دانلود کتاب علائم عتیقه گنج طلسم

» عوامل و روشهای موفقیت در گنج یابی و دفینه یابی چیستدانلود کتاب گنج و دفینه یابی زیرخاکی عتیقه طلا علائم و نشانه علوم غریبه

مجموعه کامل کتابهای آموزش کارشناسی گنج یابی و دفینه یابی50 هزار تومان

مجموعه کامل کتابهای آموزش کارشناسی گنج یابی و دفینه یابی

مجموعه کتابهایی که داخل این مجموعه بسیار کمیاب موجود می باشد به شرح زیر است : ۱-کتاب چشم طلایی ( به ارزش 90 هزار تومان ) ۲-کتاب اسرار و علائم نشانه ها ( به ارزش 100 هزار تومان ) ۳-کتاب نشانه های کهن (میراث زرین) ( به ارزش 100 هزار تومان ) ۴- کتاب گنج باستان ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۵-کتاب آموزش رمزیابی و رمزگشایی جوغن ها ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۶-کتابی کامل درباره سکه های قدیمی ایران باستان و سکه شناسی ( به ارزش 200 هزار تومان ) ۷-کتاب جوغن ها (کارشناسی و معنی و مفهوم آثار و نشانه ها ) ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۸-آیین تدفین (روشهای تدفین مردگان در چند صد سال پیش ) ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۹-کاملترین کتاب نایاب علوم غریبه و طلسمات (کتاب فارسی کله سر) ( به ارزش 70 هزار تومان )

در این پست از سایت antique-book-treasure.ir عوامل و روشهای موفقیت در گنج یابی و دفینه یابی چیست را برای شما دانشجویان عزیز رشته باستان شناسی قرار دادیم . با چه روشها و فاکتورهایی میتوان در امر پیدا کردن و یافتن گنج و دفینه های زیرزمینی موفق بود ؟ با چه افراد و اشخاصی باید به دنبال گنج و دفینه رفت ؟ عامل موفقیت در گنج یابی و دفینه یابی چیست ؟ در ادامه مطلب کلیه این فاکتورها و عوامل توضیح داده شده است …

عوامل و روشهای موفقیت در گنج یابی و دفینه یابی چیست

عوامل و روشهای موفقیت در گنج یابی و دفینه یابی چیست

عوامل و روشهای موفقیت در گنج یابی و دفینه یابی چیست,موفقیت در گنج یابی,موفقیت در دفینه یابی,موفقیت در پیدا کردن زیرخاکی و عتیقه,چگونه میتوان در گنج یابی و دفینه یابی موفق بود,انسانها و افراد موفق در گنج یابی و دفینه یابی,اسرار و رازهای پیدا کردن گنج و دفینه و زیرخاکی,فاکتورهای موفقیت در پیدا کردن گنج و دفینه های زیرزمینی

عوامل و روشهای موفقیت در گنج یابی و دفینه یابی چیست

اکثرا آدمهايی که دنبال گنج و حفاری میرن آدمهای موفقی نیستن چون فاکتورهای مهم این کار را ندارن. ولی اگه کسی فاکتورهای کار را داشته باشه احتمال موفقیتش خیلی بالاست.
حالا ببینیم چه زمینه هايی برای موفقیت باید فراهم باشه :
– اول اینکه آدمهای ورشکسته و گرفتار نمی تونند تو این کار موفق باشن ، شما وقتی میخواهی بری دنبال یک ثروت باد آورده چند میلیاردی باید توان هزینه های کار را داشته باشی.
– دوم اینکه این کار عجله بر نمیداره و باید صبور بود ممکنه آدم انقدر خوش شانس باشه که همون بار اول به نتیجه برسه و ممکنه این کار سالها طول بکشه.
یک مثل همین جا در مورد فاکتور دوم براتون بگم که منظورم رو بفهمید: مردی بوده که سالها با زن و بچه اش تو بیابون زندگی میکرده هر روز صبح پا میشده و بیل و کلنگش رو بر میداشت و می رفت حفاری. بعد از سی سال زنش خسته میشه و بهش میگه : یا مری دنبال کار یا اگه رفتی حفاری تا چیزی در نیوردی بر نمیگردی خونه. مرد پا میشه و میره بیابون ، از ناراحتی نمیدونسته چی کار کنه . ظهر که میشه زیر یک دیوار خراب میشینه و تکه نانی رو در میاره و شروع مکنه خوردن و گریه کردن که دیگه جائی توی خونه نداره. بعد از خوردن نان یک چرتی میزنه و تو این فکر بوده که همون جا باید بخوابه.

