دانلود کتاب علائم عتیقه گنج طلسم

» خاطره یک دختر از مراجعه اش به دعانویس و رمال برای باز کردن بخت و طلسم و پرداخت پولدانلود کتاب گنج و دفینه یابی زیرخاکی عتیقه طلا علائم و نشانه علوم غریبه

مجموعه کامل کتابهای آموزش کارشناسی گنج یابی و دفینه یابی50 هزار تومان

مجموعه کامل کتابهای آموزش کارشناسی گنج یابی و دفینه یابی

مجموعه کتابهایی که داخل این مجموعه بسیار کمیاب موجود می باشد به شرح زیر است : ۱-کتاب چشم طلایی ( به ارزش 90 هزار تومان ) ۲-کتاب اسرار و علائم نشانه ها ( به ارزش 100 هزار تومان ) ۳-کتاب نشانه های کهن (میراث زرین) ( به ارزش 100 هزار تومان ) ۴- کتاب گنج باستان ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۵-کتاب آموزش رمزیابی و رمزگشایی جوغن ها ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۶-کتابی کامل درباره سکه های قدیمی ایران باستان و سکه شناسی ( به ارزش 200 هزار تومان ) ۷-کتاب جوغن ها (کارشناسی و معنی و مفهوم آثار و نشانه ها ) ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۸-آیین تدفین (روشهای تدفین مردگان در چند صد سال پیش ) ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۹-کاملترین کتاب نایاب علوم غریبه و طلسمات (کتاب فارسی کله سر) ( به ارزش 70 هزار تومان )

در این پست از سایت antique-book-treasure.ir خاطره یک دختر از مراجعه اش به دعانویس و رمال برای باز کردن بخت و طلسم و پرداخت پول را برای شما عزیزان قرار دادیم . دختر جوان و باسوادی که به یک دعانویس و رمال زن پیر مراجعه میکند و دعانویس تشخیص میدهد که بخت او را بسته اند و با دریافت پول میتواند بختش را باز کند !!!

خاطره یک دختر از مراجعه اش به دعانویس و رمال برای باز کردن بخت و طلسم و پرداخت پول

خاطره یک دختر از مراجعه اش به دعانویس و رمال برای باز کردن بخت و طلسم و پرداخت پول

خاطره یک دختر از مراجعه اش به دعانویس و رمال برای باز کردن بخت و طلسم و پرداخت پول,دادن پول به دعانویس و رمال,دعانویس و رمال زن پیر با موهای سفید,دعانویسی و رمالی در تلگرام و شبکه اجتماعی,مراجعه دختر جوان به دعانویس و رمال زن,اغفال دختر جوان توسط دعانویس و رمال کلاهبردار,باز کردن بخت بشته شده دختر جوان توسط رمال و دعانویس,باطل کردن طلسم و سحر و جادو توسط دعانویس و رمال,گشایش بخت توسط دعانویس,باز کردن بخت بسته شده

خاطره یک دختر از مراجعه اش به دعانویس و رمال برای باز کردن بخت و طلسم و پرداخت پول

ما به یگانه و یکتا بودن خداوند معتقدیم و می دانیم که باید در برابر اراده وحکمت خالق خود سر تسلیم فرود آوریم و تنها از  ناحیه اوست که می توانیم خواسته هایمان را طلب کنیم.

بی شک همه در زندگی شخصی و کاریمان مشکلاتی داریم و همیشه زندگی بر وفق مرادمان نیست… .

انسان ها با انگیزه های متفاوتی دعا می کنند اما مشکل از آن جایی آغاز می شود که گاهی پاره ای از افراد صبر، حوصله و توان رویارویی با این ناراحتی ها را ندارند و در برخورد با مانع های ریز و درشت اهداف زندگی شان ،به جای بکارگرفتن راه های صحیح حل مسأله به عده ای پناه می برند که به اسم دعا نویس از مردم اخاذی می کنند.چنین ساده لوحی هایی سبب شده است که بازار این سود جویان و متقلبان گرم و جیب آنها پر از پول شود.

*تبلیغات به دعا نویسی هم رسید!

در هر جامعه ای مشکلات و انتظارات هر رده سنی تقریبا مشابه و مشخص است.هنگامی که مشتریان نزد این شیادان می روند،آن ها ابتدا سرکتاب باز و سپس بر حسب سن و جنسیت مراجعه کنندگان، آینده ای تیره و پراز دردسر را برایشان بازگو می کنند.

مواد لازم برای رمالی و دعانویسی + تصاویر

این افراد با سو استفاده از عقاید مذهبی گروهی از جامعه و سادگی آنها، هم نوعانشان را فریب می دهند.آنها کاغذها و نوشته های درهمی که منبع شان به هیچ وجه قرآن کریم و کتاب های دعای معتبر و تایید شده علمای دین نیست را به عنوان دعا به مشتریان شان می فروشند.همچنین آن ها با هدف جدی به نظر رسیدن کارشان، روش های سختی مثل چال کردن کاغذها زیر یک درخت کمیاب را برای استفاده و نتیجه دادن این دعاها تجویز می کنند !

