دانلود کتاب علائم عتیقه گنج طلسم

» آموزش روشهای دفینه گذاری یهودیان (کلیمی) علائم و نشانه های یهودیدانلود کتاب گنج و دفینه یابی زیرخاکی عتیقه طلا علائم و نشانه علوم غریبه

توضیحات

مجموعه کامل کتابهای آموزش کارشناسی گنج یابی و دفینه یابی50 هزار تومان

مجموعه کامل کتابهای آموزش کارشناسی گنج یابی و دفینه یابی

مجموعه کتابهایی که داخل این مجموعه بسیار کمیاب موجود می باشد به شرح زیر است : ۱-کتاب چشم طلایی ( به ارزش 90 هزار تومان ) ۲-کتاب اسرار و علائم نشانه ها ( به ارزش 100 هزار تومان ) ۳-کتاب نشانه های کهن (میراث زرین) ( به ارزش 100 هزار تومان ) ۴- کتاب گنج باستان ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۵-کتاب آموزش رمزیابی و رمزگشایی جوغن ها ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۶-کتابی کامل درباره سکه های قدیمی ایران باستان و سکه شناسی ( به ارزش 200 هزار تومان ) ۷-کتاب جوغن ها (کارشناسی و معنی و مفهوم آثار و نشانه ها ) ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۸-آیین تدفین (روشهای تدفین مردگان در چند صد سال پیش ) ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۹-کاملترین کتاب نایاب علوم غریبه و طلسمات (کتاب فارسی کله سر) ( به ارزش 70 هزار تومان )

در این پست از سایت antique-book-treasure,ir آموزش روشهای دفینه گذاری یهودیان (کلیمی) علائم و نشانه های یهودی را برای شما عزیزان قرار دادیم . یهودیان و کلیمی ها با روشهای مختلفی گنج و دفینه گذاری میکردند . اطلاعات و توضیحاتی کامل و جامع درباره آثار علائم نمادها و نشانه های گنج و دفینه یهودی و کلیمی ها . گنج و دفینه یهودی معمولا در عمق بسیار زیاد از زمین مخفی و جاساز میشده است . همچنین یهودیان از سنگ چخماق در ورودی غارها و تونل ها استفاده میکردند این سنگ باعث میشود تا دستگاه های گنج یاب و فلزیاب دچار مشکل پارازیت شوند . یهودی ها معمولا از انواع طلسم تله های خطرناک و مرگبار در داخل غارهای بر روی گنج و دفینه و طلا استفاده میکردند ./

آموزش روشهای دفینه گذاری یهودیان (کلیمی) علائم و نشانه های یهودی

آموزش روشهای دفینه گذاری یهودیان (کلیمی) علائم و نشانه های یهودی

آموزش روشهای دفینه گذاری یهودیان (کلیمی) علائم و نشانه های یهودی,علائم و نشانه های گنج و دفینه یهودی,روشهای دفینه گذاری یهودیان,روشهای مخفی کردن گنج و دفینه یهودیان,یهودیان چگونه گنج و دفینه و طلا را در زیر خاک پنهان میکردند؟,آموزش دفینه گذاری یهودیان و کلیمی ها,علائم و آثار و نشانه های یهودی,مقبره و قبر و گورستان یهودی کلیمی,نحوه و شیوه دفینه گذاری و مخفی کردن گنج یهودیان,زیرخاکی یهودی,گنج و دفینه طلای یهودی,قبرستان یهودی,گوردخمه متعلق به یهودیان,پیدا کردن و یافتن گنج و دفینه زیرخاکی یهودی,گنجهای زیرزمینی یهودیان,انواع تله و طلسم مرگبار یهودیان,طلسم و تله های بر روی گنج و دفینه یهودی,طلسمات قوی یهودی بر روی دفینه,تله و طلسمات یهودی کلیمی

آموزش روشهای دفینه گذاری یهودیان (کلیمی) علائم و نشانه های یهودی

آموزش روشهای دفینه گذاری یهودیان (کلیمی) علائم و نشانه های یهودی

آموزش روشهای دفینه گذاری یهودیان (کلیمی) علائم و نشانه های یهودی

آموزش روشهای دفینه گذاری یهودیان (کلیمی) علائم و نشانه های یهودی

آموزش روشهای دفینه گذاری یهودیان (کلیمی) علائم و نشانه های یهودی

آموزش روشهای دفینه گذاری یهودیان (کلیمی) علائم و نشانه های یهودی

آموزش روشهای دفینه گذاری یهودیان (کلیمی) علائم و نشانه های یهودی

آموزش روشهای دفینه گذاری یهودیان (کلیمی) علائم و نشانه های یهودی

آموزش روشهای دفینه گذاری یهودیان (کلیمی) علائم و نشانه های یهودی

حال به آموزش نوع دفینه گذاری یهودیان (کلیمی ها ) می پردازیم :

تجارب بیشتری که در دفینه ها و نشانه های یهودی وجود دارد را در این قسمت برایتان بازگو میکنیم و این خلاصه تجارب شخصی بوده و بر هر احدی لازم می باشد که این مورد را در صفحه ۳۵۸ کتاب اسرار نسخه ها ( گنج نامه زرین ) مشاهده می کنیم ….حال به شرح این روش می پردازیم.

۱- دفینه یهودی در عمق بسیار زیاد قرار دارد و عمق آن از ۶ متر متجاوز خواهد بود. بعد از آن به بار می رسید.

۲-  یهودیان از سنگ چخماق یا احیانا سنگ کوارتز دار در ورودی غارها یاپر کردن غارها و اتاق ها از آن استفاده می کردند که این کار باعث محکم بودن می شود…این سنگ ها و صخر ها در عمل بعضی از فلزیاب و طلایاب ها اختلال و پارازیت ایجاد می کردند زیرا قوی بود.

۳-   غار یهودی گرانبها و دفینه دار اغلب بطور کامل با سنگ چخماق بزرگ و گاهی اوقات با سنگهایی که وزن آن بیش از یک تن بود پر یا پلمپ می شد.