مرد می خواست بلند بشه پشتش گیر میکنه به یک تکه استخوانی که در دیوار بود مرد زخمی میشه و مرده با عصبانیت یک لگد به استخوان میزنه و استخوان با یک خمره سکه از دیوار پرت میشه بیرون.
یعنی میخوام این رو بگم که باید قسمت کسی که دنبالش هست باشه و فکر نکنه یک روزه نتیجه میگیره.
– وسایل کارت باید همیشه آماده باشه.
– با کسانی باید این کار رو انجام بدی که چشم و دل سیر باشن که اگه یک روز نتیجه گرفتی سر از قبر در نیاری.
– میگن یک نفر برای حفاری کمه و دو نفر زیاد . خودت معنی کن که چقدر باید در انتخاب افراد دقت کنی
– یکی از مهمترین مسائل تو حفاری دونستن جاهای پر بار هست یا داشتن سند (نسخه) که کار کردن به واقعیت نزدیکتر باشه.
– داشتن یک دستگاه گنج یاب خوب که بتونه کارتو درست انجام بده.
در این مورد هم یک توضیحی بدم . خیلی از دستگا هايی که در ایران هست که به درد لای جرز دیوار هم نمیخوره یا مین یاب هستن که فقط آهن رو برات میگیرن یا آپگرید شده هستن و اصلا کارائی ندارند یا ساخت کشور چین و ایران که اصلا بدرد نمیخورن.
خیلی ها هستن که میگن ما اینقدر میگیریم براتون دستگاه میزنیم ، همه دنبال پر کردن جیبشون هستن و کاری برای شما انجام نمی دن . اگه کسی دستگاهش کارائی داشته باشه یک بار برای خودش کار میکنه و این کار رو میبوسه و میزاره کنار. پس مطمئن باشید اینها یک مشت کلاه بردار و شیادن مگر اینکه قبلش دستگاه رو تست کنید و از کارائی اون مطمئن شوید.
در ضمن افرادی موفق هستن که بتونند یک دستگاه خوب برای خودشون تهیه کنند (بخرن) و تا انتهای کار دستگاه بالای سر کارشون باشه. چون گاهی اوقات افراد با نیم متر پس یا پیش از رسیدن به هدف باز میمونن.
اگه کسی خواست ، نسبت به سرمایه گذاریش بهش پیشنهاد میده دنبال چی بگرده.
– داشتن یک شغل خوب ، چون این کار اگه بخواد کار اصلی شما باشه وای بحالتون. شما باید مشغول به کار باشی و به حفاری به عنوان یک تفریح یا کار دوم نگاه کنید. فقط این جور هست که اگه موفق نشدید یا زمان موفقیت طولانی شد مایوس نمیشید و ادامه میدید و چون مشکلات وارد زندگیتون نمیشه درصد موفقیتتون بالا میره.
– مهمترین مورد که موفقیت انسان را بالا میبره داشتن یک استاد اهل فن و خبره است. اگر بدون یک استاد به بیایان بروید احتمال موفقیت خیلی پايین است. باید از تجربه حفاران قدیمی استفاده کرد چون هر چه باشد آنها بیشتر از ما در بیابان بوده اند.
استاد باید بینشی فراتر از دیگران داشته باشد. یعنی:
۱- باید آثار شناس باشد و هر آثاری را که در بیابان یا کوهستان یا هر جايی می بیند معنای آن را بداند.
۲- استاد باید از روی تجربه بوی دفینه را حس کند.
۳- خاک ها را لایه به لایه بشناسد.
۴- به غارها تسلط کامل داشته باشد.
۵- خطرات کار را بداند.
۶- تله ها را بشناسد و طرز از کار انداختن آنها را بلد باشد.
۷- از طلسمات آگاهی کامل داشته باشد و چه طلسمات قبل از اسلام چه طلسمات بعد از اسلام را بتواند باطل کند.
اینها شرایط یک استاد هست که برای یاد گیری هر کدام وقت فرآوان صرف شده است و هیچ وقت چنین استادی را نباید رها کرد و می توان از این استاد استفاده برد و درسها آموخت و به نتیجه رسید.
۱۰- داشتن یک بلد خوب و مورد اعتماد در منطقه ای که می خواهید حفاری کنید.
اینها فاکتورهای مهم موفقیت در حفاری هست که اگه نداشتید دنبالش نرید که فقط چند تا کفش آهنی پاره میکنی و از زندگی اصلی خودت می افتی و هیچ نتیجه ای هم نمیگیری.

لوازم حفاری
زمانی که از شهر پا به بیرون میگذاریم در اصطلاح حفاری به آن میگویند ، به بیابان رفتن. حالا چه در کوه باشیم چه در جنگل چه در کویر
تیله کن (حفار) چه مجاز چه غیر مجاز زمانی که به بیابان میرود باید با تجهیزات کامل باشد ، در غیر این صورت گرفتن نتیجه سخت خواهد بود.
بعضی وقتها انسان به بیابان میرود و فکر میکند همه چیز رو برای یک حفاری موفق برداشته است که در حین کار متوجه کمبودها میشود و با اجبار باید حفاری را تعطیل کند و برگردد ما برای اینکه به این مشکلات بر نخورید و به خواسته یکی از دوستان مبحثی رو در مورد لوازم حفاری نوشتیم که مطالعه بفرمائید.
اولین لوازم حفاری که هر کسی از آن آگاهی دارد بیل و کلنگ و قلم هست. ولی همیشه سعی کنید یک بیلچه و یک دسته کوتاه برای بیل بلند و چند تا دسته برای کلنگ همراه داشته باشید. مورد بعدی چادر هست که باید تا جائی که میشود سبک و جا دار باشد و همیشه سهی کنید یک مشما(نايلون)  برای روی چادر و یک مشما برای زیر آن همراه داشته باشید که اگر با باران مواجه شدید مشکلی نداشته باشید.
میخ در اندازه های مختلف حتما به همراه داشته باشید. نه جای شما را تنگ میکند نه وزنی دارد و بسیار هم بدرد میخورد و اکثر حفاران به آن توجهی نمی کنند.
ذغال و یک منقل بیابانی تا شو به همراه داشته باشید. چون با شکم گشنه و غذای سرد چند روز بیشتر نمیتوان حفاری کرد. کنسرو برای حفاری بد نیست ولی غذای کاملی برای کسی که میخواهد ساعتها کلنگ یا بیل بزند محسوب نمیشود. خصوصا در هوای سرد.
الکل جامد از بهترین چیزها برای روشن کردن آتش هست که هم بی خطر میباشد و هم خوب میسوزد و هم دود نمیکند و زود هم تمام نمیشود. همیشه سعی کنید از بردن نفت و بنزین پرهیز کنید چون نه تنها خطرناک هست بلکه اگر روی لباس یا پتوی شما بریزد بوی آن اجازه کار کردن و استراحت رو به شما نمیدهد (خصوصا نفت که برای بسیاری از حفاران پیش آمده است) پس الکل جامد فراموش نشود.
اگر در جائی میخواهید مشغول به حفاری شوید که نم و رطوبت آن بالا میباشد الکل جامد هم کارائی ندارد و باید از چسب موکت استفاده کرد و یک تکه ذغال خشک را آغشته به چسب موکت کرد و آن را آتش زد. چون هر چقدر هم هوا نمور باشد این ذغال خاموش نمیشود.
در مورد روشن کردن آتش توجه داشته باشید که مهم نیست در جنگل هستید یا کویر همیشه بعد از اتمام کار آتش را خاموش کنید.
قطب نما حتما همیشه به همراه داشته باشید و کار کردن با آن را کاملا آموزش ببینید نه به صورت طوطیواری.
اگه بتونید یک جی پی اس به همراه ببرید عالی هست ولی حتی اکه این دستگاه رو هم بردید قطب نما فراموش نشود چون بر عکس افراد که فکر میکنند جی پی اس کار قطب نما را انجام میدهد ، بعضی وقتها کارائی ندارد مانند داخل یک چاه یا غار یا….
دوربین فیلم برداری در حفاری بسیار بدرد میخورد و بارها این به من ثابت شده است. گاهی اوقات انسان مجبور میشود کاری را نیمه رها کند یا نتیجه مطلوب را نمیگیرد ، وقتی یک دوربین فیلم برداری همراه دارید از کار فیلم میگیرید و بارها اون را در محل امن خانه و بی دغدغه میبینید. شاید مطلبی نظر شما را جلب کند که در حین کار اصلا به آن توجهی نداشته اید یا به کسی نشان دهید که بتواند به شما کمک کند. تجربه ثابت کرده در در زمانی که انسان با استرس مشغول کاری هست اشتباهاتش بیش از سه برابر میشود. پس حتما از کارتان فیلم تهیه کنید.
دوربین شکاری جزو وسائل اساسی برای حفاری میباشد چه در موقعی که انسان میخواهد هدف را معین کند چه در مواقع حفاری. گاهی هدف در جايی قرار گرفته است که نمیتوان آن را از دور به دقت مشاهده کرد و تصمیم گرفت که آیا هدف همان هست یا نه و انسان در شک و تردید باقی میماند و اینجا هست که دوربین شکاری بدرد شما میخورد و در مواقع حفاری نیز همیشه تیم به یک دیدبان احتیاج دارد که با همان دوربین مواظب اطراف باشد، چه حیوانات اطراف چه انسان.
لوازم گرمايی مانند پتو و کیسه خواب حتما به همراه داشته باشید چه در کویر چه در جنگل چون هیچ وقت نمیتوان تشخیص داد که شب هوا سرد است یا گرم.
همیشه برای یک سفر دو روزه به اندازه شش روز غذا با خود حمل کنید چون نمیتوان گفت که یک کار حفاری چند روز طول میکشد. چون هیچ کس هیچ جنسی را با دست خودش جايی نگذاشته است که بتواند دقیقا بگوید چند روز حفاری داریم. سعی کنید حداقل در هر سه وعده غذايی یک وعده غذای گرم بخورید.
تعداد افراد اکیپ حفاری باید کامل باشد در مورد استفاده از دوستان خست به خرج ندهید ولی آنها را با اطلاعات کامل انتخاب کنید. عموما یک اکیپ خوب حفاری باید بیشتر از چهار نفر باشد و باز هم تاکید میکنم کسانی که شناخت کامل از آنها دارید. کلیه افراد اکیپ در تمام مراحل کار باید از بزرگ اکیپ تبعیت کنند و هیچ کس نباید روی حرف بزرگ اکیپ حرفی بزند حتی اگر ایشان اشتباه میگفت (اگر میخواهید موفق شوید) توجه کنید.همیشه یک نفر را مسئول درست کردن غذا و دادن سرویس به افراد بگذارید ، چون راندمان کار را بسیار بالا میبرد.
در مورد کفشی که برای هر منطقه استفاده میکنید توجه داشته باشید.
همیشه یک جفت دمپايی به همراه ببرید و کبریت چند برابر نیاز همراه داشته باشید و دستمال کاغذی به صورت رول.
برای سهولت در کار و وقت سعی کنید تمام ظرفهای خود را یکبار مصرف استفاده کنید و فقط یک ماهیتابه همراه خود داشته باشید.
از همه چیز مهمتر آب هست که بیش از میزان احتیاج همراه ببرید که همه چیز رو میشه برای یک روز تحمل کرد ولی بی آبی رو نمیشه.

