دانلود کتاب علائم عتیقه گنج طلسم

» جستجوی اسرار مخفی اهرام مصر با اشعه کیهانی توسط دانشمندان و باستان شناساندانلود کتاب گنج و دفینه یابی زیرخاکی عتیقه طلا علائم و نشانه علوم غریبه

مجموعه کامل کتابهای آموزش کارشناسی گنج یابی و دفینه یابی60 هزار تومان

مجموعه کامل کتابهای آموزش کارشناسی گنج یابی و دفینه یابی

مجموعه کتابهایی که داخل این مجموعه بسیار کمیاب موجود می باشد به شرح زیر است : ۱-کتاب چشم طلایی ( به ارزش 90 هزار تومان ) ۲-کتاب اسرار و علائم نشانه ها ( به ارزش 100 هزار تومان ) ۳-کتاب نشانه های کهن (میراث زرین) ( به ارزش 100 هزار تومان ) ۴- کتاب گنج باستان ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۵-کتاب آموزش رمزیابی و رمزگشایی جوغن ها ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۶-کتابی کامل درباره سکه های قدیمی ایران باستان و سکه شناسی ( به ارزش 200 هزار تومان ) ۷-کتاب جوغن ها (کارشناسی و معنی و مفهوم آثار و نشانه ها ) ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۸-آیین تدفین (روشهای تدفین مردگان در چند صد سال پیش ) ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۹-کاملترین کتاب نایاب علوم غریبه و طلسمات (کتاب فارسی کله سر) ( به ارزش 70 هزار تومان )

در این پست از سایت antique-book-treasure.ir جستجوی اسرار مخفی اهرام مصر با اشعه کیهانی توسط دانشمندان و باستان شناسان را برای شما عزیزان و علاقه منادن قرار دادیم . دانشمندان و باستان شناسان قصد دارند به وسیله اشعه کیهانی از اسرار و رازهای مخفی و پنهان اهرام ثلاثه مصر اگاه شوند .

جستجوی اسرار مخفی اهرام مصر با اشعه کیهانی توسط دانشمندان و باستان شناسان

جستجوی اسرار مخفی اهرام مصر با اشعه کیهانی توسط دانشمندان و باستان شناسان

جستجوی اسرار مخفی اهرام مصر با اشعه کیهانی توسط دانشمندان و باستان شناسان,اسرار و رازهای مخفی مصر باستان,جستجوی اسرار مخفی اهرام مصر با اشعه کیهانی,اشعه کیهانی,پیدا کردن اسرار و رازهای مخفی اهرام مصر با اشعه کیهانی

جستجوی اسرار مخفی اهرام مصر با اشعه کیهانی توسط دانشمندان و باستان شناسان

اهرام مصر باستان بیش از یک قرن است که تمامی دانشمندان و علوم مختلف را مجذوب اسرار خود کرده‌اند و اخیراً نیز نظریه‌هایی درباره اتاق‌های مخفی در آنها ارائه شده بود که موجب شده وزارت باستان‌شناسی دولت مصر، پروژه‌ای بی‌نظیر و بین‌المللی را برای اسکن این سازه‌ها‌ به راه بیاندازد.

به گزارش گروه علم و فناوری آنا، باستان‌شناسی مصر جان دوباره‌ای گرفته است و بار دیگر موجب شده اسرار کشف نشده دنیای فراعنه، ذهن جهان را به خود مشغول کند. حدود سه ماه قبل بود که جستجوهایی برای یافتن قبر ملکه مرموز مصر باستان، نفرتیتی، کلید خورد اما در نهایت پس از شکست باستان‌شناسان برای چندمین بار در یافتن این قبر، نظریه‌ای از سوی یک باستان‌شناس فرانسوی مطرح شد که در آن قبر این ملکه را در اتاقی مخفی پشت قبر پسرش یعنی «توت‌عنخ‌آمون» فرعون معروف مصر محتمل می‌دانست. این نظریه در اسکن‌های نخستین و اسکن‌هایی که ۳۰ سال قبل با استفاده از اشعه ایکس انجام شده بود رد شد اما نفوذ ضعیف اشعه ایکس و اشعه مادون قرمز در سازه‌سنگی این بنا، موجب شد تا بار دیگر تلاش‌ها برای یافتن دالان‌های اسرارآمیز و مخفی در اهرام مصر، رنگ و بوی جدی‌تری به خود گیرد.