۴-   یهودیان دو سرداب درست می کردند یکی برای گمراهی که حاوی تله بود و دوم که شما را بسوی هدف میبرد و اما آن هم خطرناک بوده و تله ای در سقف کار گذاشته شده است و آن سنگ بزرگی است که اطرافش سنگ کوچکی بوده و به مجرد حفر برای تنظیف سرداب از بالا به پایین می افتد….خیلی مواظب باشید

۵- طلای یهودی مرصود (تله و طلسم دار ) بود….رصد آن قوی و از نشانه های مخصوص که به این مورد اشاره می کند  سنگ نگاره ( چشم ) است و در هر حالی حصار دائمی لازم و ضروری است.

۶-   قبل از وصول به هدف و دفینه شما طبقه ای از صخره و سنگهای مثلثی شکل خواهید دید که موضعش در روی کروکی نشان داد شده است.

۷-رسیدن به دفینه یهودی محتاج صبر و استقامت است….پس ما بعد از ۴ سال به آن رسیدیم و به عمقی که متجاوز از ۵ متر بود کاویده و به سردابی که نشانه ستاره ۵ پر و ستاره داوودی که در اول سرداب بود رسیدیم اما آن با نوعی از سنگ و صخره و خاک آلقآسی پلمپ شده بود….عمل مقداری سخت است

این تصویر کروکی از غارهای یهودیان و نوع طبقاتی که ما اکثر اوقات با آن روبرو شدیم می باشد…امیدواریم که مثمر ثمر واقع شود

یهودیان (به عبری: יהודים‌) گروهی قومی مذهبی نشأت گرفته از بنی‌اسرائیل، یا عبرانیان خاور نزدیک باستان است.[۶][۷] قومیت، ملت و دین یهود شدیداً با یکدیگر در پیوندند و یهودیت آیین سنتی ملت یهود است،[۸][۹][۱۰] که عمل به مناسک آن از حالت شدید تا عدم عمل متغیر است.

پیروان یهودیت چه نو کیشان و چه افرادی که از نژاد یهود هستند یهودی خطاب می‌شوند.

بر اساس نظر یهودیان، نژاد آنها به شه پدران کتاب مقدس ابراهیم، اسحاق و یعقوب و شه مادران سارا، ربکا، لیه و راحیل بازمی‌گردد. یعقوب و خانواده اش به مصر قدیم مهاجرت کردند بعد از اینکه توسط یوسف که وزیر مصر بود دعوت شدند. بازماندگان آنها بعداً توسط مصریان به اسارت گرفته شدند و توسط موسی از اسارت نجات یافتند. این اتفاق در قرن ۱۳ قبل از میلاد رخ داده است. یهودیان امروز تنها بازمانده از قبایل یهودا و شمعون و کمی از قبیله بنیامین و لاوی هستند که همگی با هم پادشاهی یهودا را تشکیل می‌دادند. از باقیمانده بقیه قبایل اسرائیل که به ده قبیله گمشده معروفند اطلاعاتی در دست نیست.

یهودیت بر خلاف اسلام و مسیحیت دارای ارتباط شدیدی بین نژاد، ملیت و دین است. در دین یهودیت گرویدن مورد استقبال نیست و امری بسیار مشکل دانسته می‌شود و معمولاً تنها در زمانی انجام می‌شود که یک یهودی بخواهد با یک غیریهودی ازدواج کند.

قوم یهود از زمان نابودی معبد سلیمان در سال ۷۰ بعد از میلاد دارای کشوری واحد نبودند و تنها پس از تشکیل کشور اسرائیل امروزی دوباره دارای یک کشور شدند. از زمان تشکیل کشور اسرائیل قانونی به نام قانون بازگشت ایجاد شد که به هر یهودی از هر جای دنیا اجازه بازگشت به سرزمین اسرائیل را می‌دهد. اسرائیل تنها کشوری در دنیا است که یهودیان دارای اکثریت جمعیت در آن هستند. اجداد یهودیان تنها دوبار در تاریخ خود دارای کشور مستقل بودند. اولین بار در زمان تأسیس پادشاهی اسرائیل به وسیله طالوت و بعد داوود و سلیمان و بار دوم در زمان پادشاهی هاسمونیان در بین سالهای ۱۴۰ تا ۳۷ قبل از میلاد.

یهودیان در هر دوره تاریخی مورد تنفر برخی اقوام به استثنای پارسها و هندیان بودند و بارها در طول تاریخ به صورت دسته جمعی مورد آزار قرار گرفتند. از این رو جمعیت آنان در طول تاریخ دچار تغییرات زیادی شده است. دشمنی مسیحیان با یهودیان حتی تا پس از قرون وسطی و گذر از رنسانس ادامه یافت مانند قتل‌عام یهودیان توسط هیتلر کاتولیک یا کشته شدن سرباز درجه‌دار یهودی وفادار فرانسوی با تهمت ناروای خیانت توسط خود ارتش فرانسه. به دلیل آن دشمنی‌های دیرین طی دوره‌هایی از تاریخ یهودیان زیادی در بین مسلمانان زندگی می‌کردند مانند مصر و ایران. تاریخ‌شناسان تشکیل صهیونیسم را وابسته به ناامید شدن یهودیان از زندگی مسالمت آمیز در بین مسیحیان در گذشته عنوان می‌کنند و دلیل آن، علاوه بر اختلاف نظرهای عقیدتی مسیحیت و یهودیت، در دوره‌ای وابسته به بدبینی مسیحیان اروپا به تلاش و ثروت‌اندوزی یهودیان که حتی به پادشاه وام می‌دادند عنوان شده است، اما همزمان با رشد فراماسونری و مفهوم برادری و سکولاریسم در غرب این بدبینی دیرین مسیحیان به یهودیان کم‌کم از بین رفت.[۱۱]

در زمان جنگ جهانی دوم جمعیت یهودیان به بیشترین حد خود که حدود ۱۶٫۷ میلیون نفر بود رسید ولیکن بعد از واقعه هولوکاست درصد زیادی از یهودیان از بین رفتند و جمعیت یهودی دوباره کاهش یافت. در سال ۲۰۱۲ تخمین زده می‌شود که جمعیت یهودی دنیا ۱۳٫۷۵ میلیون نفر است که کمتر از ۰٫۲٪ جمعیت دنیا می‌باشد. ۴۳٪ تمامی یهودیان دنیا در اسرائیل هستند و ۳۹٪ در ایالات متحده زندگی می‌کنند. بقیه یهودیان بیشتر در اروپا و کانادا ساکن می‌باشند. این اعداد فقط افرادی هستند که خود هویت خود را یهودی می‌دانند و شامل افرادی که به هر دلیل مایل نیستند خود را یهودی بدانند نمی‌شود. تخمین دقیق جمعیت یهودی دشوار است و فقه یهودی همه کسانی که خود را یهودی می‌دانند یهودی نمی‌داند. (ببینید :چه کسی یهودی است؟)

عبری زبان سنتی یهودیان و زبان رسمی اسرائیل است و بسیاری از یهودیان حتی در پراکندگی کشورهای دیگر این زبان را می‌آموزند، بجز عبری زبان‌های ییدیش، لادینو، گویش بخارائی، تاتی دربین برخی یهودیان رایج است.