Apr 3, 2015 – آموزش گنج یابی و پیدا کردن دفینه و زیرخاکی با مطلبی در مورد گنج یابی و کشف عتیقه ها در خدمت شما هستیم .مطلبی در مورد علائم دفینه و نشانه های …

رایگان کتابهای گنج یابی و دفینه یابی زیرخاکی عتیقه علوم غریبه و متافیزیک علائم و … شخصی کلاهبردار با ارسال پیامک های انبوه به برخی افراد ادعا میکرد که مقدار زیادی گنج و دفینه و زیرخاکی پیدا کرده است . …. عادات و آداب پنهان کردن دفینه

You’ve visited this page many times. Last visit: 9/15/16

بایگانی‌ها آموزش پیدا کردن گنج دفینه و زیرخاکی به وسیله تکه چوب …

treasure-book.ir/…/آموزش-پیداکردنگنجدفینه-و-زی

روشی عجیب برای پیدا کردن زیرخاکی و گنج و دفینه ها در زیر زمین. اسفند ۵, ۱۳۹۴ طلسم جادو سحر در گنج یابی و دفینه یابی ۰ · روشی عجیب برای پیدا کردن زیرخاکی …

روشهای پیدا کردن گنجینه و دفینه بدون داشتن نسخه و فلزیاب گنج و …

ganj.filekar.ir/…/روشهای-پیداکردن-مکان-و-محل-گنج-…

روشهای پیدا کردن گنجینه و دفینه بدون داشتن نسخه و نقشه گنج و زیرخاکی,آیا می توان بدون در دست داشتن نسخه و نقشه مکان گنج یابی و دفینه یابی کرد,چگونه می توان …

You’ve visited this page many times. Last visit: 5/17/16

Mar 12, 2016 – روشی عجیب برای پیدا کردن زیرخاکی و گنج و دفینه ها در زیر زمین,گنج یابی و دفینه یابی و پیدا کردن زیرخاکی با استفاده از تکه چوب.

دفینه – گنج یابی

yeralti.blogfa.com/category/4

دفینهگنج یابی – آشنایی با علائم و نشانه های علوم باستان شناسی:سکه … می خواهید جهت یابی كنید با پیدا كردن یك تپه پر شیب در جهت های مختلف روی خاك شیب دست … از یك جریان قدیمی آب مانند نهر یا جوب خشك شده ای را در روی یك شیب پیدا كنید ( در …

کانال گنج یابی گنجگرام ( آکادمی گنج ) – آپارات

www.aparat.com/…/کانال_گنج_یابی_گنجگرام_(_آکا…

کانال گنج یابی گنجگرام ( آکادمی گنج ) … اولین شبکه ویدئویی شکارچیان گنج و کاوشگران دفینه در ایران، وابسته به آکادمی گنج، اولین مرجع رمزگشایی و آموزش …

دانلود رایگان کتاب نمادها و نشانه های دفینه و گنج یابی + گنج باستان پیدا کردن گنج و دفینه و زیر خاکی های عتیقه از آرزوهای هر کسی است و البته آرزوی محال هم نیست.

You’ve visited this page many times. Last visit: 6/2/16

دانلود رایگان کتابهای گنج یابی و دفینه یابی پیدا کردن زیرخاکی اشیای عتیقه و باستان شناسی و همچنین آثار و علائم و نشانه های گنج و دفینه طلسم و تله و مقبره و …

آموزش پیدا کردن گنج کاملا تضمینی · جدید ۹۵ -گهر

gahar.ir/آموزش-پیداکردنگنج-کاملا-تضمینی/

گنج,پیدا کردن گنج,اموزش پیدا کردن گنج,کلاس های گنج یابی. … راهنما قرار است در جنگل های شمال کشور به منظور آموزش چگونگی یافتن گنج و دفینه برگزار شود.