مواد لازم برای رمالی و دعانویسی + تصاویر

نا گفته نماند که بعضی از این دعانویسان،کارت ویزیت و تبلیغات گسترده هم در مکان های شلوغ از جمله متروها عرضه می کنند و جالب آنجاست که افراد برای مراجعه به آن ها باید وقت قبلی نیز بگیرند !

فاطمه، ۲۲ساله،کارشناس روابط عمومی می گوید:”۳سال پیش نزد دعا نویسی در کرج رفتم،او می گفت: زنی سفید رو و قد کوتاه بختم را بسته است و فقط او می تواند اثرات کار آن زن را از بین ببرد.دعانویس در قبال دعاهایی که به من داد،۴۵۰هزارتومان پول گرفت.الان با گذشت ۳سال از آن ماجرا من هنوز مجرد هستم.”

حجت الاسلام و المسلمین حمیدرضا رحمانی درباره کسانی که خود را دعانویس معرفی می کنند،با صراحت می گوید: “این افراد قشری هستند که نسبت به علوم غریبه آگاهی صحیح و کافی ندارند، همچنین با علم ناقص خود، آسیب های زیادی به مردم می رسانند.اینگونه افراد سودجو فقط به پول فکر می کنند و تنها هدفشان شیادی و کلاهبرداری است.

مواد لازم برای رمالی و دعانویسی + تصاویر

* وقتی کسی افسار زندگی اش را به دست یک شیاد بدهد!

بعضی از افراد در برابر مشکلات به جای اینکه صبر پیشه کنند و گامی در جهت بهبود اوضاع بردارند، می خواهند که خودشان آینده را به صورتی غیر منطقی کنترل کنند و از راه های غیر عادی که بر خلاف طبیعت است، به نتیجه دلخواه شان برسند.

این افراد نزد بسیاری از دعانویسان شیاد می روند و از آن ها می خواهند که آینده را برایشان پیش گویی و در جهت بهبود شرایط و یا جلوگیری از اتفاق های ناگوار راه حل های کارگشایی را ارائه کنند.

مشتریان ثابت این شیادان در برخورد با رویدادهایی که برخلاف گفته های این دعا نویسان است، به شدت سردرگم و همچنین در توانایی حل مسأله و تصمیم گیری دچار ضعف و دشواری می شوند.

نکته جالب توجه در مورد مشتریان این شیادان این است که حتی وقتی بی اثربودن کارهای این کلاهبرداران در زندگی شان را می بینند، بازهم به شکل ساده لوحانه ای خود را به این گونه افراد و نوشته ها وابسته می کنند.

مینو، ۲۶ساله،کارشناس معماری درباره پیش گویی دعانویسان می گوید:” چند سال پیش دعا نویسی زندگیم را پیش گویی کرد.من به همه حرفای او امید بسته بودم اما هنگامی که حرف های قشنگش اتفاق نیفتاد، نسبت به زندگی ناامید شدم و دیگر نمی دانستم چگونه با مشکلاتم کنار بیایم.

دکتر جعفر بای ،روانشناس درباره پیامد وابستگی افراد به دعانویسان و رمالان می گوید:” این مسأله باعث بی اعتمادی در روابط میان فردی و خانوادگی افراد می شود و همچنین تمام تلاش های سازنده و مفید انسان را تحت الشعاع قرار می دهد.

*پول سازی از راه گفتن حرف های کلی !

دعانویسان تقلبی با گرفتن مبالغ قابل توجهی از مردم، مدعی می شوند که می توانند تمام مشکلات انسان ها از جمله خرید و فروش ملک،شفای بیماران و باز کردن بخت دختران جوان را با دادن یک کاغذ و نوشته های ناخوانا حل کنند. آن ها با توجه به تجربه و مهارتی که در فریب دادن افراد دارند، با حرف های کلی و مبهم از آینده ای که ممکن است برای هرکس اتفاق بیفتد،مراجعه کنندگانشان را راضی و وابسته به خود نگه می دارند. این در صورتی است که خداوند بهترین راهنما یعنی قرآن  را برای زندگی انسان ها نازل کرده و در همین کتاب زندگی ساز اراده خود را بالاتر از هر چیز دانسته است. خداوند در آیه ۱۰۲ سوره مبارکه بقره می فرماید: کافران سحر را یاد گرفتند ولی هیچگاه نمی توانند بدون اجازه خداوند،به انسان ها زیانی برسانند.

بنابراین بهترین راه در مواجه با مشکلات،توسل جستن به خدا و سیره و گفتار ائمه اطهار (ع)است.ما می توانیم در ارتباط با معبود،ائمه (ع) را واسطه قرار دهیم و از این طریق حاجاتمان را طلب کنیم.همچنین بهتر است بدانیم این متقلبان که از اسم مقوله ارزشمند دعا سو استفاده مالی می کنند، نمی توانند تأثیر مثبتی در زندگی انسان ها داشته باشند زیرا اگر کاغذ و نوشته هایشان اثر بخش بود،فکری برای مسائل و مشکلات خود می کردند و آینده ای بهتر و آبرومندانه تر از این شیوه زندگی را برای خویشتن رقم می زدند.

توضیحات
به این مطلب امتیاز دهید.
5 / 0
[ 0 رای ]
بازدید : 131 views بار دسته بندی : رمالی و دعانویسی ، طلسم و سحر و جادو و افسون تاريخ : ۴ آبان ۱۳۹۵ به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.