دانلود کتاب علائم عتیقه گنج طلسم

» روشهای پیدا کردن گنج و دفینه با استفاده از نقشه و نسخه های قدیمی گنجدانلود کتاب گنج و دفینه یابی زیرخاکی عتیقه طلا علائم و نشانه علوم غریبه

توضیحات

مجموعه کامل کتابهای آموزش کارشناسی گنج یابی و دفینه یابی50 هزار تومان

مجموعه کامل کتابهای آموزش کارشناسی گنج یابی و دفینه یابی

مجموعه کتابهایی که داخل این مجموعه بسیار کمیاب موجود می باشد به شرح زیر است : ۱-کتاب چشم طلایی ( به ارزش 90 هزار تومان ) ۲-کتاب اسرار و علائم نشانه ها ( به ارزش 100 هزار تومان ) ۳-کتاب نشانه های کهن (میراث زرین) ( به ارزش 100 هزار تومان ) ۴- کتاب گنج باستان ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۵-کتاب آموزش رمزیابی و رمزگشایی جوغن ها ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۶-کتابی کامل درباره سکه های قدیمی ایران باستان و سکه شناسی ( به ارزش 200 هزار تومان ) ۷-کتاب جوغن ها (کارشناسی و معنی و مفهوم آثار و نشانه ها ) ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۸-آیین تدفین (روشهای تدفین مردگان در چند صد سال پیش ) ( به ارزش 150 هزار تومان ) ۹-کاملترین کتاب نایاب علوم غریبه و طلسمات (کتاب فارسی کله سر) ( به ارزش 70 هزار تومان )

در این پست از سایت antique-book-treasure.ir روشهای پیدا کردن گنج و دفینه با استفاده از نقشه و نسخه های قدیمی گنج را برای شما دانشجویان عزیز رشته باستان شناسی قرار دادیم . داستان واقعی از فردی که در یک گروه گنج یابی و دفینه یابی وارد شده و از نزدیک نظاره گر کار گروه میباشد . گروه ابتدا با خریدن نقشه و نسخه گنج با قیمت بالا به سمت مسیر تعیین شده میروند ادامه مطلب را حتما بخوانید …

روشهای پیدا کردن گنج و دفینه با استفاده از نقشه و نسخه های قدیمی گنج

روشهای پیدا کردن گنج و دفینه با استفاده از نقشه و نسخه های قدیمی گنج

روشهای پیدا کردن گنج و دفینه با استفاده از نقشه و نسخه های قدیمی گنج,نقشه و نسخه گنج و دفینه,نقشه گنج,نقشه دفینه,نسخه گنج,نسخه دفینه,نقشه های قدیمی گنج و دفینه,قدیمی ترین نقشه و نسخه های پوستی گنج و دفینه,نقشه های چندین هزار ساله گنج و زیرخاکی,گروه و تیم گنج یابی و دفینه یابی,گنج یابی و دفینه یابی به وسیله نقشه و نسخه

روشهای پیدا کردن گنج و دفینه با استفاده از نقشه و نسخه های قدیمی گنج

روشهای پیدا کردن گنج و دفینه با استفاده از نقشه و نسخه های قدیمی گنج

روشهای پیدا کردن گنج و دفینه با استفاده از نقشه و نسخه های قدیمی گنج

روشهای پیدا کردن گنج و دفینه با استفاده از نقشه و نسخه های قدیمی گنج

روشهای پیدا کردن گنج و دفینه با استفاده از نقشه و نسخه های قدیمی گنج

سودایی که «گنج بازها» را به بیابان می کشد

«۲۰ کیلومتر مانده به شهر، راه باریک آسفالتی جدا می‌شود که روستایی‌ها از آن استفاده می‌کنند؛ با سرعت ۴۰ تا ۵۰ بروید تا برسید به یک راه خاکی که رد ماشین دارد. از همان‌جا دقیقاً ۳ کیلومتر بروید می‌رسید به یک دشت بزرگ. شمال‌غرب دشت چند تا درخت می‌بینید، بروید جلو  از کنار درخت‌ها رو به سمت غروب ۵۰۰ متر بروید. وقتی رسیدید،  تخته سنگی هست که روی آن  با رنگ زرد نوشته شده S. همان‌جا را بکنید، گنج آنجاست.»این ادعای کسی است که نقشه را ترجمه کرده تا به قول خودش ما را به گنجی ۴۰۰ – ۳۰۰ ساله برساند. قرار  است با تیمی از قاچاقچیان عتیقه بروم دنبال گنج! سفری جالب و جذاب و البته خطرناک.