دانلود کتاب آموزش حفاری برای پیدا کردن گنج و دفینه و زیرخاکی

treasurebook.ir/…/دانلود-کتاب-آموزش-حفاری-برای-پی

تجربیات و ریزه کاری های علم باستان شناسی(گنج یابی و دفینه یابی),تجربیات باستان شناسی,ریزه کاری های باستان شناسی,کارشناسی علامت و نشانه های گنج و …

دفينه و گنج يابي در غارها

namakdoooon.rozblog.com/post/316

غار برای پیدا کردن گنج و دفینه یابی رو براتون گذاشتم انواع غار و تقسیم بندی … ۲ . … گنج یابی و دفینه یابی,دانلود کتاب باستان شناسی,زیر خاکی,دانلود .

گنج یابی – تابناک

www.tabnak.ir/fa/tag/1/گنج%۲۰یابی

بیداری خبرنگار در یک پروژه گنج یابی با جویندگان دفینه. … ۲۰ سال است گنج یابی را در کنار حرفه اصلی. … های قدیمی و محبوب برای پیدا کردن گنج بود که.

نماد لاک پشت در دفینه یابی – سرزمین پارس و گنج پارسی

dafinehyaban.vcp.ir/…/1436013-نماد-لاک-پشت-در-دف

آموزش علایم و جوغن ، قبور گبر ، کارشناسی سنگ نگاره ها ، گنج ، زیرخاکی و عتیقه …. روش مسیر یابی لاک پشت حفر شده به صورت نمادین ۱۰ برابر است . ….. مهندس لطفا برای پیدا کردن دفینه راهنمایی لازم را کنید متشکرم ضمنا جوغان چیه و چه شکلی؟

گنج زیرخاکی – باستان شناسی گنج و دفینه یابی زیرخاکی

www.searchmanager.ir/fjczdcfjnrvndnsdcacydtnsdqns…Translate this page

گنج یابی و دفینه یابی,دانلود کتاب باستان شناسی,زیر خاکی,دانلود . … باستان شناسی گنج و دفینه یابی زیرخاکی – دانلود کتاب روش های پیدا کردن گنج و زیرخاکی …

دفینه سرا – blogfa.com

dafinesara.blogfa.com/?p=3

دفینه سرا – دفینهگنج یابی,دفینه یابی,گنج,زیر خاکی. … دعا نویسی (۳) گنج (۲) کتب (۲) علوم غریبه (۲) باستان شناسی (۲) پیدا کردن گنج (۲) برای گوشی (۲)

برچسب‌ها: آثار و علائم دفینه, اسرار گنج های گمشده ایران, اسرار گنج يابي, معنی و مفهوم …. با گفتن اینکه مثلا عمق حکاکی فلان قدر یا قطرش فلان قدر پیدا کردن فاصله و …. به گواهی و شهادت بسیاری از کاربران و همراهان همیشگی این وبلاگ و دوستان قدیمی، …

دانلود کتاب گنج یابی و دفینه یابی | کلش آف کلنز

clashclansof.ir/…/دانلود-کتاب-گنجیابی-و-دفینهیا

Jul 13, 2016 – پیدا کردن گنج و دفینه و زیر خاکی های عتیقه از آرزوهای هر کسی است و البته آرزوی محال هم نیست. بسیاری افراد گنج و دفینه پیدا کرده اند و پولهای …

مشاغل زرگری – قوانین و مقررات میراث فرهنگی درباره گنج یابی و دفینه یابی … آثار باستانی,پیدا کردن زیرخاکی و عتیقه چه مجازاتی دارد, قوانین و مقررات سازمان …

باستان شناسی، گنج یابی و دفینه – کتاب رمزیاب رمزگشایی و رمزیابی …

www.ghalibafjan.blogfa.com/post/3245Translate this page

کتاب رمزیاب یکی از بهترین کتابهای الکترونیکی در زمینه روشهای پیدا کردن رمز و رمزگشایی زیرخاکی و سکه های قدیمی در زیر زمین و گنج یابی و دفینه یابی در …

موضوعات آموزش گنج و دفینه یابی – باستان شناسی و دفینه

moshkabadi.lxb.ir/tag/موضوعات%۲۰/موضوعات%۲۰٫htm

موضوعات آموزش گنج و دفینه یابی. عتیقه . زیرخاکی . آموزش گنج . آموزش دفینه. … و مقبره,پیدا کردن ورودی مقبره و قبر,آموزش ویدیویی و کامل گنج یابی و دفینه یابی …

دانلود کتاب های ممنوعه زیرخاکی گنج یابی و دفینه یابی – دانلود فایل …

fileee.ir/tag/دانلود-کتاب-های-ممنوعه-زیرخاکیگنج-یاب/

دانلود کتاب PDF چشم طلایی اموزش گنج یابی و دفینه یابی زیرخاکی طلسم گنج …. و دفینه یابی اسرار نشانه ها علائم آموزش آثار و علائم یافتن و پیدا کردن زیر خاکی و …

فروش پکیج کامل کتاب های کمیاب گنج یابی دفینه یابی گنج باستان اسرار نشانه …. پیدا کردن رمز و رمزگشایی زیرخاکی و سکه های قدیمی در زیر زمین و گنج یابی و …

Jul 14, 2015 – عادات و آداب پنهان کردن دفینه … دانلود فروش پکیج کامل کتاب های گنج یابی و دفینه یابی و زیرخاکی کمیاب باستان شناسی و علوم غریبه چشم طلایی …

دفينه يابي ، گنج ، شناسايي علائم باستاني و كارشناسي علائم. … کند و اکثرا پس از پنهان کردن دفینه در ورودی غار را پلمپ میکردند البته نوع دفینه گذاری در غارها با …

درسته که در گذشته مثل الان دستگاهای گنج یاب یا فلزیاب پیشرفته وجود ….. سوال من این هست که آیا دستگاهی برای پیدا کردن مهره ها ی شیشه ای قدیمی و سنگ ها ی … سلام دوستان ما خرافات ، حرفهای پوچ ، داستانهای خیالی و دفینه یابی که از روی حرف و …

دانلود کتاب نمادها و نشانه های گنج و دفینه + کتاب گنج باستان … پیدا کردن گنج و دفینه و زیر خاکی های عتیقه از آرزوهای هر کسی است و البته آرزوی محال هم نیست.

