دانلود کتاب علائم عتیقه گنج طلسم

» روشهای مقابله با آزار و اذیت طلسم و جنها,چگونه میتوان از شر جن و طلسم در امان ماند؟دانلود کتاب گنج و دفینه یابی زیرخاکی عتیقه طلا علائم و نشانه علوم غریبه

مجموعه کامل کتابهای آموزش کارشناسی گنج یابی و دفینه یابی50 هزار تومان

مجموعه کامل کتابهای آموزش کارشناسی گنج یابی و دفینه یابی

مجموعه کتابهایی که داخل این مجموعه بسیار کمیاب موجود می باشد به شرح زیر است : ۱-کتاب چشم طلایی ( به ارزش 90 هزار تومان ) ۲-کتاب اسرار و علائم نشانه ها ( به ارزش 100 هزار تومان ) ۳-کتاب نشانه های کهن (میراث زرین) ( به ارزش 100 هزار تومان ) ۴- کتاب گنج باستان ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۵-کتاب آموزش رمزیابی و رمزگشایی جوغن ها ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۶-کتابی کامل درباره سکه های قدیمی ایران باستان و سکه شناسی ( به ارزش 200 هزار تومان ) ۷-کتاب جوغن ها (کارشناسی و معنی و مفهوم آثار و نشانه ها ) ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۸-آیین تدفین (روشهای تدفین مردگان در چند صد سال پیش ) ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۹-کاملترین کتاب نایاب علوم غریبه و طلسمات (کتاب فارسی کله سر) ( به ارزش 70 هزار تومان )

در این پست از سایت antique-book-treasure.ir روشهای مقابله با آزار و اذیت طلسم و جنها,چگونه میتوان از شر جن و طلسم در امان ماند؟ را برای شما عزیزان و علاقه مندان به مباحث علوم غریبه و متافیزیک قرار دادیم . راهکارها و روشهای مقابله با آسیب و آزار و اذیت جنها و اجنه و همچنین طلسم های شیطانی چیست ؟ چگونه میتوان از شر این اجنه و طلسمات در امان ماند ؟ در پست زیر تمام مطالب در این خصوص نوشته شده است همراه ما باشید …

روشهای مقابله با آزار و اذیت طلسم و جنها,چگونه میتوان از شر جن و طلسم در امان ماند؟

روشهای مقابله با آزار و اذیت طلسم و جنها,چگونه میتوان از شر جن و طلسم در امان ماند؟

روشهای مقابله با آزار و اذیت طلسم و جنها,چگونه میتوان از شر جن و طلسم در امان ماند؟,مقابله با طلسم و جن,در امان ماندن از شر جن و طلسم,روشهای مقابله با آزار و اذیت جنها,آزار و اذیت و آسیب رساندن جنها و طلسمات,جن و طلسم,مقابله با اذیت جنها و طلسمات شیطانی

روشهای مقابله با آزار و اذیت طلسم و جنها,چگونه میتوان از شر جن و طلسم در امان ماند؟

روشهای مقابله با آزار و اذیت طلسم و جنها,چگونه میتوان از شر جن و طلسم در امان ماند؟

روشهای مقابله با آزار و اذیت طلسم و جنها,چگونه میتوان از شر جن و طلسم در امان ماند؟

روشهای مقابله با آزار و اذیت طلسم و جنها,چگونه میتوان از شر جن و طلسم در امان ماند؟

روشهای مقابله با آزار و اذیت طلسم و جنها,چگونه میتوان از شر جن و طلسم در امان ماند؟

روشهای مقابله با آزار و اذیت طلسم و جنها,چگونه میتوان از شر جن و طلسم در امان ماند؟

روشهای مقابله با آزار و اذیت طلسم و جنها,چگونه میتوان از شر جن و طلسم در امان ماند؟

روشهای مقابله با آزار و اذیت طلسم و جنها,چگونه میتوان از شر جن و طلسم در امان ماند؟

روشهای مقابله با آزار و اذیت طلسم و جنها,چگونه میتوان از شر جن و طلسم در امان ماند؟

راهكارهای مقابله با مزاحمت‌های اجنه و طلسم‌ها

برای ورود به بحث لازم است  اطلاعاتی از اجنه به صورت کلی لحاظ شود .

در عالم هستی برخی از موجودات غیرمحسوس ‏اند و به حواس طبیعی و عادی قابل درک نیستند. یکی از این موجودات جن است. جن که در اصل معنا مفهوم «پوشیدگی» دارد، از چشم انسان پوشیده است. قرآن وجود این موجود را تصدیق کرده و سوره‏ای به نام «جن» نیز در قرآن وجود دارد. در قرآن گاهی از این موجود به «جان» نیز یاد می‏شود[۱]. ماهیت و حقیقت این موجودات چندان برای ما روشن نیست ولی از پاره‏ای آیات و روایات می‏توان به برخی از مشخصات این موجود دست یافت، از جمله:

 ۱- از آتش آفریده شده و خلق آن پیش از خلق انسان است[۲].

 ۲- جن نیز مانند انسان مکلف و مسؤول است[۳].

 ۳- دسته‏ای از آنها مؤمن و گروهی کافر، عده‏ای از آنها نیک ‏کردار و برخی از آنها زشت‏کردارند[۴].

 ۴- بعضی از آنها مرد و مذکر و پاره‏ای دیگر زن و مؤنث هستند و تولید نسل نیز می‏کنند[۵].

 ۵- آنها زندگی می‏کنند و می‏میرند[۶].

 ۶- دارای شعور و اراده‏اند و می‏توانند با سرعت حرکت کنند. مانند قصه حضرت سلیمان و تخت بلقیس – ملکه سبا [۷].

 ۷- مسخّر انسان می‏گردند. البته در این رابطه تنها در قرآن به قضیه حضرت سلیمان اشاره شده است که علاوه بر پرندگان، وحوش و انسان‏ها،جن‏ها نیز در اختیار و به فرمان حضرت سلیمان بودند[۸].

۸- در روایات آمده است که جن مؤمن برای پیامبران و امامان، مسخر می‏شوند و خدمت می‏کنند و کسانی که به اذن الهی ولایتی دارند نیزمی‏توانند جنیان کافر را تحت فرمان خویش درآورند [۹].

۹- از پاره‏ای آیات قرآنی و روایات معلوم می‏شود که جنیان به پیامبر خدا(ص) ایمان آورده ‏اند[۱۰].

۱۰٫خداوند در آیه‏ ى ۲۷۵ سوره ى بقره مى‏فرماید: كسانى كه ربا مى‏خورند (در قیامت) برنمى‏ خیزند مگر مانند كسى كه بر اثر تماس شیطان دیوانه شده (و تعادل خود را نمى‏تواند حفظ كند گاهى زمین مى‏خورد و گاهى به پا مى‏خیزد). مرحوم علامه‏ى طباطبایى در تفسیر این آیه مى‏فرماید: اگر چه آیه دلالت ندارد كه هرگونه جنون و دیوانگى ناشى از تماس شیطان باشد و لكن اشاره‏اى است بر این كه بعضى از دیوانگى‏ها از ناحیه شیطان است. و همین‏طور آیه دلالت بر این نمى‏كند كه این گونه تماس فعل خود شیطان باشد براى این كه شیطان به معناى شریر (شرور- مردم‏ آزار) است كه هم بر ابلیس اطلاق مى‏گردد و هم بر انسان‏هاى شریر و هم جنّیان شریر و ابلیس هم از طایفه جن است. اما آن چه یقینى است از دلالت آیه این است كه براى جنّ در این گونه تماس (كه حاصل آن دیوانگى است) شأنى است ولو این كه همه‏ى آن‏ها این گونه نباشند ((۱۱)).اما این گونه نیست كه شیطان سلطه ‏اى قهرى و غیراختیارى بر انسان داشته باشد، بلكه سلطه شیطان، همه سلطه‏ فتنه و غرور است به این معنى كه انسان را دعوت به آلودگى مى‏نماید و به عبارت دیگر در راه هدایت دام مى‏گستراند، به فرموده قرآن: (اى شیطان) بر بندگانم تسلط نخواهى یافت مگر گمراهانى كه از تو پیروى مى‏كنند ((۱۲)).

۱۱٫ این که جن در کجای زمین قرار دارد؟ به طور واضح و مشخص مطرح نشده است هر چند برخی از روایات به اماکنی که جنیان در آنجا حضور بیشتری دارند اشاره شده است. آنچه که مسلم است جن نیز مانند انسان موجودی است جسمانی با این تفاوت که انسان از خاک و جن از آتش است.

۱۲٫ منظور از ظهور جنّ و شیطان این نیست كه از ماهیّت حقیقى خود خارج شوند و تغییر ماهیت بدهند بلكه به این معنى است كه در قوّه حسّ و ادراك انسان به صورتهاى مختلفى محسوس مى‏شوند. به همین جهت، گاهى جنیان به صورت یك آرم، گاهى موجودات كوچك، گاهى موجودات بزرگ با بدنها و چشمها و موهاى عجیب متمثّل مى‏شوند و شیطان نیز بصورت یك پیرمرد، گاهى بصورت جوان  ظاهر شده است. در خبرى مى‏خوانیم كه شیطان انگشت پاى مبارك امام سجاد (ع) را در حال نماز نیش مى‏زند و مى‏خواهد حضرت را از توجه در نماز غافل سازد ولى امام با ذكر الهى از شرّ او نجات مى‏یابد.

۱۳٫آزار و اذیت جن به این معنا که الآن شایع هست و مردم از آن می گویند در مورد آزار و اذیت و یا اینکه به اشکال و چهره های مختلف حضور پیدا می کند و انسانها را می ترساند، نمی باشد، البته همانطور که قبلا اشاره شد جن وجود دارد اما وجود جن دارای خوب و بد می باشد یعنی بنابر آنچه در روایات آمده اجنه مثل انسانها دارای مؤمن و  کافر می باشند، پس جن مؤمن با انسانهای مؤمن، خوب است و کاری با آنها ندارد اما جن کافر ، انسانهای بد را ضرر می رساند و آنها را اذیت می کند.[۱۳]

با نگاه به برخی آیات  بر مي آيد که اگر ما اجازه ي ورود به جنينان ندهيم از بسياري از احوالات و افکار ما غافل اند و مي توان با وارد شدن در قلعه ي شريعت الهي از تيررس حيله هاي آنها به دور بود .

اين طور نيست که فکر کنيم حال که آنها ما را مي بينند و ما آنها را نمي بينيم آنها اجازه داشته باشند به راحتي وارد حريم شخصي ما شوند و با ما مقابله نمايند .

۱۴٫  شیاطین و جنیان هیچگونه تصرف و سلطه قهرى و غیراختیارى بر انسان ندارند و هرگونه انحرافى از ناحیه آن‏ها در مورد انسان صورت مى‏گیرد همراه با اختیار آدمى است، اما این كه بعضى سختى‏ها در زندگى انسان از ناحیه شیاطین است شكى نیست كه همه براى آزمایش و امتحان ماست. از این رو تفاوت است میان انحراف و سختى. انحراف براى مؤمنین نیست، اما چه بسا سختى براى آن‏ها باشد.

اخيراً خواهري فريب خانمي را خورده بود که کارهاي غيرعادي انجام مي داد و به او گفته بود مي خواهم شما را با امام زمان (عج) آشنا کنم ، او را به جمکران مي برد و مي گفت به من دستور داده اند بايد با پاي برهنه دور مسجد جمکران بدويم . اين خانم مي گفت در مسيري که از اصفهان به طرف قم مي رفتيم يک مرتبه همان طور که پهلوي من نشسته بود لباسش عوض شد . بنده عرض کردم اين با جني ها ارتباط دارد . ابتدا نمي پذيرفت و اين کارها را حمل بر کرامت مي کرد ، مي گفت مثلاً همان طور که داخل اتاق ايستاده يک دفعه چادرش عوض مي شود ، يا براي ما ميوه تازه مي آوردند که مثلش در بازار نيست . مي گفت : کفش هايمان گم شد ، بعد از چند روزگفت : کفش ها زير مبل خانه مادرتان است . بنده بر اساس همان کاري که عفريت جن انجام داده عرض کردم اين با جنيان ارتباط دارد و هيچ کرامتي هم در کار نيست ، به او بي محلي کنيد و گر نه پاي جنيان را خودتان در زندگي تان باز مي کنيد .
 

از آن جا که نوع تسلط ایشان بر اشخاص متفاوت بوده، راه علاج و درمان نیز گوناگون است،

از این رو نمی توان نسخه ای کلی در این باب ارائه کرد. به دلیل آن که خداوند متعال جهان را براساس نظام علّی استوار ساخته است، همیشه آثار و حوادث و افعالی که در جهان هستی صورت می گیرد به دلیل و یا بهتر بگوییم متکی بر علتی است، اما این علل گاهی طبیعی و عادی اند و گاه غیرطبیعی.

اما با توجه به توصیه های عمومی که برخی اساتید و روایات و… کرده اند اجمالا راهکارهایی برای دفع اجنه بیان می کنیم؛  از آن جمله:

۱٫ دورى از تنهایى.

۲٫ تغییر مكان و محل زندگى اگر چه به طور موقت.

۳٫ صدقه دادن. به فرموده آیت ‏الله شیخ حسنعلى اصفهانى در كتاب نشان از بى‏نشانها، هر روز اگر چه به مقدار كم صدقه بدهید.

۴٫ خواندن سوره هایى از قرآن مانند «چهار قل» و آیه «و ان یكاد».چهار «قل» را مداومت نمائید یعنى سوره ‏هاى «توحید»، «فلق»، «ناس» و «كافرون» را دائما مخصوصا به هنگام خواب ذكر نمائید.

۵٫ در نهایت مراجعه به برخى از كسانى كه توانایى رفع آزار جن ها را دارند.

۶٫توسل به چهارده معصوم و ذكر شریف صلوات در طول بیدارى و قبل از خواب نقش موثرى در اعاده حالات معنوى دارد. كسانى كه اشتغالات روزشان زیاد است، با استفاده از ذكر صلوات مى‏توانند حالات معنوى مانند حضور قلب خود را حفظ نمایند و در عین حال به كار و پیشه خود بپردازند.

زاهد ار رندى حافظ نكند فهم چه باك دیو بگریزد از آن قوم كه قرآن خوانند

(مضمون مصراع دوم، ترجمه‏ى روایتى است از حضرت على (ع): البیت الّذى یقرء فیه القرآن و یذكر الله عزّ و جلّ فیه، تكثر بركته و تحضره الملائكة و یهجره الشیطان خانه‏اى كه در آن قرآن قرائت شود، و یاد خداوند در آن‏خانه مرتب انجام شود، بركت آن خانه زیاد شود و ملائكه در آن خانه حاضر گردند و شیطانها از آن خانه بیرون روند. (دیوان حافظ دكتر انجوى شیرازى))

ما در پاره‏اى خبرها درباره شرارت‏ها، وسوسه‏ها و تهاجم‏هاى شیطان‏هاى جنّى مطالبى را مى‏شنویم یا مى‏خوانیم و با استفاده از قرآن كریم پى مى‏بریم كه شیطان معنى وسیعى دارد و به معنى هر موجود سركش و طغیانگر و موذى است، لذا در قرآن به انسانهاى پست و خبیث و طغیانگر نیز شیطان گفته شده است.(سوره انعام، آیه ۱۱۲)

با دقت در آيه ي ۱۰۲ سوره ي بقره  : « و ما هم بضارين به من احد » ؛  متوجه می شوید که آنها هرگز نمي توانند ضرر بزنند « الا باذن الله » مگر اينکه خدا بخواهد .

۷٫  يکي از راه هايي که خداوند براي بعضي ها به عنوان تنبيه قرار داد از طريق جادوگران و جنيان است . البته اينها آزاد نيستند که بتوانند هر بلايي سر هر کس بياورند ، درست است قدرت ما به جنينان نمي رسد ، اما قدرت خدا به آنها مي رسد . پس نبايد خودمان را در مقابل قدرت جادوگران دسته بسته بدانيم و فکر کنيم خداوند سرنوشت ما را در دست آنها قرار مي دهد . يکي بگويد نکند فلاني دارد براي من جادو مي کند ، مگر دست خودش است ! اگر خدا مصلحت بداند و زمينه را ما با بي ايماني خود فراهم کرده باشيم ، طبق مصلحت الهي ، خداوند از آن طريق ما را تنبيه مي کند ، راه نجات هم برگشت به بندگي خدا است و راضي بودن به آنچه خداوند براي ما مقدر کرده است . اگر بنا نيست خدا مرا تنبيه کند ، هيچ جادوگري نمي تواند کاري بکند ، خودتان شنيده ايد که جادوگران مي گويند فلاني ضد جادو است . نه ، او ضد جادو نيست ، به جادوگران بايد گفت : شما فکر مي کنيد آنجايي که جادو مي کنيد ، جادو بود که اثر کرد ما خودمان با آرزوهاي دنيايي زمينه ي تاثير جادوي شما را فراهم کرديم .
لازم است در رابطه با نقش جادوگران ، سخن خدا را يک اصل بگيريم که مي فرمايد : « و ما هم بضارين به من احد الا باذن الله » هيچ جادوگري ، هيچ ضرري به کسي نمي تواند برساند ، مگر به اذن خدا . پس اشکال در ما است

برای آگاهی بیشتر ر.ک:

۱٫ جن و شیطان، علیرضا رجالی تهرانی، ص۱۶۳-۱۵۳٫

۲٫ دانستنی هایی درباره جن، ابوعلی خداکرمی، ص۱۸۹-۴۱٫

۳٫ الجن فی الکتاب والسنه، اعداد ولی زاربن شاه زالدین، دارالبشائر الاسلامیه، بیروت، چاپ اول ۱۹۹۶م، ص۸۸-۹۴ و بقیه کتاب در مورد مختصات و ماهیت جن.

۴٫ الجن فی القرآن و السنه، عبدالامیر علی مهنا، مؤسسه الاعلمی للمطبوعات، بیروت، چاپ اول، ۱۹۹۲م، ص۳۱-۳۳ و بقیه مباحث هم خواندنی است.

۵٫ الجن بین الاشارات القرآنیه و علم الفیزیا، عبدالرحمن محمد الرفاعی، مکتبه مربوسی الصغیر، چاپ اول ۱۹۹۷م.

۶٫ جن و شیطان، علیرضا رجالی تهرانی، نشر نبوغ، (منبع فارسی).

پی نوشت :

[۱] . الرحمن، آیه ۳۹ و حجر، آیه ۲۷٫                                       

[۲] . حجر، آیه ۲۷ – الرحمن، آیه ۱۵٫

[۳] . ذاریات، آیه ۵۶٫

[۴] . جن، آیات ۱۱ و ۱۴ و ۱۵ – احقاف، آیه۳۱

[۵] . جن، آیه ۶٫

[۶] . (احقاف، آیه ۱۸). (نگا: المیزان، علامه سید محمد حسین طباطبایی، مؤسسه مطبوعاتی اسماعیلیان، چاپ پنجم۱۳۷۱، ج ۲۰، ص ۴۱).

[۷] . نمل، آیه ۳۹ -۳۸

[۸] . نگا: نمل آیات ۱۷ تا ۳۹ – سبأ، آیه ۱۴ – ۱۲ – انبیاء، آیه ۸۲٫

[۹] . نگا: مصباح یزدی، محمد تقی، معارف قرآن، مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی، قم، چاپ دوم ۱۳۷۸ – ص ۳۱۲ – ۳۱۳٫

[۱۰] . جن، آیه ۱ – احقاف، آیه ۳۲ – ۲۹٫

[۱۱] . الرحمن (۵۵) آیه ۳۹؛ حجر(۱۵) آیه ۲۷٫

[۱۲]  الرحمن (۵۵) آیه ۳۹؛ حجر(۱۵) آیه ۲۷٫

[۱۳]  برگرفته از سایت پاسخگو وابسته به نهاد مقام معظم رهبری.

برگرفته و اضافات از مقالات سایت های حوزه ، تبیان ، راسخون، کتاب  جایگاه جن و  شیطان— سعید صدری
عرفانهای کاذب
شبه معنویت های متافیزیکی
تولیدی

cloob facenema

    افزودن نظر جدید

دیدگاه‌ها

مهدی

۱۳۹۲/۰۲/۳۰ – ۲۱:۴۷

لینک ثابت
 
مطلب
خوبه

    پاسخ دادن

ساناز

۱۳۹۲/۰۶/۰۵ – ۱۷:۳۸

لینک ثابت
 
ممنونم از نکات اموزندتون
ممنونم از نکات اموزندتون

    پاسخ دادن

مهدي

۱۳۹۲/۰۷/۲۲ – ۱۰:۰۱

لینک ثابت
 
خيلي خوب و مفيد بود
خيلي خوب و مفيد بود

    پاسخ دادن

من

۱۳۹۳/۰۴/۳۰ – ۱۵:۰۵

لینک ثابت
 
خیلی خوب بود و با ذکر منابع
خیلی خوب بود و با ذکر منابع ولی من هنوز نتونستم جوابم رو بگیرم که چرا اونها مارو اذیت میکنن من همه چیز رو امتجان کردم ولی تنها وقتی حضور پیدا میکنن با سوره ناس دفع میشن اونهم ممکنه چندین بار لازم باشه که بخونم هیچکس نمیدونه راه حل چیه

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۳/۰۵/۰۱ – ۱۵:۲۵

لینک ثابت
 
سوال شما را دقیقا متوجه نشدم
سوال شما را دقیقا متوجه نشدم در صورت امکان دقیقتر بپرسید تا بتوانیم راه حل خاصه را بتویسیم

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۴/۰۳/۲۴ – ۲۱:۵۵

لینک ثابت
 
روش سرکه + قلیاب رو مطالعه کن
روش سرکه + قلیاب رو مطالعه کن عین آب روی آتش هستش. برو حالشو ببر ما رو هم دعا بکن

    پاسخ دادن

ایشون

۱۳۹۴/۰۶/۱۷ – ۲۱:۲۵

لینک ثابت
 
روشِ خربزه و عسل از اون هم
روشِ خربزه و عسل از اون هم بهتره…

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۴/۱۲/۰۷ – ۰۳:۴۳

لینک ثابت
 
مسخره نکن بدبخت من یه بار یکی
مسخره نکن بدبخت من یه بار یکی رو مسخره کردم الان ۱۰ ساله داره سرم میاد میان سراغت کاری میکنن که به غلط کردن بیافتیا

    پاسخ دادن

پارسا عبدی

۱۳۹۵/۰۳/۲۱ – ۱۴:۰۸

لینک ثابت
 
آره آره!
آره آره! گل گفتی….. خورشت کرفس با نوشابه زرد و سالاد فصلم محشره…خیلی وقتها جواب داده…. به این خاک قسم!! حالا اینکه هیچی…. چایی و زولبیا که دیگه معجزه میکنه خواااااهر!! کاهو سکنجوین هم که دیگه خودش اصل باطل السحر و ردالجن مجربه جونم! من خودم با این جفت چشام دیدم…. طرف باهاش همینجوری خورجین خورجین. جن و پری در میاورد… گونی گونی جادو باطل میکرد..کیسه کیسه بختک میپروند! :))) :)))

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۳/۲۲ – ۱۷:۳۵

لینک ثابت
 
پارسا عبدی
پارسا عبدی شما واقعا مشکل داری که باید به روانپزشک مراجعه کنی

    پاسخ دادن

علیرضا

۱۳۹۵/۰۵/۱۶ – ۱۲:۰۶

لینک ثابت
 
آقا پارسا خعلی باحالی داداش
آقا پارسا خعلی باحالی داداش انقد خندیدم که سرم درد گرفت مخصوصا اون خورشت کرفس با نوشابه زردت ترکوندم :))))))

    پاسخ دادن

مهدی

۱۳۹۵/۰۴/۰۶ – ۰۳:۰۲

لینک ثابت
 
دوست گرامی بدلیل اینکه جن
دوست گرامی بدلیل اینکه جن زدگی انواعی دارد برای رفع هر جن زدگی باید روشی خاص را انجام داد زیرا درغیر اینصورت ممکن است به شخص ممسوس الجن آسیب برسد لذا به اهل فن مراجعه بفرمائید

    پاسخ دادن

Bahar

۱۳۹۴/۰۹/۲۲ – ۱۴:۱۹

لینک ثابت
 
واقعا؟؟؟ یعنی شما توسط جن ها
واقعا؟؟؟ یعنی شما توسط جن ها مورد آذار قرار میگیرید؟ آخه چرا؟ دلیلش چیه؟

    پاسخ دادن

هادی

۱۳۹۵/۰۳/۰۱ – ۰۱:۲۲

لینک ثابت
 
سلام خانم بهار
سلام خانم بهار نترس فقط یه چیزی را مطمئن باش تا کاری به کارشون نداشته باشی کارت ندارند کار به کار داشتنشون هم یعنی الکی به دعانویس مراجعه کردن یا نادانسته از روی کتابهای دعا خطایی کردن است

    پاسخ دادن

سعجین

۱۳۹۵/۰۵/۱۷ – ۱۷:۲۵

لینک ثابت
 
روزهایی که غمگین هستید و در
روزهایی که غمگین هستید و در تاریک و تنها با فکری پلید به ما اجازه دخول داده اید اجازه کسب انرژی از کیهان بر حضور نزد شما. اجازه به عبور از یک صدم ثانیه قبل به زمان حال حاضر انسانی. بر این جسم اجبار کردم تا بنویسد که شما در انصورت ما را به نصف اندامتان و لباس مشابه اندامتان خواهید دید و کافی است به چشمان ما خیره شوید و بمحض نشست ترس در وجودتان اجازه ی دخول در جسمتان و مزاح کسب می شود. از بین شماها ایشون پارسا عبدی با اغاز مزاح عسل و خورش کروفس و نوشاب زرد مرا فرا خواند. منتظر دیدارش در منزل کلوخ پدرش

    پاسخ دادن

سعید

۱۳۹۵/۰۶/۱۰ – ۲۱:۴۸

لینک ثابت
 
سلام مگه شما ازحضور جن ها
سلام مگه شما ازحضور جن ها مطلع میشید؟

    پاسخ دادن

نرگس

۱۳۹۳/۰۵/۰۶ – ۱۱:۴۶

لینک ثابت
 
من مشکل بزرگی ازسوی اجنه دارم
من مشکل بزرگی ازسوی اجنه دارم که تابه حال ازهیچ راهی نتوانستم حلش کنم شما لطفا کمکم کنید

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۳/۰۵/۱۲ – ۰۸:۵۸

لینک ثابت
 
سلام لطفا مشکل را توضیح دهید
سلام لطفا مشکل را توضیح دهید

    پاسخ دادن

امید

۱۳۹۳/۱۱/۰۳ – ۰۰:۲۸

لینک ثابت
 
سلام بر همه عزیزان و مدیر
سلام بر همه عزیزان و مدیر محترم برای رضای خدا اجازه پخش دهید تا آثار آن شادی بخش دل شیعیان مولا علی(ع) گردد دوستان چاره اجنه کافر و مزاحم دو چیز است که آنها از آن بیزارند بله ” سرکه ” و “قلیاب” دو ماده ای که تمامی موکلین جنی از اون به شدت بیزارند و فراریند. اولی رو که همه میشناسند دومی هم توی بازار عطاریها هستش این دو رو با هم ترکیب کرده یعنی یک لیتر سرکه اعلا و ۱۰۰ گرم قلیاب بعدش باید چشمها را کاملا” بست و داخل حمام بر سر ریخت نیت قبلش هم اینه “خدایا به حق فرشتگان مقربت هر کی کرده عاطل تو بکن باطل” بعدش ۵دقیقه صبر کنید و دوش بگیرید بیاید بیرون اونوقت شاید فکر کنید معجزه شده امتحان ضرر نداره.فقط اگه چشمهاتون باز باشه میسوزه چشمها کاملا” بسته. به خود خدا وقتی من امتحان کردم انگار معجزه دیدم به مولامون امیرالمومنین راست میگم.راستی جواب گرفتید من رو هم دعا کنید- دو ماده کاملا” ارزان و روشی آسان.

    پاسخ دادن

سفیر عشق

۱۳۹۴/۰۲/۰۴ – ۰۳:۴۵

لینک ثابت
 
شک نکنید که نام مبارک
شک نکنید که نام مبارک امیرالمؤمنین ع کلید هر مشکلی است و نیازی به چیزهای دیگر نیست . نام مولا اسم اعظم الهی است که چون بر زبان صدق جاری گردد ، دفع هر شر و دسیسه ای خواهد نمود . مدام بگویید یا علی … اندکی به روزگار آشفته فرزندان آدم بنگرید تا ریشه تمام ناملایمات و سختی ها را دریابید . چه توقعی است بر دین بی سرپرست و گله بی شبان … وقتی امام و خلیفه الهی قرنهاست در پرده غربت چشم انتظار وفای یاران خویش مانده ، شما درمان دردهای خود را در چه می جویید ؟ همه مصیبتها و فشارها برای آن است که حق از مدار خویش خارج شده و روزگار بر صاحبان حقیقی خود شوریده … بجای راه های انحرافی ، بسوی حجت حق روی کنید و ایمان خود را به خدا تقویت نمایید و با استعانت از ساحت قدس مهدی آل محمد عج بر گرفتاری های زندگی غلبه کنید و در دفع شر از عالم سهمی داشته باشید . وقتی روزگار بی مهدی عج آدمیان را وحشی و خونخوار نموده ، از جنیان و دیگر طوایف مخلوقات چه انتظاری است ؟ کمی اندیشه کنید …

    پاسخ دادن

پارسا عبدی

۱۳۹۵/۰۳/۲۱ – ۱۴:۳۹

لینک ثابت
 
فقط الله.
فقط الله.

    پاسخ دادن

saman

۱۳۹۵/۰۳/۲۱ – ۱۵:۲۰

لینک ثابت
 
پس چرا از معاويه اطاعت ميكنيد
پس چرا از معاويه اطاعت ميكنيد ؟

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۳/۲۲ – ۱۷:۳۹

لینک ثابت
 
فقط الله. شعار شده براتون و
فقط الله. شعار شده براتون و از معاویه و جیگر خورهای داعش حمایت میکنن و مردم رو مسخره میکنید آقای به ظاهر عبدی

    پاسخ دادن

مهدی

۱۳۹۴/۰۶/۳۱ – ۰۲:۳۵

لینک ثابت
 
این چیزی که این دوستمون
این چیزی که این دوستمون فرمودند کاملا درسته . فقط این مطلب را هم من اضافه میکنم این عمل را اگه سه شنبه از نماز مغرب تا قبل از نیمه شب ( یعنی قبل از ساعت ۱۲ شب ) انجام بدید انشاا… به حق پروردگار جواب بهتری میگیرید. و نکته بعدی اینه که باید ۱۰۰% سرکه خالص باشه . این دبه ۱ لیتری و ۴ لیتری که توی مارکت ها به اسم سرکه سیب و انگورمیفروشند به هیچ عنوان سرکه نیست اینها اسید خوراکی هستن. وگرنه قیمت یه ۴ لیتر سرکه اصل زیر ۱۰ هزار تومان محاله. سرکه خانگی تهیه کنید و با نیت استفاده کنید جواب میگیرید . دستور سرکه از پیامبر(ص) برای باطل سحره.

    پاسخ دادن

فرناز

۱۳۹۴/۰۹/۲۸ – ۱۲:۳۶

لینک ثابت
 
آقا مهدی مثل اینکه شما خوشت
آقا مهدی مثل اینکه شما خوشت میاد دیگران رو ناراحت و ناامید کنی یعنی منظوزت اینه که سرکه کارخونه ای باشه جواب نمی ده! خوب حالا سرکه خونگیش رواز کجا گیر بیاریم یا شاید شما حتما کسی رو سراغ داری که سرکه خانگی داشته باشه؟

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۵/۰۳/۰۳ – ۰۱:۳۵

لینک ثابت
 
من انجام دادم سرکه وقلیاب
من انجام دادم سرکه وقلیاب تاثیری نکرد جن دست بردار نیست شاید همان طور که دوست ما می گه باشه سرکه واقعی نیست یا مشکل از جای دیگه است خصوصا در مورد جن احﺽار شده توسط هر شخص از افراد دعا نویس طلسم میکنه پیش دعا نویس رفتن حماقت چون اونا توسط شیاطین تسخیر شدند ادمهای عوﺽی هستند

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۴/۰۹/۲۸ – ۱۲:۱۹

لینک ثابت
 
این روش از جمله روشهایی هست
این روش از جمله روشهایی هست که موثر و تاثیر گذار هست واقعا دستتون درد نکنه

    پاسخ دادن

پارسا عبدی

۱۳۹۵/۰۳/۲۱ – ۱۴:۱۸

لینک ثابت
 
نسخه مکمل هم داره..
نسخه مکمل هم داره.. یک کیلو پودر مغز الاغ اهلی رو با ۲۵۰گرم مغز گوسفند وحشی با هم قاطی میکنی و نیم لیتر هم نوشابه رژیمی (زیرو!) و هفتصد و بیست و هشت گرم سس قارچ رو باهاش میزنید و روحی حرارت ملایم آروم میذارید تا جا بیفته… نمک و فلفل رو بنا به ذائقه خودتون اضافه کنید و بعد از یک ساعت و ربع خورشت شما آماده ست… سفره پهن میکنی و ظرف ها رو میبینید و…… :))))

    پاسخ دادن

saman

۱۳۹۵/۰۳/۲۱ – ۱۵:۱۸

لینک ثابت
 
جناب پارسا عبدي سابقاً شخصي
جناب پارسا عبدي سابقاً شخصي مو به مو به اين دستور ، عمل كرد و در نتيجه منكر وجود وهابيت در جهان شد! ملاحظه بفرماييد: http://www.adyannet.com/comment/17747#comment-17747

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۳/۲۲ – ۱۷:۳۷

لینک ثابت
 
این پارسا عبدی
این پارسا عبدی یه دیوونه عاشق روانپزشک ها هستش الان تو نظرات دیگه به اسم ناشناس نظر میده

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۵/۰۴/۰۳ – ۰۰:۳۵

لینک ثابت
 
بنام خدا جناب به ظاهر عبدی
بنام خدا جناب به ظاهر عبدی یهودی رمال شما بهتر به جای نظر دادن افتابه دستت بگیر ی و،،، دوستان به اینگونه افراد میدان ندید الان دیگه رمالها تو سایتها شماره میذارند به عنوان اینکه میتونند باطل سحر انجام بدند واینکه از این علم سر در میارند اسم خودتونو به اینگونه افراد که از طریق سایتها واینترنت شماره خودشون گذاشتند ندید مشخصات ندید این افراد بسیار مریض هستند راه رفتن خودشونو بلد نیستند به بهانه باطل سحر این گوسفندان امثال به ظاهر عبدی فقط قصد ازار مردم را دارند امیدوارم شماره این افراد دعا نویس در اینترنت شناسايي و مسولان اينگونه افراد را پیگرد قانونی کنند

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۴/۰۳ – ۱۰:۴۱

لینک ثابت
 
یعنی بیشعورتر ازتو هم هستش
یعنی بیشعورتر ازتو هم هستش

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۵/۰۳/۲۱ – ۱۴:۱۰

لینک ثابت
 
بسم الرب الحقیقة
بسم الرب الحقیقة سلام و اما بعد پیش ار هر چه به الله رب العالمین توکل کرده و ذهنت را ازکمک و مدد خواستن از هر مخلوقی دیگری (از پیمبر تا پیر) تهی کن و جلوه تنها معبود حقیقی را لمس کن. برای آرامش روحی و ایجاد توان ذهنی-روانی اسماء الله را تکرار کن و ذکر خدا(فقط خدا) را جزو برنامه همیشگی ات لحاظ کن… سپس حتما و حتما پو حتما به یک روانپزشک کاربلد مراجعه فرما دوست عزیزم. ..و البته بی شک یک روانکاو هیپنودرمانگر خوب و زبردست هم میتوان کمک بسیاری بیشترو موثر تری نماید. الله یکتا قادر برحق. والسلام علی من اتبع الهدی.

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۳/۲۲ – ۱۷:۴۰

لینک ثابت
 
ناشناس به اسم پارسا عبدی
ناشناس به اسم پارسا عبدی نسخه ای که خودتون رو دیوونه تشخیص دادند و فرستادنت دیوونه خونه رو به همه معرفی نکن

    پاسخ دادن

رضا محمدی

۱۳۹۵/۰۶/۰۵ – ۱۴:۳۵

لینک ثابت
 
مشکلت چیه حتما می شه حلش کرد
مشکلت چیه حتما می شه حلش کرد

    پاسخ دادن

sarina

۱۳۹۳/۰۵/۰۷ – ۱۵:۳۱

لینک ثابت
 
سلام من شبها گاهی اوقات
سلام من شبها گاهی اوقات ناگهانی بیدار میشم خواب بد نمیبینم ولی احساس ترس برمن در آن لحظه که بیدار میشم غلبه داره و بعضی شبها صدای کوبیدن به دیوار و شیر آب را حس میکنم به نظر شما اینا علامت جن و یا جادو شدن من است؟

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۳/۰۵/۱۲ – ۰۹:۰۵

لینک ثابت
 
سلام
سلام یکی از راههای نفوذ اجنه خیال انسان می باشد مواقعی که حضرتعالی فکرتان مشغول یا مصیبت و ناامیدیتان بیشتر می شود این اتفاقات می افتد لطفا قبل خواب کمی گلاب به روی بالشتان بریزید و تخت بخوابید. ضمن اینکه این عامل روانی میباشد و هنوز رشد انچنانی در شما نداشته و ربطی به اجنه ندارد

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۳/۱۱/۰۴ – ۰۷:۳۱

لینک ثابت
 
سلام
سلام نه قوه واهمه تون قوی شده و به غیر خیالات نیست چون هیچکدوم از نشانه های وجود جن در زندگی شما نیست به خیالاتتون زیاد ارزش ندهید مگر در مواقع داستان نویسی، شعر و …. قوه عاقله تون را تقویت کنید و موفق باشید

    پاسخ دادن

بنده خدا

۱۳۹۳/۱۱/۱۵ – ۲۳:۳۱

لینک ثابت
 
نه جانم اینها همه چیزیست به
نه جانم اینها همه چیزیست به نام وهم چرا که جن حق ظاهر شدن و آزار دادن ندارد و اگر اجازه پیدا بکند بیچاره ات می کند. لازم است کسانی که دچار حالتی مثل حالات شما می شوند دائما ذکر صلوات بگویند. چرا که این اوهام با صلوات به سرعت از بین می روند

    پاسخ دادن

امید

۱۳۹۴/۰۳/۲۴ – ۲۱:۵۳

لینک ثابت
 
خیلی راحت صحبت میکنید درست ۸
خیلی راحت صحبت میکنید درست ۸ سال پیش همچین حرفی رو من زدم و خندیدم به طرف. الان به قرآن مجید قسم ۸ساله آب خوش از گلوم پایین نمیزارن بره همونهایی که تو فکر میکنی وهم هستند و خیال. اینجوری نگو خدای ناکرده میان سراغت به علی قسم اونوقت هر شب آرزوی مرگ میکنی(خدای ناکرده). بله با غروب خورشید لعنتی ها ظاهر میشن و میان جلوی چشم من بچه های کوچکم رو کتک میزنند و میرن به همین راحتی به قرآن از دست هیچ کسی کاری ساخته نیست خسته و درمونده شدم دیگه از همه چی. کسی تا با چشم نبینه باور نمیکنه. پس راجع به چیزی که اطلاع نداری نظری نده که تا آخر عمرت آرزوی زندگی عادی رو کنی.

    پاسخ دادن

بی نام

۱۳۹۴/۰۴/۰۶ – ۱۲:۳۴

لینک ثابت
 
خواندن روزانه سوره بقره را
خواندن روزانه سوره بقره را امتحان کنید

    پاسخ دادن

سعید

۱۳۹۵/۰۶/۱۰ – ۲۲:۰۲

لینک ثابت
 
خواندن روزانه ی سوره بقره به
خواندن روزانه ی سوره بقره به چه چیزی کمک میکنه؟

    پاسخ دادن

باران

۱۳۹۴/۰۹/۰۸ – ۱۵:۰۱

لینک ثابت
 
من دختر پانزده ساله ام اما از
من دختر پانزده ساله ام اما از کودکی خودمو تقویت کردم و الان ذهن و تجربیاتم دوبرابر سنمه.پنج ساله که روزانه کلی تحقیق و کتاب و رمان و طلسم و دعا مطالعه میکنم اما همچین اتفاقی برای من نیوفتاده.از چیزی بیم ندارم و بارها به احضار و دیدنشون توسط هزاران نفری که واقعا اینکاره بودن دست زدم اما تا حالا برام پیش نیومده.شما یا بر اثر گناهی که از آن اطلاع ندارید یا ممکنه دتشته باشید موجب آزارید یا اگه ناراحت نمیشین دارید اغراق میکنید. اگه کسی شماره یا آدرس جن گیر داره لطفا برام ایمیل کنه

    پاسخ دادن

مسعود

۱۳۹۴/۱۱/۱۳ – ۰۰:۰۵

لینک ثابت
 
یا ابوبفضل…بیخیال
یا ابوبفضل…بیخیال سلام.اخه خواهره من ما این همه مو ضوع زیبا واسه تحقیق و یقین تو دین مون داریم قشنگترین شون خدا…اون وقت شما داری تشنگی ه روحت رو با همچین موضوعی می خوایی رفع کنی این موجودات هستن شکی نیست ولی ببینیشون که چی بشه…از کجا معلوم برات خطر نداشته باشی گیره نوع بدش بیفتی. به نظره من انسان عجیب ترین موجود عالم.بهتره شما هم خطه تحقیق و مطالعاتتون تغییر بدی.عاقبت نداره… ادرس جن گیر…؟؟؟؟

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۵/۰۳/۰۳ – ۰۱:۱۸

لینک ثابت
 
این اتفاق بیشتر زمانی رخ میده
این اتفاق بیشتر زمانی رخ میده که کسی شما رو سحر کرده باشه یا خودتون پیش دعا نویس رفته باشید یا احﺽار روح کرده باشید واز پس اون بر نمیاید چون تنها بدون استاد هستید دعا نویس به خاطر پول خودش شما رو طلسم میکنه اما نمیدونه پا در کفش چه کرده

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۵/۰۳/۰۳ – ۱۴:۰۹

لینک ثابت
 
اینهمه جن زده رو نمیبینی روش
اینهمه جن زده رو نمیبینی روش سرکه قلیاب امتحان کردم نشد من هر روز ی سوره رو میخونم شک داری بیا پیش یا هر کدوم از این جن زدها تا شک شما بر طرف شه به خاطر اینه که یکی شما رو سحر کرده یا خودتون پیش دعا نویس رفتید و اون شما رو طلسم کرده و خودشو به کوچه علی چپ زده به خاطر پول بگیره اکثر دعا نویسا بد هستند و اون طلسم ها در دست اون اوراد شیطانی و نوشته های شیطانی من هر روز نماز قران میخونم شبا هم نماز میخونم ۵ سال نتونستم بیرونش کنم ۲۸ رکعت در شبانه روز میخونم

    پاسخ دادن

فر

۱۳۹۴/۰۹/۲۸ – ۱۲:۳۹

لینک ثابت
 
خدا افراد دروغگو رو لعنت کنه
خدا افراد دروغگو رو لعنت کنه.واقعا برای امثال شما متاسفم

    پاسخ دادن

حسین

۱۳۹۵/۰۳/۰۴ – ۰۱:۰۳

لینک ثابت
 
خدا خودش تو سوره فلق ایه ۴ در
خدا خودش تو سوره فلق ایه ۴ در مورد زنان که گره می زنند همچنین توسوره بقره ایه ۱۰۲ در مورد جادو نگاه کنید لطفا با این توجه این دعا نویس ها هستند که مردم سر گردان می کنند نوشته های اونها اوراد جنی و فقط شر بلدن من خیلی ها رو می شناسم که رفتند پیش دعا نویس بدبخت شدند جوانهای بیچاره

    پاسخ دادن

سعید

۱۳۹۵/۰۳/۰۴ – ۰۸:۳۹

لینک ثابت
 
لطفا صورت مساله رو پاک نکنید
لطفا صورت مساله رو پاک نکنید اگه کاری از دست شما بر نمیاد و متاسف برای کسی نباشید طرف بر فرﺽ مثال سحر شده یا جن زده شده مشکل باید طوری حل بشه کسانی که چیزی نمی دونند یا از پس اون بر نمی یاند خیلی راحت می گند اون طرف توهم داره تمام این مشکلات تو کشور ما دعا نویس ها به وجود می اورند ۴ تا کتاب گرفتند خریدند مردم به جون هم می ندازند فقط به خاطر پول زندگی مردم بیچاره رو داغون کردند

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۵/۰۳/۰۹ – ۰۱:۰۲

لینک ثابت
 
شما که چیزی نمیدانی پس بهتر
شما که چیزی نمیدانی پس بهتر نظر هم ندی تو سوره بقره ایه ۷۹ من معنی فارسی شو مینویسم برید نگاه کنید پس وای برکسانی که با دست هایشان نوشته ای را می نویسند سپس می گویند این نوشته از سوی خداست تا با این کار زشت وخاینانه بهایی ناچیز به دست اورند پس وای بر ان از انچه دست هایشان نوشت و وای بر انان از انچه به دست می اورند بقره ۷۹ با این اوصاف هم شیطان وجادو وجود دارد هر چند ما تو بقره ۱۰۲ هم اشاره به جادو شده پس چندان دروغی تو کار نیست وازار شیاطین علت دارد علتهای گوناگون که بخش بزرگی به دعا نویسان ارتباط دارد کتابهایی که به زبانهای عبری و عربی توکشور ریخته سر خیابان که مسولین باید ی فکری بکنند وگرنه حﺽور شیطان با وجود این کتابها چیز عجیبی نیست بنده نظر م جمع اوری کتابهای جادویی وکسانی که این زمینه را فراهم میسازند

دوست عزیز من خودم مشکلات
دوست عزیز من خودم مشکلات زیادی دارم ولی وقتی یه ملای ریاضتی مسلمون پیدا کردم مشکلاتم خیلی کمتر شده فقط اینو بگم من با چهار نوع موجود متفاوت چه خوب وچه بد رودررو شدم الحمدالله یکی از امامان هم بهم کمک کرده برو یه ملای ریاضتی مسلمون پیدا کن تا مشکلتو حل کنه یکی شهرستان بهبهان استان خوزستان هست ان شالله مشکلتون برطرف شه علی یارتون یا حق

    پاسخ دادن

سلامت

۱۳۹۴/۱۲/۰۶ – ۰۳:۰۴

لینک ثابت
سلام دوست عزیزی که گفتی عزیز
سلام دوست عزیزی که گفتی عزیز مسلمانی هست درشهر بهبهان استان خوزستان که مشکلمونو رفع میکنه لطفا دقیقتر ادرسی یاشماره ای اگر از این فرد داری لطف کن بهم بده اخه راهم دوره از مشهدم ممنونت میشم خدا خیرت بده اگه شمارشو بدی بازم ممنونم.

