطل کردن سحر این جملات را بنویسید و همراه خود داشته باشید:
« بسم الله و بالله، بسم الله و ما شاء الله، بسم الله و لا حول و لا قوّه إلاّ بالله. قال موسی ما جئتم به السحر إنّ الله سیبطله إنّ الله لا یصلح عمل المفسدین فوقع الحقّ و بطل ما کانوا یعملون فغلبوا هنالک و انقلبوا صاغرین » . (۱)

۴٫ همچنین از حضرت روایت شده است: جهت محفوظ ماندن از سحر و جادو، شب ها پس از نماز و روزها پیش از نماز هفت مرتبه بخوانید: «بسم الله و بالله سنشدّ عضدک بأخیک و نجعل لکما سلطاناً فلا یصلون إلیکما بآیاتنا أنتما و مَن اتّبعکما الغالبون ». (۲)
محمد بن مسلم از امام صادق (ع) نقل کرده: “جهت بطلان سحر، این دعا را بنویسید و همراه خود نگه دارید:” قال موسی ما جئتم به السحر إنّ الله سیبطله إنّ الله لا یصلح عمل المفسدین و یحقّ الله الحقّ بکلماته و لو کره المجرمون اَ أنتم أشدّ خلقاً أم السماء بناها رفع سمکها فسوّاها” تا آخر آیات سوره نازعات. در ادامه: “فوقع الحقّ و بطل ما کانوا یعملون فغلبوا هنالک و انقلبوا صاغرین و ألقی السحرة ساجدین، قالوا آمنّا بربّ العالمین ربّ موسی وهارون”. (۳)

۵٫ خواندن این آیه نیز جهت خنثی کردن اثر سحر وارد شده است: «إنَّ ربّکم الله الذی خلق السموات و الأرض فی ستة أیّام ثمّ استوی علی العرش یغشی اللیل النهار یطلبه حثیثاً و الشمس و القمر و النجوم مسخّرات بأمره ألاَ له الخلق و الأمر تبارک الله ربّ العالمین”.ادْعُوا رَبَّكُمْ تَضَرُّعاً وَ خُفْيَةً إِنَّهُ لا يُحِبُّ الْمُعْتَدِينَ وَ لا تُفْسِدُوا فِي الْأَرْضِ بَعْدَ إِصْلاحِها وَ ادْعُوهُ خَوْفاً وَ طَمَعاً إِنَّ رَحْمَتَ اللَّهِ قَرِيبٌ مِنَ الْمُحْسِنِين» . (۴) ْ

۶٫ در صحیفه الرضا از امام رضا (ع) نقل شده است: به جهت دفع ضرر سحر و بطلان آن دستت را مقابل صورت قرار بده و بخوان: «بِسمِ اللِه العظیم رَبِّ العَرشِ العَظیم إلاّ ذَهَبْتَ وَ انْقَرَضْتَ » (۵)

۷٫ علامه کفعمی دعایی به عنوان حدیث قدسی نقل کرده است که خداوند به حضرت محمد(ص) فرمود: کسی که دوست دارد از سحر در امان باشد، بگوید:

ْ “اللَّهُمَّ رَبَّ مُوسَی وَ خَاصَّهُ بِکَلَامِهِ وَ هَازِمَ مَنْ کَادَهُ بِسِحْرِهِ بِعَصَاهُ وَ مُعِیدَهَا بَعْدَ الْعَوْدِ ثُعْبَاناً وَ مُلَقِّفَهَا إِفْکَ أَهْلِ الْإِفْکِ وَ مُفْسِدَ عَمَلِ السَّاحِرِینَ وَ مُبْطِلَ کَیْدِ أَهْلِ الْفَسَادِ مَنْ کَادَنِی بِسِحْرٍ أَوْ بِضُرٍّ عَامِداً أَوْ غَیْرَ عَامِدٍ أَعْلَمُهُ أَوْ لَا أَعْلَمُهُ وَ أَخَافُهُ أَوْ لَا أَخَافُهُ فَاقْطَعْ مِنْ أَسْبَابِ السَّمَاوَاتِ عَمَلَهُ حَتَّی تُرْجِعَهُ عَنِّی غَیْرَ نَافِذٍ وَ لَا ضَارٍّ لِی وَ لَا شَامِتٍ بِی إِنِّی أَدْرَأُ بِعَظَمَتِکَ فِی نُحُورِ الْأَعْدَاءِ فَکُنْ لِی مِنْهُمْ مُدَافِعاً أَحْسَنَ مُدَافَعَةٍ وَ أَتَمَّهَا یَا کَرِیم‏” . (۶)