با هزار ترفند و  دوز و کلک با یکی از گنج‌یاب‌های غیرقانونی قرار گذاشتم با گروه‌شان سفری چند روزه برای یافتن گنج به یکی از مناطق مرکزی کشور بروم. بماند که همراهی با آنها با ریش گرو گذاشتن  های فراوان میسر شد. روی این پروژه مدت ها کار کردم تا بالاخره اعتمادش را تا حدی جلب کنم. کسی خبر ندارد که همراه آنها یک خبرنگار است حتی آن آشنای اینترنتی من. آنها فکر می‌کنند من هم یک قاچاقچی گنج هستم اما از نوع ناشی‌اش.
نقشه را ۵۰ میلیون خریده‌اند، نقشه‌ای که روی یک پوست قدیمی با علائم ونشانه‌هایی عجیب و غریب نقاشی شده‌است. درست مثل فیلم‌ها و کارتون‌های قدیمی که در کودکی با دیدن آنها میخ می‌شدیم جلوی تلویزیون و فکر می‌کردیم هرجای زمین علامت ضربدر بکشیم زیرش گنجی پنهان شده است.
به دنبال گنج با گروه قاچاقچیان عتیقه
قرار بود چند هفته پیش برویم ولی باران و برف سفرمان را عقب انداخت. حالا که هوا خوب است قرار را گذاشتیم برای ساعت ۹ صبح. ۴ نفر شدیم. راه را گرفتیم و از تهران زدیم بیرون. راستش چنین سفری را تجربه نکرده‌بودم. هر چقدر که به روستای موردنظرمان نزدیک می‌شدیم دلشوره‌هایم بیشتر می‌شد. پیش خودم می‌گفتم نکند لو بروم یا پلیس ما را بگیرد؛ آش نخورده و دهان سوخته.
وقتی رسیدیم ساعت حدود یک ظهر بود. راه را همان‌جوری که مترجم نقشه آدرس داده بود رفتیم و طبق علائم، تخته سنگ را پیدا کردیم. دوستم همراه شریک‌هایش پایین رفتند و منطقه را وارسی کردند. بعد از ۱۵ دقیقه‌ای برگشتند و دور زدیم سمت تهران. فکر می‌کردم آمده‌ایم گنج را بیرون بکشیم و تمام. اما نمی‌دانستم که قاچاقچی‌های عتیقه برای عملی کردن نقشه‌شان ریسک نمی‌کنند و چند بار منطقه را زیر نظر می‌گیرند تا از موقعیت و رفت و آمد روستایی‌ها اطلاعات کسب کنند.
در این سفر فهمیدم دو جور نقشه داریم؛ وزیری و شاهی. نقشه‌های وزیری از نقشه‌های شاهی معتبرتر هستند. در زمان قدیم نقشه‌ها را روی چرم و سنگ و چوب می‌نوشتند. نمونه‌هایی هم هست که شکل کتابچه‌اند. در هر صفحه بخشی از نقشه و علامت‌هایی نقاشی شده که با رمزگشایی می‌توان فهمید چه مالی پیدا می‌شود و ارزشمند است یا نه. به همین خاطر قیمت نقشه‌ها باهم فرق می‌کند. نقشه داریم ۲۰ میلیون و نقشه‌ای هم داریم که چندصد میلیون ارزش دارد.
بیشتر نقشه‌ها به زبان میخی و عبری یا نشانه نوشته شده‌اند.کسی از آنها سر درنمی‌آورد جز خط‌‌‌شناس‌ها که برای ترجمه کردن یا پول زیادی می‌گیرند یا با قاچاقچی‌ها شریک می‌شوند. اگر بفهمند که مال خوبی پیدا می‌شود حتماً شریک می‌شوند مثل مترجم همین نقشه.
آغاز یک سفر خطرناک
دوباره فردای آن روز راه می‌افتیم ولی این‌بار شب و با دو ماشین. ساعت یک شب می‌رسیم و ماشین‌ها را چند کیلومتری پیش از موقعیت گنج پارک می‌کنیم. ۶ نفر هستیم. هر یک از ما از صندوق وسیله‌ای برمی‌دارد. یکی کلنگ، آن یکی دستگاه گنج‌یاب و من هم بسته آب معدنی. پیش از رفتن، سرگروه هشدار می‌دهد کسی حتی سیگار هم روشن نکند. هوا سرد است و البته ۴۵ دقیقه پیاده‌روی ما را بخوبی گرم می‌کند. نور ماه کمی بیابان را روشن کرده و پاییدن جلوی پایمان آنقدرها هم  سخت نیست.