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۵/۰۳/۱۰ – ۰۱:۲۲

لینک ثابت
بنام خدا شما که نوشتی مولای
بنام خدا شما که نوشتی مولای ریاﺽتی دوست عزیز اولا مولاها ریاﺽتی نمیباشند وریاﺽت انها باطل است دوما تمام دود این اتش از دامان مولاها بلند میشود ۴ تا کتاب خریدند مردم جادو میکنند اگه این کار نکنند شیطان به انها نیز حمله خواهد کرد وتحت فرمان شیطان هستند وچهره اسمانی ندارند در ادامه اگه مولاها درکشور ما کاره ای هستند پس خداوند بزرگ وامامان چرا حضور دارندمن شنیدم مردم رفتند حرم امام رضا حاجت خود را گرفتند ولی تا به حال ندیدم کسی پیش رمال برود وسالم بیرون بیاید اکثر افرادی که پهلوی مولا رفتند به این مشکلات دچار شدند ایه ۷۹ سوره بقره رو لطفا نگاه کنید در مورد مولا وجادوگر ایه ۱۰۲ بقره هم نگاه کنید شیاطین پس از مرگ حضرت کتابی رونوشتند این همان کتاب که مولا ریاﺽت کشیده و خودش چیزی نمی دانه پس با این وجود علت اصلی این مشکلات به رمال برمیگرده یکی خواب میبینه یکی صدا در میشنوه اگه کتابهای عبری و ارامی و بقیه که نام نمیبرم جمع شود و رمال ها ریاﺽتی که ازطرف شیاطین هستند جمع شوند و مردم به این افراد مراجعه نکنند مشکل به راحتی حل میشود من ی جا شنیدم که بر فرﺽ شخصی لیوان را حرکت می دهد یا در هوا راه می رود مشکل ما رانمیتواند حل کند خدا فقط میتواند بشر را از سختیها ومنجلاب نجات دهد به خداوند پناه ببرید اوست که هم در این جهان وهم در اخرت ما رانجات میدهد ملا در ان دنیا می تواند کاری بکند در پناه حق

    پاسخ دادن

پری

۱۳۹۵/۰۵/۰۸ – ۱۵:۳۸

لینک ثابت
نکنه ناخاسته آبجوش زمین ریختی
نکنه ناخاسته آبجوش زمین ریختی؟بچه هاشونو اذیت کردی دارن انتقام میگیرن جن با بسم الله میره من نامزد کرده بودم نصفه شب لبای نامزدم تکون میخورد گفتم بسم الله رفتن انگار نبودن خانواده ی نامزدم با موی من منو دعایی کردن تا زنش شم انگار دو تا شخصیت داشتم از درون کشمکش داشتم جن بعد انجام ماموریتش و بعد بدبخت کردنم رفت الانم جدا شدم ولی توی حموم صدام میکنن منم میگم بله و میرن یه گردنبند نقره که یاقوت و زمرد داره انداختم دیگه صدام نکردن فعلا میترسم برم حموم

    پاسخ دادن

بدون

۱۳۹۴/۰۵/۰۳ – ۰۶:۴۸

لینک ثابت
بدون شک دارین زنگ بزن هلش
بدون شک دارین زنگ بزن هلش میکنم تو خونت قران بزار سوره بقره بزار تو خونت با صدای بلند

    پاسخ دادن

فاطمه

۱۳۹۴/۰۹/۲۳ – ۰۱:۳۷

لینک ثابت
سلام به من گفتن موكل دارم
سلام به من گفتن موكل دارم بايد چيكار كنم بره

    پاسخ دادن

هادی

۱۳۹۴/۰۹/۲۶ – ۱۰:۴۹

لینک ثابت
سلام.من هم حدود چند سال است
سلام.من هم حدود چند سال است مورد ازار و اذیت اجنه ها قرار گرفته ام .همه کارها رو از جمله روانپزشکی.دارو.طلسمات.بخورات.ادعیه های خوراندنی.سوزاندنی.غسلی.دفنی.و…را انجام دادم و در اخر رفتم مشهد خدمت دراویش و به من گفتن یک موکل جنی زن با تو زندگی می کند و راه دفع ان هم طلسمات دستوری و بخورات ویژه این کار میباشد.و بنده درز حال تکامل درمان هستم اگر جوابی گرفتم در خدمتم.

    پاسخ دادن

علی

۱۳۹۵/۰۳/۰۹ – ۱۴:۵۰

لینک ثابت
مرحوم سید عبدالکریم کشمیری
مرحوم سید عبدالکریم کشمیری راجع به دفع جن می فرمودند خواندن آیة الکرسی و سوره های فلق و ناس خواندنش خوب است. منبع : رَوح و ریحان/ ۱۱۲ محمد بن عیسی گوید : از حضرت رضا علیه السلام درباره سحر و جادو پرس و جو کردم . فرمود : سحر واقعیت دارد و باذن خدا اثر و ضرر می کند . و چون تو را سحر کردند دستت را تا مقابل صورتت بالا ببر و بخوان : بِسْمِ اللَّهِ الْعَظِيمِ رَبِّ الْعَرْشِ الْعَظِيمِ إِلَّا ذَهَبَتْ وَ انْقَرَضَتْ وی می گوید : مردی درباره چشم زخم از حضرت پرسش کرد . حضرت فرمودند : آن نیز واقعیت دارد و اگر گرفتارآن شدی دست را تا محاذی صورت بالا ببر و بخوان : حمد و توحید و معوذتین و دست ها را بر پیشانی بمال که به اذن خدا مفید خواهد بود . منبع : بحارالانوار ج ۹۲ ص ۱۲۹ کانال تلگرامی شفا و حاجات @shefaohajat دوست عزیز استفاده کن خوب شدی به اذن خدا مارو هم دعا کن که به راه راست بیایم.

    پاسخ دادن

بی نام

۱۳۹۴/۰۵/۱۶ – ۲۲:۳۸

لینک ثابت
دوستانی که شبها احساس میکنن
دوستانی که شبها احساس میکنن چیزی میبینند یا جن اذیتشون مبکنه با یه دستور ساده و امتحان شده ی خودم تا ابد راحت بخوابید. این دستور توسط فردی که ارث خانوادگی بهش علوم غریبه رسیده بود گرفتم . هرکس این مشکل رو داره فقط کافیه هر شب قبل از خواب اخرین چیزی که میخوره یک قاشق سرکه سفید بخوره. و اول هر ماه با سرکه تمام بدنش رو بشوره. امتخان کنید ضرر نداره . اگه جواب گرفتین برای من هم دعا کنید

    پاسخ دادن

سجاد

۱۳۹۵/۰۴/۲۶ – ۲۲:۵۰

لینک ثابت
سلام دوست من هروسیله ای که
سلام دوست من هروسیله ای که ساخته می شود یک دفترچه راهنما دارد وبه این نکته توجه داشته باش دفترچه راهنمای انسان قرآن میباشد درقران کریم به این نکته اشاره شده که اواسط شب بیدار میشوید این دلالت بر اینکه ازخداوند باید ترسید واوراپرستش نمود وبه یاد قیامت افتاد بله من اهل قران نبودم ولی الان که معنی هرسوره قرآن را میخوانم متوجه خیلی از چیزها که نمیدانستم میشوم وباید درقران اندیشه نمود التماس دع

    پاسخ دادن

لیلا

۱۳۹۵/۰۶/۲۶ – ۲۰:۵۷

لینک ثابت
عزیزم پسر من همه مدت دو سال
عزیزم پسر من همه مدت دو سال مدام از خواب میبرید. در حالی که به شدت وحشت زده بود به اطراف نگاه میکند فریاد میکشید.هر جایی که فکرش بکنی بردم ش.از مشاور و متخصص مغز و اعصاب گرفته تا آخر پیش رمال و جنگیر. تا اینکه بالاخره فهمیدیم بچه صرع داره.الحمدلله با شروع مصرف داروی صرع کلا علايمش برطرف شد.

    پاسخ دادن

فرامرز

۱۳۹۳/۰۵/۱۱ – ۰۷:۳۲

لینک ثابت
من چند ماه شب ها نمیتونم
من چند ماه شب ها نمیتونم بخوابم جن ها اذیتم میکنن خفم میکنن .همش دلهره دارم تنها نمیتونم بخوابم

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۳/۰۵/۱۲ – ۰۹:۱۰

لینک ثابت
در روایت هست مومن شاد می باشد
در روایت هست مومن شاد می باشد پس سعی کنید نماز و عبادات را انجام دهید تا دلهره و ترس و ناراحتی نداشته باشید ضمن اینکه در روایات نهی شده از تنها خوابیدن و روزنه ای است برای نفوذ اجنه لطفا قبل خواب گلاب را بر روی بالش خود ریخته و راحت بخوابید

    پاسخ دادن

غریبه

۱۳۹۳/۰۸/۱۶ – ۰۱:۴۸

لینک ثابت
برای ترس جن هنگام خواب دعای
برای ترس جن هنگام خواب دعای حرز ابود جانه همراه داشته باشید وخواندن ایت الکرسی بسیار مجرب میباشد دعای ابودجانه روز یکشنبه در ساعت شمس باید نوشته شود ودر روز پنج شنبه ساعت مشتری هم میتوان نوشت اما روز یکشنبه برتر است ساعت شمس حدود ان در حال حاضر ۵۰ دقیقه بعد از طلوع افتاب می باشد که یروی پوست اهو ویا کاغذ سفید با اب وگلاب وزعفران نوشته شود لطفا این دعا را اشخاص عادی ننویسند ومن الله التوفیق

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۴/۰۵/۱۶ – ۲۲:۴۰

لینک ثابت
توصیه میکنم شبها قبل از خواب
توصیه میکنم شبها قبل از خواب یک قاشق سرکه سفید بخورید . بی شک در عرض یک هفته مشکلتون برطرف میشه

    پاسخ دادن

مهدی

۱۳۹۴/۰۵/۲۸ – ۱۳:۳۷

لینک ثابت
فقط از خداوند کمک بگیر که هیچ
فقط از خداوند کمک بگیر که هیچ کس به جز خدا نمیتواند کمکت کند

    پاسخ دادن

ددد

۱۳۹۴/۱۰/۲۲ – ۲۱:۱۴

لینک ثابت
شمابايدهميشه نماز بخوانيد
شمابايدهميشه نماز بخوانيد عبادت كنيد و هميشه قران بخوانيد وهميشه چهار قل بخوانيد و ايت الكرسي بخوانيد هميشه و ها وقتي كي ميخوابيد چهار قل وايت الكرسي از يادتان نرود وبسم الله الرحمن رحيم هميشه بگويد خدا كمك تان كند

    پاسخ دادن

شیرین

۱۳۹۳/۰۶/۲۶ – ۲۲:۴۸

لینک ثابت
سلام
سلام هر چند جوابی ندیدم اما سوالی دارم من یک هفته است نیمه شب با تپش قلب از خواب بیدار میشم و چهره هایی رو می بینم با صورتهای کشیده و چشمهای گود رفته که سعی می کنن بهم نزدیک شن هر شب بیشتر نزدیک میشن تا جایی که گاها مجبور به دویدن به بیرون از اتاقم میشم از یک خانکم مذهبی شنیدم اینا جنن لطفا کمکم کنید من شبها از ترس خواب ندارم چون بیش از یک خیال Shirinazzz@yahoo.com

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۳/۰۹/۰۵ – ۲۰:۳۲

لینک ثابت
…نترس…
…نترس…

    پاسخ دادن

بنده خدا

۱۳۹۳/۱۱/۱۵ – ۲۳:۳۵

لینک ثابت
در وقت دیدن آنها به حضرت عباس
در وقت دیدن آنها به حضرت عباس علیه السلام بگو یا ابالغوث اغثنی اونها می روند

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۴/۰۶/۲۴ – ۰۳:۰۵

لینک ثابت
نترس جن از بسم الله الرحمن و
نترس جن از بسم الله الرحمن و الرحیم و یا علی میترسه

    پاسخ دادن

hesam

۱۳۹۴/۰۷/۲۲ – ۱۵:۰۸

لینک ثابت
دوست عزیز این موضوع به خاطر
دوست عزیز این موضوع به خاطر اینه که حضرت علی یکی از جن ها رو به دو نیم تقسیم کرده با شمشیر مخصوصش سر اینه اونا از اهن میترسن واز نام علی

    پاسخ دادن

behnam

۱۳۹۴/۰۸/۱۸ – ۱۵:۱۲

لینک ثابت
سلام من یه سوال خیلی مهم راجع
سلام من یه سوال خیلی مهم راجع به این موضوع از شما دارم

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۵/۰۳/۱۱ – ۱۶:۳۵

لینک ثابت
نتترس
نتترس

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۵/۰۳/۲۱ – ۱۳:۵۶

لینک ثابت
بسم الرب الحقیقة
بسم الرب الحقیقة سلام و اما بعد پیش ار هر چه به الاه رب العالمین توکل کرده و ذهنت را ازکمک و مدد خواستن از هر مخلوقی دیگری (از پیمبر تا پیر) تهی کن و جلوه تنها معبود حقیقی را لمس کن. برای آرامش روحی و ایجاد توان ذهنی-روانی اسماء الله را تکرار کن و ذکر خدا(فقط خدا) را جزو برنامه همیشگی ات لحاظ کن… سپس حتما و حتما پو حتما به یک روانپزشک کاربلد مراجعه فرما دوست عزیزم. ..و البته بی شک یک روانکاو هیپنودرمانگر خوب و زبردست هم میتوان کمک بسیاری بیشترو موثر تری نماید. الله یکتا قادر برحق. والسلام علی من اتبع الهدی.

    پاسخ دادن

رضا

۱۳۹۳/۰۶/۲۹ – ۰۹:۳۲

لینک ثابت
همسر من ۲ ساله كه مورد آزار و
همسر من ۲ ساله كه مورد آزار و اذيت جنيان قرار گرفته و از ترس اينكه بهش ديوونه بگن موضوع را مخفي كرده . حالا سلامتيش با بيماري هاي عجيب و غريبي داره تهديد ميشه . لطفا در صورت شناخت انسان مومني كه قادر به رفع مشكل باشه معرفي بفرماييد. life_rs79@yahoo.com

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۳/۰۷/۰۳ – ۰۹:۱۶

لینک ثابت
سلام
سلام سعی شود به دستوراتی که در بالا امده و منبع روایی دارد عمل شود و نهی از رفتن دنبال برخی از دعا نویسان شیاد که ادم سالم را بیمار می کنند

    پاسخ دادن

بنده خدا

۱۳۹۴/۰۲/۱۸ – ۰۱:۲۴

لینک ثابت
سلام دوست بزرگوار
سلام دوست بزرگوار نماز اول وقت به مدت چهل روز و گفتن اذکار یومیه مشکل همسرتون را کامل برطرف میکنه انشا الله . کسی که کاهل در نماز باشه اولین مشکلی که براش پیش میاد ایجاد معبری برای ورود و حضور اجنه کافر باز میکنه . موفق باشید

    پاسخ دادن

محمد

۱۳۹۴/۱۰/۱۹ – ۰۳:۳۶

لینک ثابت
بسم الله العظیم الأعظم.
بسم الله العظیم الأعظم.

    پاسخ دادن

بنده خدا

۱۳۹۵/۰۳/۰۶ – ۱۸:۰۱

لینک ثابت
همسرت باید نمازش رو اول وقت
همسرت باید نمازش رو اول وقت بخونه قبل از خوندن نماز اول وقت بایداذان اقامه بگه نمک به همراه داشته باشه تنها راه رهایی شوهرت به خدا پناه بردنه به خدا پنا ببره و از اون بخاد که شیطان . جنیان رو از اون دور کنه امید وارم که مشکل شوهرت حل بشه که حتما با پناه بردمن بخدا حل میشه

    پاسخ دادن

ابی

۱۳۹۵/۰۳/۰۸ – ۱۰:۱۹

لینک ثابت
دوست عزیز همسر شما توسط جنیان
دوست عزیز همسر شما توسط جنیان تسخیر شده باید توسط فردی عارف جنیان از بدن او بیرون شده و چاکراه های او بسته شود زمانی که چاکراه بسته شد تا زمانی که خودش نخواهد هیچ جنی وارد بدن او نمیشود یا حق

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۳/۰۶/۲۹ – ۱۱:۰۶

لینک ثابت
سلام
سلام برخی از روزنه های نفوذ اجنه ترک نماز، قرآن، انجام گناهان جنسی، ترک اداب زندگی اسلامی، اهانت به قرآن و …. می باشد برای رهایی از مشکلتون بعد از رعایت عوامل بالا دعای سیفی صغیر که در مفاتیح اومده را هر صبح بخونید

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۳/۰۶/۲۹ – ۱۱:۰۸

لینک ثابت
زاهد ار رندى حافظ نكند فهم چه
زاهد ار رندى حافظ نكند فهم چه باك دیو بگریزد از آن قوم كه قرآن خوانند

    پاسخ دادن

saman

۱۳۹۳/۰۷/۱۷ – ۰۸:۱۰

لینک ثابت
خانم مرجان گرامی؛
خانم مرجان گرامی؛ پیام شما به صورت خصوصی دراختیار کارشناسان قرار گرفت و در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد. سپاس

    پاسخ دادن

saman

۱۳۹۳/۰۷/۲۰ – ۰۸:۱۳

لینک ثابت
خانم سحر، پرسش شما در اختیار
خانم سحر، پرسش شما در اختیار کارشناسان قرار گفت. چون سؤال شما -پیرامون آزار اجنه- ممکن است حساسیت ایجاد کند، لذا از انتشار پرسش شما معذوریم. لیکن پاسخ شما را در اسرع وقت ذیل همین کامنت خواهیم داد. سپاس

    پاسخ دادن

saman

۱۳۹۳/۰۷/۲۰ – ۱۲:۲۵

لینک ثابت
سلام. پاسخ کارشناس محترم به
سلام. پاسخ کارشناس محترم: “دوستتون اگه اهل نماز و قرآنه حرز امام جواد رو از آدمی معتبر تهیه بکنه و دستور بستنش رو اجرا کنه، مشکلش حل میشه”.

    پاسخ دادن

mohammadtaha 1

۱۳۹۳/۰۷/۲۱ – ۱۰:۲۸

لینک ثابت
پاسخی به خواهر گرامی :
پاسخی به خواهر گرامی : با عرض سلام بسیاری از مواردی که اشخاص گمان می کنند از انها چیزی ربوده می شود و یا ضربه میخورد مربوط به خود ان اشخاص و یا اطرافیان ان شخص می شود. گاهی مشکلات روحی و توهمی خود شخص است و گاهی سعایت و بدخواهی یکی از نزدیکان است که با برداشتن وسایل این شخص و…. قصد ازرده کردن ان را دارد. قبل از هر اقدامی شخص باید با دید عقلی به اطراف خود نگاه کند و به روابط منطقی اتفاقاتی که پیرامونش میقتد توجه کند و کم حواسی و …..خود را به حساب اجنه نگذارد. خیلی از افراد وقتی احساسی با این قضیه برخورد نکردن متوجه شدن که پای جنی در میان نیست اما اگر واقعا یکنفر به یقین برسد که پای اجنه در میان است و این اتفاقات مربوط به انسانها نیست کارهایی رو باید انجام بدهد که از این مشکلات رهایی پیدا کند من جمله: قرائت ایت الکرسی در طول روز و قبل از خواب مداومت داشته باشند انچنان برای ایت الکرسی خواص و ویژگی گفته شده است که میتوان گفت از لحاظ شرافت هیچ ایه ای به ایت الکرسی نمی رسد. نکته دوم اینکه معوذتین یعنی سوره فلق و ناس را در هنگام وسوسه زیاد تکرار کنید. نکته سوم اینکه با تقویت ایمان و معنویت خویش جلوی القائات اجنه و شیاطین رو بگیرید زیرا هیچگاه جن ها بر انسانهای با ایمان بالا سلطه ای ندارند. نکته چهارم: یکی از دلائل سلطه جن ها بر انسان این است که انسان زیاد تخیل بکند و بقول معروف توهم داشته باشد اگر شخص این تخیلات و توهمات رو کم بکنه یقینا از سلطه انها کاسته می شود. نکته چهارم: در روایتی امده است که اگر هنگام غذا خوردن استخوان رو کاملا از گوشت پاک کنند زیرا در این صورت جن ها چیزهایی از منازل شما میبرند که ارزش انها از ان ذرات گوشت خیلی بیشتر است زیرا خوراک اجنه از باقیمانده گوشت های سفره هاست. این روایت در کتاب حلیه الیقین امده است.

    پاسخ دادن

saman

۱۳۹۳/۰۷/۲۴ – ۱۲:۲۹

لینک ثابت
پاسخ bijar :
پاسخ bijar : با سلام و سپاس از حضور تان در مورد سئوالی که مطرح کردید؛ باید چند نکته را مورد توجه قرار داد ، ۱-ابتدا اینکه نباید به خودتان ترس راه دهید، زیرا یکی از مواردی که موجب تشدید هراس و احساس حضور اجنه می شود ترسیدن از محیط پیرامون خود است . ۲-سعی کنید همواره دائم الوضو باشید، زیرا شیاطین همیشه خود را با خبائث ملموس می دانند ، اینکه بخواهید بدون توجه به مسائل طهارت اقدام به کاری کنید یقینا درست نیست . ۳-قرآن را و نماز را با حضور قلب بخوانید، زیرا اگر شما قرآن و نماز را با حضور قلب خواندید هرگز شیاطین به شما نزدیک نخواهند شد. ۴-اینکه می فرمایید نماز می خوانم ولی شدید شده است این نشانگر این نکته است که شما نتوانستید به خوبی شرایط نماز و حضور قلب را در خود اایجاد کنید . ۵- نگران نباشید و تلقین بد به خودتان ندهید، جنی به شما اذیت نمی رساند، همراهی قرآن و نماز و ادعیه از بسیاری از شرورات انسان را حفظ می کند .۶-نسبت به محیط پیرامون خود شکاک نباشید چه بسا اینکه خیلی از توهمات از محیط های حاشیه ای و جانبی به انسان القا می شود . و در نهایت اینکه یاد اهل بیت بودن، و صلوات بسیار فرستادن اجنه را از انسان دور می کند . البته این مطالب در مورد اجنه و شیاطین کافر و مشرک بود . با این توضیح که اجنه مومن طبق صریح قرآن هیچگاه به انسان ضرر نمی رساند . موفق باشید

    پاسخ دادن

الهه

۱۳۹۳/۰۸/۰۴ – ۱۵:۴۲

لینک ثابت
سلام ممنون از مطالب خوبتون،
سلام ممنون از مطالب خوبتون، ايا اينها ميتونن موقع خواب به انسان تجاوز جنسي كنن؟ راه دور كردنش چيست؟

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۳/۰۸/۰۸ – ۰۹:۵۴

لینک ثابت
سلام
سلام اگه تونستید کتاب گنجینه رویا ترجمه علی محمد جزایری را بخونید. در اون کتاب جواب سوالتون را دادند. داخل این مقاله تقریبا راه دور کردن رو نوشتیم و اگه مشکل خیلی جدی باشه تخصصی تر جواب داده میشه ولی کلیتا همین راهکارها برای دور کردنشون کافی هست.

    پاسخ دادن

غریبه

۱۳۹۳/۰۸/۱۶ – ۰۱:۵۶

لینک ثابت
دوست گرامی اینها دو دسته هستن
دوست گرامی اینها دو دسته هستن وگروه مسلمان هرگز به ادمی نزدیک نمیشوند وگرو ه شیطانی به شما تجاوز حسی نمیکنند بلکه با به تصویر کشیدن این حالات حس شهوت را تحریک کرده و مقدمه سازی برای مسایل جنسی را فراهم میکنند راهای مقابله با این حس امکان پذیر نیست چون بعنوان نیاز در نهاد ادمی جا داره وتنها میشه پیش گیری کرد با خواندن چهار قل یا ایه الکرس ویا باوضو خوابیدن واین مطلب هم فراموش نشود هر چه حساس تر بشید این درون ذهن شما بسط پیدا میکنه

    پاسخ دادن

Amir Mohammad

۱۳۹۳/۱۲/۰۱ – ۰۰:۴۴

لینک ثابت
سلام الهه، اجنه ن تنها موقع
سلام الهه، اجنه ن تنها موقع خواب بلکه موقع بیداری هم نمیتونن ب انسان تجاوز جنسی داشته باشن بلکه تجاوز آنها ب روح انسان است و روح را تسخیر میکنهک اگه ب خدا ایمان واقعی داشته باشی(از ته قلب) اجنه نمیتونن کاری داشته باشن

    پاسخ دادن

ابوالفضل

۱۳۹۴/۰۳/۳۱ – ۰۰:۰۶

لینک ثابت
روح انسان از آن خداست حتی دست
روح انسان از آن خداست حتی دست خود انسان هم نیست برای همین انسان زمانی میتونه روحشو به شیاطین بده که از ولایت خدا خارج بشه و به خدا پشت کنه و یه همون شیاطین ایمان بیاره (مسخ شدن توسط شیاطینه که البته به مرور اتفاق میوفته و از ابتدایی ترین نشونه هاش یاید باهاش مقابله کرد که اصلا کار سختی هم نیست فقط به توهمات اخمیت ندین و نباید با تخیلات خودتون بهش دامن بزنین همین…!)

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۴/۰۳/۳۱ – ۰۸:۳۲

لینک ثابت
آفرین که به این نکته اشاره
آفرین که به این نکته اشاره کردید

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۴/۰۶/۲۴ – ۱۱:۲۴

لینک ثابت
سلام …راستش نمیخوام
سلام …راستش نمیخوام بترسونمتون ولی باید بگم اره می تونن به انشان تجاوز کنن!حتی افرادی از جن ها باردار شدند و اطفالشون هم بدنیا امده که چهر ه های بعضی هاشون وحشتناک بوده!

    پاسخ دادن

غریبه

۱۳۹۳/۰۸/۱۶ – ۰۲:۰۶

لینک ثابت
سلام بر ادمین عزیز تشکر از
سلام بر ادمین عزیز تشکر از سایتت اما نواقص بسیار داره که انشالله با بالا رفتن سطح اطلاعات رفع خواهد شد درست مطالب شما اما شخص بنده بمدت ده سال با این مسایل درگیری شدید دارم وبمدت چهار سال خونه نشین بودم ولی گفتنیه که هنوز به درجه دفع نرسدم این یه دنیا واقعی هست که درکش برای تعداد کمی امکان پذیر هست و خدا نخواهد که قصد ازار کسی را داشته باشن گوششان بدهکار قران وادیه وعزایم نیست و فقط قوت روح خود شخص از حضورشان جلوگیری میکند و این قوت روح جز به پاکی واعتقاد میسر نیست ونهی کن هر کس که خواست وارد این دنیا بشه احضار جن بسیار اسان اما ولی بعداز احضار شیره از وجود ادمی میگیرند حضور استاد از واجبات می باشد در غیر اینصورت باید بمرگ سلام کرد مگر اینکه خدای سبحان عهداری کند موفق وتندرست باشید

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۳/۰۸/۱۷ – ۱۱:۴۰

لینک ثابت
سلام بر غریبه
سلام بر غریبه به نظر حقیر روح پاک و قوی همان روح قرآن خوان و ادعیه خوان هستش و برخی از این سفارشات برای کسانی هستکه غافل از فواید قرآن خواندن و همراه داشتن بوده اند و الا موجودات دخانی یا اجنه موجوداتی از حیث روحی ضعیف تر بوده و غالب بر کم ایمانان هستند. زیرا معمول مواقع که برخی از رفقا با رمالان و جنگیران شاخ میشند با قرآن هیچ آسیبی بهشون نمی رسه و این یقینی هستش و حرف شما هم درست نیست که گوششان بدهکار قران وادعیه وعزایم نیست قدری تأمل کرده یا از اساتیدتان بپرسید اگر دیندار هستند.

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۳/۰۸/۱۷ – ۱۱:۴۵

لینک ثابت
ضمن اینکه حرفتون درسته و وارد
ضمن اینکه حرفتون درسته و وارد این کارها شده اید و از دعا دادنتان معلوم هستش و از ایه الکرسی استفاده کرده اید. تشکر میکنم از حضور و احساس تکلیفتون و ممنون به خاطر نظر دادنتون. موفق باشید.

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۳/۰۹/۰۵ – ۲۰:۳۵

لینک ثابت
…نترس…
…نترس…

    پاسخ دادن

سید رضا پاکدامن شهری

۱۳۹۳/۰۹/۲۱ – ۱۸:۱۶

لینک ثابت
برگه یا هر نوع نوشته آیه
برگه یا هر نوع نوشته آیه الکرسی بالای سر کسی که درگیر جنیان بزرگوار هست درهنگام خواب آنان رو دورمیکند. گذاشتن کل قران بالاس سر فرد زمان خواب و خواندن سوره های ناس و فلق مجرب و موثر است.

سلام،من ۱۸ سالمه همسرمم ۲۰
سلام،من ۱۸ سالمه همسرمم ۲۰ سالشه من تازه متوجه شدم که همسرم اکثر مواقع مورد ازار و اذیت کسی است که خودشو به شکل های مختلف مثل من در میاره و نمیزاره درست رفتار کنه همش همسرم رو تحدید میکنه که باید اطرافیانت رو اذیت کنی من چیز زیادی نمیدونم همسرمم چیز زیادی نمیگه میگه اگه بگم اذیتم میکنن خودش خیلی اشفته است خواهش میکنم کمکمون کنید ما تازه زندگیمونو شروع کردیم که با این اتفاقا داره خراب میشه .نماز و قرانممونم شروع کردیم ولی بازم افاقه نمیکنه ممنون میشم که کمکون کنید

    پاسخ دادن

saman

۱۳۹۳/۰۹/۳۰ – ۱۲:۴۸

لینک ثابت
سلام خانم لیلا، اگر ممکن آدرس
سلام خانم لیلا، اگر ممکن آدرس ایمیل دهید تا کارشناس از طریق ایمیل به شما راهکار ارائه کنند.

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۳/۱۰/۰۱ – ۰۷:۲۰

لینک ثابت
سلام
سلام قطعا همسرتون به دنبال مباحث علوم غریبه بوده و خودش رو گرفتار کرده و تا خودش نخواد کسی نمیتونه بهش کمک کنه. شما هم تا مطمئن نشدید که همسرتون به دنبال راه علاج نیست زحمت بیفائده نکشید

    پاسخ دادن

یه پزشک

۱۳۹۴/۰۱/۲۲ – ۲۳:۵۹

لینک ثابت
برادر یا خواهر گرامی..اکیدا
برادر یا خواهر گرامی..اکیدا توصیه میکنم همسرتونو پیش یه دکتر روانپزشک خوب و دلسوز ببرین قبل از اینکه مشکل جدیتر بشه

    پاسخ دادن

saman

۱۳۹۳/۱۰/۰۵ – ۱۸:۱۳

لینک ثابت
سلام مهدی گرامی، پیام شما در
سلام مهدی گرامی، پیام شما در اختیار کارشناس قرار گرفت و در اسرع وقت پاسخ داده میشود.

    پاسخ دادن

saman

۱۳۹۳/۱۰/۰۵ – ۱۸:۱۷

لینک ثابت
سلام parnian گرامی، لطفاً
سلام parnian گرامی، لطفاً آدرس ایمیل خود را ارسال کنید تا پاسخ مشاوره خصوصی برای شما فرستاده شود. سپاس

    پاسخ دادن

saman

۱۳۹۳/۱۰/۰۹ – ۰۷:۱۶

لینک ثابت
سلام مهران گرامی، پرسش شما در
سلام مهران گرامی، پرسش شما در اختیار کارشناس قرار گرفت. با تشکر

    پاسخ دادن

saman

۱۳۹۳/۱۰/۱۱ – ۱۴:۰۹

لینک ثابت
سلام شهرام گرامی، لطفاً آدرس
سلام شهرام گرامی، لطفاً آدرس ایمیل بدهید تا پاسخ سؤال خصوصی شما در اختیار کارشناسان قرار گیرد.

    پاسخ دادن

فرامرز

۱۳۹۳/۱۰/۱۲ – ۱۰:۴۰

لینک ثابت
سلام میشه مشکلمو خصوصی عرض
سلام میشه مشکلمو خصوصی عرض کنم نیاز به راهنماییتون دارم اگه لطفا کنین ممنون میشم

    پاسخ دادن

saman

۱۳۹۳/۱۰/۱۲ – ۱۲:۰۹

لینک ثابت
سلام. لطفا آدرس ایمیل ارائه
سلام. لطفا آدرس ایمیل ارائه دهید تا پاسخ پرسش خصوصی تان برای شما ارسال شود.

    پاسخ دادن

علی

۱۳۹۳/۱۰/۱۲ – ۲۰:۳۳

لینک ثابت
سلام. خیلی ممنون از مطلبتون.
سلام. خیلی ممنون از مطلبتون. واقعا تو این وضعیت برای من آرام بخش و کمک کننده بود.

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۳/۱۰/۱۳ – ۱۹:۲۷

لینک ثابت
سلام ادمین محترم من ادرس
سلام ادمین محترم من ادرس ایمیل فرستادم خیلی ممنون میشم اگه مشکلمو بگم خیلی عذر میخوام ولی اگه لطف کنین جواب بدین

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۳/۱۰/۱۸ – ۱۷:۵۳

لینک ثابت
سلام ببخشید من هیچ ایمیلی
سلام ببخشید من هیچ ایمیلی دریافت نکردم

    پاسخ دادن

هادی برزهکار

۱۳۹۳/۱۰/۱۵ – ۱۸:۳۹

لینک ثابت
سلام من مدتی با خواندن
سلام من مدتی با خواندن کتابهای اظهار جن ارتباط داشتم واین ارتباط باعث گردیده که انها به من نزدیک شوند به طوری که ازحالت طبیعی خارج شده وتمام بدنم چوب شده ودادهای بلندی می کشم لطفا مرا راهنمای کنید

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۳/۱۰/۳۰ – ۰۸:۵۸

لینک ثابت
دستورات بالا را رعایت کنید و
دستورات بالا را رعایت کنید و حرز امام جواد رو به بازوی دست راستتون ببندید

    پاسخ دادن

سمیه

۱۳۹۳/۱۰/۱۹ – ۲۲:۵۷

لینک ثابت
با سلام
با سلام زنی تنها و مطلقه و آرایشگر هستم، مدت ۸ سال است که تنها زندگی میکنم یک سال است که اتفاقات عجیبی مشاهده میکنم از صداهای عجیب شروع شد تا خاموش شدن لامپ و باز و بسته شدن شیر آب های خانه و حتی به آنجا کشید که مرا صدا میزند و مانند بختک بر روی من می افتاد و حالت خفگی به من دست میدهد، شب ها مدام در خانه راه میرود و درها را باز و بسته میکند و حتی ظروف خانه را می‌شکند و کمد را به هم میریزد، موقعیت های زیادی برای ازدواج دارم اما به نتیجه ای نمی‌رسد. لطفا راهنمایی کنید چون زندگی ام واقعا مختل شده و از ترس خواب ندارم چند وقت است که شبها آیه الکرسی میخوانم با من کاری ندارد ولی به جان ظروف خانه افتاده و مدام از لحاظ روانی آزارم میدهد. متشکرم

    پاسخ دادن

saman

۱۳۹۳/۱۰/۲۰ – ۱۰:۳۲

لینک ثابت
ذکر گفتن، بسم الله الرحمن
ذکر گفتن، بسم الله الرحمن الرحیم، آیة الکرسی، صلوات و ذکر یاعلی در رسیدن به آرامش و دور کردن قوای شر بسیار کارگشاست.

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۳/۱۰/۳۰ – ۰۹:۰۱

لینک ثابت
ادرس ایمیل دهید تا بعد از چند
ادرس ایمیل دهید تا بعد از چند سوال راهکار ارائه شود

    پاسخ دادن

Iryaneh23@gmail.com

۱۳۹۳/۱۱/۰۴ – ۲۱:۵۷

لینک ثابت
ممنون میشم راهنمایی کنید
ممنون میشم راهنمایی کنید سمیه

    پاسخ دادن

فاطمه

۱۳۹۳/۱۰/۲۰ – ۱۶:۲۲

لینک ثابت
دوستان سلام یاید بگم بنده مده
دوستان سلام یاید بگم بنده مده زیادی مورد اذیت اجانین بودم ولی بحمد لله بکلی رفع شد این ایات را هروز حداقل یکبار بخونید نتیجه رومیبینید بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ (۱) الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (۲) الرَّحْمـنِ الرَّحِيمِ (۳) مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ (۴) إِيَّاكَ نَعْبُدُ وإِيَّاكَ نَسْتَعِينُ (۵) اهدِنَــــا الصِّرَاطَ المُستَقِيمَ (۶) صِرَاطَ الَّذِينَ أَنعَمتَ عَلَيهِمْ غَيرِ المَغضُوبِ عَلَيهِمْ وَلاَ الضَّالِّينَ (۷) ۲- ( وَاتَّبَعُوا مَا تَتْلُوا الشَّيَاطِينُ عَلَى مُلْكِ سُلَيْمَانَ وَمَا كَفَرَ سُلَيْمَانُ وَلَكِنَّ الشَّيَاطِينَ كَفَرُوا يُعَلِّمُونَ النَّاسَ السِّحْرَ وَمَا أُنزِلَ عَلَى الْمَلَكَيْنِ بِبَابِلَ هَارُوتَ وَمَارُوتَ وَمَا يُعَلِّمَانِ مِنْ أَحَدٍ حَتَّى يَقُولا إِنَّمَا نَحْنُ فِتْنَةٌ فَلا تَكْفُرْ فَيَتَعَلَّمُونَ مِنْهُمَا مَا يُفَرِّقُونَ بِهِ بَيْنَ الْمَرْءِ وَزَوْجِهِ وَمَا هُمْ بِضَارِّينَ بِهِ مِنْ أَحَدٍ إِلا بِإِذْنِ اللَّهِ وَيَتَعَلَّمُونَ مَا يَضُرُّهُمْ وَلا يَنفَعُهُمْ وَلَقَدْ عَلِمُوا لَمَنْ اشْتَرَاهُ مَا لَهُ فِى الآخِرَةِ مِنْ خَلاقٍ وَلَبِئْسَ مَا شَرَوْا بِهِ أَنفُسَهُمْ لَوْ كَانُوا يَعْلَمُونَ ) ( البقرة – ۱۰۲ ) ۳- ( ءامَنَ الرَّسُولُ بِمَا أُنزِلَ إِلَيْهِ مِنْ رَبِّهِ وَالْمُؤْمِنُونَ كُلٌّ ءامَنَ بِاللَّهِ وَمَلائِكَتِهِ وَكُتُبِهِ وَرُسُلِهِ لا نُفَرِّقُ بَيْنَ أَحَدٍ مِنْ رُسُلِهِ وَقَالُوا سَمِعْنَا وَأَطَعْنَا غُفْرَانَكَ رَبَّنَا وَإِلَيْكَ الْمَصِيرُ * لا يُكَلِّفُ اللَّهُ نَفْسًا إِلا وُسْعَهَا لَهَا مَا كَسَبَتْ وَعَلَيْهَا مَا اكْتَسَبَتْ رَبَّنَا لا تُؤَاخِذْنَا إِنْ نَسِينَا أَوْ أَخْطَأْنَا رَبَّنَا وَلا تَحْمِلْ عَلَيْنَا إِصْرًا كَمَا حَمَلْتَهُ عَلَى الَّذِينَ مِنْ قَبْلِنَا رَبَّنَا وَلا تُحَمِّلْنَا مَا لا طَاقَةَ لَنَا بِهِ وَاعْفُ عَنَّا وَاغْفِرْ لَنَا وَارْحَمْنَا أَنْتَ مَوْلانَا فَانصُرْنَا عَلَى الْقَوْمِ الْكَافِرِينَ ) ( البقرة – ۲۸۵ ، ۲۸۶ ) ۴-فَلَمَّا أَلْقَوْا قَالَ مُوسَى مَا جِئْتُمْ بِهِ السِّحْرُ إِنَّ اللَّهَ سَيُبْطِلُهُ إِنَّ اللَّهَ لاَ يُصْلِحُ عَمَلَ الْمُفْسِدينَ (۸۱) وَيُحِقُّ اللَّهُ الْحَقَّ بِكَلِمَاتِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْمُجْرِمُونَ(۸۲)يونس ۵-وَأَلْقِ مَا فِي يَمِينِكَ تَلْقَفْ مَا صَنَعُوا إِنَّمَا صَنَعُوا كَيْدُ سَاحِرٍ وَلاَ يُفْلِحُ السَّاحِرُ حَيْثُ أَتَى (۶۹) فَأُلْقِيَ السَّحَرَةُ سُجَّدًا قَالُوا آمَنَّا بِرَبِّ هَارُونَ وَمُوسَى(۷۰) طه ۶-أَفَحَسِبْتُمْ أَنَّمَا خَلَقْنَاكُمْ عَبَثاً وَأَنَّكُمْ إِلَيْنَا لَا تُرْجَعُونَ * فَتَعَالَى اللَّهُ الْمَلِكُ الْحَقُّ لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْكَرِيمِ * وَمَن يَدْعُ مَعَ اللَّهِ إِلَهاً آخَرَ لَا بُرْهَانَ لَهُ بِهِ فَإِنَّمَا حِسَابُهُ عِندَ رَبِّهِ إِنَّهُ لَا يُفْلِحُ الْكَافِرُونَ * وَقُل رَّبِّ اغْفِرْ وَارْحَمْ وَأَنتَ خَيْرُ الرَّاحِمِينَ [المؤمنون ۱۱۵: ۱۱۸] ۷-يَا مَعْشَرَ الْجِنِّ وَالْإِنسِ إِنِ اسْتَطَعْتُمْ أَن تَنفُذُوا مِنْ أَقْطَارِ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ فَانفُذُوا لَا تَنفُذُونَ إِلَّا بِسُلْطَانٍ * فَبِأَيِّ آلَاء رَبِّكُمَا تُكَذِّبَانِ * يُرْسَلُ عَلَيْكُمَا شُوَاظٌ مِّن نَّارٍ وَنُحَاسٌ فَلَا تَنتَصِرَانِ * فَبِأَيِّ آلَاء رَبِّكُمَا تُكَذِّبَانِ [الرحمن ۳۳: ۳۶] ۸-( قُلْ أُوحِىَ إِلَىَّ أَنَّهُ اسْتَمَعَ نَفَرٌ مِنْ الْجِنِّ فَقَالُوا إِنَّا سَمِعْنَا قُرْآنًا عَجَبًا * يَهْدِى إِلَى الرُّشْدِ فئامَنَّا بِهِ وَلَنْ نُشْرِكَ بِرَبِّنَا أَحَدًا * وَأَنَّهُ تَعَالَى جَدُّ رَبِّنَا مَا اتَّخَذَ صَاحِبَةً وَلا وَلَدًا * وَأَنَّهُ كَانَ يَقُولُ سَفِيهُنَا عَلَى اللَّهِ شَطَطًا * وَأَنَّا ظَنَنَّا أَنْ لَنْ تَقُولَ الإنس وَالْجِنُّ عَلَى اللَّهِ كَذِبًا * وَأَنَّهُ كَانَ رِجَالٌ مِنْ الإنس يَعُوذُونَ بِرِجَالٍ مِنْ الْجِنِّ فَزَادُوهُمْ رَهَقًا * وَأَنَّهُمْ ظَنُّوا كَمَا ظَنَنتُمْ أَنْ لَنْ يَبْعَثَ اللَّهُ أَحَدًا * وَأَنَّا لَمَسْنَا السَّمَاءَ فَوَجَدْنَاهَا مُلِئَتْ حَرَسًا شَدِيدًا وَشُهُبًا * وَأَنَّا كُنَّا نَقْعُدُ مِنْهَا مَقَاعِدَ لِلسَّمْعِ فَمَنْ يَسْتَمِعْ الأنَ يَجِدْ لَهُ شِهَابًا رَصَدًا ) ( الجن – ۱ ، ۹) ۹- ( قُلْ يَاأَيُّهَا الْكَافِرُونَ * لا أَعْبُدُ مَا تَعْبُدُونَ * وَلا أَنْتُمْ عَابِدُونَ مَا أَعْبُدُ * وَلا أَنَا عَابِدٌ مَا عَبَدتُّمْ * وَلا أَنْتُمْ عَابِدُونَ مَا أَعْبُدُ * لَكُمْ دِينُكُمْ وَلِىَ دِينِ ) ( الكافرون ) ۱۰- ( قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ * اللَّهُ الصَّمَدُ * لَمْ يَلِدْ وَلَمْ يُولَدْ * وَلَمْ يَكُنْ لَهُ كُفُوًا أَحَدٌ ) ( الإخلاص ) ۱۱- ( قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ * مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ * وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ * وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِى الْعُقَدِ * وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ ) ( الفلق ) ۱۲- ( قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ النَّاسِ * مَلِكِ النَّاسِ * إِلَهِ النَّاسِ * مِنْ شَرِّ الْوَسْوَاسِ الْخَنَّاسِ * الَّذِي يُوَسْوِسُ فِى صُدُورِ النَّاسِ * مِنْ الْجِنَّةِ وَالنَّاسِ ) ( الناس )

    پاسخ دادن

محمد

۱۳۹۳/۱۰/۲۱ – ۱۷:۰۵

لینک ثابت
با سلام
با سلام ما حدودا یک ماهه پیش به اصطلاح همزاد با لیوان ظاهر می کردیم(چند نفر جمع شده و انگشت روی لیوان گذاشته و لیوان حرکت کرده و با توجه به حروف دور کاغذ جواب میداد) برامون حالت جوک و تفریح داشت تا اینکه چند روز بعد از آن ماجرا برای یکی از خانمها وقتی تنها به حموم رفته بود شخصی با موهای بلند و رنگ سفید و دستهای حالت افتاده و پاهای بدون انگشت در حمام ظاهر شده و تا خواسته جیغ بزند جلوی دهانش را گرفته و گفته می گم بهت کی هستم تا اینکه یک ماه باهم صحبت می کردند و اخر گفته که باید خودت را بکشی تا پیش یک جن گیر رفتیم و مشکلش برطرف شد ولی بازم می گه احساس می کنه که کنارشه ، دعای مجرب کسی سراغ داره

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۳/۱۰/۲۲ – ۰۱:۳۹

لینک ثابت
اذکار روزوشب اهل سنت تلاوت
اذکار روزوشب اهل سنت تلاوت قران

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۳/۱۰/۳۰ – ۰۸:۵۷

لینک ثابت
سلام
سلام حرز امام جواد (علیه السلام) دوای دردش هست اگه اهل نماز و روزه هستش

    پاسخ دادن

saman

۱۳۹۳/۱۰/۲۷ – ۰۷:۱۹

لینک ثابت
سلام نیمای گرامی، لطفاً سؤال
سلام نیمای گرامی، لطفاً سؤال خود را از طریق سامانه پرسش سایت، مطرح کنید. یا حداقل ایمیل خود را برای پاسخگویی به ما معرفی کنید.