در سال ۵۳۹ پیش از میلاد کوروش به یهودیان آواره اجازه داد تا به اورشلیم بازگردند و در آنجا آزادانه برای خود کنیسه بسازند.[۱۲]

ستاره داوود نشان امروزی یهودیت و هویت یهودی است[۱۳] که ریشه در ادبیات عربی قرون وسطی دارد که کابالیست‌ها از آن به عنوان دعای محافظ(سگولا ‏(en)‏) در برابر طلسم استفاده می‌کردند که به مهر سلیمان مشهور است.[۱۴][۱۵] از نظر تاریخی ریشه نشان ماه و ستاره نیز به قرن ششم پیش از میلاد مسیح و اطراف اسرائیل باستان و موأب برمی‌گردد و در پیکرنگاری سومری رایج بوده است. طی قرن نوزدهم نشان ماه و ستاره به عنوان نشان جهان اسلام و ستاره داوود به عنوان نشان یهودیت شناخته شدند.

محتویات

    ۱ معنای واژه یهود
    ۲ تفاوت یهود و بنی اسرائیل
    ۳ ریشه قوم یهود
    ۴ چه کسی یهودی است؟
    ۵ حکومت
    ۶ جمعیت
    ۷ جهود
        ۷.۱ کاربرد در ادبیات قدیم
        ۷.۲ ضرب‌المثل‌ها
    ۸ پانویس
    ۹ منابع

معنای واژه یهود

واژه یهود در کتاب مقدس به معنی هم قوم یهود و هم سرزمین یهودا است. واژه یهود از لغت آرامی یهودای که از ریشه عبری لغت یهودی יְהוּדִי است گرفته شده است. در کتاب مقدس به قوم یهودا، یهودیم יְהוּדִים اطلاق می‌شود. این نام از فرزند چهارم یعقوب که نامش یهودا بود گرفته شده است.
تفاوت یهود و بنی اسرائیل

در کتاب مقدس یعقوب با نام دیگر اسرائیل شناخته می‌شود. از این رو فرزندان او بنی اسرائیل نام دارند. به دلیل اینکه بعد از اینکه ده قبیله شمالی اسرائیل گم شدند تنها بازماندگان قوم بنی اسرائیل از قوم یهودا هستند امروزه واژه یهود و بنی اسرائیل و عبری/عبرانی به صورت مترادف به کار می‌روند حال آنکه بنی اسرائیل و عبرانی شامل تمامی فرزندان یعقوب و یهودی به معنی بازماندگان پادشاهی یهودا است.
ریشه قوم یهود

بر اساس کتاب مقدس قوم یهود از بازماندگان ابراهیم، اسحاق و یعقوب هستند. ابراهیم در شهر اور در عراق امروزی به دنیا آمده بود و بعد به سرزمین کنعان (اسرائیل امروزی) مهاجرت کرد. مطالعات ژنتیک بر روی قوم یهود نشان می‌دهد که بیشتر یهودیان دنیا دارای ریشه ژنتیکی مشترکی در منطقه خاورمیانه و هلال حاصلخیز هستند. مطالعات ژنتیک نشان می‌دهد که قوم یهود دارای مارکرهای ژنتیکی مربوط به ۴۰۰۰ سال پیش هستند که دارای ریشه مشابهی است.
چه کسی یهودی است؟
نوشتار اصلی: چه کسی یهودی است؟

یهودیت بر خلاف اسلام و مسیحیت دارای بعد نژادی بسیار مهمی است. از این رو جداسازی نژاد، ملیت، فرهنگ و دین یهودی از هم بسیار مشکل است. در دید سکولار یهودی امروزی کسی یهودی است که یا دارای نژاد یهودی بوده باشد چه مذهبی باشد و چه به تعالیم دینی یهودی بی‌توجه باشد و یا کسی که به صورت رسمی به دین یهودیت گرویده باشد.

ولیکن به صورت تاریخی هویت یهودی بر اساس فقه یهودی (هلاخا) تعریف می‌شود. تعریف رسمی یهودی بودن بر اساس تلمود و سنت شفاهی یهودیان است که به حدود سال ۲۰۰ میلادی بازمی‌گردد. بر اساس تفسیر روحانیون یهودی (خاخامها) از کتاب مقدس ازدواج بین یهودی و غیریهودی (جنتیل) ممنوع است؛ ولیکن فرزند به دنیا آمده از ازدواج یک زن یهودی و مرد غیریهودی از قوم اسرائیل محسوب می‌شود. این تفسیر از تفسیر بر روی آیه عزرا ۱۰:۲–۳ گرفته شده است که در آن عزرا مردانی از قوم اسرائیل که زنان غیریهودی (جنتیل) ازدواج کرده بودند را مذمت کرده و آنان را به ترک آنان وادار می‌کند.
حکومت