امیداوریم که دغدغه شما هرچه زودتر برطرف گردد ؛ اما قوی ترین ابزار مؤمن برای جلوگیری از افتادن در دام سحر و جادو و بسته شدن بخت و اقبال و … ایمان و اعتقاد و توکل به خداوند متعال می باشد.اگر باور کنید که خداوند متعال خالق همه عالم است و حتی تاثیری که در سحر و جادو وجود دارد، بدون اراده و اذن او تاثیر نخواهد گذاشت و اگر باور کنید که خداوند خیرخواه ترین فرد نسبت به انسان می باشد و همه امور خود را قلبا به او واگذار کنید و به سعی و تلاش عادی خود در زندگی ادامه دهید و به خداوند اعتماد داشته باشید، اگر هم سحر و جادوئی در کار باشد،در مورد شما نمی تواند اثر کند،چون خداوند هرگز کسی را که به او اعتماد نمود، تنها نمی گذارد.

۱٫ حاج شیخ عباس قمی، مفاتیح الجنان، باقیات صالحات، باب سوم،نشر بلاغت، قم، بی تا .
۲٫ علامه محمد باقر مجلسي، بحار الانوار، ج۹۲، ص۱۲۹، مؤسسه الوفاء، بيروت، ۱۴۰۴ ه.ق.
۳٫ همان.
۴٫ مفاتیح الجنان، باقیات صالحات، باب سوم.
۵٫ همان.
۶٫ کفعمی، مصباح الزایر، ص ۲۲۸، انتشارات الاعمی للمطبوعات،بیروت، ۱۴۰۳ق.

    Tags: کتاب علوم غریبه کتاب طلسم کتاب سحر خود آموز و آموزش فن علوم غریبه آموزش سحر آموزش علوم غریبه دانلود کتاب سحر و جادو دانلود کتاب علوم غریبه دانلود کتاب دعا نویسی رساله کنوزالمعزمین خزینه الاسرار و کشف الاخفاء مجموعه طلسمات و ادعیه کلیدهای گشایش دعا و ذکر خلاصی از آزار ارواح و اجنه محافظت از سحر سرالمستر در علوم غریبه و جفر دانلود سرالمستر علم طلسم تسخیر روح و جن کتاب خطی علوم غریبه باز شدن بخت بسته شده دفع سحر از منزل ابطال سحر طالع بینی ازدواج آموزش حروف ابجد ساعات دعانویسی طالع بینی اعداد علم جفر احکام نجوم کلیات اساطیر آصف بن برخیا علم استخاره کتاب خواص اذکار ذکر جلب محبت گشایش بخت دختران کتاب بحرالمعارف و شق الارض تاب دعاء مسجاب کتابی قدیمی پیرامون دعا و احضار ملا جن گیر ختومات و تسخیرات جن اعمال قرطاس و علوم غریبه کلیات کنزالحسینی کتاب مخزن الاوفاق دعا نویسی و طلسم ساعات سعد و نحس خواص سنگ ها بحرالغرائب آموزش فال نویسی

    قبلی
    بعدی

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

نظر خود را اضافه کنید.
به عنوان مهمان می توانید درباره این موضوع نظر دهید.

    نام:
    ایمیل:
    تارنما (وبسایت):

    ضخیم
    خمیده
    زیرخط
    لینک
    تصویر
    لیست موردی
    لیست عددی
    بولت
    نقل قول
    پاک کردن
    خندیدن
    خوشحال
    متعجب
    زبان
    ناراحت
    چشمک

۰
نظرات شما نیاز به تایید مدیریت دارد.
اشتراک
نظرات (۳۹)

    مهمان – زهرار

    سلام خسته نباشید. در مورد رجآل الغیب توضیح میدید؟
    حدود ۲ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    علوم غریبه و دعانویسی در پاسخ به: مهمان – زهرار