دل توی دلم نیست و اینکه قرار است چه چیزی پیدا کنیم و چطور مشاهداتم را بعد از اینجا روی کاغذ بیاورم؟ هنوز دست به‌کار نشده درباره نحوه نوشتن خبر این سفر فکر می‌کنم. البته کمی هم ترس چاشنی این حس‌ام شده، دوستم گفته بود برای دست‌ یافتن به گنج، خطرات زیادی وجود دارد. مثلاً حمله مارهایی که از گنج نگهبانی می‌کنند یا حمله جن‌هایی که با سنگ انداختن سعی می‌کنند مانع کار شوند یا شمشیر برگردان‌ها و حوضچه‌های اسیدی و باقی تله‌هایی که صاحب گنج کار گذاشته و رمزش را خودش می‌دانسته و بس.
خب کم کم آماده می‌شویم برای کار. سرگروه به ۲ نفر از همراهانش اشاره می‌کند زمینی را که دورش با گچ خط کشیده، بکنند. کلنگ‌ها با کمترین صدا روی زمین فرود می‌آیند. رفیق‌ام هم چند دقیقه بعد با بیل خاک را به کناری می‌ریزد. صحبت کردن ممنوع است مگر اینکه خیلی خیلی ضروری باشد. ساعت ۳ شب است و حدود یک متر و نیم از زمین کنده شده  و هر ۱۵ دقیقه جای‌مان را عوض می‌کنیم. کلنگ و بیل زدن نصیب من هم شد و چه کار سختی که دمار آدم را درمی‌آورد. تنها سودش برای من این است که از سرمای خشک استخوان‌سوز و سوزی که پوست را می‌درد نجاتم می‌دهد.
روبـــه‌رو شــدن با طلسم
و جادو جمبل
ساعت ۳ و ۱۵ دقیقه یکی از بچه‌ها که «حسن» صدایش می‌کنند به سرگروه می‌گوید کلنگ‌اش به سنگ می‌خورد ولی سنگی نمی‌بیند. با اشاره سرگروه که «اسی» نام دارد همه از گودال بیرون می‌آیند و مرد ۵۰ ساله‌ای که کلاه بافت مشکی به‌سر دارد و تا حالا از جمع فاصله گرفته بود کارش را شروع می‌کند.
این مرد با کسی دمخور نمی‌شود جز  اسی. آن هم هر از گاهی چند کلمه‌. هر ۱۰ دقیقه یکبار سیگاری روشن می‌کند و دستش را جلوی آتش می‌گیرد تا کسی قرمزی سیگارش را نبیند.
 از قرار معلوم رمال و جادو باطل‌کن است. اگر چیزی پیدا شود یک پا شریک است مثل بقیه به‌طور مساوی. دست به‌کار می‌شود و کتابش را باز می‌کند و وردهایی می‌خواند نامفهوم و بی‌سر و ته، آن هم با صدای بم و دورگه‌اش که آدم را در آن بیابان به ترس می‌اندازد. ورد می‌خواند و میخ‌هایی را در فاصله ۵ متری و چهار گوشه گودال به زمین می‌کوبد و روی آنها آب‌جوش می‌ریزد. از دوستم علت این کار را می‌پرسم و او می‌گوید: «حاجی دارد اینجا را چهار میخ می‌کند -جویندگان عتیقه اعتقاد دارند که برخی دفینه‌ها طلسم شده‌اند و موقع رسیدن به آنها مدام زیرزمین جایشان عوض می‌شود- تا مال که از آن ابتدا برایش ورد خوانده شده از جایش تکان نخورد و بتوانیم کار را ادامه بدهیم.» این کارش حدود ۲۰ دقیقه‌ای بیشتر طول نمی‌کشد و کتاب وردش را می‌بندد و با دست به اسی اشاره می‌کند که بچه‌ها مشغول کار شوند.
قبل از بیل و کلنگ زدن دوستم دستگاه گنج‌یاب را از کاورش بیرون می‌آورد و می‌برد داخل گودال. دستگاه را به اطراف می‌چرخاند و صدای بوق آن کم و زیاد می‌شود تا اینکه در نقطه کناره دیواره صدایش تندتر می‌شود.