یهودیان سه بار در سرزمین خود اسراییل حکومت خود مختار داشتند بار اول از ۱۳۵۰ تا ۵۸۶ قبل از میلاد که در برگرفتن دورهٔ حاکمیت داوران و پادشاهی متحد داوودی و پادشاهی‌های جداگانه پادشاهی اسراییل و پادشاهی یهودیه بوده[۱۶] و با ویرانی معبد سلیمان و حمله آشوریان و بابلیان خاتمه یافت. بار دوم دوره هاسمونیان یا مکابیان بوده که از ۱۴۰ تا ۳۷ قبل از میلاد و دور هرودیان که از ۳۷ قبل از میلاد تا ۹۰ میلاد بعنوان دولت دست‌نشانده رومیان ادامه داشت، پس از شورش بزرگ و شورش بارکوخبا، دولت روم یهودیان را مجبور به پراکندگی در سایر ایالات رومی کرد و به مرور زمان در سرزمین اسراییل به اقلیت رسیدند و نام ایالت رومی یودیا به سیریا پلستینا تغییر نام پیدا کرد. در سال ۱۹۴۸ برای بار سوم دولت قوم یهود مستقر شد.[۱۷]
جمعیت
یهودیان در بسیاری از کشورهای جهان ساکن هستند. جمعیت یهودیان جهان ۱۳ تا ۱۸ میلیون نفر، معادل ۰٫۱۹٪ جمعیت جهان می‌باشد و ازاین تعداد، ۴۱٪ در اسراییل و ۴۰٪ در ایالات متحده آمریکا و ۱۹٪ در سایر نقاط دنیا زندگی می‌کنند. یهودیان بیش از ۲۷۰۰ سال در ایران زیسته‌اند و اکنون حدود هشت هزار نفر از آنان، ساکن ایران هستند.

زیــــــرخــــــاکـــــــی | دفـــــیــــــــــنــــــــه | گــــــــنـــــــــج – مطالب ابر …

zirkhaki.mihanblog.com/post/…/دفینه%۲۰های%۲۰یهود

گنج های یهودی ها. به آموزش نوع دفینه گذاری یهودیان (کلیمی ها ) می پردازیم : تجارب بیشتری که در دفینه ها و نشانه های یهودی وجود دارد را در این قسمت برایتان بازگو …Dec 31, 2015 – شیوه دفینه گذاری و گنج یهودیان. با سلام مجدد …بعد از مدت مدیدی بعضی از مشکلات و گرفتاری هایی که داشتیم خدا را شکر تاحدودی سر و سامان داده و …

دانلود رایگان کتاب گنج و دفینه یابی چشم طلایی با لینک مستقیم …

fileee.ir/…/دانلود-رایگان-کتاب-گنج-و-دفینه-یابی-چ…

فروش پکیج کامل کتاب های کمیاب گنج یابی دفینه یابی گنج باستان اسرار نشانه ها عتیقه,دانلود رایگان کتاب های کمیاب فارسی گنج یابی و دفینه …. دفینه یهودیان

You visited this page.

لوح های کهن، گنج و دفینه بزرگ – آموزش گنج یابی، باستان شناسی، دفینه … جامعه یهودیان جهان از دولت امریکا خواستند نسخه های خطی، لوح ها و کتاب های قدیمی یهودی به …

معنی و مفهوم آثار علائم و نشانه های گنج و دفینه,کارشناسی باستان شناسی …

treasure-book.ir/معنی-و-مفهوم-آثار-علائم-و-نشانه-های-…

Jan 24, 2016 – برای دانلود کتابهای معنی و مفهوم آثار و علائم گنج و دفینه کلیک کنید. معنی و ….. یهودیان از این نوع سنگ ها برای سنگ قبر خود استفاده می کردند .

You’ve visited this page many times. Last visit: 10/3/16

May 28, 2016 – در این پست از سایت treasure-book.ir دانلود رایگان نرم افزار گنج … نرم افزار عتیقه یابی و گنج یابی و دفینه یابی با حجم ۸ . …. دفینه یهودیان

دسته بندی : گنج و دفینه تاریخ : دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵ …. آلت زن و نعل علامت تاج سنگ صندلی دفینه یهودیان مبحث رمز گشایی در حین کاوش علامت خر گوش علامت میخ علامت …

دوستان دقت کنند برای رسیدن به دفینه اشارات و نمادها معمولا به ۲دسته عمده غیر یهودی(ایرانی ها ,مسیحیان و…) و یهودی در ایران تقسیم می شوند , تشخیص وابسته بودن اثر …

اولین مرجع رمزگشایی نمادها و نشانه های گنج ها و اسرار نظامی – ایران سرزمین تاریخی … جامعه یهودیان جهان از دولت امریکا خواستند نسخه های خطی، لوح ها و کتاب های قدیمی ….. لطفا این مقاله را مطالعه کنید تا دیدتان نسبت به غارهای و دفینه های آنها وسیع تر شود.

علامت فلش در دفینه – پورتال جامع برگزیده ها

www.bargozideha.com/tag/علامت-فلش-در-دفینه

فروش نایاب کتاب متفاوت و برجسته اسرار نسخه ها یا همان گنج نامه زرین … نعل- دو زانو- قفل و کلید- پستان – آلت مرد و زن – تاج – دفینه یهودیان و فراماسونری – سنگ نشان …

موضوعات مرتبط: علائم و آثار شناسی,گنج یابی و کشف عتیقه ها,فلزیاب ها و … دو زانو- قفل و کلید- پستان – آلت مرد و زن – تاج – دفینه یهودیان و فراماسونری – سنگ نشان …

You visited this page on 11/12/16.

دفینه – گنج یابی

yeralti.blogfa.com/category/4

دفینهگنج یابی – آشنایی با علائم و نشانه های علوم باستان شناسی:سکه … سنگ آنها متفاوت استو میتوان از روی سنگ قبر فهمید که این قبر متعلق به یک یهودی است.

You’ve visited this page 2 times. Last visit: 10/21/16

اسرارورموز گنج های باستان

servatsazy.4kia.ir/info/…/اسرارورموز-گنج-های-باستان/

دفینه یهودیان مبحث رمز گشایی کامل علائم های در حین حفاری و کاوش علامت خر گوش علامت میخ علامت سنگ نشان سنگ فلش دار علامت تیر و پیکان علامت کبوتر

اطلاعات دفینه و گنج و فلزیابها – مجموعه اطلاعات دفینه و علوم غریبه و فلزیاب. … در ایران قبرهای یهودی نیز بسیار است که نوع قرار کرفتن سنگ آنها متفاوت است و …

آثار، علائم و نشانه های دفینه تله ها، طلسمات، رمزگشایی، دفینه گنج طلسم … در ایران قبرهای یهودی نیز بسیار است که نوع قرار کرفتن سنگ آنها متفاوت است و میتوان از …