    با سلام
    «رجال الغیب» اصطلاحی عرفانی است که در چهار معنا به کار رفته:
    ۱٫ به انسان هایی اطلاق می شود که از چشمان مردمان پنهان هستند،
    ۲٫ مردانی از جنیان مؤمن و صالح،
    ۳٫ گروهی که علم و رزق خود را از طریق محسوس و عادی کسب نمی کنند بلکه روزی و علم را از غیب می گیرند،
    ۴٫ کسانی که زیر مجموعه انبیا و اولیای الهی، و در زمان ما زیر مجموعة حضرت ولی الله الاعظم، امام زمان(ع) هستند و به دستور ایشان رفتار می کنند.
    «ابن عربی» تأکید دارد که آنها در هر دوره، ده نفر هستند.
    ویژگی های رجال الغیب

    برخی از صفات آنها بدین شرح است:
    ۱٫ اهل خشوع اند و آهسته سخن می گویند، زیرا در همه حالات تجلی رحمان بر آنها غلبه دارد:
    صداها در مقابل خدای رحمان خاشع می گردد و جز صدایی آهسته نمی شنوی.۱
    ۲٫ از چشم مردمان پنهان هستند و تنها حضرت حق است که آنها را می شناسد. او شاهد آنهاست و زیر زمین و آسمان از نگاه و شناخت دیگران نهانند.
    ۳٫ فقط خدای سبحان را می خوانند.
    ۴٫ مصداق این آیة شریفه هستند که می فرماید: «بندگان خدای رحمان کسانی اند که روی زمین به نرمی گام برمی دارند و چون نادانان ایشان را طرف خطاب قرار دهند با ملایمت پاسخ می دهند».۲
    ۵٫ روش آنها حیاء است، به حدی که از کسی که در هنگام سخن، صدایش بلند می شود و رگ گردنش از غضب باد می کند، تعجب می کنند. دلیل این تعجب این است که حال جذبه چنان بر آنها غلبه دارد که تصور می کنند که این تجلی که موجب خشوع و حیا می شود برای همگان حاصل است.
    آنها وقتی می بینند که قرآن دستور صریح داده است که صدای خود را نزد پیامبر اکرم(ص) بالا نبرید و فرموده: « ای مؤمنان، صدایتان را بلندتر از صدای پیامبر مکنید و همچنان که گروهی از شما با گروهی دیگر بلند سخن می گویید، با او با صدای بلند سخن مگویید، مبادا بی آنکه بدانید کرده هایتان تباه شود».۳
    وقتی چنین است که ما از بالا بردن صدای خود بر صدای پیامبر اکرم(ص) نهی شده ایم و این موجب تباهی کردار ما می شود، در حالی که آن حضرت پیامبر خدا و مبلغ دستورات الهی است، پایین آوردن صدا در هنگام شنیدن قرآن و خواندن دعا از تأکید بیشتری برخوردار است. این مقام رجال الغیب است که عالم را محضر خداوند می دانند و همواره صدایشان آهسته است و ادب و خشوع را محضر الهی رعایت می کنند. زیرا آنها به این آیة قرآن ایمان دارند که «مگر ندانسته که خدا می بیند».۴
    آن کس که می داند که همواره در منظر و مأوای الهی است جز حیاء و خشوع و سخن بر اساس آداب چه رفتاری دارد؟ و رجال الغیب در نهایت حیاء و خشوع و رعایت آداب و سخن گفتن بسنده هستند.
    ۶٫ رجال الغیب در مقابل رجال الظاهر قرار دارند. رجال الظاهر، مردان الهی هستند که کمر به امر الهی بسته اند و در ظاهر و باطن به خدا دعوت می کنند. رجال الغیب نیز دو ظهور دارند:
    الف) مردان الهی که در عالم ارواح سیر می کنند و فقط برای خداوند متعال ظاهرند و فقط خداوند متعال و امام کامل آنها را می شناسند. آنها از دیدگان مخلوقات پنهان هستند.
    ب) مردان الهی که در عالم شهادت جولان می دهند و در عالم اعلی ظاهرند. پس در مجموع رجال غیب ظهور دارند، اما از عامه مردم پنهانند.
    ۷٫ رجال الغیب به دلیل اینکه مستقیماً حقایق را شهود می کنند، بدون اینکه دچار اشتباه شوند، معانی و حقیقت آن را ادراک می کنند. آنها صاحب کشف هستند و هر صاحب کشفی نیز از آنها استفاده می کند و رجال الغیب هستند که اخبار اصحاب کشف و مؤمنان خالص را در جهان منتشر می کنند و احوال آنها را به جماعتی که اهلیتش را دارند می شناسانند.
    به این دلیل آنها به منزله وزرا و مأموران امام زمان(ع) هستند که به رفع حوائج معنوی و الهی مردم قیام می کنند، اما نه به گونه ای که شناخته شوند و دیگران آنها را بشناسند.۵
    سیر آنها در جهان نیز به همین منظور است تا چه دستوری رسد و چه مأموریتی بر دوش داشته باشند. آنها خود را دربست در اختیار فرامین الهی قرار داده اند تا چه دستور داده شود و چه سیری برای آنها معین شود.
    روشن است که این افراد و روش زندگانی و سیر زمانی آنها برای ما مکشوف نیست و بلکه در نهایت پوشیدگی است و آنها هیچ گاه ادعا نمی کنند که رجال الغیب هستند بلکه هیچ ادعایی ندارند که در حدیث قدسی آمده است:
    دوستان من زیر جبة من هستند و به جز من کسی آنها را نمی شناسد.۶
    و اگر کسی ادعا داشته باشد که جزء رجال الغیب است همین ادعا نشانة دروغ بودن مدّعای اوست.
    پی نوشت ها:
    ۱٫ سورة طه(۲۰)؛ آیة ۱۰۸٫
    ۲٫ سورة فرقان (۲۵)؛ آیة ۶۳٫
    ۳٫ سورة حجرات (۴۹)، آیة ۲٫
    ۴٫ سورة علق(۹۶)، آیة ۱۴
    ۵٫ برای پاسخ به این پرسش از فتوحات المکیه ابن عربی، ج ۲، صص ۱۱ـ ۱۲ و ج ۳، صص ۳۳۱ ـ ۳۲۸ استفاده شده است.
    ۶٫ حاجی سبزواری، ملاهادی، حدیث قدسی، شرح الاسماء الحسنی، ج ۳، ص ۴٫
    حدود ۲ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    مهمان – بهنام