    پاسخ دادن

هانیه

۱۳۹۳/۱۱/۰۲ – ۱۴:۱۵

لینک ثابت
چند وقت قبل من نزدیک به دوسال
چند وقت قبل من نزدیک به دوسال مثله دیوونه ها شده بودم خیلی از مشکلاتی که گفتید رو داشتم بخدا توکل بکنید و نترسید یکی خیلی بزرگ تر از این موجودات اون بالاها هست که اینا جلوش اندازه یه میکروبم نیستن همیشه کنارتونه فقط کافیه خداروحس بکنید بجای اون موجودات شرور هیچ موقع هم دنباله ارتباط باهاشون و این چیزا نباشید هیچ خیری ندارن یاعلی

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۳/۱۱/۰۴ – ۰۷:۲۷

لینک ثابت
سلام
سلام آفرین بر بینش و اعتقاد شما مشکلات ما از بی خدایی یا توکل نکردن به خداست و الا بهترین موکل و … خداوند متعال هستش

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۳/۱۱/۰۸ – ۱۰:۵۷

لینک ثابت
سلام من یه مدت قبل مورد اذیت
سلام من یه مدت قبل مورد اذیت قرار گرفتم بعد از چند روز خوابهای بد دوستم یه نفر و معرفی کرد ایشون از طریق موکل فهمیدن که یک چیزی هستش بعد ملاقات با اون شخص من کمی ارامش پیدا کردم ولی بعضی وقتها سر درد شدیدی دارم زیاد خواب میبینم میشه راهنمایی کنین خیلی اذیت میشم

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۳/۱۱/۰۹ – ۰۹:۴۸

لینک ثابت
وَ مَنْ يَعْشُ عَنْ ذِکْرِ
وَ مَنْ يَعْشُ عَنْ ذِکْرِ الرَّحْمنِ نُقَيِّضْ لَهُ شَيْطاناً فَهُوَ لَهُ قَرينٌ و هر کس از یاد خدای رحمان ( در اثر اشتغال به شهوات ) چشم بپوشد ( و کوردل شود ) برای او شیطانی می گماریم ، که همواره ( برای وسوسه و گمراهی ) یار و قرین باشد. واجبات و محرمات رو رعایت کنید و بدانید بهترین موکل خداست و دائم به یاد او باشید.

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۳/۱۱/۱۴ – ۰۶:۱۵

لینک ثابت
تشکر
تشکر

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۴/۰۱/۱۰ – ۱۶:۴۴

لینک ثابت
هنگام خواب ایه الکرسی بخوانید
هنگام خواب ایه الکرسی بخوانید.

    پاسخ دادن

ندا

۱۳۹۳/۱۲/۰۴ – ۱۴:۰۷

لینک ثابت
این مزخرفات چیه؟ همش دروغه
این مزخرفات چیه؟ همش دروغه .نه جن وجود داره نه شیطان.اخه کی تا حالا اونا را دیده .ول کنین این خرافات و عوام فریبی ها را

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۳/۱۲/۰۹ – ۰۷:۰۱

لینک ثابت
سلام
سلام پس ایه ما خلقت الجن و الانس رو ندیدید؟

    پاسخ دادن

ندا

۱۳۹۳/۱۲/۰۴ – ۱۴:۱۹

لینک ثابت
جن چیه ؟
جن چیه ؟ سلام این حرف ها که شما درباره جن میزنید فقط در دین اسلام است و همه جای دنیا ان را مسخره میدونند.به نظر منم اینا دروغه و فقط دسیسه ی اخوندا برا سرگرمی ملت و سرکیسه کردن ما ها است. اینایی هم که میگن این اتفاقات براشون افتاده یه مشت دروغگو هستند.

    پاسخ دادن

saman

۱۳۹۳/۱۲/۰۴ – ۱۶:۴۰

لینک ثابت
سلام. جن در یهودیت و مسیحیت
سلام. جن در یهودیت و مسیحیت هم مورد قبول هستند. در دین زرتشتی هم تعابیری شبیه آن وجود دارد. سطح مطالعات خود را بالاتر ببرید. هرچه شما توان درکش را ندارید را نمیتوان از ریشه انکار نمود. با تشکر

    پاسخ دادن

بماند

۱۳۹۴/۰۲/۱۴ – ۱۳:۴۸

لینک ثابت
اگر دیگر ادیان مانند مسیحیت و
اگر دیگر ادیان مانند مسیحیت و یهودیت اعتقاد ندارند اینقدر در فیلها و سریالهای خود از جود جن و روح و…دیگر موجودات که ما انکارشان می کنیم استفاده می کنند؟

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۳/۱۲/۰۹ – ۰۷:۰۲

لینک ثابت
فقط شما راست میگی
فقط شما راست میگی که چشاتو به واقعیات بستی

    پاسخ دادن

مریم

۱۳۹۳/۱۲/۰۹ – ۱۳:۴۴

لینک ثابت
سلام
سلام واقعا مطالب خوبی بود یه سوال من وهمسرم چند سال هست صیغه شدیم تا عقد کنیم اما تا همه قول و قرارها گذاشته میشه یکمرتبه بهم میخوره واینم میدونم یه خانوم از خانواده همسرم همش با کسی در ارتباطه که با اجنه سرو کار داره من چه کنم خواهش میکنم واقعا خسته شدم

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۳/۱۲/۱۰ – ۰۹:۵۰

لینک ثابت
سلام
سلام طلسم خاصیتش موقتی بودن هستش که باید چهل روز به چهل روز تمدیدش کنن ادرس ایمیل را در اختیار مدیر محترم سایت بگذارید تا فایل راههای مقابله ارسال شود

    پاسخ دادن

مهتاب

۱۳۹۴/۰۲/۱۸ – ۱۶:۴۵

لینک ثابت
سلام ایمیلتونو میذارین؟ من
سلام ایمیلتونو میذارین؟ من سوال دارم درباره طلسم واجبه

    پاسخ دادن

saman

۱۳۹۴/۰۲/۱۸ – ۱۷:۲۱

لینک ثابت
http://www.adyannet.com
http://www.adyannet.com/contact

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۳/۱۲/۱۳ – ۱۳:۴۸

لینک ثابت
سلام خسته نباشید.دختری ۲۴
سلام خسته نباشید.دختری ۲۴ ساله هستم و دانشجوی کارشناسی ارشد .به دلیل احساس دلتنگی برای خانواده سال اخر دوره لیسانس واحد کم انتخاب کردم که به راحتی رفت وآمد کنم .از اونجا بود که با رفت و آمد های هفتگی آزار و اذیت ها شروع شد .همش احساس می کردم که در اتوبوس دستی بر روی بدنم حرکت می کنه اما به هیچ عنوان کسی نزدیک من نبود .بارها صندلی مو عوض کردم اما این آزار ها تکرار شد .پس تمام شدن دوره لیسانس به مدت یک سال برای ارشد درس خوندم تا قبول شدم و این بار برای اینکه این اتفاق ها تکرار نشه با قطار ویژه بانوان رفت و آمد می کردم اما پس از مدت کوتاهی این اتفاق ها در قطار هم تکرار شد .اوایل فکر می کردم که خودم دچار انحراف فکری شدم اما این اتفاقات فقط در طی رفت و آمد تکرار میشه و مواقع دیگه هیچ مشکلی ندارم . بسیار افسرده و عصبی شدم.احساس ناپاکی دارم.این اتفاقات به حدی واقعی هست که همش فکر می کنم یک نفر منو آزار میده .تا قبل از این اتفاقات من به هیچ عنوان مشکلی نداشتم و حتی یکبار هم ذهنم منحرف و درگیر نشده بود .به نظر شما ممکنه که کار جن باشه .دیگه نمی تونم این وضعیتو تحمل کنم و به خاطر احساس شرم به هیچکس نمی تونم بگم .چادری نیستم اما بد حجاب هم نیستم .خواهش می کنم کمکم کنین ! به خاطر اینکه نمی تونم خوابگاهو تحمل کنم , مجبورم رفت و آمد کنم اما این اتفاقات داره منو از بین می بره .

    پاسخ دادن

مری

۱۳۹۴/۰۱/۰۹ – ۰۳:۲۶

لینک ثابت
سلام من دختری ۲۳سالم دوساله
سلام من دختری ۲۳سالم دوساله که عقدم از روز عقد تا الان خوشی ندیدم…نمیدونم طلسمه نمیدونم چیه ولی اول وسایلا خونه جا به جا شد بعد با خورد شدن لیوان و چیزای دیگه اونم هر روز بعدم با اتیش سوزی تیکه تیکه لباسا تورو خدا کمکم کنید هیچکس مشکلمو حل نکرد اواره شدم هرجا رفتم گفتن شیطانه هرکی هر کاری کرد بدتر شد

    پاسخ دادن

علی نظری

۱۳۹۴/۰۱/۱۷ – ۰۳:۳۸

لینک ثابت
باسلام من پسری۱۶ساله هستم ک
باسلام من پسری۱۶ساله هستم ک درخونمون چیزهایی احساس میکنم ک غیر طبیعی اند تابحال جن ندیدم امیدوارم ک هیچ وقت نبینم ولی گاهی توی خونمون مثلا صدای نادرمو میشنوم ک صدام میکنه ولی وقتی میرم پیش مادرم میبینم ک خوابه حتی این برای مادرم هم زیاد اتفاق میافته ک میگفت صدای منو شنیده و ب من گفته کجایی صدا اومده ک من تو پشتوبومم ولی من پایین بودم. نمیدونم واقعا جنی در خونمون هس؟؟ب جن هم اعتقاد داریم ولی نمیدونیم راه مقابله این چیه لطفا کمکمون کنید

    پاسخ دادن

جعفر

۱۳۹۴/۰۱/۱۹ – ۱۴:۵۱

لینک ثابت
ر اه دفع سریع ومتداول جن و
ر اه دفع سریع ومتداول جن و شیطان اززندگی

    پاسخ دادن

اکبری

۱۳۹۴/۰۱/۲۹ – ۱۶:۱۱

لینک ثابت
سلام واقعا به سوال ذهنم پاسخ
سلام واقعا به سوال ذهنم پاسخ دادید.استفاده کردم.متشکرم.

    پاسخ دادن

مهسا

۱۳۹۴/۰۱/۳۱ – ۱۸:۲۲

لینک ثابت
سلام خیلی به کمک احتیاج دارم
سلام خیلی به کمک احتیاج دارم لطفا ایمیل بزنیند تا کامل تعریف کنم کمکم کنید خواهش میکنم دارم یه جا اشتباه میکنم خواهش میکنم [پایگاه جامع فرق، ادیان و مذاهب: از انتشار آدرس ایمیل معذوریم]

    پاسخ دادن

حمید بدراسا

۱۳۹۴/۰۲/۰۶ – ۱۳:۱۷

لینک ثابت
سلام مدت روز میباشد که بنده
سلام مدت روز میباشد که بنده ناخوداگاه دارای موکل میباشم که نام ان سجا میباشد و تمایل شدیدی برای ارتباط جنسی از طریق خارش و غیره دارد در ضمن متاهل میباشم لطفا جهت رفع مشکل راهنمایی بفرمایید

    پاسخ دادن

انا

۱۳۹۴/۰۳/۱۰ – ۱۹:۰۵

لینک ثابت
سلام خواهشا راهی پیدا کردین
سلام خواهشا راهی پیدا کردین به ما هم بگین مادر منم شرایط شمارو داره

    پاسخ دادن

بهرام

۱۳۹۴/۰۲/۱۰ – ۱۱:۳۳

لینک ثابت
سلام. دوستاني كه مشكل آزار و
سلام. دوستاني كه مشكل آزار و اذيت از ناحيه اجنه رو دارن . فقط يه زحمت بكشن تا قم بيان و محضر آيت الله حسن زاده آملي برسن . همين

    پاسخ دادن

نیما

۱۳۹۴/۰۲/۱۲ – ۰۲:۳۸

لینک ثابت
سلام به همه
سلام به همه من ۲۴سالمه تو سن ۱۶ سالگی یه تصادف شدید داشتم که باعث شد چند روز به کما برم بعد از این اتفاق چیزهای عجیبی میدیدم چه توی خواب چه زمانی که بیدار بودم یه مساله ی دیگه اینکه همه خوابهای من درمورد اجنه هستش که معمولا درگیری با اوناست قبلن خواب های سریالی میدیدم که مثلا یکی از خوابایی که میدیدم همون جایی بودم که خوابیده بودم همه چیز به همون شکل حتی مدل خوابیدنم همه چیز به قدری شبیه بود که وختی بیدار میشدم میترسیدم چشمامو باز کنم و داخل اتاق و ببینم البته یه تغییراتی هم داشت مثلا اینکه هوا طوفانی بود بارون بشدت به پنجره بالای سرم میخورد کسی توی خونه و اتاقم راه میرفت صدای کوبیدن پاهاشو میشنیدم ولی خودشو نمیدیدم در اتاق و محکم بازو بسته میکرد اوایل تو کتاب تعبیر خواب دنبالش گشتم که میگفت دیدن جن توی خونه در خواب به معنیه داشتن دشمن ی هست که اشنا هستش ولی میدونم که فقط این نیست طولانی شد ولی یه اتفاق که توی رامسر افتاد اینکه همه کسایی که توی خونه ی ما بودن حضور اجنه رو احساس میکردن ولی یه شب یکیشون یا شایدم فقط همون یکی بود باهام حرف زد زمانی که اسممو صدا زد میخواستم دوستمو بیدار کنم اسم دوستمو صدا زدم یدفه انگار همه ی بدنم قفل شد دستام تو سینم جمع شد بهم به حالت طعنه میگفت حالا صدا بزن حالا تکون بخور بعدش خوابم گرفت همیشه وختی خوابشونو میبینم وختی باهم درگیر میشیم وختی به بدنم ضربه ای وارد میشه وختی بیدار میشم دردشو همون قسمت احساس میکنم یبار وختی بیدار شدم کف دستام بریده شده بود فکر کردم شاید ناخنامو توی دستم فشار دادم ولی یادم افتاد توی خواب وختی میخواستم از دیواری بالا برم روی دیوار سنگ های تیز بود وختی با س عت دستمو روی دیوار زدم بریده شده بود وهیچجوره نمیشد با ناخن اون بریدگیها رو بوجود بیارم اینما بگم الان دیگه نمیترسم از این مسائل و حتی بعضی وختا این خوابها و چیزایی که میبینم واسم خیلی جذاب هستن وا سم یسریا میگن مدیومنم این باعث میشه بیشتر از بقیه احساسشون کنم دوس داشتم همشو بگم ولی طولانی میشه تا همینجا هم کلی شد میخواستم نظر شما رو هم راجع به این مسائل بدونم با تشکر

من همون نیمای قبلیم تویی بعضی
من همون نیمای قبلیم تویی بعضی خوابام یه نیروی بزرگی ازم محافظت میکنه و نمیزاره اونایی که خیلی قوی هستن بهم صدمه بزنن ولی همینکه نزدیک میشن قدرتشونو احساس میکنم به صورتی که تمام عضلات بدنم منقبض میشه این بخاطر نزدیک شدن بیش از حد اوناست ولی اون نیرو سریع دورشون میکنه ولی اونایی که ضعیف ترن باهام درگیر میشن و به زدو خورد منجر میشه ولی زیاد نمیتونن اسیب بزنن اخرین خوابمم بگم یه مهمونی بود همه شبیه فامیلای خودم بودن ولی اونا نبودن چون چهره هاشون با اینکه خیلی شبیه بود یه ترسناکیه خاصی داشت توی خونه ی من نبود بعد از احوال پرسی رفتم توی اتاق که لباسامو عوض کنم کتمو دراوردم یهو کتم افتاد روی صورتم راه گلوم بسته شده بود انگار با دست گلومو گرفته باشن بسختی نفس میکشیدم با اینکه خواب بودم ولی خودم به خودهتوی خوابم گفتم که بسم الله بگو بعد از گفتن بسم الله افتادم زمین کشون کشون خودمو ازاتاق بیرون اوردم که اومدم تو خونه یخودم همونجایی که خوابیده بودم بازم همون فضای خونه خودم ولی بازم گلومو گرفته بود بسختی نفس میکشیدم مادرمو صدا میزدم ولی انگار صدامو نمیشنیدن هی تقلا میکردم یدفه بیدار شدم دقیقن اخرای خوابم همونجایی بود که خوابیده بودم و اونقد شبیه بود که به مادرم گفتم چرا هرچی صدات میزدم بیدار نشدی داشتن خفم میکردن گفت تو چیزی نگفتی دروغ نگم بعد از مدت ها اون ترسیدم ببخشید طولانی بود بازم ممنون

    پاسخ دادن

مهتاب

۱۳۹۴/۰۲/۱۸ – ۱۶:۵۰

لینک ثابت
یعنی اگر طلسممون کنن ۴۰ روز
یعنی اگر طلسممون کنن ۴۰ روز بعد باطل میشه؟ من ۸ ماهه طلسم دل سیاهی دارم جدامون کردن احساس میکنم به آخرش رسیدم نمازو قرآنم میخونم. اما کسیکه دعوا داشتم و دشمنمه اینکارو میکنه بعضی وقتا میکم برم ازش خواهش کنم اینکارو نکنه. راهنماییم کنید

    پاسخ دادن

saman

۱۳۹۴/۰۲/۲۸ – ۲۳:۱۳

لینک ثابت
سلام “مهسا” ـی گرامی؛ پیام
سلام “مهسا” ـی گرامی؛ پیام شما در اختیار کارشناس قرار گرفت.

    پاسخ دادن

یک مادر

۱۳۹۴/۰۳/۰۱ – ۱۴:۵۰

لینک ثابت
سلام
سلام من یه پسر ۹ ساله دارم که دچار بیماری اوتیسمه ما قبول کردیم که اون این بیماری رو داره ولی یه مشکل دیگه هم هست پسرم شبا از خواب بیدار میشه و میلرزه و دنبال یه چیزیه و پا میشه راه میره ما پیش هر دعا نویسی بردیمش چیزی نفهمید و دعا هایی د ادن اصلا هیچ تاصیری نداشت اینم بگم که وقتی پا میشه انگار یه چیزی میبینه و می خواد دنبالش بره لطفا جوابم رو بدید

    پاسخ دادن

فاطمه

۱۳۹۴/۰۳/۰۱ – ۲۱:۳۰

لینک ثابت
باسلام یکی از دوستانم برای من
باسلام یکی از دوستانم برای من پیش دعانویسی رفته بود گفته بود من رو اجنه آزار می دن درحالی که من مقید به نماز اول وقتم سعی می کنم گناه کبیره ای انجام ندم گناه می کنم اما سعی می کنم درخط شریعت باشم می خواستم بدونم همچین چیزی ممکنا؟ مرسی

    پاسخ دادن

فری

۱۳۹۴/۰۳/۰۵ – ۰۶:۴۹

لینک ثابت
با سلام من مدت ۶سالی بود که
با سلام من مدت ۶سالی بود که با یه اقایی اشنا بودم با یه رابطه خوب و معمولی .از چند ماه قبل این اقا با خانمی اشنا شده که کلا برخوردش با من عوض شده و رابطه مون کلا تموم شده باید بگم این خانم نفوذ خیلی زیادی روی این اقا پیدا کرده طوری که اون اقا حاضر نیست با من حتی حرف بزنه به نظر شما این خانم از طلسم استفاده کرده؟ایمیل من […] تورو خدا راهنماییم کند از ناراحتی دارم دق میکنم

    پاسخ دادن

saman

۱۳۹۴/۰۳/۰۵ – ۰۹:۴۳

لینک ثابت
سلام. طلسم و این نوع آزارها
سلام. طلسم و این نوع آزارها میتواند در زندگی انسان وارد شود. به شرطی به که راهی برای ورود وجود داشته باشد. یعنی اگر دریچه ای وجود نداشته باشد، طلسم نمیتواند اثر کند (یا بسیار ضعیف عمل میکند). این دریچه ها چیستند؟ چگونه میتوان این دریچه ها (راه‌های ورودی) ا بست ؟ پاسخ: با ترک گناه و حتی ترک مکروهات و انجام عبادات و کارهای خیر میتوانید آن راه‌های نفوذ را ببیندید. رابطه با نامحرم و ترک عبادات و بی‌حرمتی به والدین و… مهم‌ترین مواردی هستند که دریچه‌ها را به روی طلسمات و … باز میگذارند. این دریچه ها را ببندید.

    پاسخ دادن

شهروز

۱۳۹۴/۰۳/۰۵ – ۱۶:۵۵

لینک ثابت
سلام.
سلام. من چند ماهي هست كه دارم در مورد اجنه تحقيق ميكنم و استاد بسيار خبره و با خدايي دارم كه نه تنها چيزي ازم نميگيره بلكه كسب درامد ازين راه رو حرام ميدونه. بهر حال اميدوارم به جايي برسم تا بتونم بعضي از مشكلات ادمهارو حل كنم. داستانهاي دوستان رو خوندم و برام مهمه بتونم كمك كنم.

    پاسخ دادن

neda

۱۳۹۴/۰۳/۰۵ – ۱۸:۳۹

لینک ثابت
باسلام به دوستان عزىز
باسلام به دوستان عزىز من از کودکى قادر بودم جنىان رو ببىنم و حتى گاهى اوقات صورت برزخى آدمهاى بد و خوب را مىدىدم. آزار جنىان رو از وقتى که حدودا ۲۰ ساله بودم حس کردم ولى چون از کودکى با اىن استعداد بزرگ شده بودم براىم عادى بود و فکر مىکردم همه همىنطورى هستند. تا اىنکه ىکروز در عالم بىدارى و نه در خواب دىدم لشگرى از جنىان داخل ىک کالسکه به سمتم هجوم اوردند و ىکى از انها به قدرى به من نزدىک شد و دستم را گرفت طورى که از دستم خون بىرون آمد…وقتى به خودم آمدم دىدم گوشه اى از اتاق را نگاه مىکنم. و اىن اتفاقات در کسرى از ثانىه افتاده بود.. شروع به خواندن سوره شرىف قدر کردم.و محو شدن آنها را دىدم که دور مىشدند… دو روز بعد از آن تصادف وحشتناکى کردم که هرکس ماشىن من رو دىده بود مىگفت من باىد مرده باشم ولى شاىد باور نکنىد چون من هنگام تصادف در حال خواندن سوره شرىف قدر بودم حتى خراشى به خودم وارد نشده بود. من پىشنهاد مىکنم هرروز که از درب منزل بىرون مىروىد آىه الکرسى را ۱۲ بار بخوانىد. بنده هرروز صبحها اىن آىه را مىخوانم. هرگاه صداى پاى جنىان را مىشنوم ذکر نادعلى را مىخوانم معمولا صبحها وقتى براى نماز صبح بىدار مشوم.صدا و پچ پچ آنها را مىشنوم… اىن کارها براى من عادت شده. کسى که قادر به دىدن شنىدن و ارتباط با موجودات دىگر است باىد همىشه داىم الذکر و دا ىم الوضو باشىد. مطمىن باشىد با ىاد و نام خداوند و حضرت على چنان ترسى به جان جنىان مى اندازىد که هرگز جرات نخواهند کرد به شما نزدىک شوند… قطعا قدرتمند خواهىد بود. موفق باشىد

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۴/۰۳/۰۶ – ۰۹:۵۸

لینک ثابت
با سلام
با سلام ایه الکرسی اعجازی برای خود ارد که ما از ان ناآگاهیم

    پاسخ دادن

انا

۱۳۹۴/۰۳/۰۷ – ۱۶:۱۲

لینک ثابت
سلام مادر من خیلی خوب از
سلام مادر من خیلی خوب از اینده صحبت میکن . مادرم پیشگو نیست ولی وقتی سوال مکنیم ازش مپرسه وجواب میده .در سال چند ماه از حالت عادی خارج میشه .ولی در حال حاضر تقریبا ۲سال به حالتش بر نگشته. ومدام با خودش حرف میزنه شب تا صبح بیداره .از همه چیزو همه کس میترسه.وتا بحال هیچ کس نتونسته کمکمون کنه .وقتی حالش خوبه خودش میگه جن دارم یکی مدام داره باهام حرف مزنه و با زبانهای مختلف با هاش حرف میزنه.دیگه به جای رسیده که دیگه هیچ کسی را راه نمیده تو خونه در عینی که همه چیو از اینده می گه ولی خیلی دارن اذیتش می کنن کلن زندگیشو مختل کردن ممنون می شم منو کمک کنید

    پاسخ دادن

انا

۱۳۹۴/۰۳/۰۹ – ۰۵:۲۸

لینک ثابت
سلام من سرکه وقلیابم رختم ولی
سلام من سرکه وقلیابم رختم ولی فایده نداشت

    پاسخ دادن

انا

۱۳۹۴/۰۳/۰۹ – ۰۵:۳۰

لینک ثابت
از شما خواهش می کنم مارو کمک
از شما خواهش می کنم مارو کمک کنین مادرم خیلی حالش بده

    پاسخ دادن

حسین صابری

۱۳۹۴/۰۵/۰۵ – ۲۰:۲۴

لینک ثابت
حرز ابی دجانه البته باید
حرز ابی دجانه البته باید شرایط بصورت کاملتری بررسی شود

    پاسخ دادن

انا

۱۳۹۴/۰۶/۲۵ – ۰۲:۱۱

لینک ثابت
من ۴ ماه اينجا التماس مي كنم
من ۴ ماه اينجا التماس مي كنم از همه خواهش مي كنم مارو كمك كنين جن گير سراغ دارين معرفي كنين به خدا خسته شديم بدترين درده نمي دونيم چي كار كنيم

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۴/۰۶/۲۶ – ۰۹:۴۴

لینک ثابت
انا محترم جواب شما به شماره
انا محترم جواب شما به شماره همراهتان ارسال شده و بارها سوال کرده ایم که حل شده مشکلتان یا نه؟ جواب نداده اید. عدم پیگیری از خود حضرتعالی می باشد

    پاسخ دادن

انا

۱۳۹۴/۰۷/۰۱ – ۲۳:۲۸

لینک ثابت
سلام شرمنده من عذر خواهي مي
سلام شرمنده من عذر خواهي مي كنم ازشما من ايران نيستم فقط اينجارو چك مي كردم برا جواب سوالهام اگه براي شما مقدوره شماره وايبرم بدم از اين طريق باهامًتماس داشته باشين كمكم كنين الان وضيعت مادرك تا خدودي بهتر شده نمازشو داره مي خونه ولي همچنان باهاش صحبتو مي كنن ولي از نظر قيافه رفتاو طبيعي تره ولي مطمعنم بازم بعد يه مدت بر مي گرده چون ريشه اي خوب نشده حالا هرشب ايه الكرسيم گفتم بخونه

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۴/۰۳/۱۰ – ۱۲:۱۷

لینک ثابت
سلام
سلام لطفا ایمیلتان را در اختیار مدیر سایت بگذارید تا جواب شما در اسرع وقت داده شود

    پاسخ دادن

انا

۱۳۹۴/۰۳/۱۱ – ۱۳:۴۳

لینک ثابت
مادرم یه ادم مومن نماز خون
مادرم یه ادم مومن نماز خون معلم قران سوره ناس فلق ایه الکرسی یاسی حرز ابودجانه هر راهی که شما بگین ما انجام دادیم این از بدن مادرم خارج نمی شه خیلی اذیتش می کنن دیروز صبح بلند داد می زد برو دست از سرم بردار ولم کن دیگه فقط تورو خدا تورا به مولا علی کمکمون کنید ۴۰ روز نماز امام زمان دارم می خونم ختم جوشن گرفتم هر دعای بگین دارم می خونم فقط مادرم سلامتیشو بدست بیاره فقط کمکم کنید به هر دری می زنم نامید دارم بر می گردم ممنونم یعنی یک درصد شک نکنید خیال می کنیم ما مطمعنیم ثابت شده به ما

    پاسخ دادن

حسین صابری

۱۳۹۴/۰۵/۰۵ – ۲۰:۲۶

لینک ثابت
لطفا هر چه زودتر به یک متخصص
لطفا هر چه زودتر به یک متخصص در جنگیری مراجعه شود

    پاسخ دادن

انا

۱۳۹۴/۰۶/۲۵ – ۰۲:۰۴

لینک ثابت
سلام متخصص جنگيري سراغ نداريم
سلام متخصص جنگيري سراغ نداريم تورو خدا مارو كمك كنين نمي دونيم كجا مراجعه كنيم

    پاسخ دادن

انا

۱۳۹۴/۰۶/۲۵ – ۰۲:۰۵

لینک ثابت
سلام متخصص جنگيري سراغ نداريم
سلام متخصص جنگيري سراغ نداريم تورو خدا مارو كمك كنين نمي دونيم كجا مراجعه كنيم

    پاسخ دادن

محمدامین

۱۳۹۴/۰۳/۱۶ – ۱۲:۵۶

لینک ثابت
سلام بنده دارم درباره علوم
سلام بنده دارم درباره علوم عریبه مطالعه می کنم و سه روزه پیش صدایی می شنیدم نصفه شب بود صدایی حالته نیشه مار و همیشه وقتی چشمم را می بندم احساس می کنم جن ها مقابلم هستن حتی گاهی یه سایه از مقابله چشمم خیلی سریع رد می شود ولی هیچ وقت جنی ندیدم چه کنم و خوابی دیدم که در یک زیر زمین هستم یه مردی را دیدم ان را کشتم و رفتم و بعد جنی مرا صدا زد گفت که دنبالت بودم بعد من فرار کردم می شه کمکم کنین ممنون می شم mohamadeaminn@gmail.com

    پاسخ دادن

saman

۱۳۹۴/۰۳/۱۷ – ۰۹:۲۴

لینک ثابت
سلام آنای گرامی، ایمیل شما در
سلام آنای گرامی، ایمیل شما در اختیار کارشناس قرار گرفت.

    پاسخ دادن

rouzbeh

۱۳۹۴/۰۳/۱۸ – ۱۲:۰۹

لینک ثابت
من مدتی جن احضار میکردم ،
من مدتی جن احضار میکردم ، الان دچار مشکلاتی شدم . احساس میکنم همه جا با من هستن ، شبها برا خوابیدن مشکل دارم ، اگرم بخوابم تو خواب بهم حمله میکنن اگر امکانش هست کمک کنید

    پاسخ دادن

پرویز

۱۳۹۴/۰۳/۲۳ – ۱۰:۰۰

لینک ثابت
سلام
سلام من تازه ازدواج کردم بعد چند روز یه نیمه شب همسرم از خواب پرید و گفت که ضربه محکمی به شانه اش خورده است که خیال میکرده از طرف من بوده است روز بعد ظهر که خواب بوده احساس میکند کسی پایش را کشیده است بعد گفت که دو شب پشت هم حالتی مانند ارضاء شدن در خواب پیدا کرده است. این اتفاقات در زمانی که ما در پذیرایی میخوابیدیم می افتاد الان جای خواب را عوض کردم و در اتاق خواب میخوابم که فعلا اتفاق جدیدی نیافتاده ولی چند روز است که ظروف شیشه ای خود به خود میشکند مثلا روز قبل پارچ اب که توش دوغ ریخته بودیم هنگام بلند کردن ترکید و یا چند لیوان شیشه ای دیگر به همین شکل. لطفا” سریع راهنمایی کنید.

    پاسخ دادن

حوری

۱۳۹۴/۰۳/۲۴ – ۰۲:۳۰

لینک ثابت
سلام میشه فردی جن داشته باشه
سلام میشه فردی جن داشته باشه که باعث بستگی در کارهاش بشه

    پاسخ دادن

محمد

۱۳۹۴/۰۳/۲۴ – ۱۷:۳۳

لینک ثابت
دیواری است بس عظیم بین اجنه و
دیواری است بس عظیم بین اجنه و مومنان توکل به خدا و توسل به معصوین خداکنه روزی برسه همه ی ما راضی باشیم به رضای خودش

    پاسخ دادن

شیما

۱۳۹۴/۰۳/۲۷ – ۱۲:۲۹

لینک ثابت
سلام.ی سوال داشتم همزادهم
سلام.ی سوال داشتم همزادهم میتونه آدمو طلسم کنه

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۴/۰۳/۲۹ – ۱۷:۲۳

لینک ثابت
سلام
سلام همزاد عبارت از موجود جنی، شیطانی، ملکی که در وقت تولد شما متولد شده اند و هر کدوم وظیفه خاص خودشونو دارند همزاد شیطانی شما رو به طرف گناه میکشونه و دائم دم گوشتون شما رو وسوسه میکنه اما اینی که بیاد برا شما طلسم بنویسه و …….. کارش نیست

    پاسخ دادن

saman

۱۳۹۴/۰۴/۰۵ – ۰۱:۳۶

لینک ثابت
سلام خانم آنا؛ از انتشار نام
سلام خانم آنا؛ از انتشار نام کارشناس معذوریم. لیکن پیام شما به ایشان ابلاغ خواهد شد. با تشکر

    پاسخ دادن

انا

۱۳۹۴/۰۴/۱۰ – ۲۲:۴۹

لینک ثابت
سلام حرفاي منو با كارشناس در
سلام حرفاي منو با كارشناس در ميان گزاشتين بگين به ما بگه مادرمو كجا ببريم يا چيكار كنيم خوب شه يا اصلا ايشون به حالت اولش بر مي گرده ممنونم

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۴/۰۴/۱۱ – ۱۵:۵۸

لینک ثابت
سلام انا گرامی
سلام انا گرامی شرح ماجرای شما نه در ایمیل به دست من رسیده و نه در نظرات سایت لطف کرده یک بار دیگر شرح ماجرا را در همین بخش نظرات مرقوم کنید تا بتوانیم مشکل را حل کنیم

    پاسخ دادن

حسین صابری

۱۳۹۴/۰۹/۰۲ – ۱۷:۰۷

لینک ثابت
خانم انا گرامی،اگر شما ساکن
خانم انا گرامی،اگر شما ساکن مشهد بودید،میتوانستم شخصی معتبر معرفی کنم،که حتی درقبال کارهایش گاه پول هم نمیگیرد،ولی بنظرم اینطور نباشد،وباتوجه له حرف هایتان خارج از ایران،ساکن هستید

    پاسخ دادن

ایمان

۱۳۹۴/۰۴/۰۸ – ۱۸:۴۰

لینک ثابت
سلام.من ایمانم به خدا قوی هست
سلام.من ایمانم به خدا قوی هست و اکثر ادیان رو هم قبول دارم و دنبال می کنم و در اخر به قران و رموزش پی بردم چند مدت پیش به مساعل علوم غریبه علاقه پیدا کرده و مطالبی را راجب این مباحث خوندم و نیز کتابی قدیمی که مربوط به اسرار قاسمی بود عکسش به من رسید که مطالب داخلش رو خوندم از همون موقع همسمرم دچار ازار غریبه شده که الان از من حتی دور شده و با پرسش از خانواده ی اون فهمیدم که میترسه بیاد و گفت که اذیتش میکنن خاهشمندم راه کار درست را برایم توضیح دهید راه کار های بالا رو هم خوندم ولی راهکار اساسی میخوام

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۴/۰۴/۰۹ – ۱۱:۲۸

لینک ثابت
سلام ایمان گرامی
سلام ایمان گرامی صرف وجود برخی از کتب علوم غریبه به خاطر وجود طلسمات داخل آن منجر به حضور اجنه در آن مکان می شود از جمله آن کتی اسرار قاسمی هستش در قدم اول آن کتاب را بیرون ببرید از خانه و در قدم دوم ایمیل را به مدیر محترم بدهید تا مشکل دقیقا بررسی شود و روزنه های نفوذ شناسایی شوند

    پاسخ دادن

حسین صابری

۱۳۹۴/۰۹/۰۲ – ۱۷:۱۳

لینک ثابت
علوم غریبه به پنج دسته اصلی
علوم غریبه به پنج دسته اصلی تقسیم میشود،که دودسته ان(سیمیاوریمیا)از اقسام سحرهستند،وحرام ازنظر شرعی، وکتاب اسرار قاسمی نیز اکثرا اموزشاتی درباره همین دو دسته حرام داده است،که بهتر است حتی مطالعه هم نشود

    پاسخ دادن

پگاه

۱۳۹۴/۰۴/۰۹ – ۰۰:۱۰

لینک ثابت
سلام شخصي كه جن زده شده بايد
سلام شخصي كه جن زده شده بايد چي كار كنيم تا به حالت اولش بر گرده تقريبا تمام دعا ها وكاراي كه گفتين انجام داديم هيچ تعقيري نكرد الان موندم اين شخص من كجا ببرم چيكارش كنيم روز به روزم بدتر مي شه با دارو نگه داشتيمش ممنون مي شم

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۴/۰۴/۰۹ – ۱۱:۳۰

لینک ثابت
برای این کار سوالاتی از طرف
برای این کار سوالاتی از طرف کارشناس باید از شما پرسیده شود که نیازمند ادرس ایمیل شما است

    پاسخ دادن

یاسمن

۱۳۹۴/۰۴/۱۴ – ۱۳:۰۲

لینک ثابت
سلام ببخشیدیه سوال دارم من
سلام ببخشیدیه سوال دارم من دختر۱۶ساله ای هستم وشباازترس روح وجن که بخوان به من اسیب برسونن خواب ندارم.چکارکنم که اونابرمن ظاهرنشن ومنوتصخیرنکنن؟

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۴/۰۴/۱۵ – ۱۰:۴۵

لینک ثابت
سلام
سلام قبل از خواب آیه الکرسی را با سوره فلق و ناس بخونید و اروم بخوابید البته یه شرط رعایت خواندن نمازهای پنج گانه نگرنی در این مورد نیست

    پاسخ دادن

سعید برزگر

۱۳۹۴/۰۴/۱۵ – ۰۵:۱۷

لینک ثابت
سلام ممنون میشم جوابمو بدید
سلام ممنون میشم جوابمو بدید .من حرکت های مشکوکی در خانه احساس میکنم .فقط یه چیز به من بگید چطور بفهمم جن هست تو خونه چطور میشه فهمید راهی داره که بشه فهمید جن هست

    پاسخ دادن

لیلا

۱۳۹۴/۰۴/۱۵ – ۱۷:۳۴

لینک ثابت
سلام من بعد از اینکه چند ماهی
سلام من بعد از اینکه چند ماهی مشکلات حاد داشتم با تحقیق در اینترنت و مشاوره و غیره متوجه شدم کسی منو طلسم کرده به قرآن پناه بردم و نماز تا اینکه دیروز طی اتفاقی فهمیدم این کار کی هست این طرف هر از چند گاهی هم زنگ میزنه و فقط صدای منو میشنوه و قطع میکنه البته خودش نه ولی میدونم از طرف کی هست میخواهم بپرسم حالا که میدونم کار کی هست چطور میتونم طلسمش رو باطل کنم البته به دعانویس هم مراجعه کردم گفت طلسم دفنی داری ولی اون موقع باور نکردم تا حالا که مطمئن شدم لطفا یکی بمن بگه چکار باید بکنم تا از شر این طلسم خلاص بشم ضمنا زنگ زدن ایشون چه دلیلی داره؟

    پاسخ دادن

مريم

۱۳۹۴/۰۴/۱۶ – ۰۸:۱۳

لینک ثابت
سلام دختري دارم ۱۶ ساله . چند
سلام دختري دارم ۱۶ ساله . چند هته اي است كه توي اتاقش احساس ترس ميكنه . شبها خواب بد و ترسناك ميبينه . روزها هم مرتب توهم صداهاي مختلف داره . لطفا راهنماييم كنيد چه كنم.پاسخ به ايميلم ارسال شود bahar8810@yahoo.com

    پاسخ دادن

انا

۱۳۹۴/۰۴/۱۷ – ۱۳:۳۱

لینک ثابت
سلام ماجراي من به دستتون رسيد
سلام ماجراي من به دستتون رسيد

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۴/۰۴/۱۸ – ۰۸:۴۶

لینک ثابت
سلام فقط ادرس ایمیل امده
سلام فقط ادرس ایمیل امده

    پاسخ دادن

پوپک

۱۳۹۴/۰۴/۱۷ – ۱۴:۲۱

لینک ثابت
من مشکلم اینه که من را عاشق
من مشکلم اینه که من را عاشق فرد خاصی می کنند

    پاسخ دادن

مسعود

۱۳۹۴/۰۴/۱۷ – ۱۸:۴۱

لینک ثابت
سلام
سلام به ادمین عزیز من از وقتی که یک داستان ترسناک درباره جن و اینا خوندن ترس ورم داشته تو خونه تنهایی اصلا نمیتونم بخوابم زود هم از خواب بیدار میشم تو خونه همش حس میکنم که یکی داره نگام میکنه خیلی خسته شدم خودم میدونم که ۵۰%اینا از توهمه ولی باز میترسم ضمن اینکه همیشه چهار قل به صورت نوشته شده رو سنگ های گردن بندی همرامه تو رو خدا کمک کنید که ترس نداشته باشم

    پاسخ دادن

انا

۱۳۹۴/۰۴/۱۸ – ۲۰:۳۵

لینک ثابت
سلام برا من خيلي جالبه چرا
سلام برا من خيلي جالبه چرا نمي تونم با شما ارتباط برقرار كنم. من مادرم جن داره قشنگ باهاش صحبت مي كنن بعضي اتفاقاتي كه قراره بيفته رو خبر مي دن خاطرات بچگيشو تعريف مي كنن مدام با هاش صحبت مي كنن از حالت عادي خارج كردنش اصلن تو اين دنيا نيست مدام در حال ارتباط برقرار كردن با اونهاس حالت خوف مي گيرنش تا اونجاي كه مي تونه با كسي رفت امد نمي كنه يا مي خندوننش يا گريشو در ميارن باهاش حرف مي زني گوش نمي ده همش داره با اونا حرف مي زنه فرم قيافش عوض مي شه تن صداش تغيير مي كنه حالت چشماش اونارو مي بيني مي گه هم مسلمون هم كافر

    پاسخ دادن

انا

۱۳۹۴/۰۴/۱۸ – ۲۰:۴۹

لینک ثابت
الان هر سوالي بپرسي مي پرسه
الان هر سوالي بپرسي مي پرسه از شونً جواب مي دن هرچي دعا قران خونديم كه از پيشش يا از خونمون برن تاثير نداشت پيش دعا نويس رفتيم دعا نويس اومد خونمون هيچ كي كاري نكرد از اين وضيعت خسته شديم خجالت مي كشيم همش داره با اونا خرف مي زنه براش مهم نيست كسي هست يا نه البته دست خودش نيست يه اقاي اومد شروع كرد با زبانهاي مختلف سوال ني پرسيد مادرم به همون زبان جواب مي داد ولي ايشونم كاري مكرد گفت اين خانم موكل داره حيفه از بيشش بره از ما التماس از ايشون انكار مدام از پدرم بد مي گفتن كلن زندگي زناشوي اينارو بهم ريخته بودن تا اينكه پدرم فوت شد قبل فوتش مي دونست به من گفت پدرت فوت مي شه از اين غير عادي زندگي كردن خسته شديم تورو خدا تورو به اين شباي عزيز مارو كمك كنين

سلام. برادر من هفت سال پيش شب
سلام. برادر من هفت سال پيش شب توي خونه پدر بزرگم توي روستا توي دالان خونه قديمي صداي يك زن رو ميشنوه كه صداش ميكنه بعدش از اونجا دور ميشه و يكساعت تو حالت غش ميره و نفسش بالا نمياد. روز بعد پيش يه شيخ رفتيم و گفت جن ها ترسوندنش. براش دعا نوشت كه همراهش باشه. الان سالهاست كه شبها برادرم با فرياد مهيبي بيدار ميشه و ميگه جنه كنارم خوابيده بود و داشتم از ترس سكته ميكردم و با تمام تلاش فرياد زدم كه به دادم برسيد. اين قضيه سالهاست تكرار ميشهو تا اينكه بعد از هفت سال كه برادرم باز به روستا و همون خونه پدر بزرگم برگشت خيلي شدت گرفت اين موضوع و اعصابش به هم ريخته بود . شش ماه پيش نزد خانم شيخ مومني رفتيم و اون به تنش چاقو زد و دعا كرد. جيغ زدنش خيلي خيلي كمتر شد ولي حالا تو خواب راه ميره و شب يكهو ميبينم تو حالت خواب نشسته داره با گلدون حرف ميزنه. خيلي نگران برادر جوونم هستم . هر شبي هم كه اذيتش ميكنن روز بعدش اعصابش به هم ميريزه. نميتونيم تنهاش بزاريم. راه حلي داره؟ Lidaradil@yahoo.com

    پاسخ دادن

®Nima

۱۳۹۴/۰۴/۲۵ – ۰۶:۰۴

لینک ثابت
با عرض سلام. و خسته نباشید.
با عرض سلام. و خسته نباشید. وجود یک جن یا موکل رو تو زندگیم احساس میکنم که سد راه تمام کارهامه و باعث شکست و پس رفتم شده. بعضی شبها سر و صدا میکنه و بعضا حضورش رو حس میکنم. چیکار کنم تا فراموشم کنه ؟ با تشکر

    پاسخ دادن

م

۱۳۹۴/۰۴/۲۵ – ۱۲:۳۸

لینک ثابت
سلام من خیلی مورد اذیت آنها
سلام من خیلی مورد اذیت آنها واقع میشم. موهای من روشنه مرتب در غذاهام که درست میکنم موی بلند مشکی پیدا میکنم. مرتب در ذهنم حرف میزنن و همش فکر میکنم اتفاق بدی میخواد بیفته. هر کاری رو چند بار انجام میدم. ده دفعه در رو باز میکنم میبندم تا برم بیرون. انگار اگه این کارو نکنم یه اتفاقی میفته. بعدش پشیمون میشم. میگم خل شدم. چند بار هم حس کردم چیزی مثل پنبه به تنم خورده.