دوستم آرام به اسی می‌گوید: «اینجاست. طلسم قبل از باطل شدن جایش را عوض کرده. باید شعاع کندمان را بیشتر کنیم تا راحت بتوانیم مال را بیرون بکشیم.» بعد با جستی بیرون می‌‌پرد و بیل و کلنگ زدن دیگران دوباره شروع می‌شود. کار کم‌ کم خسته‌کننده می‌شود. ساعت ۵ صبح است و کارمان خیلی طول کشیده. نیم ساعت بعد بچه‌ها با سرعت از داخل گودال بیرون می‌زنند. بریده بریده حرف می‌زنند. معلوم نیست چه می‌گویند. چیزی که می‌شود فهمید این است «مار، مار.» اسی با چراغ قوه به داخل گودال نوری می‌اندازد و با عصبانیت می‌گوید: «لعنت به این شانس چه جای پردردسری است اینجا. جابه‌جا شدن مال و حالا مار. حتما جن هم هست که سراغ‌مان بیاید. گرفتاری شدیم بخدا. حسن، با بیل سر مار  رو جدا کن بیار بیرون و سرشو بکن زیرخاک.»
خاطره رئیس از برخورد با
جن و مار
بعد از کشته شدن مار که یک متر و نیمی طولش بود نم‌نم خودم را به اسی نزدیک می‌کنم و سعی می‌کنم با او طرح رفاقت بریزم. آدامس تعارف می‌کنم. می‌گیرد. ۴۰ سال  دارد با قدی حدود ١٨٥ و هیکلی ورزشکاری. صورتش آبله‌روست و سگرمه‌هایش توی هم گره خورده. از او درباره خاطراتی که از این کار دارد می‌پرسم. آنهایی که او را ترسانده یا آنهایی که برایش مشکل درست کرده‌اند. می‌خواهد از جواب دادن طفره برود ولی وقتی پاپیچش می‌شوم چاره‌ای جز جواب دادن ندارد و با حالت دست به سینه‌ که انگار مدل ایستادنش است، این‌طور تعریف می‌کند:
«چند سال پیش رفته بودیم یکی‌از روستاهای شمال غربی کشور. این روستا خالی از سکنه بود و کسی هم حتی گذرش به آنجا نمی‌افتاد. ۳ نفر بودیم و چون مطمئن بودیم کسی در آن منطقه نیست سر ظهر کارمان را با خیال راحت شروع کردیم. از شانس بد کارمان طول کشید و به شب خورد. به‌خاطر اینکه غذایی همراه نداشتیم و با شهر ۲ ساعتی فاصله داشتیم چاره‌ای جز ادامه کار نداشتیم تا مبادا کار به روز بعد بکشد. ساعت یک، دو شب به بالشتک سنگی که یکی از نشانه‌های دست پیدا کردن به گنج است، رسیدیم. در حال ور رفتن با این سنگ بودیم که سنگ کوچکی به کمرم خورد. اول فکر کردم بچه‌ها شوخی می‌کنند. وقتی برگشتم، دیدم کسی نیست. آنجا دیوار یا درختی هم نبود که کسی پشت آن قایم شود. برایم عجیب بود. بی‌خیال شدم و باز مشغول کار شدم. دوباره سنگ بزرگتری این بار به پشت پایم خورد. دوستانم دقیقا جلوی خودم بودند و همراه با من زمین را می‌کندند. وقتی از ترس دست از کار کشیدم سنگ‌های دیگری بسوی من و ۲ نفر دیگر پرتاب شد. هر سه‌مان از ترس مانده‌ بودیم چه‌کنیم؟ برویم، بایستیم یا به کار ادامه بدهیم؟ در آن تاریکی چیزی مشخص نبود. چراغ‌قوه را برداشتم و نورش را به اطراف انداختم ولی نه چیزی بود نه کسی.  سنگ‌ها همینجور پرتاب می‌شدند. چاره‌ای نداشتیم؛ وسایل‌مان را گذاشتیم و فرار کردیم. آخرش هم نفهمیدیم ماجرا از چه قرار است.
یک بارهم ۳ سال پیش توی یکی از مناطق دورافتاده زمین سفتی را با کلی بدبختی‌کندیم و به گنج رسیدیم. وقتی ‌خواستیم کوزه سفالی بزرگ را که احتمال می‌دادیم داخلش پر از سکه طلا باشد بیرون بیاوریم مار خاکی رنگی دوستم را نیش زد و در کمتراز ۵ دقیقه چند مار دیگر هم از سوراخ‌های گودال بیرون آمدند و اجازه ‌ندادند به کوزه نزدیک شویم!»