    سلام.باتشکرکه جوابمو دادین
    کتاب جواهرالمکنونه چطور و بحرالغرایب و گوهرشب چراغ.
    نویسنده این کتب مرحوم ایت الله نیستانکی نایینی هستن از علمای شیعه.
    درضمن اگرممکن است کتابی پیرامون اداب دعانویسی اوقات مکانها و نحوه دعانویسی بفرمایید که از فتنه رمالی و …. درامان باشیم.
    بنده بسیارمشتاقم این علم رابیاموزم.
    راستی یک سوال چراطلاب امروزی از این چیزها سردر نمیاورند درحالیکه علامه مجلسی چندجلد بحار را فقط به اذکار و ادعیه اختصاص داده ند
    حدود ۴ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    علوم غریبه و دعانویسی در پاسخ به: مهمان – بهنام

    سلام
    خواهش میکنم.
    مشکلی ندارند . من خیلی اطلاعی از این مباحث و کتب آموزشی اون ندارم و توصیه هم میکنم وارد این حیطه نشید و همین مفاتیح کتب دعای معتبر در روایات استفاده کنید.
    علامه طباطبایی فقط ذکر کردند و مهمتر از این ها علم قرآن و روایات هست.
    حدود ۴ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    مهمان – بهنام

    سلام استفاده از کتابهای مهج الدعوات وجمال الاسبوع و بحار الانوار و مجمع الدعوات راوندی و دعاهای اصول کافی اشکالی ندارد.من خیلی تحقیق میکنم راجع به دعاهای منابع شیعی. لطفا راهنمایی نمایید.
    درضمن اگرممکن بود به سایت هما طب دکتر عقیقی هما هم یک سر بزنید. لوحهای دعا نوشته روی عقیق و نقره میسازد ایا قابل اعتماد است یا خیر .ممنون از راهنماییاتون
    حدود ۴ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    علوم غریبه و دعانویسی در پاسخ به: مهمان – بهنام