باستان شناسی گنج یابی و دفینه – مجسمه اگر در کنار خرس جوغن هم بود روی تل یا داخل …. و توضیحات اساتید برجسته در خصوص پیدا کردن گنج ها، دفینه ها و زیرخاکی .

دانلود گنج یابی ۱۲ – بازار اندرویدی مایکت

https://myket.ir/app/com.amirnaser.ganjyabi/?lang=fa

در این نرم افزار شما اطلاعات دقیقی درمورد نحوه پیدا کردن گنج و شناسایی انوع سنگ ها و فلزات را با … اگر به تاریخ ،گنج یابی ،عتیقه جات و چیز هایی در این زمینه علاقه مند هستید این نرم افزار را حتما دانلود کنید. … –دفینه در چاه/تکنولوژی در دفینه یابی

باستان شناسی گنج و دفینه یابی زیرخاکی – باز کردن سر کتاب دعانویسی

kandelous.blogfa.com/…/باز-کردن-سر-کتاب-دعانوی…Translate this page

باستان شناسی گنج و دفینه یابی زیرخاکی – باز کردن سر کتاب دعانویسی – در این وبلاگ … باز کردن سر کتاب توسط استاد,باطل کردن سحر و جادو و طلسم,علوم غریبه,دعانویسی,گشایش بخت,افزایش رزق و ر … روشهای پیدا کردن گنج و دفینه و زیرخاکی

دفینه یابی و پیدا کردن گنج | انجمنهای پرشین تولز

forum.persiantools.com › … › بازارچه عمومی و متفرقه
Oct 23, 2015 – 20 posts – ‎۹ authors

دانش دفینه یابی(گنج یابی)خودتان را هزار برابر کنید …. کسی که میره دنبال زیر خاکی آدم ببویی نیست، شما نهایتا چند نفر ببو گلابی پیدا کنی …

Sep 17, 2015 – کتاب های دفینه یابی ( چشم طلایی و اسرار نشانه ها ) – کتاب چشم طلایی و اسرار نشانه … برچسب‌ها: کتاب اسرار نشانه ها، اسرا باستان، اسرار دفینه، دفینه، گنج، معانی …. بادگیرها و نوع و سبک معماری و ابنیه و سازهای باستانی و همچنین قدیمی این شهر ما ….. عزیزان زیاد روی متراژ ها در پیدا کردن علایم و یا حفاری تکیه نکنید.

برچسب‌ها: عکسهایی از دختران ایرانی که در، گنج یابی، کتاب گنج یابی، دفینه یابی، …. برچسب‌ها: گنج بزرگ, داریوش کبیر, گنج داریوش, زیرخاکی, گنج هخامنشیان ….. وی با بیان اینکه ارسال پیامک با محتوای پیدا کردن گنج و نیاز به خریدار از دیگر …

زیــــــرخــــــاکـــــــی | دفـــــیــــــــــنــــــــه | گــــــــنـــــــــج – مطالب ابر …

zirkhaki.mihanblog.com/post/tag/فیلم+گنجTranslate this page

زیرخاکی های ایران | گنج ها و دفینه ها | طلایاب و گنج یاب و فلز یاب | سکه های قدیمی | عتیقه و دفینه | پیدا کردن دفینه | نسخه گنج | نسخه وزیری | نسخه شاهی | یافتن …

براي ساخت مواد جهت خرد كردن ساروج بايد نمونه ساروج وجود داشته باشد و مواد براي آن نمونه ساخته شود … در بيشتر جاهايي كه اموال گذاشته مي شد درختي هم كاشته مي شد كه بعدها پيدا كردن جا راحت باشد. … تمام کسانی که صاحب گنج نامه بوده اند همه دارای علوم غریبه و علوم قدیمی میباشند. …. در گذشته چند روش دیگری رایج بوده برای نقطه یابی هدف .

اسرار کاوش – گنج

havadaraan.blogfa.com/tag/گنج

گنج ,دفینه, زیرخاکی,طلا, اسرار,جوغن, قلعه خاکی, گنج یابی, کشف عتیقه. ….. دوستان در بعضی مواقع در پیدا کردن علایم یا در حفاری به مشکل بر میخورند و زود نا امید …

جی پی ایکس ۵۰۰۰ – دفینه و دفینه

www.ganjbastan.blogfa.com/author/ganjbastan

توجه توجه برای پیدا کردن قلعه مذکور لطفا کمک کنید. بادرود خدمت دوستان …. این دستگاه پالسی ، مخصوص سکه یابی و سنس فلزات کوچک ساخته شده. و دارای خروجی …

زیرخاکی پیدا کردن چقدر آب می‌خورد؟ – جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/…/زیرخاکیپیداکردن-چقدر-آب-می‌خ…

Sep 7, 2014 – گنج و گنج یابی … فروشندگان این تجهیزات گنج‌یابی، معمولا تحت عنوان شرکت فروش دستگاه‌های فلزیاب، کار می‌کنند و با … این کاوش‌های غیرقانونی، در بسیاری از موارد هم به گنج پیدا کردن ختم نمی‌شود و در اغلب موارد، تنها فردی که …

Translate this page

Islamic Republic News Agency

Sep 7, 2014 – مرد جوان ادامه می دهد: بعد از پیدا کردن زیرخاکی ما آنها را به واسطه هایی که بیشتر … در اختیار ندارند، برای پیدا کردن دقیق محل دفینه ها دست به دامن رمال ها می شوند. … واقعیت اینجاست که گنج یابی بازار کار را برای برخی شیادان گرم کرده …

دانلود کتاب روش های پیدا کردن و یافتن زیرخاکی طلا سکه و … ganj.filekar.ir/… … های گنج و دفینه,کارشناسی … treasure-book.ir › تله های مکانیکی در گنج یابی و …

گنج زیرخاکی – باستان شناسی گنج و دفینه یابی زیرخاکی – مدیر سرچ

www.modirsearch.ir/fjcmfdcfjnrdtdsnxtdcvndnsdcacyr…Translate this page

گنج یابی و دفینه یابی,دانلود کتاب باستان شناسی,زیر خاکی,دانلود . … باستان شناسی گنج و دفینه یابی زیرخاکی – دانلود کتاب روش های پیدا کردن گنج و زیرخاکی …