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۴/۰۴/۲۶ – ۰۱:۰۱

لینک ثابت
باعرض سلام وادب واحترام /.
باعرض سلام وادب واحترام /. دوستان چندین سال است که خواهر بزرگ من دچار جن زدگی شدیدشده وبه حدی او را مورد اذار و اذیت قرار میدهند با اینکه ایشان زنی مومنه ومحجبه واهل دعاوزیارت وخدمت به اهل بیت عصمت وطهارت و مسلمین وهمسایگان میباشند ودر این خصوص حقیر زیاده گویی نمیکنم فقط وفقط خدارا گواهم که حقیقت را مینویسم واورا مرتبط تهدید میکنند که بلایی سر عزیزانش خواهند اورد اگر با انها دوستی نکند وحتی اورا کتک نیز زده اند خلاصه مطلب زیاد بطوری که همه خانواده ما مستاصل ودرمانده شدیم /حالا خواهش من ازدوستانی که اطلاع جامع وکامل دارند کمکمان کنندتا بلکه به لطف حق ودعای دوستان وراهنمایی انها راه چاره ای پیدا شود ضمنا هر چه که در مورد خواندن قران وادعیه و دیگر مطالب دوستان نوشته بودندانجام دادیم ولی نتیجه نگرفتیم بعنوان نمونه یکبار گفتم بیا وضو بگیر برویم زیارت اقا ومولا علی بن موسی الرضا ویا شروع کردم به خواندن ایت الکرسی که عصبانی شد وجلوی دهانم رو با دستانش گرفت ودادزد که نخوان وبرای زیارت هم همانطور اظهار بی علاقه ای و بیزاری میکرد با تشکر فراوان نادر هستم از مشهد مقدس

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۴/۰۴/۲۹ – ۰۸:۲۲

لینک ثابت
۱- جن جانوریست دارای شعور؛ و
۱- جن جانوریست دارای شعور؛ و فیزیکی غیر ارگانیک ؛ که از لحاظ شان وجودی ؛ از دید ادیان پایینتر از انسان و بالاتر از حیوان جای می گیرد .در فرهنگ فارسی به آن دیو و در فرهنگ عرب به آن جن و در فرهنگ لاتین demon یا jinn نام گرفته است. جن به معنای چیزی است که؛ پوشیده شده ؛و منظور پوشیده ماندن او از حواس ماست. ۲- خصوصیات فیزیکی جن از دید انسان؛ اعجاب آور است. عنصر اصلی وجودی جن آتش است وبه علت نداشتن عنصر خاک ؛در وجودش مانند بارباپاپا ؛می تواند به هر شکل و اندازه ای تبدیل شود. و بسیاری از چیزها را در یک آن ؛جا به جا کند .همچنین سرعت نقل مکان بسیار بالایی دارد. می تواند مثلا ظرف ۵ دقیقه فاصله بین لاهور و تهران را طی کرده و برگردد. ۳- جن ابزار ساز نیست ؛ وبه علت خصوصیات فیزیکی منحصر بفرد ؛قادر است در هر مکان و شرایطی زندگی کند ؛وبرای همین به خانه و مسکن نیازی ندارد. زیرا سرما و گرما و باد و بوران بر او کارگر نیست .جن به وسایل حمل و نقل بی نیاز است ؛ و از اینجا می توان فهمید که جن ها دارای صنعت و تکنولوژی نیستند ؛ و شهر و کاشانه ای ندارند مکان معمول زندگی آنها کوه وجنگل و دشت است. ۴- جن مانند همه جانداران غذا مصرف می کند . اما به مقداری بسیار کمتر از انسان. ۵- جن ها مثل انسان جنسیت ونر یا ماده دارند . تولید مثل می کنند و تشکیل خانواده می دهند ؛ و به صورت جماعت زندگی می کنند و جامعه ندارند. ۶- جن نسبت به انسان زیاد عمر می کند . حدود ۱۰۰۰ سال به بالا .جن هایی که در سوره ی جن از آنها نام برده شده ؛ که وقتی اولین بار آیات قرآن را شنیدند ؛ از شدت ازدحام داشتند بر سر هم خراب می شدند ؛ احتمالا هنوز زنده اند . جن ها مانند انسان داناونادان ؛ .فرمانده و فرمانبردار ؛ ارباب و بنده ؛ کافر و متدین ؛ شفیق و شرور دارند.وقتی که مردند از بین میروند و نیازی به قبر و گورستان ندارند. ۷- جن دارای عقل است . اما نه عقل ابزار ساز و عقل فلسفی و خلاقیت هنری .عقل جن به معنای قوه ی ارزیابی امور روزمره یا همان عقل معاش ؛ و قوه تشخیص است ؛ به اضافه هوشی سرشار ؛ اعم از قدرت خواندن فکر و جستجو و یافتن گذشته و آینده. ۸- جن ها مانند انسان نامگذاری می شوند ؛ و دارای اسم و رسم و شهرت هستند دارای زبان خاص ؛ و قوه تکلم هستند و قادر به فهم زبان آدمیان. ۹- معروف ترین جن ؛ ابلیس ؛ یا همان شیطان نام دارد ؛ که وصف حال او را شنیده اید ؛ که چون بسیار در قرب به حق کوشید به جایگاه فرشته های مقرب رسید ؛ اما چون حاضر به سجده بر انسان ؛ یعنی شریک قرار دادن بر خدا نشد از درگاه رانده شد. ۱۰- جن در شرایطی قادر به تسخیر انسان ؛ و انسان در شرایطی ؛ قادر به تسخیر جن است . انسان مسخر شده را مجنون؛ یا دیوانه ؛یا دیو زده ؛ و جن تسخیر شده را ؛موکل می نامند. گویند خود جنیان بر سه قسمند: دیو.؛جن وپری ؛که از لحاظ مکانی ؛ مادون فرشته هستند. ۱۱- جن می تواند در مواردی تربیت شده ؛ به انسان خدمت کند. چنین سنتی در میان جنگیران ایران و پاکستان وهند وجود دارد . اما به طور کل ؛ نه بودا ؛ نه دالای لاما ؛ نه اولیا الله ؛ و نه عرفا و نه پیامبران هیچکدام ؛به مدد خواستن از موجوداتی که مثل انسان ؛خطا و اشتباه و گناه می کنند ؛توصیه نکرده اند اما همگی؛ وجود آنها را تایید کرده اند . ۱۲- جنیان مانند امواج رادیویی و ماهواره ای ؛با ما هستند ظاهر نمی شوند ؛اما حاضرمی شوند و بعضی از انها ؛درخانه ها و بدن شخصیت های ضعیف ؛رفت و آمد می کنند. یکی از راه های دور کردن جنهای مزاحم ؛خواندن و آویختن ۴ آیه از قران است ؛ که با قل شروع می شوند . و بسیاری ادعیه ؛که درکتب مختلف وجود دارند.اماراه دورکردن انسان شرورچیست!؟ ۱۳- جن ها ؛ بعضی از ما را؛ به شکل همزاد و غیر همزاد دوست دارند؛ کمکمان می کنند ؛همینطور جواهرات و اشیای قیمتی ما ؛ازجمله انگشترهایی با نگین سنگ (مخصوصا عقیق)را بسیار دوست دارند (ومخصوصا اگر بر آن آیات و اوراد حک شده باشند) .اگر دوستمان داشته باشندو سخنی باماداشته باشند ؛بیشتربه خوابمان می ایند و دلسوزی خود را اعلام می کنند .خیلی ازآنها خدمتگذار ارواح اولیا هستند و دست ماراگرفته اندو خیلی ها هم به کرداراکثرآدمیان اهل شیطنت.بیشتر آنها بی ضررند و مثل ما گرفتار این دنیا و درگیر و دار تقدیر خویشند. ۱۴- اما آنان که ماورای طبیعت ؛ و موجوداتش را باور ندارند؛ چند دسته اند :کسانی که انچه که نمی بینند را باور ندارند . اینها معمولا فقط آنتی تزقصه های جن وپری مادربزرگ ها هستند؛ که حتی زحمت دانستن کوچک ترین اطلاعاتی جز نقد داستان گرمابه های تاریک وکوتوله های پاسمی و عروسی جن ها رابه خودشان نداده اند. این تیپ آدمها از ۷ سالگی که مادر بزرگه داستان های جن وپری را برای ترساندن و خواب کردنشان تعریف می کرده ؛هنوز زیر لحاف هستند.و یا اینکه هارد دیسک کوچکشان از مسئله پر شده و دیگر تاب و یارای درک و پذیرش راز را ندارند.مثل من چهارتا کتاب خوانده اند و تمام ماجرا را در همان چهارتا دیده اند.و گروهی که پوچ یا ابسورد هستند: کسانی که خویش را منکرند چه رسد به ماورای خویش . و گروه آخر کسانی که جنها ؛ دستشان می اندازند و در مجالس احضار ارواح ؛در نقش یک روح برایشان شیرین کاری می کنند ؛تا فردا در مدح روح ؛کتاب چاپ کنند و جایزه بگیرند. جن برای انسان ؛ از انسان خطرناک تر نیست . همانطور که انسان برای کوسه ؛ از کوسه خطرناک تر است!(در تاریخ بشر حتی یک مورد مرگ انسان به دست جن گزارش نشده در حالی که فقط در دوره حکومت استالین ۳۵ میلیون روس به قتل رسیدند آمار کشتار جنگ های مذهبی صلیبی و جنگ های جهانی و قومی و قبیله ای پیش کش) در حقیقت هیچ چیز ؛ هراس ناک تر و هوس ناک تر از انسان نیست ؛ که به قول توماس هابز :انسان گرگ انسان است. ۱۵- در کل؛ و بدون در نظر گرفتن موارد خاص ؛ آنها به ما کاری ندارند .ماهم به آنها کاری نداریم ازدود و دم و سر و صداهای شهر و بوی فاضلاب و …… فراریند .مثل ما کار و مکافات دارند. و دست آخر اینکه ؛به عقیده من: با تمام این اوصاف ؛تفاوت اساسی با ما ندارند زیرا که : آنها هم رنج می کشند.

    پاسخ دادن

مهدي

۱۳۹۴/۰۴/۲۹ – ۱۸:۵۸

لینک ثابت
سلام
سلام موضوع من اجنه نيست مشكل من اينه با توجه به تمام توسلاتي كه مي كنم و رعايت نماز ها و واجبات اما هيچوقت كارهام به سامان نميرسه هميشه غم دارم چند وقت پيش دوستي خبر دارم كرد طلسمم كردند و پيشنهاد كرد هروز سوره ياسين رو بخونم اما افاقه نكرد دارم ديوونه ميشم ميشه كمك كنيد

    پاسخ دادن

بنده خدا

۱۳۹۴/۰۴/۳۰ – ۱۹:۵۶

لینک ثابت
ذکر استغفار را امتحان کنید.
ذکر استغفار را امتحان کنید.

    پاسخ دادن

زهره

۱۳۹۴/۰۴/۳۱ – ۱۵:۱۶

لینک ثابت
سلام. در خانه پدری من سال
سلام. در خانه پدری من سال هاست که اتفاقات عجیب و ناگوار به صورت مداوم می افتد و حدود ده سال است که آب خوش از گلوی خانواده ما پایین نرفته. سه تا خواهرم علی رغم داشتن شرایط لازم برای ازدواج خاستگاری ندارند و برادرهام به شدت گرفتار و سرگردان هستند. پدر و مادرم به فاصله هفت ماه بعد از تحمل بیماری سخت فوت شدند. در خانه ما همیشه درد و بیماری هست. رزق و روی خانواده علی رغم درآمد خوب برکت ندارد. جو خونه بسیار سنگینه و خواهر هام هر غروب دچار دلشوره شدید میشن و سر موضوعات پیش پا افتاده دعواهای سختی بین اعضا صورت میگیره . عروس این خانواده به تازگی دچار بیماری لاعلاجی شده که مجبور به تحمل درمان های سنگین و پر هزینه شده. شب ها سر و صداهای زیادی مانع خواب اعضاست صدای به هم خوردن ظرف ها ،دویدن کسی بالای پشت بام و زدن ضربات سنگین به سقف خانه،بسته شدن ناگهانی در اتاق ها با شدت ، روشن شدن ناگهانی چراغ ها و حس سنگین حضور کسی که اوایل به حضور روح پدر و مادرمان تعبیر میشد. گره افتادن در کارهای ساده مثل انحصار وراژت خانه علی رغم اینکه همه اعضا راضی به اینکار برای راحت شدن از آن خانه و خاطرات بدش هستند. در ضمن خود من که بعد از زایمان دومم به همراه نوزادم به خانه پدرم رفته بودم تا تحت مراقبت خانواده باشم پس از چند روز متوجه بیماری شدید نوزادم شدم که بعد از چند ماه تحمل درد و رنج ، آن طفل معصوم فوت شد. افراد خانواده من به شدت از آینده خود مایوس هستند و شادی در آن خانه وجود ندارد. چند بار تصمیم به انحصار وراثت و فروش خانه کردیم اما هر بار با مخالفت شدید یکی از اعضا و گاهی دو نفر از اعضای خانواده مواجه شدیم در حالی که هر بار پیشنهاد از طرف خودشان داده می شد اما در وقت موعد همان شخص با عصبانیت شدید دیگران را از فروش نهی می کند و اجازه فروش به دیگر اعضای خانواده نمیدهد حتا تصمیم به کرایه دادن خانه و نقل مکان گرفته شد اما همه این تصمیم ها به وقت خود عملی نشد و همچنان خانواده من با همان شرایط در حال زندگی در این مکانند با سختی و تحمل انواع بیماری های جسمی و پرخاشگری های مداوم به همدیگر و فقری که ناشی از درامد کم نیست و هر بار با خرابی وسایل خانه یا هرینه های خورد و خوراک با نهایت شگفتی به اتمام می رسد. لطفا راهنمایی کنید چطور میشه حضور نیروهای منفی رو در این خانه خنثا کرد . ممنون

    پاسخ دادن

انا

۱۳۹۴/۰۴/۳۱ – ۲۳:۳۳

لینک ثابت
سلام شما به من به شماره دادين
سلام شما به من به شماره دادين هر چي تماس مي گيريم كسي جواب نمي ده

    پاسخ دادن

®Nima

۱۳۹۴/۰۵/۰۱ – ۰۴:۵۲

لینک ثابت
با عرض سلام مجدد. چرا جواب
با عرض سلام مجدد. چرا جواب سوالات رو نمیدین ؟ با تشکر nimamalekshahi@gmail.com

    پاسخ دادن

کامران احمدوند

۱۳۹۴/۰۵/۰۱ – ۰۷:۵۴

لینک ثابت
ممنونم از اطلاعاتتون
ممنونم از اطلاعاتتون

    پاسخ دادن

saman

۱۳۹۴/۰۵/۰۱ – ۱۶:۰۴

لینک ثابت
سلام prancess گرامی، از
سلام prancess گرامی، از انتشار شماره تلفن معذوریم.

    پاسخ دادن

حسین صابری

۱۳۹۴/۰۵/۰۵ – ۲۰:۲۱

لینک ثابت
باسلام به همه عزیزان و
باسلام به همه عزیزان و مدیرسایت دوستان میتونند جهت مشکلاتشون به این شماره پیام بدن و با توجه به موقعیت میتونم به امید خدا راهکارهای موثر ارائه بدم البته بصورت رایگان همچنین بااینکه میدونم مدیر اطلاعات بالایی دارن ولی از ایشان خواهشمندم وبسیارعلاقه مند که بصورت مجازی در خصوص برخی از مسائل مشورت کنیم برای حل مشکل دوستان و رضایت خداوند انشاالله

    پاسخ دادن

®Nima

۱۳۹۴/۰۵/۰۶ – ۰۵:۲۸

لینک ثابت
باشد عرض سلام. لطفا شماره تون
باشد عرض سلام. لطفا شماره تون رو به بنده عنایت بفرمائید. مشکل دارم تماس بگیرم خدمتتون.

    پاسخ دادن

انا

۱۳۹۴/۰۵/۰۷ – ۰۰:۴۷

لینک ثابت
سلام شماره اي نيست تماس
سلام شماره اي نيست تماس بگيريم لطف كنين شماره بزارين ممنون

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۴/۰۵/۰۷ – ۱۵:۴۴

لینک ثابت
سلام. چطوری کاری کنم که جن ها
سلام. چطوری کاری کنم که جن ها بیان سراغم؟! واقعا جدی میگم! اصلا هم نمیترسم از بس رفتم تو نخ کتب علوم غریبه خسته شدم چرا نمیان سراغ من؟ اسرار قاسمی و هر چی بگین دارم ولی افاقه نمیکنه

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۴/۰۵/۰۸ – ۰۷:۴۰

لینک ثابت
سلام
سلام برادر سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندند

    پاسخ دادن

ارمان

۱۳۹۴/۰۵/۱۲ – ۲۱:۰۷

لینک ثابت
برادر قضیه این نیست که نمی
برادر قضیه این نیست که نمی ترسی اینه که در خواب عذاب می بینی و دنبال این قضیه نباش چون اگر قوانین شکسته شوند بچه های تو اسیب خواند دید و نسل تو مشکل ایجاد خواهد شد من این اتفاق را دیدم

    پاسخ دادن

میرزا مهدی

۱۳۹۴/۰۵/۰۷ – ۱۹:۱۰

لینک ثابت
کوفتتون بشه من جن رو دیدم
کوفتتون بشه من جن رو دیدم ازشم ترسی ندارم همه چیز رو هم درمورد جن ها میدونم ی جنی باهام دشمن شده بود از جان پروردگار از سرم رفع شد بخدا باور کنید جن ها هستن

    پاسخ دادن

حسین صابری

۱۳۹۴/۰۵/۰۷ – ۲۱:۱۷

لینک ثابت
سلام و با تشکر از سایت خوبتون
سلام و با تشکر از سایت خوبتون لطفا درباره ی علوم غریبه و تفاوت آن با جادو هم توضیح بدید،خواهش میکنم

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۴/۰۵/۰۸ – ۰۷:۴۱

لینک ثابت
انشاء الله در بخش محصولات
انشاء الله در بخش محصولات بروشور هایی در اینمورد خواهیم گذاشت

    پاسخ دادن

فاطما…

۱۳۹۴/۰۵/۱۱ – ۱۷:۳۷

لینک ثابت
سلام
سلام من در سن ۱۸٫ سالگی کتابی خوندم در مورد خود هیپنوتیزیمی و اینکه میشه روح رو از تن ج ا کرد و حای دیگه رفت! بخاطر بی تجربگی چند تمرین سردابه و چند تا دیگه رو انجام دادم و بعد رها کردم بلافاصله تنم پر از تنش شد و مدام درون کالبدم حرکت موجوداتی رو حس کردم کار ب جایی رسید ک احساس ازار جنسی برمن مشهود بود و مدام رحمم باز میشد… زجر آور بود حدود دو سال این آزارها ادامه داشت و ب هر طریقی تحمل کردم الان ۲۴ سالمه تو نت با کسی اشنا شدم ک گفت علم داره و مقام هفتم کاینات رو داره و طلسم های منو بررسی کرد.. و الان البته عاشق شده و اون حالات ۱۸ سالگی بلکه شدیدتر برگشتن برام در حدی ک حس میکنم ام اس دارم. جسمم ضعیف شدم.لبم مکیده میشه وازنم باز میشه.. من همه چی رو حس میکنم.تحاوز داره میشه بهم و اون میگه کتر اون نیس و.. لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه…

    پاسخ دادن

ارمان

۱۳۹۴/۰۵/۱۲ – ۲۱:۰۳

لینک ثابت
شما قوانین را شکسته اید و
شما قوانین را شکسته اید و باعث شدید که بتواند بر روی شما تاثیر بگذارند سعی کنید قوانین را دوباره بر گردانید چون تا زمانی که این در باز باشد اسیب می بینید به نظرم یا در حالت خلسه این کارو انجام بدید یا با استفاده از دین برای خودتان محافظ ایجاد بکنید

    پاسخ دادن

فاطما

۱۳۹۴/۰۵/۱۳ – ۱۴:۵۵

لینک ثابت
من بلد نیستم چطوری قوانین رو
من بلد نیستم چطوری قوانین رو برگردونم

    پاسخ دادن

فاطما…

۱۳۹۴/۰۵/۱۱ – ۱۷:۵۵

لینک ثابت
ایمیل من برا مشاورتون
ایمیل من برا مشاورتون Solimani.f@gmail.com

    پاسخ دادن

سلام

۱۳۹۴/۰۵/۱۲ – ۲۰:۵۷

لینک ثابت
من در خواب مشکل دارم و در این
من در خواب مشکل دارم و در این خواب ها من نمی تونم اون هارو ببینم و زمانی که به من ضربه میزنند من می فهمم یا تو یه ایینه نگاه کنم می تونم توی ایینه ببینمشان که شکل انسان دارند ولی من تا زمانی اسم خدا رو میارم به سمت من حمله می کنم ولی من نمی بینم وانقدر در خواب همدیگرا می زنیم تا از خواب برخیزم بعضی موقع های یکی وبعضی موقع ها چند تا ایا این جن هستند یا نه و زمان این اتفاق بیشتر زمانی که من دستام گیر هستند اتفاق می افتد

    پاسخ دادن

اردوان

۱۳۹۴/۰۵/۱۳ – ۱۷:۱۸

لینک ثابت
سلام.من ۳ تا بیماری اعصاب جدی
سلام.من ۳ تا بیماری اعصاب جدی دارم.تیک ترکیبی شدید .وسواس فکری.اضطراب.چند تا دیگه هم دارم که اینقدر قوی نیستن.حالا میخوام بدونم که باید چیکار کرد.با دوا و دکتر هم نتیجه خوب نگرفتم.azxardavan@gmail.com

    پاسخ دادن

طناز

۱۳۹۴/۰۵/۱۳ – ۱۷:۵۰

لینک ثابت
سلام پدر مادر من مانند همه
سلام پدر مادر من مانند همه پدر مادر ها كه عاشق فرزندانشون هستند منو دوست داشتند ولي برادرم كه الان ٥٠ سال داره و زن نگرفته نمي دونم چهكاري كرد كه اين پدر و مادر نزد يك سه سال هست كه همه اموالشون و بنام برادرم زدند و رابطه خودشون با من كاملا و تا وبا خواهرم تا حدودي فطع كردن البته با من كاملا قطع حتي سراغم هم إز كسي نميگيرن و برادرم أجازه نميده كه برم منزل انها خيلي تنها و دلشكسته شدم حالت افسردگي بهم دست داده من قبلا براشون جونم هم ميدادم وبرادرم هميشه يه شخص سركشي بود الان انهاميگن فقط پسرمون بدردمون ميخوره و انگار نه انگار منو دارن اين پدر مادر قبلا روزي سه بار با تلفن با من در تماس بودن اما سه ساله دريغ إز يه زنگ حالا نمي دونم كسي كاري كرده يا مكمنه برادرم با جادو مارو إز چشم پدر مادرم انداخته كه همه أموال انها رو بنام خودش بزنه مكمنه چيز خورد پدرو مادرم داده ممكنه انها هوش هواسشون إز دست دادن و بدي هايي كه برادرم بهشون كرده رو بياد ندارن ترا خدا هر باطل سحر هر كمكي ميشه به من بكنيد javaheriant@yahoo.comm

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۴/۰۵/۱۵ – ۰۴:۰۴

لینک ثابت
اینجا هم که پارتی بازیه !!!
اینجا هم که پارتی بازیه !!! فقط جواب خانم ها رو میدین ؟

    پاسخ دادن

مهدي

۱۳۹۴/۰۵/۱۷ – ۱۹:۲۲

لینک ثابت
سلام من يه مشكلي دارم كه هر
سلام من يه مشكلي دارم كه هر كاري كه ميخوام انجام بدم يه مشكلي سر راهش واسم پيش مياد. يا درباره هر كاريم كه فكر ميكنم به خوبي انجام ميشه دقيقا برعكس ميشه و به يه مشكل عجيب غريب بر مي خورم. كلا اينجوري بگم كه درباره هر چي فكر ميكنم برعكسش اتفاق ميفته. پيش دعا نويس رفتم بهم گفت يك جن هميشه باهاته كه تو كارات مشكل ايجاد ميكنه. يكي ديگه از دوستام ميگه برو تو حلقه فرادرمانيو از اين چيزا. الان بايد چيكار كنم با اين مشكلم. مرسي

    پاسخ دادن

نعیم

۱۳۹۴/۰۵/۱۹ – ۰۵:۳۷

لینک ثابت
شماباید اینجور مشکلات رو با
شماباید اینجور مشکلات رو با کمک علمای دینی رفع کنی نه اینکه به جاهایی که اصل و اصولی ندارن مراجعه کنی..علمای زیادی هستن که بتونن کمکت کنن باید بپرسی ببینی محل زندگیت کی هست..ما تو شهرمون دو نفررو داریم..حاج آقا ذوالفقاری و شیخ مسلم طرفی

    پاسخ دادن

نعیم

۱۳۹۴/۰۵/۱۹ – ۰۵:۲۵

لینک ثابت
دوستان عزیز اجنه در اطراف ما
دوستان عزیز اجنه در اطراف ما حضور دارن و در بعضی مناطق بیشتر احساس میشن و موجبات آزار و اذیت انسان رو فراهم میکنن…اما در کل هیچ جنی الکی و بدون دستور انسان رو نمیتونه اذیت کنه مگه اینکه توسط کسی موکل شده باشه….دوری از مسائل دینی بخصوص ترک نماز و بدن نجس مهمترین عواملی هستن که جن اجازه ورود به حریم شخصی انسان رو پیدا میکنه……بنده ساکن آبادان هستم و در شهرمون دوتا از علما که اساتید حوزه علمیه هستن رو داریم که برای رفع جن زدگی تبحر وعلم کافی رو دارن…اگه کسی ازاین موضوع رنج میبره و امکان سفر به اینجا رو داره من میتونم ببرمش پیش این عزیزان جهت مداوا

    پاسخ دادن

هستی

۱۳۹۴/۰۵/۲۲ – ۰۳:۴۰

لینک ثابت
ازشما ممنونم مطالبتون خیلی
ازشما ممنونم مطالبتون خیلی ارزشمند بودند

    پاسخ دادن

فاطما

۱۳۹۴/۰۵/۲۳ – ۱۸:۱۱

لینک ثابت
سلام من قوانین رو ب گفته شما
سلام من قوانین رو ب گفته شما شکستم الان میخام بدونم چطوری قواتین رو برگردونم و راه نفوذشون رو ببندم لطفا راهنمایی کنید ایمیل من Solimani.f@gmail.com

    پاسخ دادن

امیر

۱۳۹۴/۰۵/۲۴ – ۰۰:۲۱

لینک ثابت
چند وقتیه که وقتی خونه تنهام
چند وقتیه که وقتی خونه تنهام صداهای مشکوکی از خونه میشنوم… حس میکنم ی چیزی تو خونه است… وقتی ی شب کابوس دیدم و از خواب پریدم.. دو تا موجود کشیده دیدم که پشت پرده بودنو پرده رو تکون تکون میدادن خیلی وحشت کردم… زبونم بند اومده بود نمیتونستم فریاد بزنم لطفا بهم کمک کنین….

    پاسخ دادن

اکرم

۱۳۹۴/۰۵/۲۴ – ۱۱:۴۶

لینک ثابت
سلام من نزدیک دو ماه هست که
سلام من نزدیک دو ماه هست که خواب می بینم که یکی می خواد منو خفه کنه یا با چاقو بکشه این خوابو هر روز بعد از نماز صبح می بینم خیلی ترسناکه نمی دونم باید چیکار کنم پیش یک جن گیر رفتم و اون گفت که تو یه همزاد داری که تورو آزار می ده چون تو نمی زاری باهات حرف بزنه و ارتباط برقرار کنه اون راه حلی نداشت و گفت من نمی تونم برای تو کاری کنم حالا موندم چیکار کنم شما به من کمک کنید.

    پاسخ دادن

مجتبی

۱۳۹۴/۰۵/۲۹ – ۰۶:۲۲

لینک ثابت
با سلام من وقتی خوابم احساس
با سلام من وقتی خوابم احساس میکنم یه چیزی میره تو بدنم سعی میکنم بیدار بشم. وقتی بچه بودم یه صدا خنده آیی میشنیدم ک وقتی به خانوادم میگفتم میگفتن ما خواب بودیم چیزی نشنیدیم. والا خسته شدم وقتی از خونه میزنم بیرون حاله روحیم خوب ميشه وقتی تا میام.خونه بد میشم. بعد چند وقت پیش وقتی تو خواب بیداری بودم دیدم بخدا یه چیز سیاهی اومد رو.کمرم و کمرم گرم شد بعد بیدار شدم لطفا بگین چکار کنم. یه سوال ديگه داشتم شیطان ميتونه رابطه جنسی با انسان برقرار کنه؟ اینم آدرس ایمیلم لطفا کمک کنید

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۴/۰۶/۰۲ – ۱۱:۰۰

لینک ثابت
سلام
سلام من خيلي توازدواجم مشكل پيش ميادهيچ مشكل ظاهري اخلاقي ياخانوادگي ندارم اماباهركي آشناميشم يهوميذاره بي خبرميره و من ميمونموشكست وعداب روحي بخدااززندگي سيرشدم.پيش شخصي رفتم گفت از١٤سالگيت جن عاشقت شده نميذاره كسي باهات بمونه وهمون روزادعاكردازمن دورش كرده ولي هنوزهمون اتفاقابرام ميفته شماميگيدچيكاركنم؟به حدجنون خستم سنمم بالاداره ميره

    پاسخ دادن

فرهاد بصيري

۱۳۹۴/۰۶/۰۸ – ۱۲:۵۷

لینک ثابت
با سلام
با سلام پسري دارم ٨ ساله ، تا سن ٥ سالگي بسيار باهوش و استعداد بود. سور كوچك قرآن را در يك سالگي ميخواند. سرود جمهوري ، نماز ٤ ركعتي – كتب كودكان دبستاني و بزرگتر – حافظه بسيار عالي داشت. الان حدود ٣ سال است كه تكلمش را از دست داده و بيقرار است. بعضي وقتها دستش را تا مچ در دهان ميكند ،و در حالي كه زجه ميزند انگار دارد خفه ميشود و چيزي جلوي گلويش را گرفته. شبها و با غروب آفتاب ميترسد و بيقراريش دو چندان ميشود. با مشت محكم به بيني خود و گيجكاهش ميكوبد. طوري كه شكل بيني اش دفرمه شده است. ما را گاز ميگيرد. با شدت هر چه تمامتر چنگ مياندازد كه دست و صورت و سرمان تماماً جاي چنگهاي پسرمان است. همه ما را من و مادر و برادر بزرگتر را گاز ميگيرد و حمله ميكند. اشياء را پرتاب ميكند. شيشه را ميشكاند . نميدانيم چه كنيم؟ او را پيش دعانويسهاي مختلفي برده ام. همه دعا داده اند. و متفق القول ميگويند كه او را جن زده يا جن ديده و يا جن او را لمس كرده است. پيش گاورسي بجستاني رفته ام او نيز رعاي ابودجانه و برخي ادويه ها را داد كه اصلاً تأثيري نداشت. سفارشات قرآني معوذتين ، چهار قول ، يس و آيت الكرسي هم بي اثرند بارها و بارها اينها را خوانده ايم و در خانه نصب كرده ايم، اما دريغ از اندكي بهبودي، آخرين بار او را پيش آيت الله امامت كاشاني در كاشان برده ايم ، ايشان هم گفتند كه اجنه اورا اذيت ميكنند. ولي از دست كسي كاري ساخته نيست. فكر كنم بايد به خود اجنه پناه ببريم!!! او را به حرم حضرت علي و امام حسين (عليهما السلام) برديم – در حرم ائمه دست او را بستيم ولي بي فايده بوده است. نميدانيم بايد چه كنيم. گفتم خودم بروم و راههاي ارتباط با اجنه را بياموزم و در اين مسير ميليونها تومن هم پول خرج ميكنم و از چيزي نميترسم، اگر خود نيز مردم لااقل اين بچة ٨ ساله بهبودي پيدا كند. حاضرم داعش سرم را ببرد ولي اين بچه خوب شود و اينقدر زجر نكشد. هيچ كس نيست كه ما را ياري كند. واقعاً بعضي وقتها گريه ميكنم و ياد غربت امام حسين (ع)‌ميافتم كه فرمود:‌هل من ناصر ينصرني. اگر ميتوانيد راهي نشان دهيد. با تشكر

    پاسخ دادن

فرهاد بصيري

۱۳۹۴/۰۶/۰۸ – ۱۲:۵۹

لینک ثابت
ايميل خود را ميفرستم شايد
ايميل خود را ميفرستم شايد خواستيد از طريق آن تماس بگيريد. ۱۳۴۵BASIRI@GMAIL.COM

    پاسخ دادن

سالم

۱۳۹۴/۰۶/۱۲ – ۲۰:۰۰

لینک ثابت
سلام خدمت دوستان.گر چه در
سلام خدمت دوستان.گر چه در وجود و تسخیر اجنه هیچ شکی نیست ولی بیشتر اوقات این بیماریهای روانی هستن که به علت شباهتشون به علائم جنزدگی اشتباه گرفته میشن و آدم باید ظمن رعایت مسائل فرموده شده از درمان پزشکی هم غافل نباشه…

    پاسخ دادن

m

۱۳۹۴/۰۶/۱۷ – ۱۳:۱۰

لینک ثابت
تنها راه برای دور کردن جنها
تنها راه برای دور کردن جنها نماز خواندن و توکل به خداست و هیچ وقت نباید نماز رو ترک کرد وگرنه برمیگردن سراغت. سوره زلزلت و ناس هم خیلی خوبه.

    پاسخ دادن

حسین جون

۱۳۹۴/۰۶/۱۷ – ۱۸:۱۲

لینک ثابت
فقط یک دعا است که در کتاب
فقط یک دعا است که در کتاب زادالمعاد علامه مجلسی آمده که میگوید هرکس این دعا را باخود دارد ازشر همه حیوانات وانس وجن محفوظ باشدوهرکه شک نماید البته کافرمیباشد نام دعا : طریقه ختم نادعلی کبیر حتما یکی از این دعا را باخود داشته باشید برای چنتا چیزای دیگه هم خیلی موثره هم خودم امتحانش کردم هم کسان دیگه واقعا باورنکردنیه درنوشت افزار هاپیدامیشه کوچیکه قیمتش هزارتومنه

    پاسخ دادن

atefeh

۱۳۹۴/۰۶/۱۸ – ۱۲:۴۷

لینک ثابت
سلام من چند نفر بهم گفتن
سلام من چند نفر بهم گفتن همزاد دارم طبق علایمم و اینکه هیچ کاریم درست نمیشه نه ازدواجم نه شغلم هیچییی. ی نفر ک تو ریاضت بود گفت ک همزاد دارم و نمیتونم به این سادگیا خلاص بشم ..من چهله سوره بقره گرفتم …و سوره بقره و ایات الرقیه الشرعیه هم تا دوماه بطور ۲۴ساعته تو خونه پخش میکردم و حتی ایات ابطال سحرم انجام دادم حرز ابوذجانه هم نوشتم ی دستوری ی بنده خدا داد س هفته طول کشید اونم اجرا کردم اما باز …خوابای عجیب..از خواب پریدن ..بختک ..و امور زندگیمم که از همه بدتر …نمیدونم چیکار کنم خواهش میکنم کمکم کنید من کجا همزاد کجا…سا ل هاس تو خواب ی نفر همش دنبالمه …میخواد منو بزنه یا بگیره ..نمیدونم خسته شدم بخدا …برای ازدواجم تا قبل اینکهع بدونم همزاد دارم ۲۳ ختم ک چهل روزه بود گرفتم اما بی فایده بود ..یعنی خدای من ی همزادو نمیخواد ازمن دربیاره ؟؟

    پاسخ دادن

سعید

۱۳۹۴/۰۶/۱۹ – ۱۶:۰۰

لینک ثابت
سلام عزیزان بنظرم. امام حسین
سلام عزیزان بنظرم. امام حسین دوای هرچی دردته ختم چله زیارت عاشورای حاج آقا. حق شناس روابطمان شرایطیش اجراکنید فراهم‌آوری جواب میده منتها دراین چهل روز نباید حتی یک گناه. ازت سربزنه موفق باشین

    پاسخ دادن

حزلول

۱۳۹۴/۰۶/۲۰ – ۱۰:۲۰

لینک ثابت
سلام ای انسانها.من ازطایفه
سلام ای انسانها.من ازطایفه جنیان هستم.نام من حزلول بن مهلال بن شهلیل است.یک راهنمایی برای شمادارم.ماراهرگزاحضارنکنیدوگرنه شمارامیخوریم.تمام…

    پاسخ دادن

atefeh

۱۳۹۴/۰۶/۲۰ – ۱۳:۵۱

لینک ثابت
من ختم عاشورا کامله گرفتم
من ختم عاشورا کامله گرفتم البته ب نیت شاغل شدن ک نشدم ..ایندفه ب نیت دفع همزاد میخونم امیدوارم درس بشه

    پاسخ دادن

مجتبی

۱۳۹۴/۰۶/۲۰ – ۱۷:۲۸

لینک ثابت
سلام خزلول بن مهلال بن شهلیل
سلام خزلول بن مهلال بن شهلیل لطفا اینکار رو نکنید چون معمولا گوشت آدمیزاد بد مزه است و به احتمال زیاد اسهال خواهید گرفت و در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه ما نیست تمام

    پاسخ دادن

سعید

۱۳۹۴/۰۶/۲۲ – ۱۴:۱۸

لینک ثابت
سلام،خواهرم نزدیک به ۲۰ساله
سلام،خواهرم نزدیک به ۲۰ساله که ساعت مشخصی از شب تنها بیرون میره و در این مدت طولانی حتی از حیاط خونه بیرون نرفته،همیشه میگه کسی بهش میگه این کارو انجام بده یا نده وگرنه این اتفاق می افته،میگه چند باری که گفت اتفاق افتاد معمولا دست میزاره روی کسایی که حساس،وقتی بهش میگم شاید توهم یا تلقین باشه چون حرفشو باور نمیکنم خیلی ناراحت میشه. اکثر اوقات کارش نماز و قرآن خوندنه،گاوهی اوقات نیمه های شب از اطراف خونه صدای همهمه میاد. نمیدونیم چکار باید کرد؟

    پاسخ دادن

نگار

۱۳۹۴/۰۶/۲۵ – ۱۴:۲۰

لینک ثابت
باسلام اقای فرهادبصیری بااین
باسلام اقای فرهادبصیری بااین حرفاتون اشکمونودراوردی خیلی دلم سوخت یه بچه بیگناه، افرادانگشت شماری هستن که درکارجن مجرب هستن ومیتونن مشکلتو حل کنن اینقد بگرد تانشانی ازشون پیدا کنی

سلام من الان يكسال هست ك موقع
سلام من الان يكسال هست ك موقع خواب اجنه ها اذيتم ميكنن از خوتب بيدار ميشم وكاملا و ب طور واضح ميبينمشون ديشب يكيش با چهره ي وحشتاك گلومو فشار دار ميديدمش يكدفه از جام بلند شدم خدا شاهده جاي انگشتاش روي گلوم بود و از بينيم خون ميومد استخون درد داشتم.راستش خسته شدم.نميدونم بايد چيكار كنم. علت اين كارشون جيه

    پاسخ دادن

ترنم

۱۳۹۴/۰۷/۰۲ – ۱۹:۰۰

لینک ثابت
سلام من یه مشکلی پیدا کردم
سلام من یه مشکلی پیدا کردم

    پاسخ دادن

آسمان

۱۳۹۴/۰۷/۰۴ – ۱۶:۲۳

لینک ثابت
سلام.از کجا باید بفهمیم که
سلام.از کجا باید بفهمیم که جنی که مارو اذیت میکنه همزاد ماست یا کسی سراغمون با سحر و جادو فرستاده؟برای مشاوره خصوصی در این مورد ایمیل خودمون رو اینجا درج کنیم؟

    پاسخ دادن

طالقانی

۱۳۹۴/۰۷/۰۶ – ۰۶:۵۱

لینک ثابت
دوستان تجربه شده کمی سرکه را
دوستان تجربه شده کمی سرکه را در لیوان ابی بریزید ومیل نمایید اجنه دفع میشوند لازم است برای مصون ماندن همه اعضا خانواده کمتر از یک قاشق سرکه را در خورش غداها ویا سالاد بریزید( البته بهتراست سرکه راپنج دقیقه قبل از کشیدن خورش بریزید تا اثرش باقی باشد ) تا همه بخورند با اینکاراین موجودات به خانواده شما نزدیک نمیشوند.اشکالی ندارد هروز اینکار تکرار شود ضرری ندارد چه بسا آرامش هم به خانواده میدهد .استفاده از سرکه در احادیث هم آمده مشکل ما این است که به دستورات دینی عمل نمی کنیم..ضمنا من کسی را میشناسم که قدرت بالایی در دفع دارد

    پاسخ دادن

انا

۱۳۹۴/۰۷/۰۶ – ۲۳:۴۹

لینک ثابت
سلام اقا توروخدا اگه كسيو مي
سلام اقا توروخدا اگه كسيو مي شناسين مارو كمك كنين به خدا يه عمر دعاتون مي كنين من چه جوري با شما تماس بگيرم ايميل يا شماره تماس لطف كنين مارو كمك كنين ممنون مي شم

    پاسخ دادن

نگار

۱۳۹۴/۰۷/۲۶ – ۱۳:۲۰

لینک ثابت
سلام ممکنه ادرس یا شما ه تلفن
سلام ممکنه ادرس یا شما ه تلفن اون شخص رو بهم بدید ۳۷ سالمه با تمام زیبایی و وقار هنوز نتونستم ازواج کنم در ضمن من شبها خواب ندارم خیلی اذیتم میکنن’لطفا به من کمک کنید ‘به من اس بدید […]

    پاسخ دادن

فاطمه

۱۳۹۴/۰۹/۲۵ – ۰۳:۰۵

لینک ثابت
سلام مدير سايت اين ادرس
سلام مدير سايت اين ادرس ايميلم واسه دفع موكلم لطفا شماره كسي كه واقعا بلد باشه يا هر كس كه بتون كمك كنه بدين واقعا دارم خسته ميشم ديگه [پایگاه جامع فرق، ادیان و مذاهب_ از انتشار آدرس ایمیل به دلیل تبعات بعدی معذوریم].