    با سلام
    خیر ایرادی نداره. مخصوصا کافی و بحار خوبند.
    من شناختی در مورد سایت و شخصشون ندارم و نه تایید و نه رد میکنم.
    حدود ۴ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    مهمان – فاطمه

    سلام من ی مشکل دارم و اون اینکه همه راجبم بد فکرمیکنن شوهرم سرد شده نسبت ب من هرجا قران رو باز میکنم میگن جادو شده ای و باید باطل شه ازم پول زیادی میطلبن و من مترسم کلاه بردار باشن ممنون میشم جواب رو ب ایمیلم بدین اسم شوهرم امین هست واقعا از نگاه مردم و حرفاشون خسته شدم پول زیادی ماه ب ماه میاد خونه ولی برکت نداره واقعا خسته شدم ممنون میشم کمکم کنید بحق صاحب این ماه
    حدود ۵ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    علوم غریبه و دعانویسی در پاسخ به: مهمان – فاطمه

    با سلام و ادب
    خیر هیچ ربطی به سحر و جادو نداره و به نظرم با چند جلسه مشاوره مشکلتون به راحتی قابل حل هست.
    حدود ۴ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    مهمان – Hooshang

    باسلام دوتاسوال داشتم
    ۱ میشه نحوه طلسم در آتش دفن نمودن را به طور کامل شرح دهید؟
    ۲ ساعت شمس که یک ساعت قبل از طلوع آفتاب شروع میشه تا چه زمانی میشه طلسم نوشت و زمان طلسم نویسی تمام میشود
    آگه لطف کنین جواب رو به ایملم بفرستید ممنون میشم
    حدود ۶ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    علوم غریبه و دعانویسی در پاسخ به: مهمان – Hooshang

    با سلام
    هیچ کدوم رو بلد نیستم.
    حدود ۴ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    مهمان – فرناز

    سلام ببخشید پدر من اصلا سرکار نمیره و سنشم بالا رفته وضع مالی هم اصلا خوب نیست یعنی اگه هم بخواد کار پیدا نمیکنه خودشم دیگه ناامید شده نمیشه دعایی خوند که پدرم سرکار بره
    حدود ۶ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    علوم غریبه و دعانویسی در پاسخ به: مهمان – فرناز

    سلام
    هر کسی که بیکار باشد و معطل باشد و هیچ کار از دست او بر نیاید روز پنجشنبه اول ماه روزه بدارد(اولین روز پنج شنبه ماه قمری) هنگام افطاری قبل از افطار کردن ,همچنین بعد از نماز خفتن(نماز عشا) , و همچنین در جامه خواب وقت خواب رفتن این هفت آیه از سوره یوسف را بخواند:

    (آیات۵۰ تا ۵۶ )
    بِسْمِ اللّهِ الرَّحمنِ الرَّحيم
    وَقَالَ الْمَلِکُ ائْتُونِی بِهِ فَلَمَّا جَاءهُ الرَّسُولُ قَالَ ارْجِعْ إِلَى رَبِّکَ فَاسْأَلْهُ مَا بَالُ النِّسْوَةِ اللاَّتِی قَطَّعْنَ أَیْدِیَهُنَّ إِنَّ رَبِّی بِکَیْدِهِنَّ عَلِیمٌ (۵۰)
    قَالَ مَا خَطْبُکُنَّ إِذْ رَاوَدتُّنَّ یُوسُفَ عَن نَّفْسِهِ قُلْنَ حَاشَ لِلّهِ ماعَلِمْنَا عَلَیْهِ مِن سُوءٍ قَالَتِ امْرَأَةُ الْعَزِیزِ الآنَ حَصْحَصَ الْحَقُّ أَنَاْ رَاوَدتُّهُ عَن نَّفْسِهِ وَإِنَّهُ لَمِنَ الصَّادِقِینَ (۵۱)
    ذَلِکَ لِیَعْلَمَ أَنِّی لَمْ أَخُنْهُ بِالْغَیْبِ وَأَنَّ اللّهَ لاَ یَهْدِی کَیْدَ الْخَائِنِینَ (۵۲)‏
    وَمَا أُبَرِّئُ نَفْسِی إِنَّ النَّفْسَ لأَمَّارَةٌ بِالسُّوءِ إِلاَّ مَا رَحِمَ رَبِّیَ إِنَّ رَبِّی غَفُورٌ رَّحِیمٌ (۵۳)
    وَقَالَ الْمَلِکُ ائْتُونِی بِهِ أَسْتَخْلِصْهُ لِنَفْسِی فَلَمَّا کَلَّمَهُ قَالَ إِنَّکَ الْیَوْمَ لَدَیْنَا مِکِینٌ أَمِینٌ (۵۴)
    قَالَ اجْعَلْنِی عَلَى خَزَآئِنِ الأَرْضِ إِنِّی حَفِیظٌ عَلِیمٌ (۵۵)
    وَکَذَلِکَ مَکَّنِّا لِیُوسُفَ فِی الأَرْضِ یَتَبَوَّأُ مِنْهَا حَیْثُ یَشَاءُ نُصِیبُ بِرَحْمَتِنَا مَن نَّشَاء وَلاَ نُضِیعُ أَجْرَ الْمُحْسِنِینَ (۵۶)
    سپس هنگام خواب صد مرتبه ذکر (لا اله الا الله )و صد مرتبه ذکر ( الله اکبر) و صد مرتبه ذکر ( سبحان الله) و صد مرتبه ذکر( استغفرالله) و صد مرتبه (صلوات) فرستد. و بخواب رود…