آموزش کامل گنج یابی در ایران (پکیچ دفینه و زیرخاکی مشک آبادی)

iranika.4kia.ir/…/آموزش-کامل-گنجیابی-در-ایران-(پک…

دانلود بزرگترین مجموعه آموزش کامل گنج یابی و نشانه های دفینه (پکیج دفینه و …. دانلود نرم افزار پیدا کردن اسم افراد از روی شماره تلفن آیا مزاحم تلفنی دارید؟

خروس به جایی که در آنجا دفینه پنهان شده است می رود و بانگ می کند. … اگر کسی رو پیدا کردید که با موکل باری از زیر زمین بیرون آورد آدرس بدید که من هم دستش رو ماچ کنم و هم مرید اون بشم. … در ایران به علت نبودن آن نمک خاص و گیاهان خاص برای مومیائی کردن اجساد موفقیتی حاصل نشد و …… نکات مهم و اساسی جهت موفقیت در گنج یابی

فروشگاه گنج یابی، آموزش دفینه یابی و زیر خاکی. ….. بوده تا افراد یک نشانه دائمی در پیدا کردن مالشون داشته باشن ولی این موضوع برای دفینه ها کاملا متفاوت است اگه …

Jul 3, 2012 – [2] البته در مورد پیداکردن و یا خرید و فروش گنج، اگر در کشور اسلامی، قانونی وجود داشته باشد، باید بر طبق آن عمل شود. ضمائم: پاسخ مراجع عظام …

شبکه‌ما – دانلود فیلم – فیلم یافتن قبرهای مهم به کمک نشانه های گنج و دفینه

www.shabakema.com/…/فیلم-یافتن-قبرهای-مهم-به-…
Jan 5, 2016

p>یکی از موارد مهم در باستان شناسی، کشف دفینه و گنج، تشخیص محل قبرهای مهم، جهت یافتن … فیلم آموزشی جوغن و گنج یابی در باستان شناسی.

حال این سوال پیش می آید اگر شما به این مدل صندوق در موقع جستجو کردن برخورد … معمولا سمبل های که دلیل بر وجود این تله است در روی دیوار می توان پیدا کرد و این … گنج ,گنج یابی, دفینه, زیرخاکی ,تله های فیزیکی, تله ها, علائم گنج, نشانه های دفینه.

نشانه درخت زالزالک برای گنج یابی

faznaz.com/نشانه-درخت-زالزالک-برای-گنجیابی.html

در دفینه یابی با استفاده از درختان قدیمی سه گونه با اهداف مختلف دفینه گذاری ، رویت … Feb 6, 2016 – برای پیدا کردن گنج درخت این نکته کلیدی را بدانید که هرگاه …

فروشگاه گنج یابی، آموزش دفینه یابی و زیر خاکی. ….. دائمی در پیدا کردن مالشون داشته باشن ولی این موضوع برای دفینه ها کاملا متفاوت است اگه در کنار چشمه ای دفینه …

دانلود برنامه عتیقه شناسی | ایران اپس

iranapps.ir › برنامه هاسرگرمی

جامع ترین نرم افزار دفینه یابی و عتیقه شناسی نرم افزار دفینه یابی و عتیقه شناسی یک نرم افزار جامع و کامل برای عتیقه شناسی، یافتن گنج های پنهان. … راستی اگر به الفبا و خطوط باستانی و نسخ قدیمی علاقه دارید یا اگر یه نسخه قدیمی دارید و میخواید رمزگشایش … آیا میدونید برای پیدا کردن دفینه به چه کسانی میشه اعتماد کرد؟

Jul 10, 2016 – برای پیدا کردن زیرخاکی,حفاری زمین برای پیدا کردن گنج و دفینه,گوردخمه … گنج یابی و دفینه یابی,دانلود کتاب باستان شناسی,زیر خاکی,دانلود .

[PDF]ﺩﺳﺖ ﮔﻨﺞ ﻳﺎﺏ ﻫﺎ

www.magiran.com/ppdf/nppdf/…/p0283540650111.p…

Sep 7, 2014 – ﮔﻨﺞ ﻳﺎﺑﻲ ﻣﻲ ﺩﻫﻨﺪ، ﺑﻨﺎﺑﺮﺍﻳــﻦ ﻣﻲ ﺗﻮﺍﻥ ﮔﻔﺖ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ. ﺑﺎ ﺍﻳﻦ ﺷــﺮﻛﺖ ﻫﺎ … ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ، ﺑﺮﺍﻱ ﭘﻴﺪﺍ ﻛﺮﺩﻥ ﺩﻗﻴﻖ ﻣﺤﻞ ﺩﻓﻴﻨﻪ ﻫﺎ ﺩﺳــﺖ ﺑﻪ ﺩﺍﻣﻦ … ﺍﻋﻤﺎﻕ ﺯﻣﻴﻦ ﺭﺍ ﺭﺻﺪ ﻛﺮﺩﻩ ﻭ ﺯﻳﺮﺧﺎﻛﻲ ﻫﺎﻳﻲ ﺭﺍ ﻛﺸﻒ ﻛﻨﻨﺪ.

گنج یابی در کنار آبشار – گنج یابی، باستان شناسی و دفینه

moshkabadi.loxblog.ir/…/گنج%۲۰آبشار/گنج%۲۰آبش…

گنج یابی در کنار آبشار – آموزش گنج یابی، باستان شناسی، دفینه ، زیرخاکی و … آبشار در دفینه یابی,دانلود فیلم کلیپ تصاویر و عکس پیدا کردن گنج و دفینه در …

موضوعات مرتبط: علائم و آثار شناسی,گنج یابی و کشف عتیقه ها,فلزیاب ها و دتکتورها,سکه … بازدید : ۱۳۵ :: برچسب‌ها: طلسم های گنج ها تله ها دفینه ها زیرخاکی اوفاق ادعی, کیمیا سیمیا لیمیا هیمیا … ۱۰-بهترین وسیله برای پیدا کردن اشیا قبور و دفینه ها.