خرید و دانلود مجموعه کتابهای گنج یابی و دفینه یابی جوغن – آپارات

www.aparat.com/…/خرید_و_دانلود_مجموعه_کتابهای_…

Mar 2, 2016 – خرید و دانلود مجموعه کتابهای گنج یابی و دفینه یابی جوغن …. نعل علامت تاج سنگ صندلی دفینه یهودیان مبحث رمز گشایی کامل علائم های در حین حفاری …

اطلاعات مهم باستان شناسی برای گنج و دفینه یابی علمی از روی آثار و …

ganj.filekar.ir/…/دانلود-مجموعه-تصاویر-و-عکسهای-جوغا…

شیوه دفینه گذاری دفینه های یهودیان: با سلام مجدد …بعد از مدت مدیدی بعضی از مشکلات و گرفتاری هایی که داشتیم خدا را شکر تاحدودی سر و سامان داده و انشا…. از این به …

رمزگشایی و تفسیر تندیس یا نشان عقاب در گنج یابی و دفینه ….. در قرآن مجید ، خداوند به قوم یهود دستور داد که زیباترین گاو خود را قربانی کنند و یا زمانی که حضرت …

شناخت علایم و کارشناسی جوغنها – سرزمین پارس و گنج پارسی

dafinehyaban.vcp.ir/518345-نشانه-های-گنج-و-دفینه

رمزگشایی و تفسیر تندیس یا نشان عقاب در گنج یابی و دفینه ….. در قرآن مجید ، خداوند به قوم یهود دستور داد که زیباترین گاو خود را قربانی کنند و یا زمانی که حضرت …

دفینه

www.defeneh.blogfa.com/

دفینه – باستان شناسي . … اکثراُ آدمها ئی که دنبال گنج و حفاری میرن آدمهای موفقی نیستن چون فاکتورهای مهم این … ۲- استاد باید از روی تجربه بوی دفینه را حس کند. …… در ایران قبرهای یهودی نیز بسیار است که نوع قرار کرفتن سنگ آنها متفاوت است و …

نويسنده : عباس جعفری زرندینی | لينک ثابت | موضوع: گنج /دفينه/دعا/ … سنگ آنها متفاوت است و میتوان از روی سنگ قبر فهمید که این قبر متعلق به یک یهودی است.

برچسب‌ها: گیاه باستانی کندر کتاب گنج یابی میراث زرین سایت دف , ولی …. برچسب‌ها: علائم و نمادهای دفینه , نج یابی علامت صلیب جوفان گنج دفینه های باستان زمین.

دفینه یهودیان مبحث رمز گشایی کامل علائم های در حین حفاری و کاوش علامت خر گوش علامت میخ علامت سنگ نشان سنگ فلش دار علامت تیر و پیکان علامت کبوتر

دفینه یابی و پیدا کردن گنج | انجمنهای پرشین تولز

forum.persiantools.com › … › بازارچه عمومی و متفرقه
Oct 23, 2015 – 20 posts – ‎۹ authors

دانش دفینه یابی(گنج یابی)خودتان را هزار برابر کنید … برای یافتن دفینه (گنج )اولین گام شناخت نشانه هاست پس نشانه ها را درست ….. دفینه یهودیان

daneshbastani – Sites – Google

https://sites.google.com/site/daneshbastanikamel/home

با سلام خدمت همه دوستان و علاقه مندان به مباحث باستانشناسی و دفینه یابی در اینجا من … کتاب چشم طلایی کتاب رمزیاب کتاب میراث زرین کتاب چوغن نامه کتاب گنج … دو زانو- قفل و کلید- پستان – آلت مرد و زن – تاج – دفینه یهودیان و فراماسونری – سنگ …

You’ve visited this page 2 times. Last visit: 4/8/16

کتاب میراث زرین کتابی منتشر شده در زمینه گنج یابی در ایران می باشد که هم … دو زانو- قفل و کلید- پستان – آلت مرد و زن – تاج – دفینه یهودیان و فراماسونری – سنگ …

ویژگیهای دفینه یهودیان

basaki.lxb.ir/tag/…/%20زیرخاکی%۲۰٫htmTranslate this page

تاریخ: چهار شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵برچسب:گنج ,دفینه, زیرخاکی,دفینه یهودی , یهودیان, قلعه, قهقهه, گنج یابی, کشف عتیقه, عتیقه, تاریخ,رمز گشایی, جوغن در سقف , …

نتایج جستجوی عبارت دفینه یهودیان درگنج یابی از بین کلیه اطلاعات و وبلاگهای ثبت شده در سایت در زیر نمایش داده شده است و شما … مفهوم حلقه ( دایره ) در گنج یابی.

گنج باستان

ganjebastan.bla.irbloger.xyz/

گنج دفینه رموزگنج یابی دفینه یابی درتلگرام به مابپیوندید علامت هانشانه ها … دو زانو- قفل و کلید- پستان – آلت مرد و زن – تاج – دفینه یهودیان و فراماسونری – سنگ …

در ایران قبرهای یهودی نیز بسیار است که نوع قرار کرفتن سنگ آنها متفاوت است و میتوان از … خروس به جایی که در آنجا دفینه پنهان شده است می رود و بانگ می کند. …. گنج نامه ها اکثرا روی سنگ است و بعد از آن به ترتیب روی پوست آهو و پوست گاو و گنج …

Jul 14, 2015 – فروش پکیج کامل کتاب های کمیاب گنج یابی دفینه یابی گنج باستان اسرار نشانه ها عتیقه,دانلود رایگان کتاب های کمیاب فارسی … دفینه یهودیان

دانلود کاملترین کتاب راهنمای گنج و دفینه یابی (چشم طلایی) – ناز روید

nazroid.ir/…/کاملترین-کتاب-راهنمای-گنج-و-دفینه-یا…

Dec 12, 2015 – دانلود کاملترین کتاب راهنمای گنج و دفینه یابی (چشم طلایی),دانلود … خیلی وقته که دنبال گنج و دفینه های زیرخاکی هستید؟ … دفینه یهودیان

… نشانه – رمزگشایی نشانه ها, تفسیر علائم و نشانه های دفینه – اسرار گنج های گمشده ایران. … و آخر اینکه بجز قبرها و مقبره های مهم یهودیان که اکثرا دارای تله و طلسمات …