    در روز جمعه بعد از نماز صبح بنویسد این هفت آیه سوره یوسف را در کاغذی سفید یا زرد با مرکب یا جوهر مشکی یا آب زعفران و نیت کند بر هیچ کسی ظلم نکند و آنچه راستی و حق باشد را بیان کند و سپس این آیه نوشته شده را در بیرون سرای , بالای در ورودی منزل بیاویزد .در همان هفته مقصودش حاصل شود.
    در هنگام روزه و در هنگام نوشتن و خواندن آیه سعی کن دائم الوضو باشی.عطر به خود بزن و جامه پاک بپوش.
    حدود ۴ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    مهمان – محمد

    سلام . لطفا اداب نوشتن دعا را بنویسد و راهنمایی کنید چگونه دعا را بنویسم تا اثر بخش باشد به اذن خداوند یکتا
    حدود ۷ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    علوم غریبه و دعانویسی در پاسخ به: مهمان – محمد

    با سلام
    با وضو بودن و اعتقاد به اثر دعا از جمله ادب دعا نویسی هست.
    حدود ۴ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    مهمان – ايمان

    با سلام وتبريك سال نو
    حدود يك سال هست كه ازدواج كردم.دراين مدت چند دعا كه به يه قفل متصل شده بود توي خونه پيدا كردم و در شب مراسمم هم تعدادي دعا و ريختن يه سري مواد مشاهده شد.نميدونم چيه اما حسابي عصبي كرده منو؟واقعا اخر اين قضايا چيه؟و راه حلش؟
    حدود ۷ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    علوم غریبه و دعانویسی در پاسخ به: مهمان – ايمان

    سلام
    صدقه بدید و همه رو در آب جاری بندازید یا در بیابان دفن کنید ان شالله مشکلی نخواهد بود.
    حدود ۴ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    مهمان – کسری

    با سلام و خسته نباشید من پسری بیست و شش ساله هستم مدت پنج سال سرکار میرفتم اما خانمی تو محل کار من بود زیراب منو زد و من به ناحق اخراج شدم من عاشق کارم بودم خواهشمندنم منو راهنمایی کنید ایا با دعا میتونم به کارم برگردم ؟ هرچند خیلی از خدا خواستم این ناحقی و رسوا کنه تا حدودی هم ریسم فهمید اما نمیدونم چرا هیچ عکس العملی انجام نمیده انگار طلسم شده ممنون میشم راهنماییم کنید
    حدود ۷ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    علوم غریبه و دعانویسی در پاسخ به: مهمان – کسری

    با سلام
    شما باید با مدیر صحبت و یا شخص معتمدی رو تو جریان بزارید و توضیح بدید تا با مدیر صحبت کنند و توجیه شوند .
    حدود ۴ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    مهمان – maryam

    ایا من نمیتونم از حرز شرف شمس پرینت بگیرم و بعد بر روی نوشته پرینت حرز با گلاب و زعفران دوباره بنویسم؟؟؟؟ لطفا بگین قلم برای نوشتن حرز چه ویژگی داشته باشه
    حدود ۸ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    علوم غریبه و دعانویسی در پاسخ به: مهمان – maryam