جستجوی اسرار مخفی اهرام مصر با اشعه کیهانی توسط دانشمندان و باستان شناسان

جستجوی اسرار مخفی اهرام مصر با اشعه کیهانی توسط دانشمندان و باستان شناسان

در پروژه تازه‌ای که وزارت دیرین‌شناسی مصر تعریف کرده، قرار است اسکنر‌های قدرتمند مادون قرمز به همراه اسکنر‌های ذرات «میون» یا همان اشعه کیهانی، به کار گرفته شوند تا شاید رازی که بیش از ۴۵۰۰ سال سربه‌مهر مانده بود این‌بار افشا شود. بر اساس این اعلامیه در این پروژه تیم‌هایی از ژاپن، فرانسه، کانادا و مصر حضور دارند و قرار است اسکنرهای قدرتمند میون که پیش از این برای به دست آوردن تصویر از داخل نیروگاه اتمی منفجر شده فوکوشیما به کار گرفته شده بودند، در مصر نصب شوند. ذرات «میون» یکی از ذرات بنیادی اتم هستند که از الکترون بسیار کوچکتر بوده و می‌توانند از اعماق فضا خود را به زمین برسانند و در ستاره‌شناسی و اسکن‌های کهکشانی کاربرد زیادی دارند. این ذرات از قابلیت نفوذ تا عمق زیاد در سازه‌های سخت و زمین برخوردارند که آنها را چندین‌برابر قدرتمندتر از اشعه ایکس می‌کند. با استفاده از اسکنر‌های میون می‌توان حفره‌های داخل زمین و همچنین دالان‌ها و اتاق‌های مخفی در اهرام را یافته و آنها را به سوی جهان دانش گشود.

جستجوی اسرار مخفی اهرام مصر با اشعه کیهانی توسط دانشمندان و باستان شناسان

جستجوی اسرار مخفی اهرام مصر با اشعه کیهانی توسط دانشمندان و باستان شناسان

براساس اعلام دولت مصر، اهرام عظیم «خفرن» و «خئوپس» در جیزه نیز جزو اهرامی است که قرار است اسکن شده و در آنها به دنبال اتاق‌ها و دالان‌های مخفی بگردند. به گفته یکی از محققان فرانسوی حاضر در تیم بررسی، این اسکن‌ها بسیار متفاوت از اسکن‌های اشعه ایکسی است که ۳۰ سال قبل از این اهرام انجام شد. او در‌این‌باره افزود: «باتوجه به اینکه کیفیت تصاویر این اسکن‌ها بسیار پایین‌است، احتمالاً هر اسکن چندین هفته به طول می‌انجامد تا با تلفیق تصاویر به‌دست آمده بتوان نظر درست و دقیقی درباره آنچه درون این اهرام وجود دارد داد.» اهرام مصر بیش از ۴۵۰۰ سال قدمت دارند و بزرگترین آنها حاصل کار ۱۰۰ هزار کارگر به مدت ۲۰ سال است. ملکه «نفرتیتی» که یکی از قدرتمندترین زنان مصر باستان و مادر فرعون «توت‌عنخ‌آمون» بوده، یکی از رازهای این سرزمین جادویی است که تاکنون هیچ قبری برای او یافت نشده است. توت‌عنخ‌آمون جوان‌ترین فرعون مصر بود که از بیماری ژنتیکی خاصی رنج می‌برد و پس از به قدرت رسیدن در جوانی از دنیا رفت و به‌دلیل این‌که هرم و مقبره‌ای که برای او در دست ساخت بود، تکمیل نشده بود، باستان‌شناسان معتقدند که او را در مقبره مادرش دفن کردند و قبل از تدارک قبر برای جسد مومیایی شده او، مقبره مادرش را کاملا در هرم مخفی و مهروموم کردند.

داخل اهرام مصر بیش از یک قرن است که به روی مکتشفان و باستان‌شناسان گشوده شده است اما رمزگشایی از درون این سازه‌های اعجاب‌انگیز کار آسانی نیست چرا که نه تنها این سازه‌ها بسیار عظیم هستند، بلکه هدف از ساخت آنها نیز پنهان کردن اسرار زمان بوده است. هرم بزرگ در اصل ۱۴۷ متر ارتفاع داشته ‌است که در حال حاضر در اثر فرسایش، به حدود ۱۳۷ متر رسیده‌ است. هر ضلع قاعده هرم ۲۳۰ متر طول دارد و در ساخت آن از حدود ۲٬۳۰۰٬۰۰۰ بلوک به وزن متوسط ۵/۲ تن استفاده شده ‌است. تاریخ شروع به ساخت این بنای عظیم ۲۵۸۹ قبل از میلاد، همزمان با شروع فرمانروایی خوفو و تاریخ اتمام آن حدود ۲۵۶۹ قبل از میلاد تخمین زده شده ‌است. هرم جیزه تنها بازمانده عجایب هفت‌گانه جهان باستان محسوب می‌شود.

بازدید : 104 views بار دسته بندی : اهرام بزرگ مصر ، باستان شناسی ، مصر باستان تاريخ : ۱۴ آبان ۱۳۹۵ به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


گنج و دفینه
کارشناسی جوغن علائم نشانه های گنج