آکادمی گنج وبلاگ ۲۴ – ۱

weblog24.link/blog/itisgoogleclub

منبع : آکادمی گنج-درگذشت مرتضی پاشایی و دانلود آهنگ “تو رفتی” … برچسب ها : مفهوم نشانه آهو، غزال و گوزن – گوزن ,دفینه ,ممکن ,اشاره ,داشته ,بوده ,اشاره دارد ….. قبرها که هرم می باشد، احتمال مهرپرست بودن و حتی یهودی بودن این آثار زیاد است و جهت نمونه …

اسرار کاوش – گنج

havadaraan.blogfa.com/tag/گنج

گنج ,دفینه, زیرخاکی,طلا, اسرار,جوغن, قلعه خاکی, گنج یابی, کشف عتیقه. ….. در قرآن مجید ، خداوند به قوم یهود دستور داد که زیباترین گاو خود را قربانی کنند و یا زمانی …

گنج.دفینه.قبر.چشمه

kavosh67.blogfa.com/

گنج.دفینه.قبر.چشمه – امورش گنج یابی.دفینه.گنج.قبر.چشمه.غار. … کرفتن سنگ آنها متفاوت استو میتوان از روی سنگ قبر فهمید که این قبر متعلق به یک یهودی است.

فروشگاه گنج یابی، آموزش دفینه یابی و زیر خاکی… کلیک کنید. این مطلب ….. دانلود کتاب گنج و نشانه های دفینه و گنج یابی (میراث زرین) … دفینه یهودیان مبحث رمز …

آسمان آبی – نحوه شناسایی قبرهای حاوی گنج – مجموعه کامل از ناشناخته ها، افکار … آنها متفاوت است و میتوان از روی سنگ قبر فهمید که این قبر متعلق به یک یهودی است.

دعانویس یهودی ۰۹۳۵۳۸۴۳۲۹۷ – جهت یافتن دفینه و گنج – blogfa

www.doa13.blogfa.com/category/162Translate this page

جهت یافتن دفینه و گنج. یافتن دفینه. برای مشخص شدن یک گنجینه مدفون که جای آن مشخص نیست به شرح زیر عمل. کن : دعای زیر را بر روی کاغذی نوشته و با نخی که از …

در این پست دانلود پکیج کامل کتابهای باستان شناسی چشم طلایی,گنج باستان,میراث زرین,اسرار و نشانه ها,رمزیابی و رمزگشایی جوغن ها,سکه های قدیمی … دفینه یهودیان

علامت پیکان در دفینه یابی

peykan.powerset.ir/علامت-پیکان-در-دفینه-یابی

علم آثار و نشانه ها – شناسایی نقاط دفینه و گنج – اندازه گیری باستان – اندازه گیری … در دفینه ها – دفینه های یهودیان و تجارب حاصله – میخ – عروسک – تیرکمان – علامت دیلم …

دانلود کتاب طلسمات یهودی – راز بلاگ

razblog.net/list/دانلود+کتاب+طلسمات+یهودی.html

دوستان زیادی درخوآست طلسمات و سحرهای یهودی داشتند که به دلیل خطرناک بودن این … دانلود کتاب نمادها نشانه ها (مرجع کامل رمزگشایی علائم و نشانه های گنج دفینه),دانلود …

گنج یابی و کشف عتیقه ها [بایگانی] – صفحه ۲ – انجمن پــارسـیـان

www.parsianforum.com/archive/index.php/t-66749-p-2.html

May 27, 2012 – دوستان کسی از قم هست برای دفینه و گنج با هم همکاری کنیم … آنها متفاوت استو میتوان از روی سنگ قبر فهمید که این قبر متعلق به یک یهودی است.

گنج دفینه اسرار نشانه ها گنج یابی دانلود کتاب اسرار … – صفحه اصلی

sale.parspa.ir/…/گنج+دفینه+اسرار+نشانه+ها+گنج+یا…

گنج دفینه اسرار نشانه ها گنج یابی دانلود کتاب اسرار نشانه ها عتیقه باستان شناسی کتاب اسرار نشانه ها , کتاب , اسرار , نشانه ها , دانلود کتاب , اسر … دفینه یهودیان.

Dec 22, 2015 – دانلود کتاب باستان شناسی میراث زرین مرجع کامل گنج یابی و دفینه … قفل و کلید- پستان – آلت مرد و زن – تاج – دفینه یهودیان و فراماسونری – سنگ …

کتاب های گنج یابی – فروشگاه باستان شناس

www.bastanshop.com/index.php?route…id…Translate this page

کتاب مفتاح طلاسم کنوز طلسم نامه گنج یابی دفینه یابی و علوم غریبه · کتاب جوغن نامه رمز یابی و رمزگشایی آثار و نشانه های گنج دفینه باستانی … دفینه یهودیان.

حال به آموزش نوع دفینه گذاری یهودیان (کلیمی ها ) می پردازیم : … ۴- یهودیان دو سرداب درست می کردند یکی برای گمراهی که حاوی تله بود و دوم که شما را … – تصاویر تله های …

دانلود کتاب همه چیز درباره گنج طلا سکه زیرخاکی و دفینه کتاب میراث …

designbriefing.ir/…/دانلود-کتاب-همه-چیز-درباره-گنج-…

در این پست دانلود نسخه جدید و کامل کتاب باستان شناسی گنج یابی و دفینه … آلت مرد و زن – تاج – دفینه یهودیان و فراماسونری – سنگ نشان – پیکان و فلش – سم اسب …

دانلود نشانه های گنج و دفینه – ۹۸ مدیا

۹۸media.ir/film-download/…/نشانه_های_گنج_و_دفین

Oct 28, 2016 – نشانه های گنج و دفینه ، نشانه گنج ، نشانه دفینه ، تومولوس ، تپه خاکی ، گنج … نشانه درخت گنج ، نشانه گاو ، نشانه سگ ، نشانه شمشیر ، قبر یهودی …

Sep 27, 2011 – این گنجینه که ممکن است بزرگترین گنج دوران هم باشد در ایران مدفون شده و …. اصولا بیشتر مطالبی که راجع به یونان و یهودیان نوشته شده دروغ محضه.