    سلام
    ایرادی نداره اما بهتره خودتون بنویسید.
    نمیدونم. ویزگی خاصی به نظرم لازم نیست.
    حدود ۴ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    مهمان – محمد رضا

    سلام و خسته نباشید
    مدتی هست دچار دلشوره شدیدی شده ام و فکر میکنم دچار سحر و جادو شده ام از طرف کسی ، دلیل این فکر من اینست که طرف من یک دعا نویس هست ایا راهی وجود دارد که راحت بشوم
    با تشکر از شما
    حدود ۸ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    علوم غریبه و دعانویسی در پاسخ به: مهمان – محمد رضا

    با سلام
    اینها دلیل نمی شود که شما سحر و جادو شده باشید. اما بر فرض اطمینان این لینک توضیه هایی کردم بخونید:
    http://forum.t-pasokhgoo.ir/index.php?/topic/239-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%AD%D8%B1-%D9%88-%D8%AC%D8%A7%D8%AF%D9%88-%D9%88-%D8%B7%D9%84%D8%B3%D9%85-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%D8%B7%D9%84-%DA%A9%D9%86%D9%85%D8%9F/
    حدود ۴ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    مهمان – مصطفی

    سلام .کتاب اسرار جالویی حضرت موسی در سحر و جادو چیه ؟ آیا واقعیت داره آخه به گوشم رسید برام جالبه بدونم
    حدود ۹ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    علوم غریبه و دعانویسی در پاسخ به: مهمان – مصطفی

    سلام
    چنین کتابی ندیده و نشنیدم.
    اما هر چه هست قابل اعتماد نیست.
    حدود ۴ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    مهمان – Seven star

    سلام خسته نباشین من ی سوال مهم داشتم در خدمتتون اونم اینکه آفتاب در نظر تسدیس باشدبر لوحی از نطفه نقش کنی و غسل پاک کرده آنگاه خاتم را در انگشت کند. این یعنی چی؟تو یکی از دعا ها نوشته بود.
    اینجا لوح دیگه چیه؟ یعنی چی خاتم را در انگشت کنی؟ میشه یکم توضیح بدین در این مورد.
    و در باره تسدیس در مشتری باشد هم یکم تو ضیح بدین ممنون میشم
    منتظر جوابتون هستم فقط زود ج بدین ممنون
    حدود ۱۰ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    علوم غریبه و دعانویسی در پاسخ به: مهمان – Seven star

    سلام
    متاسفانه نمیدونم و اطلاعاتی در این زمینه ندارم.
    حدود ۴ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    مهمان – پریسا

    سلام
    مرسی از سایت خوبتون
    ما مدتیه از کار بیکار شدیم ویه ملکی داریم که اگهذفروش بره دوباره میتونید کارمون رو شروع کنیم
    راستش خیلی ختم انجام دادین ذکر یونسیه وذکر الهی الهی انتقطع رجای ویا نماز کبریت احمر ویا ختم ایته الکرسی خواندن سه شب سوره لیل و شمس
    یه نمازیم جمعه خوندم از ایه الله لواسانی که گفته بودن اگه صلاح خدا به حاجتون نباشه توفیق خوندن نمی ده که ۷۰حمد و۱۰۰صلوات و۱۰۰۱توحید و۷حمدو۱۰۰صلوات
    راستش خیلی ترسیدم چه ختمی بهم پیشنهاد میدین
    خیلی گیریم به خدا خیلی مشتری برا خونه میاد اما به معامله نمی رسه وهمه میرن
    حدود ۱۰ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    علوم غریبه و دعانویسی در پاسخ به: مهمان – پریسا