    پاسخ دادن

setare

۱۳۹۵/۰۳/۲۳ – ۱۱:۵۴

لینک ثابت
سلام میشه این کسی رو که گفتید
سلام میشه این کسی رو که گفتید معرفی کنید و شمارشو بدین.خدا خیرتون بده.

    پاسخ دادن

انسان

۱۳۹۴/۰۷/۰۸ – ۲۰:۱۸

لینک ثابت
من هم با اذیت و آزار آنها در
من هم با اذیت و آزار آنها در خواب مشکل دارم، بیش از ده سال، بعد از تجربه های زیاد به نتایجی رسیدم: دنیای جن و مشکلاتی که برای انسان ها ایجاد می کنند پیچیده و متنوع است و مشکل افراد با هم متفاوت است، اما من این مشکلات را به دو بخش تقسیم می کنم، دسته اول اذیت و آزار شیاطین یا همان اجنه شرور از بیرون، یعنی ساختار نفسانی انسان سالم است اما به دلایل مختلف مثل سحر، جادو، طلسم و غیره از طرف انسان های دیگر یا حتی مستقیما از طرف اجنه، انسان با اذیت و آزار اجنه مواجه می شود مثلا خواب های ترسناک، پریدن از خواب، تحلیل قوا و انرژی در خواب و غیره، دسته دوم مشکلات درونی انسان است که باعث ضعف قوای نفسانی است و زمینه ساز اذیت و آزار دائمی اجنه می شود، این مشکلات عموما ژنتیک هستند یا احتمالا طی اتفاق بسیار خاصی مثل ضربه شدید به سر، ترس و تشنج شدید و غیره ایجاد می شوند و در درون انسان بیماری ایجاد می کنند اما درمان: درمان دسته اول دور کردن شیاطین به صورت موقتی یا دائمی است، بیشتر دستورات دینی ذکر شده در نظرات برای دور کردن موقتی بسیار مؤثر است بخصوص خواندن دو الی ده بار (چهار قل) پیش از خواب و فوت کردن کامل و یک به یک به همه جهات اطراف خود که مؤثرترین دستوری است که خود تجربه کرده ام، برای دور کردن دائمی شیاطین باید نزد علمای دینی متخصص بروید تا علت اصلی را برطرف کنند – درمان دسته دوم معالجه نفس و بازسازی نفس در دراز مدت است، دستور عمومی برای معالجه نفس، تقوا پیشه کردن است البته هر کس در سطح خود و نباید به خود فشار وارد کرد بلکه بسیار بسیار تدریجی در مسیر تقوا باید جلو رفت، اما درمان تخصصی برای معالجه نفس در واقع مطالبی در حیطه معرفت نفس و عرفان عملی حقیقی اسلامی است، در این زمینه اطلاعات در دست عموم مردم و حتی افراد مدعی و حتی کتب خاص بسیار بسیار اندک و نزدیک به صفر است، من نیز اطلاعات زیادی ندارم اما مهمترین کلید ارزشمندی که با تجربه و استفاده از روایات خاصی از اهل بیت علیهم السلام به دست آوردم دستوری بسیار ساده اما برای خودم اعجاب آور است: محور اصلی این دستور سه چیز است ۱- لقمه حلال ۲- بیداری صبح (از اذان صبح تا اذان ظهر) ۳- کنترل شهوت (فعالیت جنسی از مسیر شرعی و به اندازه)، توضیح این سه مفصل است، البته انجام مطلق آن مد نظر نیست بلکه به اندازه توان، باید از کم به زیاد به تدریج در انجام آن پیشرفت کرد، تآثیر این روش بسیار تدریجی است به گونه ای که حداقل پس از سه الی شش ماه تغییر در خود را احساس می کنید، اما به تدریج به شکلی باور نکردنی شخصیت درونی شما و نیروهای درونی و ویژگی های روحی شما و حتی توانایی های ذهنی و احساسی و غیره شما شروع به تغییر و اصلاح شدن می کنند و مانند یک گل به صورت بسیار تدریجی شکفته خواهید شد و گرفتگی ها و سنگینی ها از وجودتان ذوب خواهد شد، البته فشار و سنگینی کلی به سادگی برطرف نمی شود بلکه جزء به جزء بدنتان یکی یکی باز و سبک می شود تا در نهایت به رفع کلی سنگینی بینجامد – بنده از همه روش های فوق برای مدیریت و بهبود حالات خود استفاده میکنم و شکر خدا وضعیت عمومی خودم و زندگی ام تا حدود زیادی کنترل شده و در مسیر اصلاح درونی نیز قرار گرفته ام، امیدوارم با توکل به خدا و توسل به چهارده معصوم علیهم اسلام، مسیرهای روشن تری برای همه ما باز شود – التماس دعا

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۳/۲۴ – ۰۹:۱۱

لینک ثابت
آفرین بر شما موفق باشید
آفرین بر شما موفق باشید

    پاسخ دادن

ایلار

۱۳۹۴/۰۷/۰۹ – ۱۰:۵۴

لینک ثابت
ضمن تشکر من هم میخواستم مشکلم
ضمن تشکر من هم میخواستم مشکلم بگم اول نزدیک صبج اسمم صدا میکردن که بیدار مسشدم و میدیدم کسی نیست بعد تماس فیزیکیشون حس میکردم و بیدار میشدم شبها اکثرا ساعت ۴ نیمه شب پام میکشه با موهام بازی میکنه دس روصورتم میذاره.یه بار هم بیدار شدم دیدمش شبیه میمون بود تا خاستم داد بزنم غیب شد زیر بالشم قران آیت الکرسی هم گذاشتم چند وقت بود نبود ولی امشب باز اومد ناخنش به گردنم گشید.

    پاسخ دادن

انسان

۱۳۹۴/۰۷/۱۳ – ۱۳:۴۷

لینک ثابت
من تجربه خودم رو میگم، درست
من تجربه خودم رو میگم، درست قبل از خواب، که دیگه از رخت خواب بلند نمیشی و حرف دیگه ای هم نمیزنی، دو بار چهارقل (سوره های قل هو الله، قل اعوذ برب الناس، قل اعوذ برب الفلق، قل یا ایها الکافرون) رو بخون و به همه اطرافت فوت کن، (من امتحان کردم حتما باید فوت کنی)، اگه مشکلت ادامه داشت بیشتر بخون مثلاً چهار بار، شش بار، من یه مدت که خیلی اذیتم می کردن تا ده بار می خوندم و جواب کامل می گرفتم، انشاالله با این کار حداقل او شب سراغتون نمییان

    پاسخ دادن

آیلار

۱۳۹۴/۰۷/۰۹ – ۱۱:۱۹

لینک ثابت
سلام با مطالعه پست دوستان منم
سلام با مطالعه پست دوستان منم به این حقیقت پی بردم ۲۶ سالمه که موقعیتای زیادی برا ازدواج برام پیش میاد ولی نافرجام میشه در تا حرف شنیدم یکی اینکه اگه یه جن دوست داشته باشه نمیذاره عروسی کنی و یکی هم که میگن طلسمت کردن و همیشه دلگیر و بد خلق و کسلم که اصلا عمدی نیست ایمیل

    پاسخ دادن

آیلار

۱۳۹۴/۰۷/۰۹ – ۱۴:۱۳

لینک ثابت
سلام چطور میشه پست گذاشت من
سلام چطور میشه پست گذاشت من هی اینجا میذارم تو صفحه نمیاد

    پاسخ دادن

انسان

۱۳۹۴/۰۷/۱۰ – ۰۵:۵۲

لینک ثابت
البته این فقط نظر و تجارب
البته این فقط نظر و تجارب شخصی بنده است، که با تحقیق، تفکر و تجربه زیاد به دست آورده ام، ادعایی درمورد علمی و دقیق بودن مطالب ندارم

    پاسخ دادن

رضاق

۱۳۹۴/۰۷/۱۷ – ۱۴:۰۶

لینک ثابت
خیلی خوب بود
خیلی خوب بود

    پاسخ دادن

الهه

۱۳۹۴/۰۷/۱۷ – ۲۰:۵۳

لینک ثابت
سه ساله جن ها اذیتم میکنن یه
سه ساله جن ها اذیتم میکنن یه جن تو وجودمه و گاهی باهام حرف میزنه به گونه ای که دهنم بی اختیار تکون میخوره چیکارکنم جن از وجودم بره خودمم شخص کاملا مومنی هستم همه راههام امتحان کردم ولی نرفت یه چیزهای در مورد پسری که قبلا به شدت بهش علاقه داشتم میگفتن ولی همه دروغ بود الان میگه یه پسر مومنی که میشناسمش ازم خواستگاری میکنه وکاری کردن که به اون علاقه مند بشم میتونم به حرفش اعتماد کنم من یه بار چهاده هزار صلوات فرستادم که به پسری که عاشقش بودم برسم ولی جنه میگه اون لیاقت نداره و اینی که من میگم ازت خواستگاری میکنه جواب چهاده هزار صلواتته من الان چون همه فکر میکنن مشکل روحی روانی دارم قرص میخورم به کسی هم نمیگم جن باهام حرف میزنه خواهش میکنم بگین چیکار کنم خواستگارام رو رد کنم تا اون پسره بیاد یا اینم یه اذیته حالا چیکار کنم از وجودم بره ودیگه باهام حرف نزنه

    پاسخ دادن

سعید

۱۳۹۴/۰۷/۲۲ – ۱۰:۲۱

لینک ثابت
باسلام
باسلام من تو کارم همش پیچ و گره میوفته از کسانی که تخصص تو علوم خفیه دارن پرسیدن میگن طلسم شدم.و واقعا هم خودم باوردارم حرفشونو ولی چرا نمیتونن باطلش کنن نمیدونم؟؟؟ یکیشون میگفت طلسمت شیطان هست آیا شما راه کاری دارید؟

    پاسخ دادن

مریم

۱۳۹۴/۰۷/۲۴ – ۰۹:۵۳

لینک ثابت
با سلام
با سلام من دختری هستم که حدود سه سال پیش با فردی به طوری اشنا شدم که احضر جن و روح میکرد.وقتی از این موضوع با خبر شدم میخواستم دیگر با ان فرد رابطه ای نداشته باشم.و ان شخص ناراحت شد سپس شبی در خواب یه گربه در خوابم ظاهر شد .و از ان به بعد یک چیزی حالت روح احساس میکنم وارد گوشم میشود و خارج میشود .و بعضی موقع ها هم سر درد رارم.بعضی شب ها نیز که به بیرون میروم زیاد گربه های سیاه میبینم .البته هیچ اذیتی نمیکنن .ک از ان موقع تا الان کاهل نماز شده ام.وقتی که به خدا فکر میکنم و ذکر میگم .یه چیزی حالت روح از گوش هایم خارج میشود ولی دوباره بر میگردد.ممون اگر میشود کمکم کنید که به حالت اولیه خودم برگردم

    پاسخ دادن

مریم

۱۳۹۴/۰۷/۲۴ – ۱۱:۳۵

لینک ثابت
خواهشا جواب بدید من خییییییلی
خواهشا جواب بدید من خییییییلی به کمک نیازمندم تا این مشکلم حل شود..

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۴/۰۷/۲۵ – ۰۸:۰۰

لینک ثابت
سلام
سلام در این مواقع کمی سرکه در خانه بجوشانید یا در بینی و گوش خود بریزید و این را به یاد داشته باشید که روزنه نفوذ اجنه به زندگی شما نخواندن نماز میباشد که حتما باید در مواقع عادت نیز سر سجاد بنشینید تا روزنه نفوذ این موجودات به زندگی شما بسته شود

    پاسخ دادن

پریسا

۱۳۹۴/۰۷/۲۴ – ۱۳:۴۲

لینک ثابت
مرسی از مطالب خودتون من ۱۲
مرسی از مطالب خودتون من ۱۲ سالمه

    پاسخ دادن

مریم

۱۳۹۴/۰۷/۲۴ – ۱۵:۴۱

لینک ثابت
کسی میدونه فرق موکل با جن چیه
کسی میدونه فرق موکل با جن چیه؟؟؟ به نظرتون الان من حالتی که در بالا توضیح دادم . ممکنه جن باشه یا موکل؟ برای دفع موکل باید چیکار کنیم ؟؟

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۴/۰۷/۲۵ – ۰۸:۰۱

لینک ثابت
هر دو از یک جنس هستند
هر دو از یک جنس هستند

    پاسخ دادن

حسین صابری

۱۳۹۴/۰۹/۰۲ – ۱۸:۰۲

لینک ثابت
فرق موکل با جن:
فرق موکل با جن: موکل ،جن تسخیر شده یا تحت امر انسانی که او را تسخیر کرده است را میگویند،درواقع یکی از جنها که توسط انسانی تسخیر شده است

    پاسخ دادن

مریم

۱۳۹۴/۰۷/۲۴ – ۲۰:۲۳

لینک ثابت
چراااااا کسی راهنمایی من
چراااااا کسی راهنمایی من نمیکنه خواهشا کمکم کنید

    پاسخ دادن

هستی

۱۳۹۴/۰۷/۲۵ – ۰۰:۰۴

لینک ثابت
لطفا به من کمک کنید من سه
لطفا به من کمک کنید من سه ساله ازدواج کردم من وهمسرم هردو صدا های عجیب میشنویم شبح میبینیم چندین بار هم محل سکونت مان را عوض کردیم پیش دعانویس های زیادی رفتیم همه گفتند که ماطلسم خیلی قوی داریم درحد نابودی وحل نمیشه سخته خانواده هایمان هیچ کمکی نمیکنند چون قبول ندارند تورو خدا راهنمایی کنید

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۴/۰۷/۲۶ – ۱۰:۴۲

لینک ثابت
سلام
سلام نمازتان را ترک نکنید و دائم در آن خانه حداقل یک بار اذان ب صدای بلند بگویید حل می شود . پولتان را خرج دعانویسان که برخی هم شیاد هستند و گره به کارتان میزنند ندهید. بعد از انجام عمل نماز ممکن است حملات زیاد تر شود با اراده ادامه داده و در صورت امکان تعقیبات مشترکه بعد نماز (که رد خور ندارد برای دفع جن ) را بخوانید

    پاسخ دادن

مهتاب

۱۳۹۴/۰۷/۲۶ – ۰۵:۴۷

لینک ثابت
اینها حقیقت داره ولی اونها
اینها حقیقت داره ولی اونها برای وارد شدن به بدن انسان از ضمیر نا خوداگاه انسان اجازه دارن که می تونن وارد شن حتی موکلین دعا ها و ساحران هم همین طور ولی متاسفانه ما انسانها بلد نیستیم که ضمیر ناخود اگاه خودمونو تربیت کنیم ‘این کا انجام نمیشه مگر با تزکیه نفس ‘اگر موفق به این کار بشیم اونوقت راز رو متوجه میشیم و میتونیم هر چیزی رو جذب کنیم یا دفع کنیم حتی خوابهایی که تعبیر خوبی ندارند رو میشه بهش اجازه نشستن نداد’

    پاسخ دادن

نگار

۱۳۹۴/۰۷/۲۶ – ۱۹:۱۵

لینک ثابت
سلام بنده نزدیک به نه سال هست
سلام بنده نزدیک به نه سال هست که دارم عذاب میکشم ولی این موضوع چهار سال پیش که از مکه برگشتم شدت گرفت به طوری که من اردیبهشت برگشته بودم و تا پایان تابستون یک مرتبه توی قسمت وسط سرم احساس فشار میکردم و چشمام سیاهی میرفت و می افتادم قادر به صحبت نبودم ولی صدای اطرافمو میشنیدم زیاد طول نمی کشید تا بهتر میشدم و با کمک دیگران بلند میشدم’من در نزدیکانم کسانی هستپد که به شدت با من دشمنی دارند که الان مطمئنم که برام طلسم و جادو کردن هر سال حافظم ضعیفتر میشه و تمام چهار ترم زبان انگلیسی که رفتم رو فراموش کردم !و حتی رشته خودم که خیلی با زبان سرو کار داشتم رو هم فراموش کردم و حتی هیچی از درسام یادم نیست ‘تمام دوستایی که پیدا میکنم بی دلیل از من فاصله میگیرن سر هر کاری که میرم با برخورد خوبی و احترامی که بهمه قائلم تو مدت کوتاه همه به من بدبین میشن از من فاصله میگیرن و باهم دشمنی میکنن حتی توی دانشگاه هم این مشکلو داشتم !!! شبها با خوردن ضربه به صورتم یا سینه از خواب می پرم و شبه میبینم دیشب تا صبح منو کتک زدن از سرم میرفتن و از کف پاهام خارج می شدن بعد از نماز صبح خوابم برد با این که کلی ایت ااکرسی و چهار قل خوندم ‘امروز به شدت حالم بد بود سر کلاس نرفتم خواهش میکنم منو از این کابوس نجات بدید اخه دارم کم کم مسیر هارو گم میکنم میترسم حافظمو کاملا از دست بدم

    پاسخ دادن

نگار

۱۳۹۴/۰۷/۲۶ – ۲۲:۴۶

لینک ثابت
لطفا جواب منو بدین ممنون
لطفا جواب منو بدین ممنون

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۴/۰۷/۲۷ – ۰۹:۲۱

لینک ثابت
سلام
سلام لطفا ادرس ایمیل و شماره همراهتون رو در اختیار مدیر سایت قرار دهید

    پاسخ دادن

مهتاب

۱۳۹۴/۰۷/۲۷ – ۱۲:۲۱

لینک ثابت
مریم جان شما زیارت جامعه کبیر
مریم جان شما زیارت جامعه کبیر بخون (توی مفاتیح هست) بهت قول میدم لا چند بار خوندن راه برات باز میشه به هر طرق که شده نجات پیدا می کنی ‘درسته این دعا اسمش زیارته ولی باور کن هیچ دعای کارشایی یا هر چیز دیگه ای نمی تونه به اندازه این زیارت گارگشایی کنه و به آدم آرامش بده با خوندمش انسان هر مشگلی داشته باشه واسش آسون میشه و انگار تمام کاینات به انسان کمک می کنن که مشکلش حل بشه ‘به طور عجیبی یکی به کمک آدم میاد ‘ موفق باشی

    پاسخ دادن

مریم

۱۳۹۴/۰۷/۲۷ – ۱۹:۵۶

لینک ثابت
سلام مهتاب جان حتما حتما
سلام مهتاب جان حتما حتما راهکارتونو انجام میدم . ممنون از راهنماای شما و اقا saeed. تروخدا شما هم برام دعا کنید تا زود زود خوب شم .

    پاسخ دادن

نگار

۱۳۹۴/۰۷/۲۷ – ۲۲:۳۱

لینک ثابت
سلام اگر مایل به جوابدان سوال
سلام اگر مایل به جوابدان سوال بنده نیستید لطفا اعلام کنید من همش منتظر جوابم ‘مرسی

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۴/۰۸/۰۴ – ۰۹:۱۲

لینک ثابت
سلام
سلام ادرس ایمیل در اختیار مدیر سایت در همین بخش نظرات قرار گیرد به خاطر اینکه برای حل مشکل شما باید با خود شما مکاتبه شود تا بتوان روزنه نفوذ را پیدا کرده راه مقابله را مطرح کنیم

    پاسخ دادن

مهتاب

۱۳۹۴/۰۷/۲۷ – ۲۳:۵۱

لینک ثابت
سلام الهه جان شما اگه بری
سلام الهه جان شما اگه بری امام رضا و موفق بشی بدنت رو به ضریح امام رضا بچسبونی مبادله انرژی میشه و اینم که میدونی شیاطین و اجنه بد راه به حریم حرم ندارن و وارد حرم امام رضا نمیشن فقط هواست باشه ممکنه اون اجنه که باهات حرف میزنن بخوان منصرفت کنن که نری ‘کسایی که تو طلسم شیطان قرار گرفتم یا به واسته کار های خودشون یا دیگران نمی تونن برن توی حرم ‘یه نفر رو میشناسم با این که روحیه مذهبی داره بخاطر این که دور بر دعا نویسا زیاد میرفت تو طلسم شیطان قرار گرفته با این که برای رفع مشکلاتش میرفت حالا چند ساله مشهد که میره زیارت نمیره و فکر میکنه با اختیار خودشه که نمیره’از امام رضا هم نجات بخواه هم همسر خوب ‘موفق باشی عزیزم

    پاسخ دادن

یک نفر از سمت خدا

۱۳۹۴/۰۷/۲۸ – ۲۲:۳۴

لینک ثابت
با سلام
با سلام در پاسخ دوستانی که نتیجه نگرفتند تا به حال از راه هایی که پیش نهاد شده، باید بگم که اجنه با همون موکلین چندین دسته هستند و بر اساس طالع هر شخص دسته بندی میشن. برخی مسلمان، برخی مسیحی، برخی یهودی و برخی بی دین و شیطان صفت هستند. طبیعیه که برای ان دسته از اجنه که دینی غیر از اسلام دارند باید با زبون خودشون و دین خودشون باهاشون رفتار کرد. راه شناخت طالع هر شخص و جنی که می تونه روش تاثیر داشته باشه حالا به هر دلیلی ( گناه، طلسم و…) جمع بستن ابجد حروف اسم خودش و مادرش و تقسیم اون بر ۱۲ هست. باقیمانده نشان دهنده عنصر وجودی فرد و نوع اجنه ای که می تونه روش تاثیر بذاره هست. بعدا لینک میدم برای راهنمایی. درکل می خوام بگم ممکنه برخی دوستان با اجنه غیر مسلمان درگیر شده باشند و باید از خبرگان غیر مسلمان کمک بگیرند. همه ادیان برای هایی انسان اومدند و همه اونها لازم هستند. براتون ارزوی آرامش میکنم. راستی سوزوندن اسپند رو به همراه خوندن همزمان ۴ قل فراموش نکنید

    پاسخ دادن

سیما

۱۳۹۴/۰۷/۲۹ – ۱۵:۵۶

لینک ثابت
سلام د‌ستان من فقط شبا توخواب
سلام د‌ستان من فقط شبا توخواب یهو بیدارمیشم ومیترسم همین اینم میتونه نشانه جن زدگی باشه؟

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۴/۰۸/۰۴ – ۰۹:۰۶

لینک ثابت
تردد جن علائمی داره که مورد
تردد جن علائمی داره که مورد شما جزء علائم نیست

    پاسخ دادن

مریم

۱۳۹۴/۰۷/۳۰ – ۱۲:۱۲

لینک ثابت
من همه ی راکار ها رو انجام
من همه ی راکار ها رو انجام دادم ولی هنوز خوب نشدم

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۴/۰۸/۰۴ – ۰۹:۱۰

لینک ثابت
شبها کمی سرکه (به اندازه یک
شبها کمی سرکه (به اندازه یک قاشق) بخورید یا بجوشانید طوریکه بوی سرکه در خانه حس شود بوی سرکه اجنه کافر را نیز دور می کند.

    پاسخ دادن

الناز

۱۳۹۴/۰۸/۰۵ – ۱۰:۱۲

لینک ثابت
سلام من مشکل خواب دارم
سلام من مشکل خواب دارم درخواب مدام یکی دنبالم میکنه یاانگارازبلندی میخا بیافتم که ازخواب میپرم براازداجم به مشکل برخوردم که یه دعا نویس بهم گفت طلسم داری ازطرف اجنه، من روزی دوبار سوره یس میخونم روزی یه بارسوره بقره نماز سروقت ورعایت کامل حجاب وموقع خواب هم ایت کرسی میخونم وفوت میکنم دیگه ازخواب بیدارم نمکنن ولی اگه یکبارهم ایناروبجا نیارم میان سراغم به نظرشما راه حل دائمی وجود نداره، خسته شدم شما پیشنهادی ندارین؟

    پاسخ دادن

یک بنده خدا

۱۳۹۴/۰۸/۰۷ – ۱۶:۳۵

لینک ثابت
دوستانی که از این مشکلات
دوستانی که از این مشکلات دارند بیشترشان افراد با ایمانی به نظر میاند لطفاً یک جایی از زندگیتون را ریشه یابی کنید یک مشکلی داره من یکی از اشنایانمون خیلی روح شهدا را احضار میکردند حالا حدود ۱۵سال نميتونه تنها جایی بمونه همش تو خواب و بیداری اذیت ميشه شما دوستان هم یا زیاد در مورد این موجودات تحقیق میکنید بهتون القا ميشه که هستند یا یک کار خاصی میکنید که نباید بکنید یکم برنامه زندگیتون را عوض کنید شاید مشکلتان حل شد

    پاسخ دادن

hvi

۱۳۹۴/۰۸/۰۸ – ۱۴:۴۱

لینک ثابت
ما تو خونه یه پارچه گره داده
ما تو خونه یه پارچه گره داده پیدا کردیم که توش یه پودر سفید رنگی بود بردیم گفتن سرمه سفید هست.شما میدونین عوارضش چیه؟

    پاسخ دادن

بارانا

۱۳۹۴/۰۸/۰۹ – ۰۹:۱۵

لینک ثابت
سلام من یه مشکلی دارم ترو خدا
سلام من یه مشکلی دارم ترو خدا هر کی میتونه کمک کنه که باید چیکار کنیم من یه خواهر دارم که از خودم بزرگتره .وخانوادمون یه خانواده ی مذهبی .مدتی پیش به خواهرم شک کرده بودیم که ممکنه با پسری رابطه داشته باشه .اما چون خواهرم یک دختر مذهبی و باحجابی .و وقتی ازش پرسیدیم اونم انکار کرد که ما داریم در موردش بد قضاوت میکنیم و ما هم قبول کردیم .تا چند روز پیش که متوجه شدیم که به ما دروغ گفته و با مدتی که با پسری ارتباط تلفنی داره .وقتی از این موضوع مادرم با خبر شد .سعی کرد که با حرف زدن های منطقی اونو سر عقل بیاره .ولی خواهرم اصلا توجهی نداشت و میگفت که بهش وابسته شده .اینقدر وابسته شده بود که حت پدرمم از این موضوع با خبر شد .و چند بار به قصد زدنش به سمتش رفت .اما خواهرم اصلا براش مهم نبود .میگفت هیچکس براش مهم نیست .اصلا زندگی براش مهم نیست .حاضره برای اون طرف حتی جونم بده .من چون یکم راجع به طلسم ها اطلاعاتی دارم . و میدونم که کسی که طلسم شده رفتارش به کلی تغییر میکنه .شک ندارم که اون پسر خواهرم رو طلسم کرده .چون از خواهرم و رفتارش این کار ها بعید و کلا رفتارش تغییر کرده . و حتی پدر و مادرم از این میترسن که خواهرم حتی دست به خودکشیم بزنه حالا از شما میخوام که کمکم کنید و راهی که بشه این طلسم یا دعا رو باطل کردو محبت اون پسر از دل خواهرم خارج شه .ممنون

    پاسخ دادن

محمد جواد

۱۳۹۴/۰۸/۰۹ – ۱۷:۳۷

لینک ثابت
سلام
سلام اتفاقاتی در نیمه شب برای من رخ میده. نیمه شب با صدای خیلی خیلی زیاد((داد و جیغ و…..)) از خواب بیدار میشم و حتی این اخرا اولین صدا رو که میشنیدم میفهمیدم داره اتفاق میافته. چشم ها رو که باز میکنم میبینم یه موجود مانند سایه ی انسان بقل تختم وایساده و بدنم خشک شده و حتی وقتی میخام بگم ((بسم لله الرحمن رحیم)) دهنم خشک میشه و تو دلم که میگم میره ولی این اخرا با این ذکر فقط دور میشد و دوباره برمیگشت جالبیش اینه که وقتی که بین خواب و بیداری بودم و روحم داشت جدا میشد میومد و ولی وقتی میومد واضح بیدار میشدم ولی خیلی وقته که نیومده. میخاستم بدونم این موجود معروف و دیده شده ای هست ایا و این مشکل برای کسی دیگه هم پیش اومده؟ چرا میاد خیلی دوست دارم کمکش کنم مشکلش حل بشه چون دیگه ازش خیلی خیلی خیلی کم میترسم و اگه بتونم کاری براش بکنم ترسی ندارم. راسی دوست نداشت نگاهش کنم یه بار موقع رفتن چشمام رو باز کردم که بهش نگاه کنم و یا حتی سوال که چرا ولی درباره خشک شدم و دوباره چشمام رو بستم خوب شدم و داشت میرفت دوباره تکرار کردم همین اتفاق افتاد. در کل لطفا به همه ی سوالاتم پاسخ بدید. برای جواب بازم سر میزنم.

    پاسخ دادن

مریم

۱۳۹۴/۰۸/۱۰ – ۰۸:۵۵

لینک ثابت
سلام
سلام ببخشید یه سوال اجنه کافر به جز سرکه دیگه از چه چیز هایی بدشون میاد و متنفرند؟؟؟

    پاسخ دادن

مهسا

۱۳۹۴/۰۸/۱۲ – ۰۳:۰۶

لینک ثابت
سلام من ديشب تا ساعت ٤بيدار
سلام من ديشب تا ساعت ٤بيدار بودم و تا خوابيدم يه سنگيني رو روي تنم حس كردم و حس كردم يكي بازوم رو گرفته و اون قسمت دستم داااااغ داغ شد تا پشت سرمو نگاه كردم ديدم يكي خيييلي اروم از جلوي در اتاقم رد شد و اون لحظه نمي تونستم بسم الله بگم ايا اوني كه ديدم جن بوده؟ قبلاً هم با همون ظاهر تو اتاقم ديده بودمش

    پاسخ دادن

سميه

۱۳۹۴/۰۸/۱۴ – ۱۸:۵۱

لینک ثابت
سلام-كساني كه دچارهمچين
سلام-كساني كه دچارهمچين مشكلاتي ميشوندمطمئن باشنديك جاي كارشون ميلنگدكه خداوندسبحان همچين تنبيهي روبراشون درنظرگرفته بهترين راه رهايي ازاين مشكل پناه آوردن به خداوبررسي نامه عمل وتوبه ازگناهان گذشته ونمازاول وقت وباحضورقلب ومداومت درقرائت قران مخصوصاسوره يس وسوره جن و۴قل وايه الكرسي وصدقه دادن وذكرگفتن ودركل خدايي شدن مي باشد بهتراست به اين نكته توجه داشته باشيم كه چقدرخدادوستمان داردكه تنبيهمان ميكندپس به جاي ترس وغصه خوردن ونااميدشدن دوست من بگو«ياخدا»-من اين حرفهاروبه عنوان شخصي زدم كه خودش تجربه دارد ودليل اين كه اين مشكل برام پيش اومدروسبك شمردن نمازدريك دوره اززندگي ام وعمل نكردن به عهدي كه باخدابسته بودم يعني شكستن پي درپي توبه ميدونم ولي به لطف خداالان ديگه ازشرشون درپناه خداهستم

باسلام مومنون از راهنماییتان
باسلام مومنون از راهنماییتان من خواهر زاده ای دارم که تنها خارج از کشور زندگی میکند مشکل مهم که براش پیش آمده اینکه ارواح وارد اتاقش میشن یه بچه پنج ساله ویک خانم بزرگ هر شب وهی صداش. میکنند حتی چهرشون از توی آیینه میبینه حوت یک شب لحاف روی تنش پاره پاره کردن نمی دونم باید چکار کرد. حتی قرآن هم بالا سرش میزاره میتونید در این زمینه به ما کمک کنید البته با تحقیق متوجه شده این بچه چند سال پیشتر توسط مادرش که مواد مصرف کرده بود کشته شده مادرش هم خود کشی کرده حتی خواهر زادم قبر بچه رو پیدا کرده سر قبرش همرفته ولی باز تکرار میشه.

    پاسخ دادن

Alimo

۱۳۹۴/۱۱/۱۶ – ۲۰:۵۱

لینک ثابت
سلام دوست عزیز . باید ببینید
سلام دوست عزیز . باید ببینید که چی می خوان . این کار فقط از دست یه مدیوم قوی بر می اید . که مطمینن هر جا که ایشون هستن مدیوم قوی هست . راه دیگه هم هست اینکه خونه رو ترک کنن این شاید جواب بده .

    پاسخ دادن

النا

۱۳۹۴/۱۱/۱۲ – ۲۳:۰۰

لینک ثابت
خوب اون محل روترک کنه جایی
خوب اون محل روترک کنه جایی دیگه خونه بگیره

    پاسخ دادن

alimo

۱۳۹۴/۱۱/۱۷ – ۱۲:۰۳

لینک ثابت
می تونه برای شروع به یه
می تونه برای شروع به یه مسافرت طولانی بره . اگه جواب داد , خونه رو عوض کنه .

    پاسخ دادن

محسن

۱۳۹۴/۱۱/۱۳ – ۲۳:۴۵

لینک ثابت
من الان همزادمو بیدار کردم
من الان همزادمو بیدار کردم چکار کنم ازم دور بشه

    پاسخ دادن

نهال

۱۳۹۴/۱۱/۱۵ – ۱۲:۵۲

لینک ثابت
سلام دوستان
سلام دوستان اینجا کسی طلسم یا دعایی داره که شخصی که مد نظرمون بیاد خواستگاری ؟؟؟ تروخدا اگه دارین بزارین

    پاسخ دادن

راهنما

۱۳۹۴/۱۱/۱۵ – ۲۱:۳۰

لینک ثابت
سلام، بنده به عنوان فردی که
سلام، بنده به عنوان فردی که تجربه ای از دوستانم در این زمینه داشتم به شما پیشنهاد میکنم که اصلا در این موردا دعایی طلسمی نگیرین چون نتیجش یا طلاقه یا بدترین زندگیه…دوست عزیز شما به جای این چیزا، خودتون دعا کنید و از خدا کمک بخواین تا چیزی که به صلاحتونه اتفاق بیفته نه اون چیزیو که به زور بخواین به دست بیارین چون اصلا پایان و سرانجام خوشی نداره و صد در صد ضرره طوری که پشیمونی به بار میاره مطمئن باشین.

    پاسخ دادن

alimo

۱۳۹۴/۱۱/۱۶ – ۲۱:۰۵

لینک ثابت
این کار میشه جادوی سیاه .
این کار میشه جادوی سیاه . دارید دنبال راه غلط و منفی میرید . مواظب باشید که در چیز هایی رو که نباید باز کنید , باز نکنید . بعدا دامن خودتون رو میگیره و و شاید بعد دیگه راه درمانی براش وجود نداشته باشه یا درمانش سخت باشه . توکل به خدا و قبول کردن قسمتی که خدا برای انسان مقدر کرده بهترین راه حل است

    پاسخ دادن

مجید

۱۳۹۴/۱۱/۲۱ – ۰۳:۴۰

لینک ثابت
با سلام خدمت همه دوستان
با سلام خدمت همه دوستان ببینید من روش سرکه + قلیاب رو امتحان کردم به خدا قسم جواب داد دقیقا” مثل آب روی آتش بود بله سرکه سفید هم بود و جواب داد فکر کنم نقطه ضعف اجنه خصوصا” نوع کافرش همین روش امید یعنی سرکه + قلیاب باشه

    پاسخ دادن

مریم

۱۳۹۴/۱۱/۲۱ – ۲۳:۰۰

لینک ثابت
میشه نوضیح بدید دقیقا چیکار
میشه نوضیح بدید دقیقا چیکار کردید که روش سرکه و قلیاب براتون جواب داد چون من یه باراین روش انجام دادم یعنی مخلوطی از هر دوشون روی سرم ریختم ولی هیچ تاثیری نداشت

    پاسخ دادن

مریم

۱۳۹۴/۱۱/۲۴ – ۰۸:۲۲

لینک ثابت
بسم الله العزیز الرحیم
بسم الله العزیز الرحیم خدا به من دختری داده که الان ۶ ماهه اس ولی از همان شب اول که از بیمارستان امدم موجودی سیاه که در دلم رعب وترس میانداخت ونوزادم بیقرارمیشد ونمیخوابید تا اینگه شرول به ختم قران به نبت فرج اقا امام زمان عج نمودم رفع شد ، البته دوباره به تازگی به طور عجیبی که این دفعه حضورشو حتی همسرم حس میکند با لرزش قسمتی از زمین وسنگینی فضای خانه برگشته ، از طرفی بنده نزدیکترین فرد خانواده ام با دلا نویس ارتباط داره به صورتی که زندگی خواهرم را به طلاق کشانده والبته این حرفهارو دعا نویس گفته که او با سحر وجادویش انجام داده . ۱٫ این موجود جن یا شیطان یا موکل وبا دعای این ساحره است؟ ۲٫چگونه دفع کنم با این حال که اهل دعا ونماز وتوسل زید به اهل بیت ع هستم ؟

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۴/۱۱/۲۵ – ۰۷:۵۶

لینک ثابت
برای اسماء متبرکه اصهاب کهف
برای اسماء متبرکه اصهاب کهف خواص بسیاری نقل شده است. از جمله: ۱- برای دفع موش،اصهاب کهف را در چهار تکه کاغذ نوشته و آنرا در چهارتکه کوچک خذف(سفال) گذاشته و در چهار گوشه مزرعه دفن کنند. ۲- برای گریه کودکان، این اسماء را در یک تکه کاغذ نوشته و آنرا در زیر سر طفل گزارد. ۳- برای خاموش کردن آتش، این اسماء را در خرقه(جامه پاک) نوشته و آنرا در میان آتش اندازد. ۴- برای داخل شدن بر حکام وسلاطین، این اسماء را در یک تکه کاغذ نوشته و آنرا بر ران راست خود ببندد. ۵- برای آسان شدن وضع حمل، اصهاب کهف را در یک تکه کاغذ نوشته و آنرا بر ران چپ زن ببندد. ۶- برای حفظ مال در سفر و حضر، این اسماء را در یک تکه کاغذ نوشته و آنرا در میان مال خود نهد. ۷- برای حفظ کشتی از غرق شدن، این اسماء را جلو کشتی بنویسد. ۸- اگر شیاطین به سوی خانه سنگ می اندازند، اصهاب کهف را بر چهار طرف خانه بنویسد. ۹- برای درد دندان و تب و برای توانگری و عزّت یافتن، مجرّب است. دراسامی این افراد اختلاف نظر است. دراکثرکتب تعداد آنها راهشت نفر ذکر کرده اند با این اسامی: یملیخا، ﻣﮑﺴﻠﻤﯿﻨﺎ، ﻣﺮنوش، دبرﻧﻮش، ﺷﺎذﻧﻮش، کشفوطط، تبیونس، یوانس بوس، و نام سگ ایشان قطمیر بود. * در تفسير روح المعانى اسماء اصحاب كهف بر طبق روايت صحيحى از ابن عباس چنين آمده : ۱ – مكسلينيا ۲ – يمليخا ۳ – مرطولس ۴ – ثبيونس ‍ ۵ – دردونس ۶ – كفاشيطيطوس ۷ – منطونواسيس – كه همان چوپان بوده و اسم سگش ((قطمير)) بوده است . راوى مى گويد از على (كرم اللّه وجهه ) روايت شده كه اسما ى ايش ان را چنين برشمرده : ۱-يمليخا ۲-مكسلينيا ۳-مسلينيا، كه اصحاب دست راست ى پادشاه بوده اند ۴-مرنوش ۵-دبرنوش ۶-شاذنوش كه اصحاب دست چپش بوده اند و همواره با اين شش نفر مشورت مى كرده و هفتمى اصحاب كهف همان چوپانى بوده كه در اين روايت اسمش نيامده(كفشططیوس) ولى در اينجا نيز اسم سگ را قطمير معرفى نموده است.

    پاسخ دادن

مینا

۱۳۹۴/۱۱/۲۴ – ۱۴:۴۵

لینک ثابت
سلام.من چهارساله ک مریض شدمو
سلام.من چهارساله ک مریض شدمو هیچ دکتری نمتونه کمکم کنه پیش دعانویس رفتم دعا داد خوب نمشم میگن آب داغ ریختی و بچشونو کشتی اذیتت میکنن شبا خابشونو میبینم ب هر شکل میان و اذیت میکنن تو رو خدا کمکم کنید چیکار کنم اون آقایی ک گفت مسلمون ریاضتی ینی چی لطفا آدرس بدید منو نجات بدن زندگیم رو هواست.[…] پیام بدید ممنون میشم.

    پاسخ دادن

کیا

۱۳۹۵/۰۶/۰۲ – ۰۲:۱۲

لینک ثابت
سلام بابت این مشکلتون بامن
سلام بابت این مشکلتون بامن تماس بگیرید به امید خدا حلش میکنیم.

    پاسخ دادن

مهسا

۱۳۹۴/۱۱/۲۷ – ۲۰:۱۹

لینک ثابت
مطالب‌جالبی‌بود‌فقط‌من‌‌موندم
مطالب‌جالبی‌بود‌فقط‌من‌‌موندم‌‌طلسم‌ها‌کوش؟؟؟

    پاسخ دادن

علی

۱۳۹۴/۱۱/۲۸ – ۰۱:۴۳

لینک ثابت
به نظر من هر کس بتواند انچه
به نظر من هر کس بتواند انچه قران می فرماید به فرمودهای قران عمل کند از همه چیزهای زشت دنیا در امان خواهد ماند خدا این توفیق را به خود من بدهد که همیشه در فرمان خدا و قران باشیم ما مسلمان هستیم و کتاب راهنمای ما مسلمانان قران است و والسلام

    پاسخ دادن

پری

۱۳۹۴/۱۱/۲۹ – ۲۱:۳۰

لینک ثابت
شبی تنها جلوی آینه بودم که
شبی تنها جلوی آینه بودم که دیدم رنگ چشمانم به زرد گرایید.آیامن تسخیر شده ام؟میترسم به آینه نگاه کنم گرچه چهار سال میگزرد.من توسط نامزد سابقم دعایی شدم او مقداری از موی مرا باخود برد و مقداری آجیل پس از مدتی به من خوراند و بعد رنگ چشمانم آنطور شد گویا طلسمی وارد چشمم شد بعد حالات روحیم عوض شد و تسلیم ازدواج شدم موجود درونم مرا وادار به خودکشی یاتسلیم کرد من دیدم که چگونه ن بسم الله…نجات پیدا کردم وگرنه خدا میداند بامن چه میکردندیاطین درجسم نامزدم رسوخ کرده اند لبانش تکان میخورد درحالی که خواب بود و صدایی از حیاط نام مرا صدا میزد با گفتة

    پاسخ دادن

مهناز

۱۳۹۴/۱۲/۰۲ – ۰۹:۲۲

لینک ثابت
سلام من پیش چند تا دعانویس
سلام من پیش چند تا دعانویس رفتم هیچ کدام متوجه نشدم فقط خانمی که فال قهوه می گرفت و موکل داشت به من گفت همزاد مرد داری هر جا میرم نتیجه نمی گیرم جدیدا فردی در زابل گفتند میتونه منتهی مبلغ بسیار هنگفتی طلب کرد من شنیدم بخور حضرت مریم می تونه کارساز باشه لطفا اگه فرد درویش مطمن میشناسد بگید تا شاید مشکل من حل بشه

    پاسخ دادن

مهناز

۱۳۹۴/۱۲/۰۲ – ۰۹:۴۳

لینک ثابت
سلام
سلام جناب اقای حقیقت لطفا ادرس و شماره تماس اون اقایی که مشکل شما رو حل کرده بفرمایید یا اگه عنوان اطلاعات در سایت محدودیت داره لطفا ادرس ایمیل خودتونو بگید تا از طریق ایمیل از شما راهنمایی بگیریم از مدیر سایت هم خواهش می کنم اطلاعات مفید دوستان را در اختیار مابقی قراردهند اگر هم محدودیت دارد حداقل راهکار دستیابی به اطلاعات را عنوان کنند با تشکر

    پاسخ دادن

saman

۱۳۹۴/۱۲/۰۲ – ۱۰:۰۹

لینک ثابت
سلام. از انتشار شماره تلفن و
سلام. از انتشار شماره تلفن و آدرس معذوريم.