گیلیارد-دماوند

www.7dorim.com/Tasavir/Giliard.asp

يهوديان پس از ويراني معبد سليمان (بيت‌هميقداش اول) توسط بخت‌النصر فرمانرواي بابل به مناطق تحت سلطه خويش، در جنوب عراق و ايران فعلي به اسارت برده … به روايتي اولين مهاجرين يهودي به اين منطقه (دماوند) از اهالي گيلعاد بوده‌اند. …. گرگان گنج دانش

Jul 3, 2015 – بوی توطئه یهود می آید. مسلمانان به هوش باشید. با عرض سلام و خسته نباشید و با عرض پوزش به علت اینکه مدتی نتونستم در خدمتتون باشیم بعلت …

۱۰ hours ago – کتاب الکترونیکی پی دی اف PDF باستان شناسی و گنج یابی و دفینه … آلت مرد و زن – تاج – دفینه یهودیان و فراماسونری – سنگ نشان – پیکان و …

Sep 7, 2016 – فهرست کلیات مطالب گنج و گنج پژوه زبان علامت ها سمبل چیست؟ نشانه یا علامت چیست ؟ … نقاط دفن در صنعت گنج و دفینه نسخه های گنج خط میخی فارسی باستان خط پهلوی کلید الفبای باستانی سکه های ایرانی … ….. دفینه یهودیان

گنج دفینه اسرار نشانه ها گنج یابی دانلود کتاب اسرار نشانه ها عتیقه باستان شناسی کتاب اسرار نشانه ها کتاب اسرار نشانه ها دانلود کتاب اسر. … دفینه یهودیان.

قبر گبری گبری ها کافر نبودند! گبری ها زرتشتیان و مانویان و یهودیان و مسیحیان ایران باستان بودند تمام این ادیان الهی هستند و کتاب اسمانی دارند! بسته ب اعتبارو …

۸-با نشانه های معروف گنج یابی در ایران آشنا خواهید شد. ۹-با نشانه های … قبل از هر چیزی نشانه های دفینه را خواهید شناخت. نشانه های دفینه … سنگ صندلی دفینه یهودیان

مجموعه ای کامل ار کتابهای باستان شناسی گنج یابی و دفینه یابی رو برای دانشجویان رشته باستان شناسی و کارشناسان باستان شناسی قرار دادیم . …. دفینه یهودیان

دانلود کتاب رمز یاب

رمزیاب.najiblog.com/

Jun 24, 2016 – کتاب رمز یاب کتابی منتشر شده در زمینه گنج یابی در ایران می باشد. … دفینه یهودیان. مبحث رمز … نشانه های تمویهی و صلیب، توضیحی ، دفینه تنور.

کتاب اول : تعاریف , شناخت , راه حل ها , اصطلاحات , شیوه ها و راهکارهای عملی برای رمزگشایی و کشف مکان ها و شکستن طلسمات دفینه ها و گنج ها. کتاب دوم : آموزشهای رمل و …

FelezJoo – مرز بین حقیقت و توهم طلسمات دفینه

https://www.felezjoo.com/viewtopic.php?f=27&t…
۱۰ posts – ‎۳ authors

۲- در حالت دوم این نگهبانی به فعل انسانی نیست بلکه این جن است که بر دفینه تسلط … یهودیان برای حفاظت از اموال خویش اقدام به رصد و سحر میکردند و این حفاظت از طرف اجنه …. در این نوع رصد اجنه از این گنج محافظت می کنند در برابر ورود و پیدا شدن آن …

Aug 27, 2013 – امروزه گنج سلیمان در فرهنگ غرب خصوصا ادبیات و سینما جایگاه ویژه ای دارد و بسیاری در طمع دستیابی به آن هستند. به اعتقاد آنان این گنج در زیر …

Oct 19, 2012 – مثلا میگن روی گنج ها طلسم مار یا ماهی یا اژدها یا . … که کافر شدند و سحر به مردم یاد میدادند و نیز یهودیان آنچه را بر دو فرشته ی هاروت و ماروت نازل شده بود …

Jun 21, 2016 – کاملترین علامت ها در دفینه یابی علامت های دفینه و گنج یابی کدام ها هستند و در مواقع. … روش تدفین دفینه یهودیان و فراماسونریها همه ی سنگ نشان

سنگ فلش دار – گنج یابی ، دفینه یابی…

karshenasiganj.persianblog.ir/tag/سنگ_فلش_دارTranslate this page

Dec 15, 2015 – این نوع فلش ها نشان مسیر به جلو نیستند بلکه نشان دهنده قبر یهودیان هستند . یهودیان از این نوع سنگ ها برای سنگ قبر خود استفاده می کردند .

طلسم ثروت یهودی – لینک گردی

farsibuzz.ir/news/طلسم-ثروت-یهودی

سرزمین اسرائیل; اسرائیل یهود; فلسطینیان یهودی; اروپا; روسیه; جمهوری چک; لهستان; … دفینهگنج یابی – آشنایی با علائم و نشانه های علوم باستان شناسی:سکه …

ویا یک دفینه باشه احتمال زیاد مقبره مربوط به یک سردار و. یا کسی که از …. این کار مربوط به یهودیان میباشد وکمی دست یابی به مقبره مشکل. میباشدولذا نیم متر دیگر …

ابطال طلسم دفینه و گنج یابی با علوم غریبه با کمک موکل

dafinehairan.persianblog.ir/Translate this page

Nov 28, 2014 – ابطال طلسم دفینه و گنج یابی با علوم غریبه با کمک موکل. … تدفین در زمانه‌ی ما مسلمانان و یهودیان با سوزاندن مرده مخالف‌اند. در اسلام و یهودیت می‌بایست …

ایا درکلیساها دفینه مخفی کردند

www.wikipedia-iran.ir/g.aspx?q=ايا…دفينه…id…

ایا درکلیساها دفینه مخفی کردند,گنج های پیدا شده,نقشه گنج,نشانه های گنج,گنج های … او کتاب دولت یهود را منتشر کرد و در ان به تدوین دلایل و ترغیب یهودیان اروپا .

رمزگشایی و رمزیابی جوغان (جوغن) کاسه هایی رو سنگ جوغان ها در گنج یابی و دفینه یابی حکاکی های …. دفینه یهودیان … بخش دایره المعارف مکان های دفن دفینه ها و گنج ها:

پکیج کامل کتاب های گنج یابی

basaki.loxtarin.com/post/1406Translate this page

کتاب مفتاح طلاسم کنوز طلسم نامه گنج یابی دفینه یابی و علوم غریبه کتاب جوغن نامه رمز یابی و رمزگشایی آثار و نشانه های گنج دفینه باستانی … دفینه یهودیان.