دانلود کتاب دفینه یابی و گنج یابی و علوم – دستفاده از دستگاه جیو …

king-dafine.blogfa.com/…/دستفاده-از-دستگاه-جیو-ال…Translate this page

مطمئن ترین روش های پیدا کردن اتاقک حفره و دفینه و گنج و زیرخاکی به وسیله دستگاه جیو الکتریکال. یکی از مطمئن ترین روش های پیدا کردن اتاقک ،حفره ،یا دفینه و …

علامت ضربدر در باستان شناسی

www.bargozideha.com/…/علامت-ضربدر-در-باستان-…

تفسیر و توضیح علائم و نشانه های مهم شامل :نشانه های دفینه را بشناسیم ، نشانه های دفینه چگونه … فیزیک ، تله های فیزیکی و خنثی کردن آنها ، رعد و برق ، مثلث ، پله ها ، طلسم در دفینه یابی …. ماهی در گنج یابیعلامت ماهی روی سنگعلامت ضربدر در دفینهعمق دفینهراههاي پيدا كردن گنجدفینه …. دانلود نوحه قدیمی و زیبا از حاج محمدباقرتمدن …

احضار روح جهت پیدانمودن دفینه گنج

www.mod2.text-ahang.ir/…/احضار-روح-جهت-پیدانمودن…

طلسم برای پیدا کردن گنج,طلسم کشف دفینه و زیرخاکی,طلسم . … دانلود کتاب مفتاح طلاسم کنوز طلسم نامه گنج یابی دفینه یابی و علوم غریبه,دانلود … علمی دفینه …

زیرخاکی (@zire_khaki) | Instagram photos and videos – Imgrum

www.imgrum.net/…/1031002381027098299_196384…

اگر علامت صلیب(خاج) بود ، دفینه داخل غار می باشد وبرای پیدا کردن غار باید …. ها و نشانه هایی که در مکان گنج وجود دارد اصطلاحات رایج در طلسمات و دفینه یابی خواب …

نشانه شیر در گنج یابی – پورتال ۱

portal1.ir/نشانه-شیر-در-گنجیابی/

Aug 18, 2015 – نشانه شیر در گنج یابی در ادامه از نشانه شیر در گنج یابی تماشا نمایید. نشانه شیر … بعد از پیدا کردن اولین مجسمه شیر ، برای کسب نتیحه به دنبال … دفینه یاب,دفینه, گنج, گنج یابی, زیرخاکی ,علامت شیر, سنگ نگاره, علامت دفینه,.

دانلود کاملترین کتاب راهنمای گنج و دفینه یابی (چشم طلایی) – ناز روید

nazroid.ir/…/کاملترین-کتاب-راهنمای-گنج-و-دفینهیا

Dec 12, 2015 – دانلود کاملترین کتاب راهنمای گنج و دفینه یابی (چشم طلایی),دانلود … طلایی اسکن گرفته شده از روی خود کتاب ۴۲۷,کتاب چشم طلایی،گنج و زیرخاکی. … تمامی نکات و روش های پیدا کردن و تشخیص محل گنج و دفینه رو بهتون یاد میده.

گنج یاب و گنج یابی در آکادمی گنج فرید باقری رمزگشای علائم و نشانه ها. شايد لغت «گنج» امروزه …… یابی و دفینه یابی و پیدا کردن زیرخاکی با استفاده از تکه چوب.

اسراری درباره گنج‌یابی‌های قاچاقچیان عتیقه – ایسنا

www.isna.ir/…/اسراری-درباره-گنجیابی-های-قاچاقچیان…

Nov 28, 2015 – قرار است با تیمی از قاچاقچیان عتیقه بروم دنبال گنج! … درست مثل فیلم‌ها و کارتون‌های قدیمی که در کودکی با دیدن آنها میخ می‌شدیم جلوی …. ساعت یک، دو شب به بالشتک سنگی که یکی از نشانه‌های دست پیدا کردن به گنج است، رسیدیم.

پیدا کردن غار کافیست و گنج در دیوار غار به صورت برآمدگی بین سنگها می باشد. … برچسب ها : مفهوم نشانه خرس لنگان – پیدا ,مقابل ,ناقص ,تخته ,باشد، ,سنگی … طلسم در دفینه یابی مفهوم نشانه و نماد قوچ در گنج یابی نشانه جمجمه انسان، غار، جوغان و …

زیرخاکی پیدا کردن چقدر آب می خورد؟ | جویندگان امروزی گنج – قطره

www.ghatreh.com/…/زیرخاکیپیداکردن-چقدر-خورد

Sep 7, 2014 – زیرخاکی پیدا کردن چقدر آب می خورد؟ … فروشندگان این تجهیزات گنج یابی، معمولا تحت عنوان شرکت فروش دستگاه های فلزیاب، کار می کنند و با همین …

… و دانستنیها · کنکور، دانشگاه ، استخدام ،آزمون ها · گنج یابی، آموزش دفینه یابی و زیر خاکی · مقالات علمی و تحقیقاتی … پکیج کامل گنج یابی ( مجموعه پنج کتاب ) … بعد از گذشت چندین سال با دیدن این آثار و علایم به راحتی دفینه خود را پیدا میکردند. … یکی از رایج ترین آثار و علایم در ایران باستان برای پنهان کردن گنج ها و دفینه ها …

بزرگترین مجموعه کتب دعا نویسی و قدیمی به صورت یکجا … دانلود رایگان کتاب دعا نویسی و طلسمات | گنج یابی و دفینه,رایگان …. دعا برای پیدا کردن یار و معشوق.

دفینه و گنج یابی کتاب اسرار نشانه ها کاملترین مرجع رمز گشایی … ۲ . مجازات فروش ….. پیدا کردن گنج و دفینه و زیر خاکی های عتیقه از آرزوهای هر کسی است و البته .

Apr 13, 2016 – حکم پیدا کردن گنج و دفینه و زیرخاکی و خرید و فروش اشیاء عتیقه چیست؟ … پیدا کردن گنج و دفینه داخل غار | گنج یابی و دفینه یابی,دانلود کتاب …

جی پی ایکس ۵۰۰۰ – دفینه و دفینه

www.ganjbastan.ir/author/ganjbastan

توجه توجه برای پیدا کردن قلعه مذکور لطفا کمک کنید. بادرود خدمت دوستان …. این دستگاه پالسی ، مخصوص سکه یابی و سنس فلزات کوچک ساخته شده. و دارای خروجی …

در طول حفاری باید احتیاط کنید مفهوم آثار , علائم باستانی , دایره تو در تو, گنج یابی, دفينه ,زيرخاکي ,عتیقه, تله فیزیکی, حفاری جذاب ترين ها،وبلاگ ایرانیکان

دانلود کتاب PDF چشم طلایی اموزش گنج یابی و دفینه یابی زیرخاکی طلسم گنج …. و دفینه یابی اسرار نشانه ها علائم آموزش آثار و علائم یافتن و پیدا کردن زیر خاکی و …

مطمئن ترین روش های پیدا کردن اتاقک حفره و دفینه و گنج و زیرخاکی به …

king-dafine.30zar.ir/page-568973.htmlTranslate this page

مطمئن ترین روش های پیدا کردن اتاقک حفره و دفینه و گنج و زیرخاکی به وسیله دستگاه … دانلود کتاب کمیاب گنج یابی و دفینه یابی کتابچه جامع و کامل درباره گنج …

مجازات گنج یابی

bestparsian.ir/news/مجازات-گنجیابی

دفینهگنج یابی – آشنایی با علائم و نشانه های علوم باستان شناسی:سکه … زیرخاکی,پیدا کردن گنج جرم های عتیقه یابی,مجازات گنج,زندانی های طلایابی,قوانین …

دانلود رایگان کتاب نمادها و نشانه های دفینه و گنج یابی + گنج باستان پیدا کردن گنج و دفینه و زیر خاکی های عتیقه از آرزوهای هر کسی است و البته آرزوی محال هم نیست.