    پاسخ دادن

مریم

۱۳۹۴/۱۲/۰۳ – ۱۰:۰۲

لینک ثابت
دوستانی که از روش سرکه و
دوستانی که از روش سرکه و قلیاب استفاده کردند میشه لطفا با جزییات بنویسند که چیکار کردند تا نتیجه گرفتند ؟؟؟ ممنون

    پاسخ دادن

الکس

۱۳۹۴/۱۲/۰۴ – ۰۱:۱۸

لینک ثابت
با درود فراوان
با درود فراوان برادران و خواهرانم فکر نمیکنید سر منشع تمام این مشکلات ، گناه(سر پیچی از احکام خداوند) باشه. پس به جای رو آوردن به دعا نویسان و کتبی که سر منشعش نامعلوم و مشکوکه رو به خداوند بیاریم. چرا که فقط خداوند زنده ابدیست و قادر مطلقه. همه شما رو به دستان پر توان خداوند میسپارم.

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۴/۱۲/۰۶ – ۰۹:۲۶

لینک ثابت
عالی گفتی
عالی گفتی

    پاسخ دادن

امید

۱۳۹۴/۱۲/۰۷ – ۰۳:۵۶

لینک ثابت
من امید هستم باز اون جن یا
من امید هستم باز اون جن یا نمیدونم موجود لعنتی ۳ روز پیش اومد توی منزل ما به قرآن مجید زنم داشت جون میداد. آی اونایی که میگید این چیزها خرافات و دروغه و مال بی سوادهاست. من دانشجوی دکترای تخصصی هستم از موجودی براتون حرف میزنم که شب عاشورا من رو وادار کرد که به سید و سرور سالار شهیدان مولامون امام حسین(ع) فحش بدهم به خدا دروغ نیست. ۳روز پیش اگر ۱۰ یا ۱۵ ثانیه دیرتر به داد همسرم رسیده بودم اون موجود کثیف وادار به خودکشی کاملش کرده بود. بله الان صحنه ها جوی چشم منه و اشک ریزان این مطالب را مینگارم خدااااااا به خودت دیگه خسته شدم بسه دیکه میدونید چی آتیشم زد فردای اون روز زنم گفت : امید کاش میزاشتی می مردم دیگه شاید اون موجود ، تو و بچه ها رو اذیتت نکنه. این رو که گفت رفتم و دور از چشم بچه ها زار زار گریه کردم که چقدر ناتوان هستم که باید همسرم این رو بگه. آهای اونهایی که میخونید اگه نصف شبی ، سحری ، نمیدونم توی هیاتی ، در حال نمازی جایی یه حالی بهتون دست داد برام دعا کنید خیلی خسته شدم به خدا خیلی خیلی خیلی تا حالا پیش ۲۰۰ دعانویس و جن گیر رفتم بی اثر بوده همه میگن این لعنتی، موجود قوی ای هستش و قدرت موکلین ما به اون نمیرسه. به خدا وقتی توی خانه من حاضر میشه همه جا میشه مثل جهنم پر از گرما و فشار زیاد حتی در زمستان. بعدش بچه ها ناخودآگاه جیغ و فریاد کشان گریه میکنند و میترسند و از خود بی خود میشوند نمیدانم چه کار کنم. در آن لحظه آیات قرآن و آیت الکرسی هم میخوانم انگار نه انگار به خدا دروغ نمیگویم. نمیدانم چرا. همه چیز هم از زمان ازدواج من شروع شد دقیقا” بعد از عقد. اینم ایمیلمه […]

    پاسخ دادن

آرینا

۱۳۹۴/۱۲/۰۸ – ۰۸:۴۵

لینک ثابت
خوب نه می زارید ایمیل مشخص
خوب نه می زارید ایمیل مشخص باشه و نه شماره تلفن و نه کمکی می کنید پس این وبلاگ واسه چیه؟ اه

    پاسخ دادن

انا

۱۳۹۴/۱۲/۲۶ – ۲۱:۵۹

لینک ثابت
سلام دقيقا همينه من الان شخصي
سلام دقيقا همينه من الان شخصي مي شناسم كه ميتونه اين مشكلات را جل كنه بدون پول مشكلات مردم مي خونم دلم اتيش مي گيره وقتي مي تونم كمك كنم متاسفانه نميدارين ايميلشاونو

    پاسخ دادن

saman

۱۳۹۴/۱۲/۰۸ – ۱۰:۱۴

لینک ثابت
اينجا وبلاگ نيست. سايت است.
اينجا وبلاگ نيست. سايت است. ما نيز نميتوانيم راه ورود شما به دام سوء استفاده گران را باز كنيم.

    پاسخ دادن

مهرداد

۱۳۹۴/۱۲/۰۸ – ۲۳:۰۰

لینک ثابت
یعنی چی شما ب جای این ک ب
یعنی چی شما ب جای این ک ب مردم کمک کنید تا مشکلشون حل شه سنگ میذارید جلوی پاشون ن اجازه انتشار شماره ن ادرس حداقل بذارید با ایمیل بتونن باهم ارتباط برقرار کنند

    پاسخ دادن

saman

۱۳۹۴/۱۲/۰۹ – ۰۸:۵۹

لینک ثابت
كمك ما به ديگران از اين مسير
كمك ما به ديگران از اين مسير است كه افراد ميتوانند مشكل خود را مطرح كرده و ديگران در صورتي كه حرفي براي گفتن داشته باشند، در همين بخش نظرات خود را مطرح كنند (اين كمك). اما اينكه شماره افرادي كه روشن نيست چگونه اشخاصي هستند را منتشر كردن و احياناً مردم را در مشكلاتي بزرگتر انداختن (در دام افراد سودجو) نامش كمك نيست. بلكه خيانت است.

    پاسخ دادن

مهناز

۱۳۹۴/۱۲/۰۹ – ۰۹:۵۷

لینک ثابت
سلام
سلام مدیریت محترم سایت و ادمین گرامی فرمایش شما صحیح ولی اگر قرار باشه اینجا فقط درد دل باشه و عنوان مشکلات و دیگران فقط بخونند و نتونیم کاری برای هم بکنیم چه سودی دارد؟وقتی جناب حقیقت عنوان می کنند تونستند مشکلشان را از طریق یه فردی که مشخصات آن را عنوان کردند حل نمایند چرا شما اجازه نمی دهید اطلاع رسانی شود اینکه به دام سود جویان نیوفتیم قبول ولی از ترس این موضوع که مبادا فرد سوء استفاده گری باشد هیچ اقدامی نکنیم پس چطوری مشکلات را حل کنیم ؟اگه میتونید خود شما بررسی کنید که فرد مطمنی هست اطلاعات در اختیار ما قرار دهید تا انشالله همه راحت بشیم به امید خدا

    پاسخ دادن

سمر۱۶۹

۱۳۹۴/۱۲/۱۰ – ۱۲:۲۲

لینک ثابت
با مهناز موافقم
با مهناز موافقم انگار ما فقط میایم اینجا درد و دل میکنیم میریم . هیچ کمکی به ما نمیشه که به زندگی عادی خودمون برگردیم

    پاسخ دادن

آرینا

۱۳۹۴/۱۲/۱۱ – ۱۱:۵۸

لینک ثابت
لطفا بررسی کنید مال آقای
لطفا بررسی کنید مال آقای حقیقت را اگه مشکلی نبود مشکل هممون رفع بشه

    پاسخ دادن

آرینا

۱۳۹۴/۱۲/۱۱ – ۱۲:۵۸

لینک ثابت
آقای حقیقت اگه ممکنه فامیلی
آقای حقیقت اگه ممکنه فامیلی اون آقا و شهری که ایشون هستن و بگید ملت برن مشکلشونو حل کنن

    پاسخ دادن

سمر

۱۳۹۴/۱۲/۱۱ – ۱۵:۵۵

لینک ثابت
حداقل این سایت به افرادی را
حداقل این سایت به افرادی را که در این ضمینه ها خیلی کارامد هستند و میتونن مشکلات مردم و با گفتن دعا ها یا اعمال مخصوصی رفع کنند معرفی کنید که مشکل همه انشالله حل شود یعنی حتی اگه بخواهید اسم شهر ی که فردی در اونجا بتونه مشکله منو حل کنه بگید من دختر که ۱۸ سالمه چه طوری میتونم برم به اون شهر تنهایی و باید تا اخر عمرم با این مشکل سر کنم ولی شما میتونید این سایت و به اون فرد که کارامد معرفی کنید و اون اقا هم با خوندن مشکل من منو راهنمایی میکنه و مشکلم حل میشه و من تا اخر عمر برای شما و اون فرد دعای خیر میکنم

    پاسخ دادن

نازی

۱۳۹۴/۱۲/۱۱ – ۲۰:۳۶

لینک ثابت
اگه کسی با طلسم عاشقش کرده
اگه کسی با طلسم عاشقش کرده باشند و فقط به اون ادم فکر کنه و بخوادش چه طوری میشه این طلسم و باطل کرد؟؟؟؟؟

    پاسخ دادن

مهناز

۱۳۹۴/۱۲/۱۳ – ۱۲:۴۴

لینک ثابت
سلام اقای حقیقت
سلام اقای حقیقت این سایت فقط شده جایی برای درد و دل لطفا اطلاعات دقیق از خودتون در اختیار بزارید تا بتونیم با شما ارتباط برقرار کنیم جهت مراجعه به اون اقای عرب(این اقا اهل کدوم شهر هستند) بخدا ترس از مرگ بدتر از خود مرگ هست بخاطر نگرانی از سودجویی افراد دست ، دست رو دست گذاشتن چاره کار نیست ممنون

    پاسخ دادن

مهران

۱۳۹۴/۱۲/۱۳ – ۱۵:۱۶

لینک ثابت
منو اذیت کردن نمیدونم چون
منو اذیت کردن نمیدونم چون مدیومم یا …. اثرش رو بدنمم هست چیکار کنم که ارتباط کاملا موثری داشته باشم

    پاسخ دادن

هانیه

۱۳۹۴/۱۲/۱۶ – ۰۹:۱۷

لینک ثابت
سلام
سلام من چند شبه دارم خوابم میبینم که یه گربه سیاه نشسته و داره منو نگاه میکنه هرچی تو خواب ذکر یا الله هم گفتم نرفت.چیکار کنم که دیگه خوابشو نبینم؟؟ ترو خدااااااااااا کمکم کنید

    پاسخ دادن

علی

۱۳۹۴/۱۲/۲۳ – ۲۰:۱۱

لینک ثابت
سلام منم چندساله با این موضوع
سلام منم چندساله با این موضوع درگیرم فقط میدونم اون موکل شماست واگر ذکرهای روزانه رو بگی کمی ازت دور میشه ولی اگه راه بهتری پیدا کردی به منم بگی ممنون می شم

    پاسخ دادن

مهدوی

۱۳۹۵/۰۱/۱۱ – ۰۳:۳۰

لینک ثابت
دوست عزیز تنها وقتی میتونین
دوست عزیز تنها وقتی میتونین بگین موکل که اجنه برای شما کاری رو که میخواین انجام بدن. در غیر اینصورت اینها فقط اجنه معمولی هستن که وارد زندگیه شما شدن. اجنه فقط در دو صورت وارد زندگیه شما میشن. یکی اینکه شما اونها رو جذب کرده باشی که میتونه با توجه به نیروی درونی شما باشه و یا به خاطر اعمال خاصی که انجام دادین که البته بازم نیروی درونی تاثیر داشته. چون شاید این اتفاق برای کسان دیگه با همون اعمال اتفاق نیافته و دوم اینکه کسی اونها رو وارد زندگی شما کرده باشه.

    پاسخ دادن

علی

۱۳۹۴/۱۲/۲۳ – ۱۹:۵۸

لینک ثابت
با سلام من از زمان مجردیم
با سلام من از زمان مجردیم ناخواسته وارد دنیای جنیان شدم ولی متاسفانه درحال حاضر آنها خودشان رو به همسر و بچه کوچیکم نشون می دن ودرحال حاضر کاری ازدست من بر نمیاد. اگه کسی آدرس دعانویسی تو تهران سراغ داره برام میل کنه با تشکر. […]

    پاسخ دادن

مهدوی

۱۳۹۵/۰۱/۱۱ – ۰۳:۲۳

لینک ثابت
لطفا بفرمایید از طرف اجنه
لطفا بفرمایید از طرف اجنه دچار آزار و اذیت هم میشدین و آیا هنوز هم ادامه داره و آیا همسر و بچه ی شما مورد آزار اونا قرار گرفتن یا نه؟

    پاسخ دادن

رضا

۱۳۹۴/۱۲/۲۴ – ۱۳:۳۳

لینک ثابت
سلام مدت ۱۰ ساله زندگیم داره
سلام مدت ۱۰ ساله زندگیم داره روز به روز نابود میشه ..بعضیا میگن جشم زخم تا اینکه ۶ ماه پیش تو نماز شبم سردرد شدید گرفتم وکسانی رو دیدم که تحمل گفتنشون هم سخته خیلی اذیتم می کنن تا جایی که تموم زندگیم نابود شده .. کمک کنید

    پاسخ دادن

مهدوی

۱۳۹۵/۰۱/۱۱ – ۰۳:۱۹

لینک ثابت
با عرض معذرت از شما رضا جان.
با عرض معذرت از شما رضا جان. شما باید خیلی خیلی مراقب خودت باشی. بصورت کامل زندگی خودتو زیر نظر داشته باش و ببین کجای کار میلنگه که سر و کارت با اجنه افتاده. اونم اجنه ی احتمالا کافر و اگه واقعا این تجزیه و تحلیل رو کردی و عیب کارت رو متوجه نشدی اون موقع تازه شک کن که مورد جادوی یه جادوگر قرار گرفتی. در هر صورت از خدا بخواه که هم عیب کارت برات روشن بشه و هم اگه مشکل جادو داری خودش راه حلشو سر راهت بذاره. مواظب باش با وضعیت زندگی که داری گیر افراد سود جو نیافتی. ۹۹ درصد اشخاصی که ادعای درست کردن کارتو دارن فقط به فکر جیب خودشونن. پس اول خدا ، دوم تجزیه تحلیل کامل اعمالت با کمک خدا و آخر هم با کمک خدا تا انشاالله کارت درست بشه. بازم عذر میخوام

    پاسخ دادن

علیرضل

۱۳۹۴/۱۲/۲۸ – ۱۵:۱۰

لینک ثابت
سلام
سلام من ۶ سال هست جنزده شده ام و الان کاملا در تسخیر جن ها هستم. وهم جدا هست چرا که جنها باعث میشوند در مواردی بی اختیار شوی. خواهشا اگر اطلاعی ندارید نظر ندهید چون واقعا احتیاج به کمک دارم نماز میخوانم و ..

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۲/۱۱ – ۰۸:۴۷

لینک ثابت
سلام احتمال این رو داری که
سلام احتمال این رو داری که موکل های رحمانی با توجه به تکرار و مداومت برخی سوره ها علاقه بهت پیدا کرده باشند، یا از اجداد و فامیل هات موکل داشته باشند که به تو احالش کردند. فی الکل ذکر «لا إِلَهَ إِلاَّ اللَّهُ وَحْدَهُ لا شَرِيكَ لَهُ لَهُ الْمُلْكُ وَلَهُ الْحَمْدُ وَهُوَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ». را ۱۰۰ مرتبه بخونی نمیتونن وارد حیطه حفاظتیت بشند.

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۵/۰۱/۰۳ – ۱۸:۵۰

لینک ثابت
دادشم بزرگم سال ۷۸ مریض شد(
دادشم بزرگم سال ۷۸ مریض شد( جند زنده شد) دیگه خوب نشد وقتی ۱۸ ساله بود الان الان تو حالت روانی و فراموشی و گیجی هست میخواستم میشه خوب بشه تو دوران دبیرستان خیلی درسش خوب بود

    پاسخ دادن

مهدوی

۱۳۹۵/۰۱/۱۱ – ۰۳:۱۱

لینک ثابت
اول باید مطمئن باشین که جن
اول باید مطمئن باشین که جن توی وجودش و جسمش نفوذ کرده که اصطلاحا میگن جن زده که میتونه از جادو باشه یا نه و شایدم اصلا مساله اصلی جن زدگی نباشه. ولی در مورد برادر شما میشه گفت واقعا کار هر کسی نیست و فقط درخواست یه معجزه از طرف خدا میتونه بهترین راه نجاتش باشه. و اگه خدا بخواد که خوب بشه حتما کسی هست که این کارو بکنه و البته فقط از خدا بخواین که اون شخص رو سر راهتون بگذاره. اگه شما از خدا با تموم وجودتون درخواست کنین که خوب بشه باقی کارها بصورت معجزه وار سر راهتون سبز میشن. و حتما در هنگام درخواست از خدا به چیزی که خدا میخواد ابراز رضایت بکنید. اونم با تموم وجودتون

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۲/۱۱ – ۰۸:۴۰

لینک ثابت
ببریدش پیش دکتر آیت الله
ببریدش پیش دکتر آیت الله تبریزیان. که اگه اسمش رو سرچ کنی میتونی سایتش رو پیدا کنی و مطبش تو قم هستش

    پاسخ دادن

سپیده

۱۳۹۵/۰۱/۰۵ – ۱۱:۵۳

لینک ثابت
من یه اطلاعات کاملی راجع به
من یه اطلاعات کاملی راجع به موکل میخوام تروخدا هرکی هرچیزی ازشون میدونه بگه مثلا اینکه موکل چیه؟ممکنه یه نفر اونه برات تسخیر کنه؟راه دور کردنش چیه ؟ خلاصه هر کی اطلاعاتی از شون داره بگه ممنون

موکل به یک یا تعدادی جن که
موکل به یک یا تعدادی جن که تحت فرمان یه انسان در میان میگن. هر کسی میتونه داشته باشه ولی خیلی کم اتفاق میافته مه کسی داشته باشه. بیشتر کسایی که توی کار جادو هستن دارن که اونا هم از خداشونه و احتیاجی به دفع کردن ندارن. البته بجز کسایی که خودشون جادو مینویسن افراد دیگه هم میتونن داشته باشن. اونایی که توسط جن آزار و اذیت میشن به اون موکل نمیگن. مثلا کسی که یه جادو مینویسه باید یک یا چند تا از اجنه رو وکیل کنه تا از اون جادو محافظت کنن تا اونطور که میخوان عمل کنه. اینم که یه نفر برات تسخیر کنه میشه ولی همچین کار درستی نیست. اکثرا آدمای خوب نیستن اونایی که موکل دارن. یعنی کارای خلاف شرع زیاد انجام میدن. ولی کسایی هم پیدا میشن که از موکل در راه خوب استفاده کنن که البته کار خیلی سختیه. کلا سری که درد نمیکنه خواهر من دستمال نمیبندند

    پاسخ دادن

اسماعیل تکابی

۱۳۹۵/۰۱/۲۰ – ۱۵:۰۳

لینک ثابت
دوستان فرمایش همگی درست جن
دوستان فرمایش همگی درست جن وجود داره و ممکنه ب بعضیام ازار برسونه ی سوال دارم و ی توصیه ۱ ایا اونا زورشون از خداوند متعال بیشتره؟ معلومه ک نه دوستان وقتی از جن و شیطان ملعون بترسید ک شب و روز تو دلامون وسوسه می کنه و ما رو از یاد الله غافل می کنه و کسی ک همواره ب یاد خداست اینا هیچ غلطی نمیتونن کنن نگه داری پرنده و تلاوت سوره جن و جاثیه هم توصیه شده و ی چی دیگه اول عرایضم عرض کردم وجود جن و قبول دارم ولی ۹۰درصد چیزایی ک ما میشنویم و فکر می کنیم و ب اونا نسبت میدیم دلیلش وهمه دلیل وهم هم پریشانی افکار ب زبون ساده تر فکر مشغوله این جور موقعا بهتره برید پهلو ی روانشناس

    پاسخ دادن

محمد

۱۳۹۵/۰۱/۲۵ – ۱۱:۰۹

لینک ثابت
سلام دوستان؛
سلام دوستان؛ مؤثرترین کار برای دفع این خطرات و اوهام؛ پناه بردن به اذکار ساده ای چون بسم الله الرحمن و الرحیم و یا علی و سوره های چهار قل و نیز دادن صدقه است. مطمئن باشید اثر دارد چون همه اجنه و … آفریده خدا هستند و اگر خدا بخواهد هیچ کاری نمی توانند بکنند. البته من بحث استفاده از سرکه را انکار نمی کنم ولی درباره اذکار کاملا مطمئن هستم و از بزرگان شنیده ام. علی یارتان و دست حق نگه دارتان!

    پاسخ دادن

راحله

۱۳۹۵/۰۱/۳۱ – ۰۰:۱۶

لینک ثابت
سلام..وقتتون بخیر
سلام..وقتتون بخیر من شب ها کلی اذیت میشدم و با کلی اعصاب خوردی و استرس سر وکله داشتم و دارم..بصورت اتفاقی با کسی آشنا شدم و از دست نه تا جن که توی کالبدم اومدن راحت شدم…الان چهار تای دیگه دارم..اما هزینه ای ندارم واسه این چهار تا….تورو خدا اگه راه حلی دارین یادم بدین تا این چهار تا خودشون فرار کنن و ازم جدا بشن

    پاسخ دادن

مهدوی

۱۳۹۵/۰۲/۰۲ – ۰۳:۵۲

لینک ثابت
سلام بر شما. شما از کجا مطمئن
سلام بر شما. شما از کجا مطمئن هستین که این اتفاق ها براتون افتاده. یعنی الان که اون نه تا جن از شما دور شدن چه تغییری کردین. آیا از این اعداد و ارقام اطمینان دارین یا نه؟

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۲/۱۱ – ۰۸:۳۵

لینک ثابت
اجنه کافر تمیتونن قرآن خوندن
اجنه کافر تمیتونن قرآن خوندن و نماز شخص رو تحمل کنند و بعد ادامه قرائت قرآن خودشون پا به فرار میگذارند هر چند اوایلش کمی اذیتتون میکنند چون دلشون میخواد شما رو از دست بدند

    پاسخ دادن

فرامرز

۱۳۹۵/۰۲/۰۵ – ۱۱:۵۹

لینک ثابت
سلام ببخشید خواهر من حامله
سلام ببخشید خواهر من حامله هستش و چند مدته شبها نمیتونه بخوابه و استرس ترس داره امکان هستش که از ناحیه دعا و سحر باشه میشه کمک کنید ممنون

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۲/۱۱ – ۰۸:۳۳

لینک ثابت
سلام شب موقع خواب کمی گلاب
سلام شب موقع خواب کمی گلاب بریزه روی بالشش و راحت بخوابه ضمن اینکه سوره لقمان رو بخونه دیگه تمام ملائکه حافظش میشند و راحت میتونه بخوابه و خیالش هم راحت میشه

    پاسخ دادن

علی رضا

۱۳۹۵/۰۲/۰۷ – ۱۵:۱۴

لینک ثابت
سلام من وقتی ۱۲سالم بود در
سلام من وقتی ۱۲سالم بود در خابم اجنه میدیدم یه مدت طولانی به خابم نمیومد هالا ام که ۱۶سالمه صدا های عجیبی از حموممون میادو در دستشوییمون یبار برام باز شد. بدون اینکه دست بهش بزنم. حس خیلی عجیبی به حموممون دارمو همینطور.صدای عجیب و قریبی به گوشم میخوره

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۲/۱۱ – ۰۸:۲۸

لینک ثابت
سلام
سلام داخل حموم سرکه بریز موقع در اوردن لباست هم بسم الله با لااله الا الله بگو

    پاسخ دادن

علی

۱۳۹۵/۰۲/۱۱ – ۲۳:۰۷

لینک ثابت
سلام. من بعضی شب ها توسط اجنه
سلام. من بعضی شب ها توسط اجنه لگد میخورم! روز های اول فکر میکردم پدرم هست که از بالای سرم رد میشود ولی وقتی بی محلی میکردم باز هم لگد میخوردم و یهو که پتو رو میکشیدم که ببینم چه کسی هست، هیچکس نبود! حتی فکر کردم دیوانه شدم ولی یک شب که خانواده به سفر رفته بودند و من و خواهرم تنها بودیم، خواهرم کنار من(فاصله یک متری) خوابید چون میترسید. که صبح به من گفت که شخصی با مشت به کتف او کوبیده و وقتی برگشته کسی را ندیده! لازم به ذکر است خواهرم همیشه نماز و روضه میگیرد ولی من نه. حالا چاره چیه؟ اگر انجمنی چیزی هست که مشکلم رو بگم بهم بگید

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۲/۱۳ – ۰۸:۵۰

لینک ثابت
سلام
سلام ۱۴ روز یا شب در یک وقت معین سوره صافات رو با صدای بلند بخون و مواقعی هم که میترسی سوره لقمان رو تلاوت کن

    پاسخ دادن

انسان

۱۳۹۵/۰۲/۱۴ – ۱۱:۱۱

لینک ثابت
“خروس سفید”
“خروس سفید” عزیزان، من قبلاً چند پست گذاشتم، جدیداً تجربه های جالبی به دست آوردم، البته اصل مطلب رو از روایات معصومین برداشت کردم و خودم دست به تجربه زدم و به شکل باور نکردنی جواب داد، که خودم اصلاً تو بهترین حالت هم انتظار اینقدر تأثیر رو نداشتم، مهمترینش اینه که یه خروس سفید آوردم تو خونه نگه داشتم، یه خروس سفید محلی، البته صددرصد سفید پیدا نکردم، دمش سیاهه و گردنش و پشتش هم طلایی داره از همون شب اول که این خروس رو آوردم، دیگه راحت خوابیدم، ینی قشنگ ۹۵ درصد مشکلم حل شد، دیگه ترس، تپش قلب، استرس، کابوس، خوابای بی معنی و دائمی و حالات پر تنش ذهنی و غیره در هنگام خواب و بعد از خواب ندارم، ینی اصلاً زندگیم داره منظم میشه چون خودم دارم به سمت سلامتی میرم، فقط اگه خواستید خروس بیارید خونتون حتماً قبلش فکر جای مناسب، رسیدگی، چند تا مرغ، سروصدا، بو و غیره رو بکنید، چون یکم دردسر داره، ولی اگه بتونید دردسرشرو حل کنید (حتی اگه کلی زحمت داشته باشه و زمان ببره) یک مشکل بزرگ زندگیتونرو از پیش رو برداشتید من کبوتر هم قبلاً داشتم، ولی جواب نداده بود یکی دیگه هم اینه که حتماً به گردنتون حرز بندازید، سوره های چهار قل و آیت الکرسی رو بنویسید و به گردن بیاویزید و یه چیز خیلی مهم این که در روایات هست که اگر سقف خانه شما بیشتر از هشت زرع (حدود سه و نیم متر) هست حتماً به قسمت بالاتر از اندازه مذکور، به چهار طرف خانه سوره های قرآن رو بنویسید و بر دیوار نصب کنید (اگه اشتباه نکنم آیت الکرسی، چهار قل هم که کلاً خوبه میتونید اضافه کنید)، چون اجنه مثل باد و هوا می مونند و روی زمین یا در آسمان نیستند بلکه در هوا جریان دارن، و اگه جای بلند بخوابید راحت تر به شما آسیب می زنند، و به تدریج ضعیفتون می کنند و بیشتر و بیشتر اذیتتون می کنند شاید با این حساب، زندگی در طبقات بالاتر از همکف، شامل این وضعیت بشه و نیاز به ایجاد لایه محافظتی باشه آقا خلاصه این اذیت و آزار اجنه یه مبحث خیلی مهم در زندگی انسان هست، اما جالبه که علم هنوز هیچ راهی به این موضوع باز نکرده و افراد بسیار زیادی دائماً در رنج و سختی ناشی از اونها هستن، ولی کاری نمیتونن بکنن و حتی اگه بگن احتمالاً مورد تحقیر و تمسخر هم قرار میگیرن من به این نتیجه رسیدم که افرادی که به هر دلیل با این مشکلات مواجه هستند باید چند لایه محافظتی به دور خود ایجاد کنند، بیرونی ترین لایه همین خروس سفید، بعد نوشته سوره ها به چهار دیورا خانه، بعد حرز روی گردن و بعد خواندن قرآن بخصوص چهارقل پیش از خواب انشالا در آینده تجربه های جدیدم رو براتون می نویسم که استفاده کنید تأثیر خروس سفید انقدر زیاد و شگفت انگیز بود که تصمیم گرفتم همه راه ها و دستورات دیگه که در روایات هست رو انجام بدم و تأثیرشون رو بررسی کنم، با حل این مشکل همه زندگیم سروسامون میگیره و همه مشکلات دیگم حل میشه، انشاالله

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۲/۱۸ – ۱۰:۰۱

لینک ثابت
خوب بود اکثرا تو روایات اومده
خوب بود اکثرا تو روایات اومده تجربیات شما

    پاسخ دادن

آرینا

۱۳۹۵/۰۲/۱۵ – ۱۸:۰۱

لینک ثابت
آخه تو آپارتمان ۶۰ ۷۰ متری
آخه تو آپارتمان ۶۰ ۷۰ متری چجوری خروس نگه داریم؟

    پاسخ دادن

علی

۱۳۹۵/۰۲/۱۷ – ۰۰:۵۸

لینک ثابت
سلام راستی اینم یادم رفت بگم،
سلام راستی اینم یادم رفت بگم، من هر بار این لگد خوردن و چیزای عجیب واسم اتفاق افتاده دقیقا زمانی بوده که همون لحظه ی اول بیدار شدم بوده ولی چشمام بسته بوده(بین خواب و بیداری). یک بار هم چشم باز کردم دیدم یک نفر با لباس های پدرم (از پشت سر دیدمش) که داخل اتاق رفت و بعد با خودم {گفتم: پدرم چش شده نصف شب تو خونه قدم میزنه،} بعد سرمو برگردوندم دیدم پدرم خوابیده سر جاشه!! البته نترسیدم! چون فکر کردم توهمه ولی چند وقت پیش چیزی متفاوت تر از اون چیزی که من دیدم رو خواهرم دید، گفت که یک آدم سیاه مثل سایه از همون مکانی که من دیدم به داخل اتاق رفته. {خب تا اینجا اتفاقاتی که در یک سال اخیر دیدم} اما از کجا شروع شد؟ من فکرامو کردم دیدم که از زمانی شروع شد که یک شب یاد دایی مرحومم افتاده بودم و حسابی به خدا کفر گفتم از ته دل. که یک حس بدی هم نصیبم شد و صبح همون روز یک صدای ناله ی خیلی بد و وحشتناک (مثل وقتی که هدفون میگذارید) رو شنیدم و طرفای ساعت ۶ صبح بود و خورشید دراومده بود. دیگه از اون موقع(۴سال پیش) به اینطرف یواش یواش اول صدای خش خش بالای سرم میومد که انگار کسی پنجول میکشید روی پُشتی های بالای سرم. یا بعضی وقتها روی بالشتم دست میکشید و من صدا رو میشنیدم. یا اگر پلاستیکی بالای سرم بود اونو محکم تکون میداد و بعدها انگار یکی میخواست شوخی کنه و با نوک دست محم میکوبید به نوک بینیم توی خواب تا اینکه کم کم شدید شُد و انگار قدرتش بیشتر میشه در گذر زمان. تا رسید به اتفاقاتی که گفتم لگد میزده و اون چیزایی که دیدم. اینم بگم من چند وقت پیش که آموزشی کرمانشاه بودم هم توی سرباز خونه کنار اون همه آدم اون اتفاقا افتاد! و اینم بگم که من توی ۶سالگی توی روستا کنار یک قبرستان زندگی میکردیم یادمه که توی خونه خوابیده بودم و یک چَک(کشیده) محکم خوردم و صدای خنده های شیطانی شنیدم همراه با جیغ. ولی وقتی بلند شدم هیچکس رو ندیدم و توی حیاط دیدم مادرم هست فقط که داشت لباس میشست. امکان نداره کار انسان بوده باشه وگرنه صدای فرارش یا لباسش رو میشنیدم و راه فرار و زمان کافی برای فرار نبود! و از اون موقع چیزی ندیدم تا سال ۹۰ اینها رو تعریف میکنم که شاید سر نخی بدست شما بیاد و کمکم کنید. و این قضیه هم هست که مادربزرگم پیش رمال ها رفته و با دعا نویسی و بریدن سَر مرغ(یا خروس) در جادو و جمبل ها میخواسته دارای بچه ی پسر بشه که من اون سر بریده رو یادمه بچه بودم لابلای وسایل مادربزرگم پیدا کردم و وقتی ازش سوال کردم قضیه رو واسم تعریف کرد.

    پاسخ دادن

علی

۱۳۹۵/۰۲/۱۷ – ۰۱:۰۳

لینک ثابت
ببخشید اینو یادم رفت بگم. یکی
ببخشید اینو یادم رفت بگم. یکی از دوستام سال ۸۸ یک کتاب بهم داد که در مورد احضار روح و اجنه بود ولی اصلا شبیه به فارسی الان نبود انگار زبون مردمان ایران باستان نوشته بود فقط داخلش نقاشی اجنه با دعاها به صورت شکل بود و کیمیا و سیمیا و ریمیا رو یادمه داخلش نوشته بود. ولی من فقط ورق میزدم و چیزی نمیتونستم بخونم و حتی هیچ چیزی رو سعی نکردم اجرا کنم! ممکنه اون کتاب نکبتی یا چیزی رو وارد کرده باشه تو زندگی؟ من خود ارضایی هم دارم که بعید میدونم ربطی به اجنه داشته باشه. و نماز و روزه و احکام اسلامی رو اجرا نمیکنم.

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۲/۱۸ – ۰۹:۵۵

لینک ثابت
انجام گناهان جنسی قطعا یکی از
انجام گناهان جنسی قطعا یکی از روزنه های نفوذ اجنه هستش . کفر گفتن که هیچ(کارت بدتر از این هم میشه) تنها راحت برگشتن به نماز و سوره هایی هستش که گفتم

    پاسخ دادن

Samara Morgan

۱۳۹۵/۰۲/۲۴ – ۱۵:۲۵

لینک ثابت
من با جن ها ارتباط دارم و
من با جن ها ارتباط دارم و میخوام از انسان ها انتقام سختی بگیرم انسان ها به من بد کردن جالب اینکه همشون اذیتم میکردن من از این به بعد همه رو اذیت میکنم و متاسفم که همین طور ادامه داره

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۲/۲۵ – ۱۱:۴۶

لینک ثابت
برو کشکت رو بساب
برو کشکت رو بساب

    پاسخ دادن

رامین ۴۷

۱۳۹۵/۰۲/۲۹ – ۲۱:۵۵

لینک ثابت
سلام من چند ساله به هر کاری
سلام من چند ساله به هر کاری دست میزنم دقیقه نود به ضررم تمام میشه . همیشه ضرر مالی دارم به کسی هم پولی قرض بدم عمرا برگرده و پسرم هم در ورزش دایما اسیب میبینه و تا میره به جایی برسه اسیب میبینه . کسی میتونه کمکی کنه؟ موندم توش

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۵/۰۳/۰۵ – ۰۱:۲۶

لینک ثابت
سلام. دوستانی که مورد آزار
سلام. دوستانی که مورد آزار قرار گرفته اند به من پیام بدن.. نه کسانی که سودای احضار جن و ارواح دارند. تلگرام

    پاسخ دادن

مهناز

۱۳۹۵/۰۳/۲۴ – ۱۶:۲۹

لینک ثابت
آدرس تلگرام یا ایمیل شما چیه
آدرس تلگرام یا ایمیل شما چیه چطوری پام بدیم خب

    پاسخ دادن

saman

۱۳۹۵/۰۳/۲۴ – ۱۷:۰۶

لینک ثابت
سلام. آدرس ايميل و شماره و
سلام. آدرس ايميل و شماره و آيدي و… منتشر نميشود.

    پاسخ دادن

ویدا

۱۳۹۵/۰۳/۰۹ – ۱۲:۱۵

لینک ثابت
سلام به همه راستش من هر وقت
سلام به همه راستش من هر وقت میترسم اسم حضرت عباس را پشت سر هم زمزمه میکنم معجزه میکنه خیلی احساس آرامش میکنم شما هم امتحان کنید دعا میکنم خدا مشکلاته همه رو حل کنه انشاالله

    پاسخ دادن

علی

۱۳۹۵/۰۳/۰۹ – ۱۵:۲۴

لینک ثابت
به نام خدا
به نام خدا دوستان به مطالبم گوش بدید: اگه تا اخر بخونید کلی مطلب گیرتون میاد کار ۵ دیقست! برخی دوستان به دروغ مطالبی رو گفتن که من برای این حرفم معذرت میخوام ولی برای دلایلی ناشناخته جن و… به دنبال ما هستند و واقعا ماهایی که چیز خاصی ازش نمیدونیم نمیتونیم کاری کنیم. میدونید بختک چیه؟بختک موجودیه که تو خواب گلو ی آدم رو میگیره و نمیزاره شما حرفی بزنیدو فقط دست و پا میزنین اگه کسی شما رو بیدار نکنه میمیرین. شوهر خالم وقتی میگفت رو من شده من باور نکردم ولی رو خودم این اتفاق افتاد و شانس اوردم منم تو دوران زندگیم گناهانی کردم و میگن که جنیان و … نمیتونن تو زندگی انسان وارد شن جز امر خدا حتی ساحر هم نمیتونه . من معتقدم برای گناهام خدا موجودیو فرستاد تا منو یک جورایی بیدار کنه متاسفانه بازم بعد اون ماجرا توبه و بازگناه و باز توبه. التماس دعا دوستان من از همین جا به خداوند جلیل قسم میخورم اگه توکل کنی به خدا و معصیت از روی عمد نکنید و ترسی به دل راه ندید این اتفاقات نمیوفته براتون فقط سعی کنید از فکر و ذکر و تحقیق روی جن و روح و سحر و جادو دست بردارید زندگیتون مثل عسل شیرین و مثل شیر جاری میشه . ذکر هایی که شفا بخشه هم زیاد بخونین . میدونین آل چیه؟ آل از موجوداتی مثل بختک و از جنه که وقتی زنی بار دار باشه و تنها،به سراغش میاد و بچشو سقط میکنه و اینم فقط به اذن خدا برای عده کمی رخ میده . یک رفیق داشتم بد هست که بگم چی کارا میکرد نمیگم که خدا منو دچار ناراحتی نکنه و بر من خشمگین نشه میگفت تو اپارتمانشون طبقه پایین زنی باردار بود که بعد مدتی بچه اش سقط شد میگفت یک بار صدای وحشت ناکی شنیدم اومدم پایین ببینم چه خبره دیدم زنی با موی بلند تا زانو و پای نسبتا لاغر معلول و بدنی نسبتا سیاه پوست از دیوار بیرون رفت بعدا فهمیدم همسایه بچه اش سقط شده فهمیدم آل بوده که اومده پیش زنه میگفت لحظه ای که آلو دیدم شاید کم تر از یک ثانیه دیدنم طول کشید ولی چهره اش همیشه برام تداعی میشه . اعوذبالله من الشیطان الرجیم اینا همه به امر خداست از چیزی نترسید دوستان ان شاء الله دیگه براه راست بیایم ماه رمضان ماه بندگی خدا نزدیکه دوستان تو تلگرام میتونید منو دنبال کنید @Aliiiii21 کانال شفا و حاجات هم مطالب ارزش مندی از ادعیه میزاره استفاده کنید شفا و حاجات @shefaohajat علی یارتون حق نگه دارتون التماس دعا

    پاسخ دادن

افسانه

۱۳۹۵/۰۳/۰۹ – ۱۹:۲۵

لینک ثابت
سلام من وسيله زيادگم ميكنم و
سلام من وسيله زيادگم ميكنم و خودبخود هم پيداميشه تازگيا دوتااز انگشترهام نيست چكاركنم زودترپيدابشه

    پاسخ دادن

s

۱۳۹۵/۰۳/۲۳ – ۱۰:۵۴

لینک ثابت
سلام من پیشنهاد میکنم نیت
سلام من پیشنهاد میکنم نیت کنید سه روز روزی صد مرتبه با اعتقاد راسخ بگید «انا لله و انا الیه راجعون» ، انشاا… پیدا میشه.من خیلی تجربشو دارم طوری که گاهی همون روز اول چند تا از ذکرو بیشتر نگفته بودم گمشده پیدا میشد.فقط شک و تردید نداشته باش.از نتیجه اش باخبرمون کن.در پناه حق باشی

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۳/۲۴ – ۰۹:۰۸

لینک ثابت
مواظب باش انگشترت سوراخ نشه
مواظب باش انگشترت سوراخ نشه که اگه اینطوری بشه به عقد اجنه در میای یه کم عباداتت رو قوی تر کن و تو خونه زیارت عاشورا و امین الله بخون

    پاسخ دادن

وحید

۱۳۹۵/۰۳/۱۰ – ۲۲:۲۷

لینک ثابت
برخی از مشکلاتی که من در
برخی از مشکلاتی که من در نظرات دوستان دیدم بیستر مربوط به دستگاه تنفسی انسان است تا اجنه ! وقتی در خواب بدرستی اکسیژن به مغز نرسد.فرد احساس خفگی میکند و دچار توهم (دیدن اشکال عجیب و ترس زیاد) و فشار شدید جسمی(بیشتر در قفسه سینه، بی حس شدن دست ها و پا ها ) میشود.این مشکل بیشتر به جهت مشکلات تنفسی مادر زادی مثل لوزه ها و پولیپ بینی یا بیماری های تنفسی به مانند سینوزینت و … است.باید اول آن مشکل یا بیماری حل شود.استفاده از گیاه سیاه دانه(به مقدار کم) در درمان این مشکل بسیار مفید است میتوانید شبها کمی نعنا و نمک را قرقره کرده و حتماً سعی کنید به پهلو بخوابید(اینها در رفع این حالت موثر است) سرکه هم که دوستان اشاره کردند به جهت قدرت ضد ویروسی آن است که در علاج بیماریهای تنفسی موثر است مخصوصاً اگر سرکه سیب با عسل باشد… موفق باشید

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۵/۰۳/۱۴ – ۲۳:۴۴

لینک ثابت
سلام خواهشاراهنمایی کنیدبرای
سلام خواهشاراهنمایی کنیدبرای بطلان جادوچه بایدکردتاحال هرکاری انجام دادیم فایده نداشت

    پاسخ دادن

بهنام

۱۳۹۵/۰۳/۲۱ – ۰۵:۱۶

لینک ثابت
منم چند شبه وقتی میخابم از تو
منم چند شبه وقتی میخابم از تو سینم میکشتم بالا نفسم کند میشه آیتالکرسی که میخونم دست و پام میلرزه گردنم به سمت بالا خم میشه. من قبل از این هیچ مشکلی نداشتم ولی بعد از یک اتفاق یک عفونت عجیبی گرفتم که هیچ دکتری سر در نیاورده ولی آیت الکرسی که میخونم سبک میشم و انگار اثری ازش در بدنم نیست.من اعتقاد نداشتم و ضعف دینی دلیل این اوضاعم بود و منالله توفیق….. امیدوارم هیچکس دچارش نشه اوضاع روحیم داغونه لطفا اگه راه حل موثری بود در میان بگذارید

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۳/۲۲ – ۱۷:۲۶

لینک ثابت
بنده خدا بودن حتما شما رو از
بنده خدا بودن حتما شما رو از شیاطین نجات خواهد داد . نماز رو شروع کن هر چند اوایل شروع اذیتت میکنن ولی بعدا ازت منصرف میشن

    پاسخ دادن

بهنام

۱۳۹۵/۰۳/۲۱ – ۰۵:۱۸

لینک ثابت
وقتی آیت الکرسی میخونم بدنم
وقتی آیت الکرسی میخونم بدنم گر میگیره مور مور میشهو از سمت سینم این حس به سمت گردن و پاهام میره شلوارکم باد میافته توش و چروک چروک میشه البته عادت کردم برام دعا کنید

    پاسخ دادن

بهنام

۱۳۹۵/۰۳/۲۱ – ۰۵:۲۴

لینک ثابت
بعد از اتفاق خودم به این
بعد از اتفاق خودم به این نتیجه رسیدم زمین حساب و کتاب دارد و دار مکافات است هرچه بیشتر بر روی آن فساد و قتل و غارت شود مریضی ها سیل و طوفان ها بیشتر میشود خدایا ببخش همه ما و کسایی رو که غافل شدیم و گول خوردیم.. اللهم صلی علی محمد(ص) و آله محمد و عجل فرجهم…

    پاسخ دادن

پارسا عبدی

۱۳۹۵/۰۳/۲۱ – ۱۳:۴۶

لینک ثابت
در نود و پنج درصد موارد قطعاً
در نود و پنج درصد موارد قطعاً مشکلات ریشه های روانشناختی و عصبی (اعم از صرفا روحی یا فیزیکی-روحی) دا د و هیچ ارتباطی با هیچ امر ماورایی و یا موجودات فراحسی ندارد. بی شک اسلام دین عقلانیت است. با ترویج خرافات و دامن زدن به روایت های عوامانه فرهنگی بومی محلی ِ مضاف بر ظریعت، تنها زمینه انزپای حقیقت ناب اسلامی مهبا میگردد. میتوان به جرات گفت نود درصد این باور ها هیچ ارتباطی به تعالیم اسلامی ندارد و تنها استفاده از یکسری اشتراکات واژگانیست که هر (عاقل) و (خردمندی) درک میکند! خواهشاً موجبات وهن و طعن به آیین حیات بخش اسلام را فراهم نسازید. بدون شک علم پزشکی-روانشناسی-روانپزشکی بهتر از هر ورد و باطل السحر و آیینه بین و آب دعا و جادو وجمبل و مرتاض و ملا و آخوند و …ای قادر به حل این قبیل مشاکیل میباشد. الله اعلم./ والسلام علی من اتبع الهدی…

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۳/۲۲ – ۱۷:۳۰

لینک ثابت
برادر محترم . معلومه اصلا در
برادر محترم . معلومه اصلا در مورد سحر و جادو تحقیقی نداشتی و کشته و مرده روانشناسی شدی . موردهای فراوانی حتی از خارج مثل کانادا تو مطب اومدند و اظهار عجز کردند. کی میگه علم پزشکی راحت تر میتونه ورود کنه روانشناسی یه علم نوپایی هستش و صد سال بیشتر سابقه نداره در حالی که دین مداری و خدامداری از اول حلال مشکلات مردم بوده

    پاسخ دادن

anahita

۱۳۹۵/۰۳/۲۱ – ۲۳:۱۰

لینک ثابت
سلام میخواستم بپرسم برای من
سلام میخواستم بپرسم برای من جادوگر زن ایرانی در آلمان در محل کرم بهم خوردنی داده و بسم من و پدرم طلسم نوسته و به خوردم داده هر دفعه که من اجنهارو از تنم باطل میکنم هامون شب دوباره بطریق طلسم برام تو تنم میفرسته ۱ سال لطفآ بگید راهه اصلی چیست

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۳/۲۲ – ۱۷:۴۳

لینک ثابت
سوره یس رو بنویس داخل یه ظرف
سوره یس رو بنویس داخل یه ظرف چینی دست نخورده با گلاب و زعفرون و قلم مثل خلال دندون بعد یه کم اب بریز توش و اون اب رو بخور و اضافه هاشو بپاش داخل خونه و ماشینت حل میشه مجربه

    پاسخ دادن

setare

۱۳۹۵/۰۳/۲۳ – ۱۰:۴۹

لینک ثابت
سلام،ما مدتهاست دنبال یه همسر
سلام،ما مدتهاست دنبال یه همسر برای برادرم هستیم،هزار جا رفتیم قسمت نشد.بالاخره به پیشنهاد یه دوست رفتیم پیش یه کتاب بین و گفت یه روح توی خونه ما هست که مانع حضور فرشته ها و خیر میشه. خودمم مدتیه روی لباسم یا اطرافم موی سفید کوتاه میبینم.به نظرتون معنیش چیه؟لطفا کمکم کنید چطوری از دست این روح که نمیدونم چیه خلاص شیم.لطفا سریع پاسخ بدید.خیلی سپاسگذارم ازتون.عاقبتتون ختم بخیر و در پناه خدا باشید

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۳/۲۴ – ۰۹:۰۶

لینک ثابت
قطعا آن موجود روح نمیباشد .
قطعا آن موجود روح نمیباشد . اگر کنار آب زندگی میکنید یا درخت در خونه دارید یا چاه اب . احتمالا ان موجود پری باشد. در فضای خونه قرآن تلاوت کنید و در ۴ گوش خونه سرکه بریزید و قطع بدونید هر چقدر به خدا نزدیک بشید این موجود از اون خونه خارج و موکلین رحمانی وارد اون خونه میشند که مایه برکت هستند

    پاسخ دادن

آرینا

۱۳۹۵/۰۳/۲۳ – ۱۷:۵۶

لینک ثابت
سلام همسرم حدود ۱٫۵ سالی میشه
سلام همسرم حدود ۱٫۵ سالی میشه بعد نزدیکی توی خواب میبینه زنی میاد وکتکش میزنه و بعد از بیدار شدن اثاز زخم روی شونه چپش مشهوده فقط هم وقتی با من هس این مشکل پپیش میاد تو رو خدا کمکم کنین.