… طلسمات یهودی. موضوعات برچسب گذاری شده : { طلسمات یهودی } … ۰٫ کتاب گنج های معنوی · علوم غریبه … تمامی حقوق محفوظ است برای عجیب و غریبة|دفینه وگنج ۲۰۱۴٫

دفینه یهودیان درگنج یابی | جستجو | پرنسیا

peransia.com/list/دفینهیهودیان-درگنج-یابی.htmlTranslate this page

علم باستان شناسی در بیشتر موارد مکمل خوبی است برای علم دفينه يابي و اهمیتش هم در کمتر اشتباه نمودن و تمییز دادن علایم دفينه …. مفهوم حلقه ( دایره ) در گنج یابی.

دفینه یهودیان درگنج یابی | جستجو – وبلاگ

weblog24.click/list/دفینهیهودیان-درگنج-یابی.html

مفهوم نشانه در گنج یابی. نظر اول نماد قدرت است . این نماد صرفا نشانه دفينه نمی باشد. میتواند نشانه وجود معابد، پرستشگاهها اماکن مقدس یا مزار انسانهایی والا مقام …

Oct 11, 2015 – کتاب مفتاح طلاسم کنوز طلسم نامه گنج یابی دفینه یابی و علوم غریبه کتاب جوغن نامه رمز یابی و … دفینه یهودیان. مبحث رمز گشایی کامل علائم های در …

گنج باستان

ganjebastan.bla.emeg.ir/

تلگرام ما باستان گنج دفینه کانال گروه علامت دیلم – دو خط – ماه و ستاره – پنجه و مه …. تپه ها – طلسم یهودیان – طلسم غارها – طلسم سردابه ها – طلسم دفینه های اسلامی – طلسم چاه …

دفینه| موتور جستجوی یوز

www.yooz.ir/search/?q=دفینه&s=80Translate this page

گنج و دفینه یابی به روش علمی – مطالب ارسال شده توسط hamidreza77 … مهد و هنر و شیوه دفینه یهودیان -PostCategory-> شیوه دفینه گذاری دفینه های یهودیان: با سلام مجدد …

معبد داشن | بیسترینها

broztarha.bistarinha.xyz/list/معبد+داشن.html

این افراد پولهای رومی و یونانی که دارای عکس خدایان آنها بود با پول یهودی که تنها پول … تصاویر و عکسهای بزرگترین گنج و دفینه های پیدا شده در ایران کهن شهر گمشده؟

Aug 9, 2016 – فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: چهار متهم که اقدام به حفر یک تونل۳۰ متری زیر کنیسه یهودیان شهر همدان با هدف کشف اشیای عتیقه کرده بودند، …

نماز جمعه ۲۱ ابان – rss

namaz1382.soghady.ir/page-694801.html

… در این کشور به نقش یهودیان و رژیم صهیونیستی در روند برگزاری آن اذعان کردند. … کدe06 | listlist2016 kcon | کشفيات جديد دفينه گنج | تصاوير اسم حضرت محمد …

آیا نماد ستاره داوود نقشی یهودی است؟ آیا نماد ستاره … نشانه ماه یا علامت هلال ماه در گنج یابی اشاره به مقبره ی اسلامی دارد که بدون بار و یا دفینه میباشد… نماد ماه در بعدی از …

۳ days ago – دانلود کتاب چشم طلایی ، بزرگترین مرجع گنج یابی و دفینه ها کتاب چشم … یهودی که از لیتوانی و لهستان به آمریکا مهاجرت کرده بودند، به دنیا آمد.

| خبر خوان – صفحه اصلی

hamraz59.kojust.ir/list/خلاصه+قسمت۲۳+شهرزاد.html

هر دو به سرعت وارد شدند تا در اسرع وقت گنج را جمع کنند. …. میدهند و از جهت دیگرمیلیون ها نفر با هر مذهب و ادیان متوسل میشوند به بزرگان دینشون , یهودی ها به موسی.

| خبر خوان – rss – صفحه اصلی

hamyab24.kojust.ir/list/دانلود+ویدیو+اذری.html

عشق تو گنج قارونم آقا تا اونجایی که میدونم آقاامشب کربلا میدی خیلی ممنونم آقا کلا من اینه قانونم آقاهرچی گفتی بگم جونم آقااز تو روضه هات نکن بیرونم آقادارم از دار …

| خبر خوان – صفحه اصلی

onlinmarket.kojust.ir/list/مقدمه+ای+برای+۹+دی.html

مجموعه اول و دوم و سوم اشعار من به نام هاي (بیم موج) و (پرواز در اوج) و (گنج عشق) …. در آن روزگارانی که جهالت و نادانی سراسر جغرافیاي اقوام عرب و یهود را تحت سیطره خود

جواد مقدم حرمت اقا – وتار | آرشیو نایاب ترین مطالب | wtaar

wtaar.com/search/جواد+مقدم+حرمت+اقا

… از فلسطین الیوم،ده‌ها شهرک‌نشین یهودی صبح امروزیک شنبه همزمان با روز عرفه، . ….. چاقو خوردن دختر۱۹ساله در گرگان · گروه تلگرام باستان شناسی گنج یابی دفینه …

دعوت به نماز مشمول کدام گزینه است | جستجو | وبلاگ ۲۴٫اطلاعات

weblog24.info/…/دعوت-به-نماز-مشمول-کدام-گزینه-اس…

۲ days ago – اگر ببیند که به طرف مغرب نماز می خواند به دین یهود تمایل دارد . اگر به طرف شمال و پشت به قبله نماز می خواند به اسلام پشت می کند و منحرف می شود .

Sep 8, 2016 – نشان V در دفینه …. موضوع بازاریابی بین المللی (فرمت word) و ۱۲صفحه · پکیج گنج یابی · دانلود مقاله حرکات ورزشی مناسب برای بیماران قلبی …

 
توضیحات
به این مطلب امتیاز دهید.
5 / 0
[ 0 رای ]
بازدید : 1,926 views بار دسته بندی : علائم و آثار و نشانه های گنج و دفینه تاريخ : ۲۳ آبان ۱۳۹۵ به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


گنج و دفینه
کارشناسی جوغن علائم نشانه های گنج