    با سلام
    در برخی از کتب آمده که هر گاه کالایی فروش نشود این آیات را بر کاغذی نویسد و در آن نهد از غیب مشتری می رسد (ان شاء الله):
    آیه ۴۰ و ۴۱ سوره بقره:
    «يَابَنىِ إِسْرَ ءِيلَ اذْكُرُواْ نِعْمَتىِ‏َ الَّتىِ أَنْعَمْتُ عَلَيْكمُ‏ْ وَ أَوْفُواْ بِعَهْدِى أُوفِ بِعَهْدِكُمْ وَ إِيَّاىَ فَارْهَبُونِ(*) وَ ءَامِنُواْ بِمَا أَنزَلْتُ مُصَدِّقًا لِّمَا مَعَكُمْ وَ لَا تَكُونُواْ أَوَّلَ كاَفِرِ بِهِ وَ لَا تَشْترَُواْ بَِايَاتىِ ثَمَنًا قَلِيلًا وَ إِيَّاىَ فَاتَّقُونِ»
    بخشی از آیه ۱۱۱ سوره توبه:
    «وَ مَنْ أَوْفى‏ بِعَهْدِهِ مِنَ اللَّهِ فَاسْتَبْشِرُوا بِبَيْعِكُمُ الَّذي بايَعْتُمْ بِهِ وَ ذلِكَ هُوَ الْفَوْزُ الْعَظيم»
    و آیه مذکور را هفت بار بر ظرفی آب بخواند و بر روی کالا بپاشد و باید کالای نا مشروع نباشد.
    همچنین بر دیوار محل این بخش از آیه دهم سوره کهف را بنویسد:
    « رَبَّنا آتِنا مِنْ لَدُنْكَ رَحْمَةً وَ هَيِّئْ لَنا مِنْ أَمْرِنا رَشَدا»
    و برخي اساتيد هم فرموده اند در آن ملك برود و آنجا سوره كهف بخواند

    مقدم، سید محمد تقی، ختوم و اذکار، مشهد، مقدم، ۱۳۸۳ش، ج ۱، ص ۲۰۲٫
    حدود ۴ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    مهمان – ایمان در پاسخ به: مهمان – پریسا

    این نماز هم بخوانید که نماز استغفار است
    دو رکعت است، به این صورت که نمازگزار بعد از حمد و توحید ۱۵ مرتبه استغفرالله بگوید
    و در رکوع ۱۰ مرتبه استغفرالله بگوید
    و بعد از رکوع ۱۰ مرتبه استغفرالله بگوید
    و در سجده ۱۰ مرتبه استغفرالله بگوید
    و بعد از سجده ۱۰مرتبه استغفرالله بگوید
    و در رکعت دوم هم به همین صورت عمل کند .
    و در پایان ذکر استغفار در هیچ وقت و مکانی فراموش نکنید و ان را زیاد تکرار کنید
    خدا شما رو مورد لطف و خیر خود قرار دهد
    انشالله
    حدود ۵ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    علوم غریبه و دعانویسی در پاسخ به: مهمان – ایمان

    سلام
    منبع دوست عزیز؟
    بهتر هست هیچ دستوری رو بدون منبع به دیگران توصیه نکنیم.
    حدود ۳ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    مهمان – ایمان در پاسخ به: مهمان – پریسا

    شما تا جای که میتوانید استغفار کنید واز گفتن ان خسته نشوید و ان را زیاد تکرار کنید (البته با خلوص نیت)

    موفق باشید
    حدود ۵ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    مهمان – مهران

    سلام
    پدر من با من به جوری رفتار میکنه انگار بچه ام و هیچ کاری نمزاره انحام بدم میخواستم دعای هست که پدرو کاری کنه از این حالت در بیاد
    حدود ۱۲ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    مهمان – مهمان در پاسخ به: مهمان – مهران

    باسلام
    نه خیر باید از راه صحبت و اعتماد سازی مشکل رو حل کنید.
    حدود ۱۲ ماه قبل
    ۰
    دوست دارم
    پاسخ
    مهمان – سیدجواد

    سلام من مدتی است نمی توانم سر کاربروم هرچه تلاش می کنم بطرف سر کارم نمی تونم برم انگار چیزی مانع رفتن من می شود سرکارم هم پشت سرم خیلی بدگویی می کنند نماز ودعا هم بسیارسرد شدم ودیگر نمیخانم از زندگی سرد کاملا بریدم اگه راه حلی نشانم بدید ممنون می شمالتماس دعا

توضیحات
به این مطلب امتیاز دهید.
5 / 0
[ 0 رای ]
بازدید : 2,079 views بار دسته بندی : دانلود کتابهای علوم غریبه ، طلسم و سحر و جادو و افسون تاريخ : ۹ آذر ۱۳۹۵ به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


گنج و دفینه
کارشناسی جوغن علائم نشانه های گنج