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۳/۲۴ – ۰۹:۱۲

لینک ثابت
به نظرم ایشون قبلا با یه جنی
به نظرم ایشون قبلا با یه جنی عقد کرده یا سحر بستن تو کار هستش ایمیلتون رو به مدیر سایت بدید تا راهنمایی شوید

    پاسخ دادن

آرینا

۱۳۹۵/۰۳/۲۴ – ۱۵:۲۳

لینک ثابت
تو رو خدا کمکمون کنید زندگیم
تو رو خدا کمکمون کنید زندگیم داره از هم میپاشه

    پاسخ دادن

آرینا

۱۳۹۵/۰۳/۲۴ – ۱۵:۳۰

لینک ثابت
حتی یه انگشتر لعلی برای رفع
حتی یه انگشتر لعلی برای رفع این موضوع گرفته بود که توش دعا نوشته بودن از انگشتش در اورده بودن و الان دیگه نیس بردنش چکار کنیم دیگه نمی دونم دست به دامان کی بشم

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۳/۲۵ – ۰۹:۱۳

لینک ثابت
یه انگشتر حدید هفت جلاله بگیر
یه انگشتر حدید هفت جلاله بگیر براش. فروشش تو قم درب ورودی ۱ حرم حضرت معصومه هستش و ادم مطمئنیه حرز ابی دجانه هم اگه تونستید بزارید خونه

    پاسخ دادن

azita

۱۳۹۵/۰۳/۲۵ – ۱۶:۰۹

لینک ثابت
سلام من از آلمان می نویسم
سلام من از آلمان می نویسم خانمی ۴۹ ساله هستم که تا به امروز بخاطر یک زن ایرانی خدا نشناس که به محل کارم امد و باهم دوست شد و با خوردنی هائی که بهم داد مثل شیرینی و نمک و برنج و الان که هربار اند طلسم رو با خوندن و نوشتن باطل میکنم ان دوباره فردا برام اجنه تو بدنم میفرسته و از راهه اینترنت فهمیدم که اسم طلسمی که برام میکنه اکل شرب ان زن الان ۶ ساله که منوطلسم کرده و من اینجا در آلمان پناهی ندارم که ازش کمک بخاهم ازتون خاهش میکنم بگید چطوری میتونم جلوی ان زن رو بگیرم گویا از وسیلهای من رو مثل عکس و لباس زیرامو دزدیده حالا هر چقدر که من دعا میخونم و مینویسم ان از راهه کینه از تو اینه میبینه و باطل میکنه و دوباره من بدنم به لرزه میره وقتی ان دعا میجشونه و اجنهارو تو تنم دوباره میفرسته ممنون میشم اگر لطف کنید راهه طلسم قوی بهم راهنمائی کنید که راهه ان بسته شه ممنون میشم اگر جواب بدید شیلا

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۳/۲۷ – ۱۴:۱۴

لینک ثابت
سلام
سلام به این دستورات توجه کنید دستورات درمانی برای رفع آسیب‌های اجنّه و شیاطین اين روزها كم نيستند افرادي كه در مورد اجنّه سؤال مي‌كنند. گاهي از حقيقت آنها مي‌پرسند، گاهي هم از چگونگي تأثير اين موجودات در زندگي انسان‌ها؛ برخي هنگامي که مسير عادي زندگي‌شان دچار مشکلاتي مي شود، به اشتباه زندگی خود را آلوده به ورود اجنّه تصور می‏کنند و به اين توهّم گرفتار مي شوند که اجنّه اين مشکلات را براي آنها پيش آورده‌اند. ما در عين اينكه وجود جن، را انكار نمي‌كنيم اما باور داريم كه؛ اولا؛ هرگونه ورود و دخالت واقعی این نیروها به زندگي انسان خلاف قاعده و بسیار كم است. ثانیاً، ورود اين نیروها در زندگي افراد بدون زمينه و اتفاقي نیست، یعنی این نیروها بدون ايجاد زمينه از طرف انسان‌ها نمي‌توانند وارد زندگی كسي ‌شوند؛ بلکه ورود آنان در اثر انجام بعضي از اعمال مكلّفين فراهم مي‌شود. كه با بالا بردن آگاهي افراد در اين زمينه مي‌توان مانع بسياري از اين اختلالات شد. برخي در اثر جهل يا ايمان ضعيف، اعمالي را مرتكب مي‌شوند كه باعث مي‌شود ناخواسته مبتلا شده‏ و گرفتار صدمات روحی و روانی گردند. در اين راستا تأكيد مي‌كنيم كه؛ بر اساس آیات قرآن، قوای شیطانی هیچ تسلّطی بر اهل ایمان ندارند و تسلط شیاطین جنی بر کسانی است که ولایت شیطان را پذیرفته یا به خدا شرک می‏ورزند لذا كساني كه در اين زمينه مشكلي برايشان پيش نيامده، مي‌توانند با آسودگي تمام به زندگي‌شان ادامه دهند. در این نوشته کوتاه، تلاش كرده‌ايم صرفا براساس روایات معصومین(علیهم السلام) و خطاب به آسیب دیدگان این حوزه، به‌صورت کلیاتی، برخی از دستورات مختصر و مفيد، برای درمان و رهایی از مشکلات اين حوزه را ارائه نماييم؛ اما قبل از آن، توجه به نکات زیر ضروری است: نکته اول: اکیداً توصیه می‌نماییم که برای رفع مشکلات خود، به افرادی که مدعی ارتباط با جنیان هستند و موکّل در اختیاردارند، مراجعه نکنید؛ زیرا گذشته از فراواني دروغ و فريب در اين وادي در بسیاری از موارد این افراد، جن‌ها و حتی شیاطینی را برای رفع مشکل شما مأمور می‌کنند که موجب مشکلات بزرگ‌تري می‌شود، اگرچه به ظاهر مشکل مورد نظر را به‌طور موقت برطرف سازند. نکته دوم: درمان کامل ورهایی از این مشکلات به‌طور دائمی که به آن درمان پایدار می‏گوییم، هنگامی حاصل می‏شود که فرد آسیب‏دیده، به موازات شروع برنامه‌های درمانی، علتِ پیدایشِ این آسیب‏ها (روزنه‏های نفوذ) را شناسایی و برطرف نماید. نکته سوم: زیربنائی‏ترین دستور درمانی برای رفع آسیب شیاطین و جنّیان، مقید شدن به سه عنصر تقوی (انجام واجبات و ترک محرمات، اجتناب از بي‌احترامي به مقدسات علي الخصوص آيات قرآن و اسماء الهي و علما رباني)، توسل به اهل‌بیت (علیه السلام) و توکل به خدا است؛ بنابراین ورای تمامی برنامه‌هایی که در ادامه می‏آید، بایستی سعی کنید تا حد امکان این سه عنصر را در درون خود تقویت کنید. نکته چهارم: هم زمان با آغاز اين دستورات ممکن است ، فعالیت آنهايي که در حال آزار و اذیت شما هستند مقداری بیشتر شود. این عكس العمل آن‏ها، برای منصرف كردن شما از ادامه مسیر است، تنها با کمی مقاومت و توکل بر خداوند متعال، برنامه را به صورت تدریجی و پیوسته ادامه دهید. بدون اینکه هراسی در دلتان ایجاد شود و نسبت به دستورات ائمه (علیهم السلام) نا اُمید شوید. انسان‌ها از راههاي متفاوتي خود را در معرض نفوذ اين موجودات قرار مي‌دهند. لذا دستورالعمل‌هاي موجود در منابع ديني به جنبه‌هاي مختلف زندگي اشاره دارند. بعضي از دستورها به صورت ذکر و دعا و يا قرائت سوره‌اي توصيه شده است. که مانند حرز، مانع از نفوذ مي‌شود. برخي ديگر به صورت رهنمودي به اصلاح سبک زندگي آدمي مي‌پردازد. گوشه‌اي از دستورالعمل‌های موجود در قرآن و روایات، بدین شرح است: دستورات ذکری و عبادی ۱٫ قرائت سوره توحید، فلق، ناس و آیۀ الکرسی هر شب ؛ ۲٫ قرائت چهار آیه اول سوره بقره + آیه‌الکرسی + سه آیه آخر سوره بقره ؛ ۳٫ قرائت سوره جن ( در مواردی که مشکل خاص پیدا می‌کنید یکی از سه دستور اول را اجرا کنید.)؛ ۴٫ قرائت آيه سُخره(سوره اعراف آيه ۵۴-۵۶) ، ده آیه اول سوره صافات، آیات ۳۳ – ۳۵ سوره الرحمن و آیات آخر سوره مبارکه حشر ؛ ۵٫ اذان گفتن با صدای بلند هنگام احساس خطر ؛ ۶٫ قرائت دعای «سیفی صغیر» معروف به دُعای قاموس ؛ ۷٫ پناه به آیه طیّبه «أَ فَغَيْرَ دِينِ‏ اللَّهِ‏ يَبْغُونَ‏ وَ لَهُ أَسْلَمَ مَنْ فِي السَّماواتِ وَ الْأَرْضِ طَوْعاً وَ كَرْهاً وَ إِلَيْهِ يُرْجَعُون‏ » ؛ ۸٫ همراه داشتن و نوشتن این دعا بر روی پوست، جهت دفع تعرّض جنّیان به کودک «بِسْمِ‏ اللَّهِ‏ الْعَلِيِ‏ الْعَظِيمِ‏ الْحَلِيمِ الْكَرِيمِ الْقَدِيمِ الَّذِي لَا يَزُولُ أَعُوذُ بِعِزَّةِ الْحَيِّ الَّذِي لَا يَمُوتُ مِنْ شَرِّ كُلِّ حَيٍّ يَمُوتُ.» ؛ ۹٫ قرائت دعای مأثور از پیامبر اکرم: «اللَّهُمَ‏ رَبَ‏ مُوسَى‏ وَ خَاصَّهُ‏ بِكَلَامِهِ‏ وَ هَازِمَ مَنْ كَادَهُ بِسِحْرِهِ بِعَصَاهُ وَ مُعِيدَهَا بَعْدَ الْعَوْدِ ثُعْبَاناً وَ مُلَقِّفَهَا إِفْكَ أَهْلِ الْإِفْكِ وَ مُفْسِدَ عَمَلِ السَّاحِرِينَ وَ مُبْطِلَ كَيْدِ أَهْلِ الْفَسَادِ مَنْ كَادَنِي بِسِحْرٍ أَوْ بِضُرٍّ، عَامِداً أَوْ غَيْرَ عَامِدٍ أَعْلَمُهُ أَوْ لَا أَعْلَمُهُ وَ أَخَافُهُ أَوْ لَا أَخَافُهُ فَاقْطَعْ مِنْ أَسْبَابِ السَّمَاوَاتِ عَمَلَهُ حَتَّى تُرْجِعَهُ عَنِّي غَيْرَ نَافِذٍ وَ لَا ضَارٍّ، لِي وَ لَا شَامِتٍ بِي إِنِّي أَدْرَأُ بِعَظَمَتِكَ فِي نُحُورِ الْأَعْدَاءِ فَكُنْ لِي مِنْهُمْ مُدَافِعاً أَحْسَنَ مُدَافَعَةٍ وَ أَتَمَّهَا يَا كَرِيم‏.» ۱۰٫ همراه داشتن حرز: در روایات متعددی از ائمه (علیهم السلام) حرزهای نافعی درزمینه دفع سحر و آسیب شیاطین جنی واردشده است. به علت اختصار این نوشتار و طولانی بودن متون این حرزها، تنها یکی از معتبرترین این حرزها با عنوان حرز ابی دجانه، در اینجا ذکر می‌شود. البته این حرز نیز به دو روایت آمده است که ما روایت کوتاه‌تر را آورده‌ایم: بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ‏ هَذَا كِتَابٌ مِنْ رَسُولِ رَبِّ الْعَالَمِينَ إِلَى مَنْ طَرَقَ الدَّارَ مِنَ الْعُمَّارِ وَ الزُّوَّارِ إِلَّا طَارِقاً يَطْرُقُ بِخَيْرٍ أَمَّا بَعْدُ فَإِنَّ لَنَا وَ لَكُمْ فِي الْحَقِّ سَعَةً فَإِنْ يَكُنْ عَاشِقاً مُولَعاً أَوْ فَاجِراً مُقْتَحِماً فَهَذَا كِتَابُ اللَّهِ‏ يَنْطِقُ‏ عَلَيْنَا وَ عَلَيْكُمْ بِالْحَقِّ إِنَّا كُنَّا نَسْتَنْسِخُ ما كُنْتُمْ تَعْمَلُونَ‏ إِنَّ رُسُلَنا يَكْتُبُونَ ما تَمْكُرُونَ‏ اتْرُكُوا صَاحِبَ كِتَابِي هَذَا وَ انْطَلِقُوا إِلَى عَبَدَةِ الْأَصْنَامِ وَ إِلَى مَنْ يَزْعُمُ أَنَّ مَعَ اللَّهِ إِلهاً آخَرَ لا إِلهَ إِلَّا هُوَ كُلُّ شَيْ‏ءٍ هالِكٌ إِلَّا وَجْهَهُ لَهُ الْحُكْمُ وَ إِلَيْهِ تُرْجَعُونَ‏ حم‏ لَا يُبْصِرُونَ‏ حم عسق‏ تَفَرَّقَ أَعْدَاءُ اللَّهِ وَ بَلَغَتْ حُجَّةُ اللَّهِ وَ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِيِّ الْعَظِيمِ‏ فَسَيَكْفِيكَهُمُ اللَّهُ وَ هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيم ‏. ۱۱٫ نوشتن و همراه داشتن این دعا: «بِسْمِ اللَّهِ وَ بِاللَّهِ بِسْمِ اللَّهِ وَ مَا شَاءَ اللَّهُ‏ بِسْمِ‏ اللَّهِ‏ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ‏ قالَ مُوسى‏ ما جِئْتُمْ بِهِ السِّحْرُ إِنَّ اللَّهَ سَيُبْطِلُهُ إِنَّ اللَّهَ لا يُصْلِحُ عَمَلَ الْمُفْسِدِين»‏ و «قال مَوسي مَا جِئتُم بِه السحر، انّ اللّه سيُبطِلُهُ، انّ اللّه لايصلح عمل المفسدين، فَوَقَعَ الْحَقُّ وَ بَطَلَ ما كانُوا يَعْمَلُونَ، فَغُلِبُوا هُنالِكَ وَ انْقَلَبُوا صاغِرينَ » ۱۲٫ قرائت آیه: بِسْمِ‏ اللَّهِ‏ وَ بِاللَّهِ‏ «سَنَشُدُّ عَضُدَكَ بِأَخِيكَ وَ نَجْعَلُ لَكُما سُلْطاناً فَلا يَصِلُونَ إِلَيْكُما بِآياتِنا أَنْتُما وَ مَنِ اتَّبَعَكُمَا الْغالِبُون‏»؛ به تعداد هفت مرتبه بعد از نماز شب و پیش از شروع نماز صبح، جهت ترس از ساحر و ظالم. دستورات مربوط به آداب زندگی ۱٫ خوردن و آشامیدن (خوردن سیب ، انار ، خرما ، زیتون و روغن‌زیتون ، استخوان را کاملاً از گوشت پاک نکردن ، شب‌ها ایستاده آب ننوشیدن و …). ۲٫ پوشش و زیورآلات (انگشتر عقیق به دست کردن ، انگشتر حدید به دست کردن ، به‌صورت کامل عریان نشدن و …). ۳٫ محل زندگی (نوشتن آیه‌الکرسی بر دیوار ، هر شب مقداری اسفند و کندر دود کردن ، نگهداری قرآن در منزل ، کبوتر در خانه داشتن ، بر اهل خانه سلام کردن، از بین بردن تارعنکبوت در خانه ، زباله‌ها را دربیرون از خانه گذاشتن و …). ۴٫ زناشویی (در اول و وسط و آخر ماه قمری آمیزش صورت نگیرد، عدم آمیزش در زمان بین الطلوعین و غروب آفتاب، عدم برهنگی کامل در هنگام آمیزش و … ) ۵٫ خواب (همراه داشتن سوره جاثیه و …) ۶٫ کودک (وقتی نوزاد به دنیا می‌آید در گوش راست اذان و در گوش چپ اقامه گفته شود .شب با دست آلوده به چربی گوشت نخوابد ). برای آشنایی کامل با آداب سبک زندگی اسلامی به کتاب‌های حِلیۀُ المتقین علامه مجلسی و یا مفاتیح الحیاۀ آیت الله جوادی آملی مراجعه فرمائید.

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۵/۰۳/۲۷ – ۱۵:۵۹

لینک ثابت
باسلام وقعا جای تعجبه که مردم
باسلام وقعا جای تعجبه که مردم تااین حد ساده لوح باشن وبرای دفع اجنه ،از به قول بعضیا ملا ر یاضتی و درویش که خودشان از هرچی جن و شیطان پست ترن درخواست کمک بخوان!! به خدا قسم با زبون روزه دارم براتون قسم می خورم در منطقه خودمان چند دختر هرزه و زن بدکار به اسم ملاریاضتی و درویش و رمال دارن از مردم ساده لوح و بدبخت به بهانه وجود اجنه و سحر و ما دو میلونها پول اخاذی می کنن ،نه اینکه پولی که از مردم می گیرن حرامه با اینکه میلیونی پول می گیرن ولی هر روز بدبخت تر میشن.یک جوانی می شناسم میگه قبلا میلیونها پول واسه شهوت خودم و خوش گذرانی خودم خرج میکردم ،با هزار بدبختی و پرسه شب و روز توی خیابونا دنبال دختربازی بودم اما از زمانی که رمال شدم فقط توی خونه نشستم وهر روز چندین دختر و زن زیبا سراغم میان من هم به بهانه طلسم بودنشان و باز کردن بختشان مورد تجاوز قرار می دم جالبه ازشان پول میلیونی هم میگیره.پس بیایید این قدر ساده لوح نباشیم وگره ای که با دعا و قرآن و پناه بردن به خدا واصلاح خود باز می شود به دست نا اهلان پست صفت بدشوم دهیم.ومن الله التوفیق

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۳/۲۸ – ۱۰:۳۸

لینک ثابت
سلام برادری که نظر میدی میگی
سلام برادری که نظر میدی میگی«بعضیا ملا ر یاضتی و درویش که خودشان از هرچی جن و شیطان پست ترن درخواست کمک بخوان!! » خداییش اینجا کسی پولی از کسی گرفته؟ دختر بازی اینجا اتفاق افتاده؟ دوست تو که الان رمال شده و الان دختر مردم رو بدبخت میکنه ملا هستش؟ من به نظرم از شر شماها که به همه تهمت میزنید باید به خدا پناه برد. چرا دروغ میبندی به ملاها؟؟؟ تو این سایت سالهاست داریم به مردم مشاوره میدیم بدون یک قران پول خواستن. و همه هم در مقابل ما یکسانند برا مشاوره دادن. ما هم به مردم میگیم با قرآن و نماز حل کنید و پیش کسایی که طلسم و با شیطان کار میکنند نرید. ولی بیجهت به یک قشر تهمت نمیزنیم

ن قلياب و سركه واقعا اثر داره
ن قلياب و سركه واقعا اثر داره . و ادرارهمراه اب قليان برازجوني و سركه . قلياب و سركه و اب قليان برازجوني بايد جوشاند .

    پاسخ دادن

زهرا

۱۳۹۵/۰۴/۰۵ – ۰۴:۳۴

لینک ثابت
واقعا مفید بود
واقعا مفید بود

    پاسخ دادن

علی

۱۳۹۵/۰۴/۰۵ – ۱۶:۵۰

لینک ثابت
سلام من سید هستم و شنیدم اجنه
سلام من سید هستم و شنیدم اجنه طرف سید ها نمی آیند آیا این درست است؟لطفا راهنمایی کنید

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۴/۰۵ – ۱۹:۳۴

لینک ثابت
با تكيه بر ايمان و عمل صالح
با تكيه بر ايمان و عمل صالح به خصوص خواندن نماز اول وقت و تلاوت و تدبر در قرآن كريم و ورزش و تفريح سالم و ارتباط با دوستان متعهد، آرامش و راحتي زندگي خود را تقويت كنيد و مطمئن باشيد كه خداوند بزرگوار بندگانش را در همه حال يار و ياور است و از همه خطرات آنان را حفظ خواهد كرد و فرقی بین سید و غیر سید نیست مگر اینکه اجنه شیطانی کمتر به فکر اسیب به سادات می شوند به خاطر امیرالمومنین علی (ع) که خیلی از ایشان می ترسند

    پاسخ دادن

سعید

۱۳۹۵/۰۴/۰۸ – ۰۳:۲۲

لینک ثابت
سلام خیلی آموزنده بود من پسری
سلام خیلی آموزنده بود من پسری ۳۵ساله هستم و هفت ساله که جنی منو اذیت میکنه حتی با قرآن که بخوانم بیشتر اذیت میکنم مخصوصا سوره یاسین پیش همه رفتم نتیجه نگرفتم میگن. پری هست چون جن هوایی هست ما نمی توانیم کاری کنیم دگه بریدم لطفا کمکم کنید

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۴/۰۸ – ۱۶:۱۷

لینک ثابت
سلام
سلام ایمیلتون رو در اختیار مدیر سایت قرار دهید تا ارتباط بگیریم

    پاسخ دادن

آرش

۱۳۹۵/۰۴/۰۸ – ۱۱:۳۳

لینک ثابت
سلام دوستان
سلام دوستان کسی از مخلوط آب سداب با سرکه برای دفع جن و باطل سحر استفاده کرده؟من جایی یه نفر نظر داده بود که چهارگوشه خونه ریختم اتاق خوابم ریختم البته گفته بود تا چندروز شب موقع خواب یک یا دوقطره بریزی تو بینی و جواب گرفته من خودم یکبار ریختم ولی چون سوزش شدید داره دیگه ادامه ندادم چون سداب سوزش و حساسیت میاره و سرکه هم که بدتر کسی جواب گرفته اینجا بگه

    پاسخ دادن

آرش

۱۳۹۵/۰۴/۰۹ – ۰۹:۰۰

لینک ثابت
آقای مهدوی کجایید
آقای مهدوی کجایید اگه هستید جواب منو بدید

    پاسخ دادن

حسین طهرانی

۱۳۹۵/۰۴/۱۴ – ۱۷:۰۱

لینک ثابت
سلام؛حیف نونی که حروم کردی
سلام؛حیف نونی که حروم کردی.اجنه نویسنده های این لاطایلاتندکه میخوان ازاستیصال دیگران سوءاستفاده کنن. زهی بی شرفی.

    پاسخ دادن

دوست

۱۳۹۵/۰۴/۱۹ – ۱۳:۱۰

لینک ثابت
دوستان ، خواهران و برادران
دوستان ، خواهران و برادران گرامی من نه کتابی در این باره خوندم و نه به دعانویس مراجعه کردم و چهار سال بود که با مشکل طلسم یا نمیدونم هرچی که بود دست و پنجه نرم میکردم به طوری که دیگه آرزوی مرگ میکردم (یالیتنی مت قبل هذا) وقتی هم تو اینترنت سرچ میکردم یا از اشخاص راه حل رو جویا میشدم میگفتن طلسم به اذن خدا عمل میکنه و باید نمازتو اول وقت و قرآن بخونی که من اصلا به این راه حل اعتقاد نداشتم تا این که یه کلیپ از استاد رائفی پور دیدم که نکات جالبی میگفت از جمله این که باید گناهان کبیره رو ترک کنین منم اول گناهو ترک کردم بعد خود به خود نماز و قرآنم هم خودش درست شد و نماز وقرآنم هم دیگه ترک نشد و اون مشکل خاصم هم حل شد انگار قرآن آب رو آتیش بود البته فکر میکنم یابه خاطر گناه کبیره خودم تو این درد سر افتاده بودم یا این که کسی طلسمم کرده بود و ازاینجور حرفا حالا نه تنها مشکلم حل شده بلکه احساس کسی رو دارم که چند ساعت داخل آب به سختی و کندی میدویده اما وقتی وارد خشکی میشه و میدوه تازه معنی دویدن و آزادی رو میفهمه من که قبلا اعتقاد کاملی نداشتن و گناه میکردم حالا دیگه نمازم ترک نمیشه خدارو شکر و فکر میکنم اون طلسم وسیله ای برای رسیدن به خدا بود عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد یاعلی

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۴/۲۲ – ۱۰:۴۲

لینک ثابت
حرفت درست
حرفت درست

    پاسخ دادن

ایمان

۱۳۹۵/۰۴/۲۲ – ۰۱:۱۷

لینک ثابت
سلام…خواهش میکنم پیغام بنده
سلام…خواهش میکنم پیغام بنده روپاک نکنید!عاجزانه خواهش میکنم تااطلاعاتی دقیق دراختیارهم وطنانم قراربدم؛اولا:جن حقیقت داره وممکنه هرانسانی ازهرطریقی بدون اختیارویابااشتباه خودش بااونهامواجح بشه،یاحسشون کنه،یاصداشون بشنوه،یاببینه اونهارو،یاحتی درعالم رویابااونهابرخوردداشته باشه!مطمئن باشین کسی که ایمانش قوی باشه(منظورترک معصیت وانجام واجبات الهی وخلاصه اینکه هرکاری که توزندگیش میکنه رنگ وبوی خداوندداشته باشه)هیچ وقت اجنه قدرت تسلط وآزارواذیت روچنین بنده ای روندارند،مگرنه این است که معصومین مامیفرمایند:خداوندکه ازذهن وزندگیتان برود،شیطان آمده!!!دوما:منظورازاشتباه اینه که ناخواسته بدون ذکرنام خداوندآب جوش جایی ریخته باشی یاسنگی یاچیزی روبدون ذکرالله پرت کرده باشی یابه اونافحاشی کرده باشی ویاموردتمسخرگرفته باش….دلیل دیگه ای که باعث دیدن واذیت اونهامیشه اینه که شخص ازطرف دعانویس سحرشده باشه وفقط دعایاطلسم شروبدی باعث این امرمیشه که راه حل همه روبهتون میگم!!!بعضیاهم هستندکه خودجن علاقه به دوستی بااون روداره؛عزیزی که داری میگی چندساله اذیت میشم وهرکاری کردم امارهانشدم چندتاعلت داره بهت میگم:۱-خودت دنبالشون بودی ازطریق افکارتابه مرحله احضارکردنشون۲-اشتباهی کردی(بالااشاره کردم)۳-دعایاطلسم شربرات گرفته باشن(مثلاطلسم جدایی،دکان بند،سیاهی درمیان خلایق،دلسردی ازخانواده یاشغل وخیلی چیزای دیگه)براهمش راه حل هست!اگه دنبالشون بودی سریع توبه کن وخداوندروبحق پنج تن آل عباعلیهم السلام قسم بده(پیشنهادمن نمازغفیله هست)واونقدری که دنبال اونهابودی چندبرابرش به یادخداوندباش؛اگه اشتباه کردی چندکاربایدانجام بدی که عرض میکنم،واگرسحرشده ای:روزدوشنبه به محض طلوع آفتاب باوضوباش،مقداری آب پاک به اندازه سه لیتردرظرف پاکی روبرویت بگذارابتداسه مرتبه این دعارابخوان وبرخودوبرآب فوت کن ألحمدلله الذي حمدأكثيرأطيبأمبارك/وبعدآیه۳۳سوره الرحمن(یامعشرالجن)راهفتادمرتبه بدون وقفه بخوان وبعدازتمام شدن فورابه آب فوت کن وبعدآنرادرحمام نیت باطل السحربکن وبرسرت بریز،قبل ازاین کارطشتی زیرپای خودبگذارتاآب به فاضلاب نرود،سپس آبی که بعدازغسل درطشت جمع شده رابه چهارگوشه منزل وحیاط بپاش بخصوص درجلوی حمام منزل/درهمان ساعت خواندن این آیه بعدازانجام این عمل سه کاغذکاملاسفیدبرداروسه مرتبه دعای الحمدلله الذی …روبخون برخودت وکاغذهافوت کن واین اسامی روبه صورت حروف مقطعه برهرکدام بنویس برروی هربرگی این اسامی نوشته شود:ابلیس،نمرود،فرعون،شداد،قابیل،قارون،هامان،هارون،ابوجهل،ابی لهب،شیطان،خناس،ابومره،طیقور،دوفاه،نیاهوه،سیاقوه،طوش،الملوش،لافیطوده،لمنوش(به این صورت نوشته شود:ا ب ل ی س ن م ر و د ف ر ع و ن )وبعدطی سه روزوقت غروب آفتاب با کمی اسفندوسقزکاغذروزیرپاهات دودبده کاغذبایدکاملابسوزه…نکته اینکه اگه گنهکاری یاازخودت نمیبینی بده یه مومن ایناروبخونه وبنویسه دوم اسفندشیطان وجن رودورمیکنه وبدونیدشیطان خودش جن هست وازبواسفندبدشون میاد سوم اینکه آقاامام رضا(ع)فرمودند:برادفع دیووپری وجن درخانه سقزدودبدید/اماراهکاردفع جن:توخونه اسفندوسقزدودبدیدنه بصورت غلیظ که موردمسخره قراربگیریدحکمتی داره که بهش علم نداری…..وقتی واردخونه میشی پای راستت بذارداخل وهمزمان بسم الله الرحمن الرحیم بگوووقت رفتن هم پای راستت بذاربیرون وبسم الله الرحمن الرحیم بگواین کاررومیتونی براورودبه جاهای متروک وقبرستان وجاهای دیگه هم انجام بدی نقل شده ازآقاامام صادق(ع)هست…..هروقت خواستی بخوابی باوضوبخواب وهفت مرتبه آیة الکرسی روبخون باحضورقلب وبه خودت وچهارطرفت فوت کن/وقتی که نشستی داری کاری میکنی یه جاساکنی این ذکررویک مرتبه تلاوت کن وبه خودت وچهارطرفت فوت کن….هروقت اوج اذیت جن فراگرفت سریع بگوبسم الله الرحمن الرحیم لاحول ولاقوة الا باالله العلي العظيم وصلي الله علي محمدوآله الطاهرين ومدام صلوات بفرستين خواصی که داره بگم برات کامل فیض ببری:بااین کارخداوندمهربان ملائکه روبه دادت میرسونه بیشترنمیتونم بگم فضانیست!!!…حالاذکری که اونها روازخانه یامحل زندگیتان اخراج وبیرون کنید…بریدباوضوداخل خانه تان وبلندبعدازصلوات واعوذبالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم بگیدبحق لااله الاالله… لااله الاالله…لااله الاالله…جمعا۱۵ تالااله الاالله بگیدکلمه بحق روهمون باراول یگ باربگید/زمانی که داریداذیت میشیدبلند بگید…یااباصالح المهدی ادرکنی ادرکنی ادرکنی یااباالقاسم ادرکنی ادرکنی ادرکنی یاصاحب الأمرادرکنی ادرکنی ادرکنی مطمئن باش اگه بادل شکسته یاتوجه خالص بگی سریع امام زمانت به فریادت میرسه هرکجا که باشه وباشی،هرروزوشب سه مرتبه سوره ناس وفلق رابامعنی بخون،خواندن هفت مرتبه سوره جن بایه بارخوندن معنیش برادفع جن کفایت میکنه/هرروزوشب بروزیرآسمون سه باربگوبسم الله الرحمن الرحیم وبه آسمون فوت کن ودفع جن وآزارواذیتش رومدح نظربگیریقینا خداوندکفایتت میکنه/وقت خواب ۱۹مرتبه بسم الله الرحمن الرحیم بگو،تسبیحات حضرت زهراسلام الله علیها رووقت خواب باتسبیح تربت امام حسین (ع)بگووتسبیح روبراذکرگفتن همیشه بذارپیشت چون خودتربت سیدالشهداءحرزبلاهست این تربت که پیشت باشه ذکرکه نگی خودش برات ذکرمیگه وثواب نوشته میشه واما…….دعایی که خوندنی هست برادفع جن۱-دعای کمیل شبهای جمعه کسی که بخونه خداوندازشرجن وانس حفظش میکنه ورزقش زیادمیکنه ودشمنانش نابود میکنه وموردعفوالهی قرارمیگیره۲-خواندن دعای معراج۳-ازهمه مهمترخواندن زیارت عاشورابازیارت آل یاسین که موردتوجه امام زمان(عج)هست/کسایی که برادفع جن جونشون به لبشون رسیده حتمااین کارروانجام بدندیه نامه توکتاب مفاتیح الجنان هست توکتاب گنجهای معنوی ومفاتیح الحاجات هم هست نامه به امام زمان(عج)بنویسیدبادل پاک واونجایی که نوشته حاجت خودراذکرکن شکوه ببرنزدآقا وازآقاکمک بخواه۱۰۰%جوابت میده من چندباربراحاجت خواسم وانجام دادم سریع جوابم داده/وتما…دعایی که بایدپیشت باشه چیه؟؟؟؟….حرزی است به نام حرز ابی دجانه…خلاصه براتون بگم پسردجانه رفت نزدپیغمبر(ص)وگفت یارسول الله شب هنگام موجودی عجیب وغریب من رواذیت میکنه به این صورت وبااین خصوصیات…پیغمبرفرمودنداین عفریتی ازجنیان هست سپس به مولاعلی(ع)فرمودندیاعلی بنویس:هذاكتاب…الی آخردعا وفرمودنداین دعاروازخودت دورنکن….پسردجانه دعاروکه شب پیش خودش میگذاره صدای اون جن رومیشنوه که میگه ای ابی دجانه توباماچکارکردی؟!باخودعهدکردم تازمانی که این حرزپیشت هست نزدیکت نشم……دوستان عزیزتواینترنت سرج کنیدحرزابی دجانه پیدامیشه روزنوشتنش روزجمعه حین طلوع آفتاب اون دعاروسه مرتبه بخونیدوبرخودتون وکاغذفوت کنیدمقداری صدقه کناربگذارید وشروع به نوشتن کنیدباتربت امام حسین(ع)جلدبگیریدباپلاستیک که آب به دعانرسه وتویه گردنبندهمیشه همراه بگذاریدتوهمون ساعت آیةالکرسی روبنویسید وبه دیوارخانه تان ازداخل که استراحت میکنیدبچسبونید/عزیزانم؛گول این شیادارونخورید….اینکه ای کارهاروانجام میدیدولی بازسراغتون میان یه دلیل داره که رازخیلی بزرگی هست من میگم امیدوارم بدبرداشت نکنین فقط خودتون رواصلاح کنیدببینیدچی کمبوددارین گرگداکاهل بودتقصیرصاحب خانه چیست یابه قول شاعر:برزبان تسبیح دردل گاو وخر…..این چنین تسبیح کی دارداثرامیدوارم موفق باشیدمن۲۵ سالمه واضح بگم درموردعلوم غریبه فول هستم وجالب اینجاس این علم ازخودمعصومین(ع)درعالم خواب ۱۲سال پیش بهم رسیده فقط استفاده خیرداشتم خداروشکرآدرس جیمیلم میذارم التماس دعاiman102363@gmail.com

    پاسخ دادن

رام

۱۳۹۵/۰۴/۲۵ – ۰۱:۵۲

لینک ثابت
چرا.
چرا.

    پاسخ دادن

حامد

۱۳۹۵/۰۴/۲۵ – ۱۵:۲۹

لینک ثابت
قال امام صادق علیه سلام
قال امام صادق علیه سلام؛ابتعدومن هذه الأمر .اماقال لی غیراهله ماقال لی اهله ،،امام صادق علیه سلام میفرمایددوری کنیدازاین أمرامابه کسانی گفت دوری کنیدکه اهلش نیستن نه به اونایی که اهلش هستن وکسانی که اهلشن ازسوی پروردگال موهبت دارن تقوادارن صبردارن جرأت دارن درکشون بیسته نمازشب میخونن حافظ قرآنن حالاخودتونومقایسه کنید

    پاسخ دادن

من کوردم

۱۳۹۵/۰۴/۲۹ – ۱۲:۰۵

لینک ثابت
سلام منم خیلی از چیزا می ترسم
سلام منم خیلی از چیزا می ترسم ولی به خدا قسم سوره آیه الکرسی حمد فلق شبها قبل خواب بخونین معجزه می کنه واز همه مهم تر خدا رو یاد کنید

    پاسخ دادن

ایلماه

۱۳۹۵/۰۴/۳۱ – ۱۳:۴۸

لینک ثابت
سلام.سالهاست ا. دچار افسردگی
سلام.سالهاست ا. دچار افسردگی شدید هستم مدام در خواب وبیداری موجوداتی رو میبینم حتی در اینه. خوابهای عجیب وغریب.با اینکه دختر بسیار زیبایی هستم با چشمایه فابریک ابی طوسی وخواستگارا وطرفدارایه زیادی دارم هرکس میاد میره. وارد حاشیه نمیشم بالایه ایه الکرسی که شبا بالایه سرم میزاشتم سوخته شده به طرز عجیبی. ویه اب خوش از گلوم پایین نمیره. نه مسخره بازی دربیارید نه انکار کنید .چون خدارو نمیبینیم دلیل بر وجود نداشتنش نیست. جدیدا پیش درویش بزرگی تماس گرفتم. گفته شده که همزادی دارم که دوستانش از من خوششون میاد وعلت سرد شدن خواستگاراو… این جنیان هستن. خیلی ناراحتم خوش بحالتون که میاید مسخره بازی درمیارید کاش منم…… همه جوره راه زندگیمو بستن نمیخام ایه یاس باشم ولی نه قران نه ایه خاصی نه دعا نویسی هیچکس نتونسته برایه من کاری کنه. بنظرم مرگ بهترین درمان. خسته شدم از قرصای افسردگی خستتتتتتتته.

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۵/۱۱ – ۱۰:۱۶

لینک ثابت
سلام شماره تماس رو به مدیر
سلام شماره تماس رو به مدیر سایت بفرستید تا مشکل شما حل شود

    پاسخ دادن

حرکت ظاهر به باطن

۱۳۹۵/۰۵/۰۵ – ۰۱:۵۲

لینک ثابت
چه داند جز راه کل خود را
چه داند جز راه کل خود را مگر هم کل فرستد رهنمونم بکش ای عشق کلی جز خود را که اینجا در کشا کش ها زبونم موجودات غیر ارگانیک به دو دسته تقسیم می شوند دسته ی اول جن که به هفت گروه تقسیم بندی می کنیم: – هستی بانان (پاسداران هستی ، نگهبانان) – آزمون بانان – جهت بانان – حکمت بانان – جزا بانان – طلسم بانان – تسخیر بانان دسته ی دوم کالبد ذهنی یا به ظن عوام ارواح (نا متعالی) هر کدام از این دسته ها به علت های مشخص در صورت تخلفات ما چه خود اگاه چه ناخود آگاه چه فردی و چه جمعی در شرایط خاصی می توانند نفوذ بکنند و ما را تسخیر بکنند و مشکلاتی برای ما بوجود بیاورند ولی در کنار آن بهداشتی وجود دارد که ما بدانیم و بتوانیم که از آن ها مصونیت پیدا کنیم. همواره دو راه پیش روی ما برای بر طرف کردن مشکلات و تحقق خواسته هایمان است. راه توان های فردی که در آن تلاش و کوشش معنا خواهد داشت. راه دوم اتصال هست که مرام در پیشگاه خداوند تسلیم است. اسلام تسلیم بارگاه الهی شدن. برای کار زمینی قانون زمینی تلاش و کوشش است و برای کار آسمانی هر گونه کار ماورایی که می خواهیم از فوقی انجام شود قانون تسلیم بارگاه الهی شدن است. کتاب موجودات غیر ارگانیک را مطالعه فرمایید. و با رحمانیت عام الهی آشنا شوید. حفاظ دار شوید.