گنج یابی و دفینه یابی,دانلود کتاب باستان شناسی,زیر خاکی,دانلود …

iranimag.ir/detail/2472784/article/4Translate this page

… های ساروجی … دانلود فیلم و ویدیو حفاری واقعی و پیدا کردن مقبره و گوردخمه در عمق پایین . … گنج یابی و دفینه یابی,دانلود کتاب باستان شناسی,زیر خاکی,دانلود .

تله های مکانیکی در گنج یابی و دفینه یابی – گنج پنهان

ganjepenhan.ir/…/تله-های-مکانیکی-در-گنجیابی-و-د

تله های مکانیکی در گنج یابی و دفینه یابی … سکه شناسی (سکه های عتیقه زیرخاکی) … نرم افزار اطلاعات دقیقی درمورد نحوه پیدا کردن گنج و شناسایی انوع سنگ ها و …

مطالبی در مورد پیدا کردن گنج و کاوش

iranmagfa.com/6362631Translate this page

گنج یابی وکشف عتیقه ها – دفینه گنج یابی+عتیقه یابی+تاریخ شناسی+تاریخ+گنج+دفینه+فریدباقری+ایران تریشر+گنج یابی … طلسم+دفینه+زیرخاکی+میراث …

بوی دفینه وبلاگ ۲۴ – ۱

weblog24.link/blog/boyedafine

در این ویدیو کار باز کردن یک قبر را به خوبی نشان می دهد. … وبلاگ ‘ توجه به مسایل شرعی در دفینه یابی ‘ به صورت خودکار از وبلاگهای معتبر فارسی ….. یکی از ویژگی های منحصر به فرد و شگفت انگیز این گنج یاب فوق العاده این است که آشکار …. سیاحان فرانسوی گفته اند سنگ مرمر سیاهی از خرابه‌های تخت جمشید پیدا شده است که نام …

دعابرای پیداکردن گنج

www.wiki-daro.ir/j.aspx?q…پیداکردن_گنج&id…

دعابرای پیداکردن گنج,پیدا کردن گنج در خواب,یافتن گنج بدون دستگاه,دعا برای خواب دیدن … دعا و ایات کشف گنج,دفینه ,زیر خاکی ذکر گنج یابی دعا برای یافتن محل …

گنج یابی و کشف عتیقه ها [بایگانی] – صفحه ۲ – انجمن پــارسـیـان

www.parsianforum.com/archive/index.php/t-66749-p-2.html

May 27, 2012 – گنج یابی و کشف عتیقه ها :icon_pf(46): … سلام من هم تازه عضو اين سايت شدم واز مطرح كردن مشكلم در اين صفحه معذرت مي خوام من ميخوام …. تمام کسانی که صاحب گنج نامه بوده اند همه دارای علوم غریبه و علوم قدیمی میباشند. … در استان لرستان شهر باستانی کوهدشت واقعا دفینه ها و گنج زیادی پیدا شده و هر روز پیدا می شود ولی …

گنج یابی به روش سنتی

www.scriptux.ir/…/گنج_یابی_به_روش_سنتی.html

گنج و دفینه یابی به روش علمی – ۴; جستجو. گنج و دفینه یابی به روش علمی – ۴ … زیرخاکی پیدا کردن چقدر آب می‌خورد؟ زیرخاکی پیدا کردن چقدر آب می‌خورد؟ جستجو.

زیر خاکی عتیقه – لینک گردی

farsitopz.ir/news/زیر-خاکی-عتیقه

احکام پیداکردن زیر خاکی چیست ؟ یه بحثی شد راجع به زیر خاکی و … که عده ای گفتن حرام است … ۹۲۰٫ دفینهگنج یابی. دفینهگنج یابی – آشنایی با علائم و نشانه …

زیر خاکی یا گنج – لینک گردی

farsdaily.ir/news/زیر-خاکی-یا-گنج

دفینهگنج یابی – آشنایی با علائم و نشانه های علوم باستان شناسی:سکه ها،حروفات،علائم … ۲۵۹٫ احکام پیداکردن زیر خاکی چیست. احکام پیداکردن زیر خاکی چیست ؟

گنج و دفینه یابی – لینک گردی

nimrang.ir/news/گنج-و-دفینهیابی

دانلود رایگان مجموعه کامل گنج یابی دفینه یابی، آثار نمادها و نشانه ها، چشم طلایی، … دفینه ، گنج و پیدا کردن زیرخاکی:: وبلاگی گرد آوری شده از گزیده هایی از متن ها و …

آشنایی علائم دفینه شمع – من عاشقت شدم این اتفاقی نیست – rss

me-you-fallenbaran.soghady.ir/…/آشنایی+علائم+دفی

آموزش کامل گنج یابی در ایران (پکیچ دفینه و زیرخاکی مشک آبادی) … توجه : در صورت مشاهده بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل … است که از طریق استنشاق قطرات کوچک سرفه یا عطسه ی فرد آلوده گسترش پیدا میکند.

Sep 22, 2015 – متخصص گنج‌یابی است، اما بدون دستگاه فلزیاب. … در جلسه اول به نتیجه نرسیم و برای پیدا کردن گنج نیاز باشد چندین جلسه این کار را انجام دهیم.

جی پی اس چیست و چگونه کار می کند ؟ – بیتوته

www.beytoote.com/…/positioning1-gps-systems.html
 – Learn more
Help Send feedback Privacy Terms
توضیحات
به این مطلب امتیاز دهید.
5 / 0
[ 0 رای ]
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


گنج و دفینه
کارشناسی جوغن علائم نشانه های گنج