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۵/۱۱ – ۱۰:۱۵

لینک ثابت
سلام
سلام اتصالی که شما میگید همون ورود اجنه و شیاطین به زندگی انسان هستش . قیافه علمی بودن به خودتون نگیرید که سایت انجمن نجات از حلقه پر خاطات افرادی هستند که از شماها اتصال گرفتند و بدبخت شدن. مهسا که هنوز فلجه و مرهون اتصال شماست رو یادتون رفته؟

    پاسخ دادن

مومن

۱۳۹۵/۰۵/۰۶ – ۲۲:۰۶

لینک ثابت
اقا من خودم چند روز پیش تو
اقا من خودم چند روز پیش تو مترو بودم که جن دیدم بصورت سایه با ۲تا چشم به اندازه یه پیت نفت اینقدر وحشت کردم که مرتب جام و جا به جا میکردم چون اگه این کارو نمی کردم وحشی میشدم و تمام مسافرارو میزدم چون سابقه دیدنش و دارم بعد سرم و پاینن انداختم دوباره رد شد رفت تو در دیگه از ترس رفتم تو دل مردم .با ذکر و اینا درست نمی شه معلوم نیست راهش چیه دعا میکنم که این چیزا نصیبتون نکنه

    پاسخ دادن

آوا

۱۳۹۵/۰۵/۰۷ – ۲۰:۱۷

لینک ثابت
با سلام
با سلام ضمن تشکر از مدیر محترم سایت، امیدوارم مشکلات تمام دوستان به امید خدا هر چه زودتر حل بشه از ندا خانم، جناب صابری، جناب حقیقت و دیگر دوستانی که شخص معتبری رو برای دفع همزاد و طلسم سراغ دارند خواهشمندم آدرس و شماره تلفن اون شخص رو برام ایمیل کنند, ۲۰ ساله که درگیر این مشکل هستم. با تشکر

    پاسخ دادن

مهدی

۱۳۹۵/۰۵/۰۷ – ۲۱:۵۰

لینک ثابت
سلام مدتی است که با خانمی که
سلام مدتی است که با خانمی که از خانواده اجنه است در رابطه ام ایشان در اطاق من است و ابتدا کم کم لمسم کرده ولی الان دایما چه در خواب یا بیداری میخواهد سکس کند و من دیگر خسته شده ام گلی بهش عا دت کروم اما اون ول کن نیست چیکار میتونم انجام بدهم تا این کار را نکند یا با برنامه باشد لطفا لطفا کمکم کنید درمانده شده ام و اون گوشش بدهکار نییست

    پاسخ دادن

مهدی

۱۳۹۵/۰۵/۰۷ – ۲۱:۵۳

لینک ثابت
ضمنا من از این ارتباط فطلم و
ضمنا من از این ارتباط فطلم و کلطپ نیز دارم ولی اجازه صحبتی نکروم که لشما بدهم

    پاسخ دادن

سلام

۱۳۹۵/۰۵/۰۸ – ۲۳:۵۸

لینک ثابت
سلام همانطوری که مدیرسایت
سلام همانطوری که مدیرسایت وبقیه گفتند وخودم تجربش دارم تنها تنها ترین راه حل نماز خوندن است وبس نمازسروقت وبا توجه وتمرکز وسلام

    پاسخ دادن

آوا

۱۳۹۵/۰۵/۰۹ – ۱۰:۰۲

لینک ثابت
از مدیر محترم سایت خواهش
از مدیر محترم سایت خواهش میکنم ایمیل منو پاک نکنن، بسیار ممنون از بزرگواری شما.

    پاسخ دادن

saman

۱۳۹۵/۰۵/۰۹ – ۱۱:۵۲

لینک ثابت
سلام. از انتشار آدرس ايميل
سلام. از انتشار آدرس ايميل معذوريم.

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۵/۰۵/۱۲ – ۱۹:۱۸

لینک ثابت
سلام
سلام ما هم یه مدت درگیر دعا و طلسم شدیم و مجبور شدیم چیزای زیادی برای باطل کردن استفاده کنیم که از بین اونها توسل به قران و نوشتن سوره مریم با زعفران و گلاب و نوشیدن آب رویه آن و روش سرکه و قلیاب(ابتدا سرکه معمولی استفاده کردیم ولی سرکه خانگی خیلی بهتر بهمون جواب داد) از تمام اونها قوی تر بودن.

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۵/۰۵/۲۲ – ۱۲:۲۲

لینک ثابت
برای کامل کردن این چیزی که
برای کامل کردن این چیزی که نوشتم روشی که برا سرکه و قلیاب هم استفاده کردیم میذارم، اینو از سایتهایی که استفاده کردم مستقیم کپی میکنم : یک کیلو سرکه میخرید به اضافه ۱۰۰گرم قلیاب ماده ایست که در عطاریهای پر و پا قرص یافت میشود و ارزان است. سرکه و قلیاب را با هم کاملا” قاطی کنید و حل کنید (پودرش رو بگیرید بهتره) وقتی قاطی شد بویی شبیه بوی لجن میده کامل هم بزنید یه ربع قبل از غروب آفتاب در هر روزی که بود داخل حمام رو به قبله می ایستید و میگید یا الله و یا فرشتگان مقرب الهی شما رو به حق ۱۲۴ هزار پیامبر الهی قسم میدهم هر که کرده عاطل من میکنم باطل و شما هم بکنید باطل. تمام ظرف رو(نه کمتر) به یکباره بریزید روی سرتون تا پایین بدنتون. اولین جا سر مهم است.سه دقیقه صبر کنید چشمانتون رو قبل از شستن بدن با آب، هرگز باز نکنید چون میسوزه.بعدش خودتون رو با آب بشورید. یه نکته مهم بگم سرکه و قلیاب هر طلسم و سحری رو از بین میبره اگه طلسمت قوی باشه امکان داره موقع این کار بدنتون شدید لرزش کنه نترسید موکلین سحر از سرکه و قلیاب بیزارند با این کار از بدنتون پرت میشن بیرون. اونوقت انگار تازه به دنیا اومدید حالش رو ببرید و ببینید فردای اون روز چی میبینید شاید هم فکر کنید معجزه شده . مواظب چشمانتان باشید که بسته باشد. روش دوم که مکمل روش سرکه و قلیاب است ابطال طلسم با اسفند است اما نه آن طوری که تا کنون شنیده و دیده اید نصف لیوان اسفند خشک را درون ظرفی ریخته نصف لیوان گلاب روی آن ریخته و ۳ لیوان آب به آن بی افزایید و بگذارید یک ربع بجوشد بعد که سرد شد آنرا از صافی گذرانده و مانند روش سرکه و قلیاب عمل نمابید یعنی رو به قبله ایستاده و یک ربع قبل از غروب خورشید نیت باطل السحر کرده و در حمام آنرا بر سر بریزید بهترین حالت اینه که این روش رو بلافاصله پس از روش سرکه و قلیاب انجام دهید. به اضافه تجربیات شخصی خودمون که حتما از سرکه خانگی استفاده کنید و اینکه ما وقتی استفاده می کردیم خروج انرژی رو از بدنمون متوجه می شدیم و بعضی قسمتهای بدنمون در حین استفاده حرکت می کرد و بعد از بیرون اومدن از حمام رنگمون تا چند روز زرد بود و بدنمون به شدت حرارت داشت و در بعضی قسمتهای بدن درد یا بی حسی داشتیم که برای برطرف شدن زردی و حرارت از شیرخشت استفاده کردیم و خیلی سریع زردی رو از بین میبرد، به همین دلیل روش سرکه و قلیاب را چند بار استفاده کردیم تا تقریبا این علائم خیلی کم شد و علاوه بر سر، چهار گوشه حیاط و در کوچه هم درست کردیم و چند بار ریختیم و با اشاره به اینکه کنار همه اینها ذکرها و دعاهای قرانی رو مدام می خوندیم و چند بار همه با هم ختم قران کردیم و هفت هفته مشکل گشا به نیت امام علی پخش کردیم و نذریهای مختلف درست کردیم و به اهل بیت توسل کردیم، مخصوصا اسم امام زمان رو زیاد می اوردیم و زیاد به ایشون توسل کردیم و واقعا خدا خودش کمکمون کرد و راه رو جلوی پامون گذاشت.

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۵/۰۵/۲۲ – ۱۲:۲۳

لینک ثابت
و در نهایت اینکه از کجا متوجه
و در نهایت اینکه از کجا متوجه دعا و طلسم شدیم خودمون دعا رو داخل ماشین پیدا کردیم و با اینکه خیلی بدخط بود ولی قسمتهایی از اون رو با زحمت زیادی خوندم دعا با قسمتی از نادعلی شروع شده بود و بعد به اسمهای خدا قسم داده شده بود و بعد از اون که خیلی بدخط تر شده بود مدام قسم به محمدو علی داده بود و چیزایی که از دعا مد نظرشون بود نوشته بودن و اینکه اسم هیچ شخص خاصی داخل دعا نبود و مدام به جای اسم شخص خاص نوشته بود “تمام خلق خدا” یا “یا ایها الذی” و یه جدول پشت برگه و یه خورده قسم و ایه دیگه که داده بودن و همین فک میکنم که باعث شده بود دعا رویه همه ما اثر بذاره و هرکدوم به نحوی حالمون بد شده بود یا بیکار یا گرفتار (خب اینم نمیشه نادیده گرفت که پشت گرفتاریهامون بیشتر دست ادمی زاد بود و تاثیر دعا بیشتر رویه به هم ریختن سرمون بود) یه خورده هم طلسم به خوردمون داده بودن که یه بارش وقتی یکیشون این کارو کرد متوجه شدم و بهش گفتم چرا این نسکافه این مزه رومیداد و مسخره کرد و گفت چیه به مذاقت خوش نیومد. و پا درد شدیدی که مادرم دچار شده بود و هرچی دکتر میرفتیم هیچ نتیجه ای نمیگرفتیم و متوجه مشکلش نمیشدن و بلاخره بعد از چند ماه دوا و دکتر و نتیجه نگرفتن مادرم متوجه شد که وقتی میره قبرستان و برمیگرده پاش خیلی بدتر میشه یا وقتی از خونه و ماشین دور هست پاش بهتره(که نمیدونم تاثیر دعای پاشیدنی یود یا تاثیر همون دعای داخل ماشین) و به نیتش یه صفحه قران باز کردیم و شفاش رو از خدا خواستیم و به لطف خدا بعد از اون شب حداقل مادرم خوب شد(البته تا قبل از خوب شدن مادرم هنوز دعا رو پیدا نکرده بودیم و یه مدت بعد از اون خیلی اتفاقی دعا رو دیدیم) و قسمتی از سختی این جریان از رویه دوشمون برداشت و خدا کمکمون کرد و کم کم بقیه هم روبه بهبود رفتن. در هرصورت خدا قدرت بی نهایت و حاکم بر هستی هست و حکومت آسمان و زمین متعلق به خدا هست و تمام هستی تحت فرمان خدا حرکت میکنه،پس تنها به خودش اعتماد کنید و به وجودش و امدادش ایمان داشته باشید. این شا الله که مشکل همه حل میشه.تجربه شخصی خودم میگه اصلا نترسید، چون خودم ترسیده بودم و الان متوجه شدم اشتباه بوده و با توکل یه خدا نباید ترسی در دلمون جاری باشه و از این جریان واقعا درسهای بزرگی گرفتم و تونستم ضعفهامو پیدا کنم و الان دارم تلاش میکنم تا اونها رو برطرف کنم و همه ما در این مدت ایمانمون بیشتر تر از قبل شد.

    پاسخ دادن

روشنک

۱۳۹۵/۰۵/۱۳ – ۱۶:۱۲

لینک ثابت
من چند وقت یکبار وسایلم گم
من چند وقت یکبار وسایلم گم میشن نمیدونم چرا..شالمو تازه شسته بودمو اتو کردم ..گذاشتم روصندلی ک صب سرم کنم نبود صب ک پاشدم….ک دوستم گفت پای شیطون ببند …گوشه یکی از شالامو گره زدم و چند روز بد توی لباس شویی پیداش کردم..الانم یکی از وسایلای کارمو گوم کردم خونهو زیزو رو کردم اما نیس ک نیس …چ کار کنم میترسم …..

    پاسخ دادن

یغما

۱۳۹۵/۰۵/۱۹ – ۰۲:۳۴

لینک ثابت
سلام.اینکه آدم درباره دنیای
سلام.اینکه آدم درباره دنیای اطرافش بدونه خیلی خوبه ولی باید همه چیز حساب شده باشه.هممون خیروشروقبولداریم درسته؟وغیرازما خیلی موجودات دیگه تودنیاوجوددارن.وای کاش بدونیم اعمال ونتيجه های کارهای بدمون همه قرارنیست به اون دنیا موکول بشه. وبهتره بهترین راه که راه مستقیم به خداستوانتخاب کنیم.وایمانمونو قوی کنیم ازهیچی نترسیم وه کارو فقط بخاطررضای خداانجام بدیم. به قول دوستمون حضرت سلیمان ع هم بااجنه درارتباط بوده ولی درراستای ایمان قوی به خدا. …شایدبهتره بدونیدمسجدالاقصی اولین قبله مسلمین که توفلسطینه سنگهای عظیم به دست جنهاساخته شده. ….واینوبدونیدبدونه اجازه خداوند برگی از درخت جدانمیشه. .پس بخدا باشیم

    پاسخ دادن

امیر علی

۱۳۹۵/۰۵/۲۹ – ۱۷:۲۳

لینک ثابت
با سلام خدمت دوستان . راستیتش
با سلام خدمت دوستان . راستیتش من نه کاری با ملا دارم نه با رمال و نه با … فقط یه چیزو که چند بار دیدم میگم . من چند نفر رو که جن اذیتشون میکرد رو دیدم که واقعا صحنه ای بسیار بد برا اطرافیان و فامیلاشون بوجود میاورد نمیخوام که ادعا کنم که من دیدم اون پرواز میکرد و … ولی دیدم اون طرف که اذیت میشد گریه میکرد و زجر میکشید و از دست اطرافیانش کاری بر نمیومد و وقتی به قول شما بردنش پیش ملا و آوردنش حالش بهتر شد و بعد مدتی دوباره همون حالت سراغش میومد هر چند که بعضی ها هم میگند حال ما خوب شده پیش فلان ملا رفتیم خلاصه با اینا کار ندارم یه چیزو میدونم دوای درد ما فقط پیش خداست حالا چه با توسل به امامان و قرآن بدست بیاد چه با خاصیت شفا دهی در نعمت هاش قرار داده . اونا که هم دچار همچین مشکلی هستند سوالشون اینه که باید چیکار کنند که خوب بشند و از هیچکاری هم دریغ نمیکنند چون دارند زجر میکشند اول به خودم میگم که اعتقاد دارم دوای هر درد پیش خداست که هست چه باید بکنم که خدا شفام بده و از شر این موجودات نجاتم بده سخته کسی هم جای کسی نمیتونه خودشو بذاره و اونی که تحقیق میکنی درباره ی این چیزا برو خدا رو شکر کن که خدا رهات نکرده دچار این مصیبت شی !

    پاسخ دادن

Psychological. Dr

۱۳۹۵/۰۵/۳۰ – ۰۳:۰۰

لینک ثابت
دوستان عزیز من همه نظرات رو
دوستان عزیز من همه نظرات رو خوندم.. از این حرفم کسی ناراحت نشه ولی وقتی بالانس دوپامین وسایر نروترانسمیترها بهم بخوره شخص چیزهایی رو میبینه یا میشنود که بقیه نمیبینن به این حالت هالوسینیشن میگن یا به قول بعضی ها توهم… باید بگم که شخص واقعا میبینه ومیشنود و دروغ نمی گه… یک مثال میزنم کسی که شیشه مصرف میکنه بالانس این نروترانسمیتر ها بهم میخوره و دچار حالتی میشه که حس میکنه یه چیزای ماوراء حس میکنه…از خصوصیات هالوسینیشن اینه که با هیچ دلیل و استدلالی نمیشه اونو برطرف کرد وشخص اعتقاد راسخ داره که حسش واقعیه…. به تمامی عزیزان پیشنهاد میکنم بسته به نوع هالوسینیشن برای حداقل شش ماه زیر نظر یک روانپزشک داروهای آنتی سایکوتیک مصرف بکنن مطمئن باشید که بالای نود پنج درصد درمان میشه به شرطی که دوره درمان کامل بشه… شاید بعضی فکر کنن که فقط مصرف مواد باعث توهم میشه اما اینجور نیست یه شخص عادی هم میتونه به صورت فیزیولوژیک این حالت براش پیش بیاد…. و در آخر خداوند فرموده که هیچ جنی وهیچ انسانی حق ورود به دنیای هم دیگه رو ندارن مگر به اذن خدا. من با اینجور موارد زیاد سروکار داشتم اکثرا درمان میشن ولی من منکر این نیستم که همه این موارد هالوسینیشن هست شاید یکی واقعا ارتباط داره اما بالای نود پنج درصد این افراد دچار هالوسینیشن هستن اون پنج درصد رو خود خدا میدونه دلیلش چیه

    پاسخ دادن

رضا محمدی

۱۳۹۵/۰۶/۰۵ – ۱۴:۵۶

لینک ثابت
امید وارم مشکلات تون حل شه
امید وارم مشکلات تون حل شه ولی اینا که ما مگن احزار روح اینا من تابه حال هزار باربا ۵تامدیوم انجام دادم نشده اگه صحیح وواقعیشوبه من بگیدممنون میشم

    پاسخ دادن

محمد

۱۳۹۵/۰۶/۰۶ – ۲۲:۳۷

لینک ثابت
سلام
سلام

    پاسخ دادن

ever green

۱۳۹۵/۰۶/۰۹ – ۰۰:۰۰

لینک ثابت
سلام خدمت همه دوستان گلم ..
سلام خدمت همه دوستان گلم …اصلا شلوغش نکنید .تمام نظرات رو خوندم .شما صبح که از خواب بیدار میشی وضو بگیر روزت رو با نام خدا و خوندن ایت الکرسی و حمد و توحید و ناس و فلق که کلا ۱ دقیقه وقتت رو نمیگیره شروع کن شب هم با وضو و یاد خدا و خوندن همون سوره ها تموم کن و بخواب…با این کار نه تنها جن بلکه هیچ جنبند های شما رو اذیت نمیکنه .و علاوه بر اون تاثیرات زیاد دیگه ای هم تو زندگیتون داره ….من تا دو سال پیش هیچی رو قبول نداشتم قران و خدا و … رو انکار میکردم .اما اگه دنبال حقیقت باشی راهش جلو پات پیدا میشه …شما برای پذیرفتن هر چیزی وقت بزارین یه خورده مطالعه و تحقیق و در پایان نکته مهم عمل هست و عمل کنید .وقتی یکی میگه قران تاثیر داره و با سایر نوشته ها فرق داره خوب امتحانش کنید سخت نیست ۴۰ روز .۳۰ روز ۷ روز هرچقد که خودتون دوست دارید .اما پروسه اش ۴۰ روزه .شما با یک هفته امتحان هم جواب میگیری گاهی حتی همون روز اول ممکنه تاثیرش رو بزاره. اللهم عجل لولیک الفرج

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۶/۲۵ – ۰۹:۵۳

لینک ثابت
سلام عالی بودو حرفت درست
سلام عالی بودو حرفت درست

    پاسخ دادن

سعید

۱۳۹۵/۰۶/۱۰ – ۲۲:۰۹

لینک ثابت
سلام. خواندن روزانه ی سوره
سلام. خواندن روزانه ی سوره بقره برای چی خوبه؟ منظورم به آقیایاخانوم «بی نام» هست.

    پاسخ دادن

بی نام

۱۳۹۵/۰۷/۰۷ – ۲۱:۲۹

لینک ثابت
برای دفع اجنه مزاحم دیگه.سوره
برای دفع اجنه مزاحم دیگه.سوره بقره یا بهتر بگم موکلین سوره بقره از قویترین سوره های قرآنه .حتما”نباید بخونید حتی اگه صوتش رو هم گوش کنید و درمنزل هم پخش کنید جواب میده.فقط باید ختم ۴۰ روزه گرفته بشه

    پاسخ دادن

فاطمه

۱۳۹۵/۰۶/۱۱ – ۱۹:۲۸

لینک ثابت
سلام بخاطر خدا کمکم کنین. من
سلام بخاطر خدا کمکم کنین. من در سلامت کامل بودم و هیچ مشکلی نداشتم ولی از بدشانسی به توصیه یه خانم با یه دعانویس ملعون تماس گرفتم بهم گفت دعا داری برو برات باطل کنن از خودش دعا گرفتم اشتباه و حماقت من از پذیرفتن حرفش بماند یه خروار دعا برای من پست کرد همه رو انجام دادم الانم به این حال و روز افتادم کابوس های وحشتناک آدم های عجیب و غریبه توی خوابهام مورد آزار و اذیت قرار میگیرم بدنم خود به خود کبود میشه بین خواب و بیداری انگار یکی تکونم میده دچار سنگینی و افسردگی شدید شدم بشدت ایمانم قویه و در تمام طول روز مشغول عبادتم با این حال مشکلم هنوز حل نشده دو سال و نیمه که درگیرم خدا لعنت کنه اون آدم کلاش رو که منه بی گناه و از همه جا بیخبر رو اسیر این موجود شیطانی و درنده کرد شبها لرز دارم و دایم دلهره دارم مخصوصاً وقتی بدنم رو تکون میده گوشت تنم ریخته. در حال حاضر نمیدونم درگیر یه موجود هستم یا جمعی از موجودات پلید بخاطر آقا امام زمان بگین چیکار کنم؟

    پاسخ دادن

زهرا

۱۳۹۵/۰۶/۱۷ – ۰۴:۳۶

لینک ثابت
تورو خداکمکم کنید بخدا
تورو خداکمکم کنید بخدا نمیدونم چیکار کنم.ن ارامش دارم.همم زندگیم داره میپاشه.همیشه سریه ساعت که چهارصبح باشه خواب جن میبینم.اذیتم میکنن.ای کاش فقط خواب بود.زندگیمم ازهم میپاشونن.نامزدم خیلی ادم با خدایی هست.هرکاری میکنن که منو اون بهم نرسیم وازهم دورباشیم.توروخدااگه دعا یا ذکر یا راهنمایی هست کمک کنید.دلم برانامزدم میسوزه.بهم میگه تو نحسی.امادوسش دارم نمیخوام بخاطرمن اون اذیت بشه

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۶/۲۵ – ۱۲:۱۶

لینک ثابت
ادرس ایمیلتون رو بفرستید
ادرس ایمیلتون رو بفرستید

    پاسخ دادن

ایدا

۱۳۹۵/۰۶/۱۷ – ۱۳:۰۶

لینک ثابت
یکی از دشمنانم یکسره چیزایی
یکی از دشمنانم یکسره چیزایی برام پیام میکنه که در خانه من اتفاق افتاده و اون نیست ببینه ولی میگه بنظرتون از اجنه کمک میگیره با اینکه من سوره جن و ۴ قل میخونم ممکنه اجنه بیان داخل خانه و برای دشمنم خبر ببرن.

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۶/۲۵ – ۱۲:۲۰

لینک ثابت
عین آیه قران اینه که
عین آیه قران اینه که شیاطین شما را از جایی که شما آنها را نمیبینید می بینند خبر اوردن اجنه و شیاطین کرامت نیستش و شما با انجام برخی دستورالعمل ها اسلامی میتونید پای اونها رو از ورود خونتون ببندید

    پاسخ دادن

فاطمه

۱۳۹۵/۰۶/۱۷ – ۱۵:۰۴

لینک ثابت
سلام چرا کسی جواب نمیده من
سلام چرا کسی جواب نمیده من حتی ایمیل زدم ولی جواب نمیدین

    پاسخ دادن

لیلی

۱۳۹۵/۰۶/۱۹ – ۱۹:۵۶

لینک ثابت
باسلام وتشکرازمدیرسایت لطفا
باسلام وتشکرازمدیرسایت لطفا پیام نظر بنده حقیر روهم بگذارید که درتاریخ ۱۹\۶\۹۵ فرستادم ممنون و امیدوارم که مشکلات همگی بزرگواران رفع شود یاعلی

    پاسخ دادن

لیلی

۱۳۹۵/۰۶/۱۹ – ۱۹:۳۹

لینک ثابت
به نام خداوند عظیم رحیم
به نام خداوند عظیم رحیم ،باسلام ،««خواهش میکنم پیامم رو جدی گرفته وبرای من هم دعاخیربفرمایید با امید رفع تمامی مشکلات همه بزرگواران،به نام خداوند جن وانس به نام او که آرامش دهنده قلب هاست وبرطرف کننده تمام گرفتاریهاست،تنها عزیزان با اول یاد خداوندمهربان واطاعت ازفرمانش دوری ازگناهان درکل همه این مشکلات بنظربنده حقیربه حقیقت رفع خواهدشد،دوم حتما نماز رو اول وقت بخونید وترک نکنید حتی اگر اذیت شدید چون نماز شمارو وصل بخدابیشترمیکنه و اون موجودات روکم کم دور ازشمامیکند وذکر عظیم بزرگ قرآن پنجاه آیه درروز بخونید خصوصا سوره جن و یس بهترکه هفت بار باشد خوبه ودرلیوان آبی که درکنارتون قراردادید فوت کنیدهرآیه راوبخورید آب آن سوره که خواندید هرروز یاهرهفته ،وسوم بعدازنمازکه خوندید با وضو قرآن بزرگ یاکوچک رو بهتره کل سوره قرآن باشه رادرکیسه فریزر نایلون تمیز قرارداده وگره زده محکم که خوده قرآن خیس نشود،سپس در کاسه ای به اندازه قرآن باشه با دستتون خصوصا دست راست به چهارطرف قرآن آب تمیز ازشیرآب منزلتون ریخته بهتراست تمامی دوطرف قرآن نایلون آن خیس شود وآب برسد سپس این آب که اززیر قرآن میریزد درکاسه تمیز را داخل یا یک بطری تمیزریخته یامانند شیشه شور که اسپری بشه کرد به گوشه های منزل واین آب قرآن رابه تمامی گوشه های منزل یک قطره بپاشید که زیره پا هم نرود البته به غیرازدستشویی حمام ویا با یک سرسرنگ تمیز ازداروخانه تهیه کرده یکی دوقطره هم کافیه فقط گوشه های تمامی منزل را،حتی شده ماهی یکبارانجام دهید وذکر صلوات بفرستید بگید یاعلی وبسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله بگید باقلبتون آرام زمزمه کنید هرگوشه که میریزید وسوره فلق وناس بخونید هرگوشه خونتون بعد به چنان آرامشی میرسید اگراعتقاد دارید به معجزه قرآن ودیگه خونه تا یکماه خالی ازهربحث ومشکلات روحی ازاون موجودات خواهد شد، وچهارم اینکه نترسید ازشون بهشون هم فحش نفرین ندید وبهشون دیگه فکر اصلا ازالان نکنید یعنی به هیچ چیز بدی دیگه فکرنکنید به این موجودات شیطان گناه فکرنکنید وبخودتون تلقین کنید جلو نظرتون بیارید که بااین کار همه مشکلتون رفع میشه ودیگم توبه کنید ازگناهاتون چه بزرگ باشه چه کوچک آن گناه جسارتا اگرکسی داردگناهی،و به یاد خدا عظمتش باشید فقط شک نکنید دیگه خوب میشید انشاالله،هرفردی که معجز دید تو این سایت بنویسه منم خوشحال میشم ،باتشکرازعنایتتون،بدونیدمن حقیرهم معجز ازش دیدم براخوشبختی من هم وشادی روح اموات وپدربنده حقیرم صلوات بفرستید باتشکرازشما.

    پاسخ دادن

لیلی

۱۳۹۵/۰۶/۱۹ – ۲۰:۱۰

لینک ثابت
باسلام وتشکرازمدیرسایت وبا
باسلام وتشکرازمدیرسایت وبا آرزوی برطرف شدن مشکلات همه مسلمانان عزیزمان ،لطف کرده پیام قبلی بنده حقیر روهم درتاریخ ۱۹\۶\۱۳۹۵ فرستادم رو قراردهید جهت بازدید بزرگواران،که امیدهست رفع مشکل کند انشالله ممنون

    پاسخ دادن

لیلی

۱۳۹۵/۰۶/۲۰ – ۱۳:۱۵

لینک ثابت
بنام خدای مهربان، باسلام مجدد
بنام خدای مهربان، باسلام مجدد وعرض پوزش ازاینکه چندپیام دادم دراین سایت،امیدوارم به خودخداوند رحیم پیامم مشکلی رابرطرف کند،حتما هم همینطور میشود،بزرگواران درادامه باید عرض کنم هرمشکلی برای ما دوحالت داره بیشتر یا ۱) جهت آزمایش ماست خداقرارداده ویا ۲) بجهت تنبیه ماهست ازاشتباهات گناهان خودمون هست،بدونیم که جسارتاالبته خودشماهمگی عالم هستید، که مابه هرچی هردقیقه فکرکنیم همون رو بوسیله نیروی فکرمون وقانون جاذبه بسمتمون میاریم چه بخوایم چه نخوایم وحتی هرفکری که برادیگران میکنیم پس مواظب فکرهامون خیلی باشیم چون هرفکری دیریازود چه مثبت باشه چه منفی به زندگیمون میان دعوت میشن پس فکرهای منفی رو باید دور کنیم حتما واین ازقانون علم کائنات خداونده ،بنده هم البته تجربه خودم رو عنوان میکنم وصحت درست بودن بیشتر آن باخودشماست ومنطق الهی تون خدامحورتون،نیز دراین خصوص درروایات آیه ای هست که گفته شده بخدا گمان بدنکنید ونه به هیچ بنده ای درزندگیتون که « ای مسلمانان ای مردم از گمان بد بپرهیزید »دوری کنید ازآن ، که بنوعی هم قضاوت نابجازودهنگام هم میباشد ونسبت بنوعی به دیگران وبخودتون وبه هرموردیعنی فکر ناامیدی شرک وافکارمنفی بد وتلقین منفی هیچوقت نکنید که ازگامهای مکرشیاطین هست ودر مشکلاتی کلااز کاه کوه نسازید که ملکه ذهنتون بشن جلوشو ازالان بگیرید وبدونید که دیرنشده هنوزم اگر به خدا ایمان واقعی داشته باشیم هممون ازخودم تابقیه افراد وخواهش میکنم ازتون « که اصلا باورنکنید دردرونتون که طلسم اثر داره براآن دسته که طلسم شدن نیز نگویید انگارکه طلسمم میکنن فکر منفی نکنید چون اگرباورداشته باشید بهش همانطورم اثرمنفی شو میگذاره روتون پس فکرتون رو دراین مورد اصلاح کنید جسارتا واینکه به حقیقت « فقط خداالله وفرشتگانش وامام انبیائش آن هم به فرمان خودخداوندمهربان میتونن مشکل مارو رفع کنن و بهیچ کسی دیگه واقعا نباید امید داشته باشیم مراجعه کنیم چون خداوند فرموده که مارو به همان فرد وامیگذارد وبضلالت میرویم اگربه غیرازخدا بافرشتگانش امام انبیاء،متوسل شویم، بعداز راههایی که ذکرکردم قبلاکه ازجمله مهم ایمان واقعی قلبی بخدا وخواندن نماز وروزه قرآن وصدقه ودورشدن ازهرگناهی،خوبه که درکنارش کارخیرثواب … انجام دهیم همیشه، مانند« کمک به خلق خدا ورحم به مردم دنیا کلا داشته باشیم وبیایید همرو ببخشیم بخاطرخداورضای خدا فقط بخداببخشیم دیگران را وکینه اصلا بدل راه ندیم ازفردی وبد براهیچ کس نخواهید بگید فقط خدایا خودت هدایتش بسمت خودت نورالهیت کن آنرا،تا مطمئنا خودمونم با توبه کردنمون ازگناهامون خداهم ماروببخشه ومشکلمون رو بزودی رفع کنه و توسل به امام رضا عزیزمون هم واقعا مرادمیده شکی نیست درآن ازراه دورم باقلبی نزدیک پاک صلواتش ودعای زیارتشون روبخونیدباوضو، درضمن هیچوقت غسل واجبتون رو عقب نندازید وبی وضوبه آیات قرآن دست نزنید وبا آب نیز غسل صبر به نیت صبر بکنید وبه نیت سلامتیتون حتما انجام بدید آنرا،وازمحیط گناه آلود و تنهایی زیادهم دوری کنید بلافاصله ، سعی کنید بزرگواران حتما«باعبادت خالصانه وبا کارهای خداپسندانه حلال نیک درروز فقطم بفرمایید بخدای رحیم که فقط جهت رضای خداخودت هست وبایدم باشدالبته گفته اند که نه افراط نه تفریط بشه درعبادات ،کلاباتوجه به حدتوان هربنده ای هست درحقیقت عبادات واجب وعبادات کارهای مستحب هم نه افراط شودنه تفریط درآن… درکل خودتون رو طوری به این طریق بنوعی سرگرم واستفاده زمان مفید کنید که « سرساعت شد ۱۱تا۱۲ بخوابید ودیگه ساعت اذان نماز صبح بغیرالبته شبهایی که توفیق نمازشب هم داشتید که چقدرم عالیست نمازصبح ببعد بیدارباشید خصوصاازساعت ۷یا۸ صبح دیگه بهتره ببعدش حتما بیدارباشید، باز تا شب بعد سرساعت ۱۱ و۱۲ حتما بخوابید وموقع خواب باوضو هفت بارآیت الکرسی بخوانید سه تاسوره توحید قل..وازخدا بخواهید نیز باخوندن ذکریا الله ویاعلی (ع) صدبارهم خوبه یا حداقل ۱۴بارکه نگهدارتون باشند فقط خودشون بافرشتگان مراقب انسان، ذکراسم اعظم بنوعی هم ذکر الله وبسم الله الرحمن الرحیم به حق بسم الله زیاد بگویید ودعای معراج وجوشن کبیر ،نادعلی هفت باربخونید وزیارت عاشورا همه رو چهل روز باید بخونید هریک ازاین دعاهارو که بیشترم اثرداشته باشه ونمازاول وقتم همیشه خصوصا چهل روز پشت سرهم اول وقت بهتره خونده بشه که عالیست و ذکر« باقلبتون بگویید نورالهی رو درقلبتون متوجه باشید براتمرکز همیشه درذکرگفتنتون ودرنماز میخونید ببینید قلبتون رو که نورخدا احاطش کرده فقط وداره سفید آرام میشه بانور خدافرشتگانش خیلی راه گشاست درتمرکز قلبی درذکرونماز عزیزان، وچراگفتم حتما اون هشت ساعت بالا رو بخوابید بعداز۸صبح دیگه بیدارباشید چون سیستم بدن مارو خداوند مهربان طوری تنظیم کرده وخلق که این ساعات آرامش میگیریم کاملا روحی وجسمی وسلامتتریم واقعا شک نکنیداین ساعات بخوابیم وبیدارشویم وچون انرژی منفی اگربیدارباشیم شب از سیارات کرات بسمت بدن ما ازمحیط دنیا بنوعی سمتمون بیشتر اثرمیکنه دربیداری نصف شب یعنی ۱۲ ببعد تاسراذان نماز صبح وکسیکه این ساعات نخوابه دیگه صبح بگیره بخوابه توروز ۸ ببعد درخواب بازم انرژی منفی میگیره ازصبح ببعدبخوابه که باید از۸بیدارباشه چون درخواب انرژی منفی درروز اثرمیکنه روسیستم بدن انسان اینرو من خودم درپیامک یکی ازدوستانم دریافتم وخواندم وگویا تجربه دانشمندانم بنوعی بوده وخود بنده حقیرم واقعا تجربشو داشتم متاسفانه مشکل سازه ودیگه درروز همش ناخودآگاه متاسفانه بیشتر کسل افسرده منفی نگروبیحالید هرچقدرهم بخوابید بازخوابتون میاد چون اون ساعات مفید که بالا اول گفتم رو نخوابیدید پس به ساعات خوابتونم اهمیت زیادی بدید ومسلما چون دیگه درساعت ۱۱ میخوابید تاصبح فردا راحت ترید وصبح سرحال تاشب هستید،وبرادرمان افسردگی خیلی خوبه نیز قوای روحی جسمیمون،شک نکنیددوستان بزرگوار و درکناراینها « همینطور مراقبه خودتون داشته باشید وچند کلیپ مراقبه رو ازاینترنت مثل برنامه آپارات بگیرید ریلکسیشن کنید فقط به خدافرشتگان آرامش دهنده انبیا آن لحظات مراقبه فکرکنید نه هیچ چیزدیگه ای درحین مراقبه ویوگا بانفس عمیق ببینید واقعا چقدر سلامتتره روح وجسمتون وپرانرژی تر وبنوعی موجوده ماورا…همه افکارمنفی تون هم ازبین میره بایوگا مراقبه کلا ودرهنگام مراقبه نیز میتونید ازفرشتگان مقرب الهی بخواهید بلند که کمکتون کنند وازخودخدابخواهید درنماز ومراقبتون که راه هدایت ازاین مشکل رونشونتون بده برارهایی ازمشکلتون شک نکنید ازدرون قبلتون الهام بهتون میشه بنوعی یکروز وراه رو میبینید باچشم دل بانشانه هایی دردنیاهم ورفع میشه مشکلتون ،عزیزان ماهمه اشرف مخلوقاتیم چیز کوچکی نیست که ودست غیب خداباید درزمینش باشیم بنوعی تاخدابه داشتن ما وجوده ما بخودش بیشتربباله وبه فرشتگان بیشتر ثابت کنیم ماهم میتونیم فرشته ای ازنوع زمینیش باشیم،خداوخودتون رو دوست داشته باشید وهمه مردم موجودات خدارو حتی جن هارا همه ومخلوقات خداوند هستن وبه هم نباید کوچکترین خدای نکرده آسیبی بزنیم فقط بدهید بدها ازنظرخودتون رو هم دست خودالله فقط ودیگه کاراشتباهی نکنید ونه فکرمنفی اشتباهی و «درآخر هم بگم هنگام آمدن درمنزل حتما بلند سلام بدید چون آمده که باشما جنیان شیطان میان درمنزل وتا بحثی مشکلی آن روزبوجود نیاورن معمولا بیرون نمیرن ازآن خونه متاسفانه وبه القازمزمه شیطان اصلا گوش ندید بی اهمیت بهش باشید ۶۰ ۳بارباوضو بگویید اعوذبه الله من شیطان رجیم دردل وفقط به کلام فرمان خدا گوش جان دل بسپرید بزرگواران سلام هم ازاذکار اسم خداوند هست،بزرگواران محترم امتحانشون ضررنداره این راه کارهام امیدوارم هممون درپناه خداوندمهربان باایمان وسلامت باشیم ،باآرزو ی عاقبت بخیری و سلامتی بیشتر برای همه بندهای خدا.یاعلی التماس دعا.

    پاسخ دادن

ریحانه

۱۳۹۵/۰۶/۲۸ – ۱۳:۴۹

لینک ثابت
سلام. وسایلم گاهی اوقات گم
سلام. وسایلم گاهی اوقات گم میشه، بعد از قصد جای خیلی واضحی گذاشته میشه، به نظر تون کار چی میتونه باشه؟ موکل یا جن؟ قصدش چیه……؟

سلام
سلام دوستان من ۳ ساله هر کاری میکنم جن نمیبینم از چیزیهم ترس ندارم حتی شده شب ساعت ۳ برم توی بیابون اتیش روشن کنم یا تاریک بخوابم ولی چیزی ندیدم

    پاسخ دادن

امیرحسین

۱۳۹۵/۰۷/۰۴ – ۰۲:۵۹

لینک ثابت
دوستان پیشنهاد میکنم ناد علی
دوستان پیشنهاد میکنم ناد علی بخونید به نظر من معجزه خداست قربان مولام برم یا امیرالمومنین علی ع

    پاسخ دادن

م

۱۳۹۵/۰۷/۰۴ – ۱۱:۰۲

لینک ثابت
سلام من امروز که بیدار شدم
سلام من امروز که بیدار شدم کف پام به رنگ حنا رنگ شده چند سال پیش هم انگشتای پام حنایی شده بود اینا از چی میتونه باشه آ خه از کسی شنیدم میتونه کار اجنه باشه

    پاسخ دادن

منوچهر

۱۳۹۵/۰۷/۰۴ – ۱۸:۴۹

لینک ثابت
من ادمی بودم که وجود جن رو
من ادمی بودم که وجود جن رو قبول نداشتم ولی شش ماه پیش وقتی توجه ام به صداهای غیر عادی از دیوارمحل کارم جلب شد وفضول شدم که دلیل اونو بفهمم بعد از مدتی متوجه شدم دوچار یه رابطه ذهنی با یه موجود ناشناخته شدم مدتی گذشت تا فهمیدم اون یه جن مؤنثه که ناخواسته جذبم شده و به وجودم رخنه کرده وباورش این بود که باید تا میتونه ازارم بده. فکر نمیکنم عذابی بدتر از این باشه یه موجودی به ذهن ادم تسلط پیدا کنه و شب و روز حرف بزنه چون نمیشه مانع شد ونمیشه جواب نداد حدود چهار ماه جنگ اعصاب داشتم و از همه بریده بودم ساعتها به یه نقطه خیره میشدم و با اون جدل میکردم تا اینکه تونستم اونو قانع کنم که دوستی بهتر از دشمنیه و اونم تونست باورم کنه الان یه رابط ه خوب و رفاقت عالی باهم داریم تا حدی که حتی دوست ندارم ارتباطمون قطع بشه ولی همش همینه نه اون کاری غیر از این بلده و نه من میدونم چیکار باید بکنم که اون بتونه به قدرتهایی که داره پی ببره اون از من میخواد که بفهمم چطور جنهایه دیگه قدرت انجام کارهای زیادی دارن و بهش یاد بدم بهش میگم از جنهایه دیگه بپرس میگه تا اونجایی که من میشناسم همه مثل من بی خبرن.اگه کسی تجربه ای در این مورد داره منو راهنمایی کنه.ضمنا من در صحت کامل عقلانی و جسمانی هستم و هیچگونه مخدری مصرف نمیکنم و هر انچه گفتم فقط حقیقت محضه

    پاسخ دادن

محمد

۱۳۹۵/۰۷/۰۷ – ۰۹:۰۰

لینک ثابت
سلام دوستان .
سلام دوستان . من ندیدم . ولی بچگی ترسشونو داشتم . من دیشب فقط یه خواب دیدم . از دیشب تا یه ماه دیگه فک کنم از ترس خوابم نبره .

    پاسخ دادن

ناشناس

۱۳۹۵/۰۷/۰۸ – ۱۵:۰۶

لینک ثابت
سلام.می خواستم بدونم راه هایی
سلام.می خواستم بدونم راه هایی هست که ما به جن و روح فکر نکنیم؟در تنهایی به جن و روح به طور نا خواسته فکر می کنم

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۷/۱۴ – ۰۹:۴۳

لینک ثابت
ذکر بگو
ذکر بگو

    پاسخ دادن

ادمیرال

۱۳۹۵/۰۷/۱۲ – ۰۸:۱۳

لینک ثابت
دروغ نگو دروغگو، بسه دیگه
دروغ نگو دروغگو، بسه دیگه دروغگو

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۷/۱۴ – ۰۹:۴۴

لینک ثابت
کی دروغ نگه، شما کی هستی،
کی دروغ نگه، شما کی هستی، اینجا کجاست

    پاسخ دادن

mohamad

۱۳۹۵/۰۷/۱۷ – ۱۶:۲۹

لینک ثابت
چجوری جلوگیری کنیم از حلقه
چجوری جلوگیری کنیم از حلقه عرفان و بلاهایش

    پاسخ دادن

saaed

۱۳۹۵/۰۷/۱۸ – ۰۹:۳۰

لینک ثابت
مقالات نجات از حلقه رو سرچ
مقالات نجات از حلقه رو سرچ کنید

توضیحات
به این مطلب امتیاز دهید.
5 / 0
[ 0 رای ]
بازدید : 1,880 views بار دسته بندی : ارتباط با ارواح و موکل و احضار جن ، جن (اجنه) ، طلسم و سحر و جادو و افسون تاريخ : ۲۰ مهر ۱۳۹۵ به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

admin
ارش
یکشنبه , ۲۰ فروردین ۱۳۹۶
پاسخ دهید

اسلام خدمت شما دوستان حقیقتا من ۲ ساله ازدواج کردم ولی کار کسب زندگیم بدجوری بسته شد کار من قبلا بسیار زیاد پور مشتری بود ولی الان صفر شده به هر کاری دست بزنم حتی عالی باشه ان کار به زمین ورشکست ختم میشه حتی یهو همه اطرافیان نزدیک تودور بی‌دلیل بی احترامی میکنن واقعا خسته ونامآامید شدم افسردگی گرفتم زیاد دکتر روانشناسی رفتن ولی فرجی نشد ودعا هم زیاد خوندم و وگرفتم ولی تاثیری نداشت’واقعابااین اوضاع کارو زندگی از خدا مرگم رو خواستم’اگه واقعا شما میتونیم راهکار اساسی امیدوارانه به من بدین تا دنیا هست دعا تون میکنم زندگیم جهنمه

admin
ارش
یکشنبه , ۲۰ فروردین ۱۳۹۶
پاسخ دهید

این ایمیل من هست لطف جواب مشکل من رو بدین ترابخدا kiyarash_505@Yahoo.comوarashartan@Yahoo.com……بخدا داغونم تنها غم من نیست زنم داره از این اوضاع افسرده مثل من میشه’من جای خود بگذارید اگه راهی دارین لطف کنید ممنونم