 هنوز گرم صحبت هستیم که سعید به بهانه‌ای صدایم می‌کند و می‌گوید اسی قابل اطمینان نیست، آدم خطرناکی است و آن روی خودش را زمانی که مالی از زیر خاک بیرون بیاید نشان می‌دهد و باید  سعی کنم با او گرم نگیرم. حرف دوستم ته دلم را خالی می‌کند.پیش خودم می‌گویم که من برای چی اینجا آمدم و اینها درباره من چه فکری می‌کنند؟ اسم و فامیلم را می‌دانند، یکی از آنها وقتی بعد از کلنگ زدن استراحت می‌کند مدام می‌گوید که اسمم برایش خیلی آشناست، انگار جایی شنیده یا خوانده! اگر بفهمند که من خبرنگارم چه اتفاقی می‌افتد؟ در حالی که جویندگان گنج سخت مشغول کارند من در حال فرضیه‌سازی هستم که اگر بفهمند چه می‌شود؟ فرضیه اول، ناراحت می‌شوند و من هم قول می‌دهم به کسی نگویم. فرضیه بچگانه‌ای است. فرضیه دوم، یک دل سیر کتکم می‌زنند و همانجا رهایم می‌کنند تا پیاده برگردم. فرضیه سوم، از ترس اینکه مسأله را برای کسی بازگو کنم بی‌خیال کار می‌شوند و می‌روند و فرضیه آخر اینکه مرا سر به نیست می‌کنند. خنده‌ام می‌گیرد که چه افکار و توهماتی را توی سرم می‌پرورانم.
تغییر برنامه با روشن شدن هوا
رشته توهماتم را زوزه گرگ‌ها پاره می‌کند. شب بیابان چه عجیب و ترسناک است. تا همین الان به این موضوع فکر نکرده‌بودم. به جز صدای زوزه گرگ‌ها صدای ضربات بیل و کلنگ به دل زمین و نفس نفس‌زدن جویندگان عتیقه داخل گودال که حالا ارتفاعش به دو و نیم متر می‌رسد، شنیده می‌شود. آنطرف‌تر هم طلسم باطل‌کن سیگارش را بیخ گوشش گذاشته و ورد می‌خواند. برای چند لحظه به نظرم می‌آید همه چیز اینجا عجیب هستند و نمی‌دانم با من چه نسبتی دارند؛ بیابان، اسی، حسن، طلسم باطل‌کن، سعید و آن دونفر دیگر که اسمشان را نمی‌دانم.
هوا گرگ و میش است و اسی به همه استراحت می‌دهد. یکساعتی همه در آن سرمای آزاردهنده روی زمین از خستگی دراز می‌کشیم. سیگار پشت سیگار روشن می‌کنند و تنها چایی است که ما را گرم می‌کند.
وقتی آفتاب می‌زند سرگروه افراد را به دو دسته تقسیم می‌کند و قرار می‌شود هر تیم برای ٣ ساعت کار کند و تیم دیگر بروند توی ماشین‌ها استراحت کنند.  از شانس، من و سعید و طلسم باطل‌کن برای استراحت به سوی ماشین‌ها می‌رویم. طلسم باطل‌کن به سوی ماشینش می‌رود که با آن آمده‌بود و ما هم به ماشین خودمان. از خستگی و شب بیداری چشمانم نایی برای باز ماندن ندارند. صندلی را می‌خوابانم، اختیار چشم‌ها با من نیست ولی سعید نه. دوربینش را از داخل داشبورد بیرون می‌آورد و ششدانگ منطقه را دید می‌زند. وقتی چشمانم کم کم گرم خواب می‌شود می‌شنوم که سعید به من می‌گوید: «تو این اسی موزمار را نمی‌شناسی که چه آدم هفت خطیه. شاید ما را دک کرده که مال را بعد از اینکه پیدا کرد با دونفر دیگه که از رفیقاشن بالا بکشه. باید حواسم بهشون باشد.»
اسرار جویندگان عتیقه
 بعد از یک ساعت خواب و بیداری صحبت‌هایم را با سعید سر می‌گیرم؛ اینکه چند وقت است در این کار فعالیت می‌کند؟ این شغل چه خطراتی دارد و از کجا می‌دانند کجاها گنج دارد؟ او در حالی که از خستگی روی صندلی راننده ولو شده و نگاهش از دور به اسی است چیزهایی می‌گوید که خیلی وقت است می‌خواستم از دهانش بشنوم: «آدم در۲ صورت می‌آید توی این کار، یا باید بیکار باشد یا حریص! من خودم ٥  بار برای عتیقه درآوردن با این و آن آمدم ولی فقط یکبار نتیجه خوبی داشت.
 البته بایدبگویم این کار خیلی خطرناک است. باید حواست به تله‌های شیطانی و تله‌های فیزیکی باشد. آدم‌هایی را می‌شناسم که گرفتار تله شدند و از دنیا رفتند. خود من یکبار کم بود با شمشیر برگردان بمیرم که خدا بهم رحم کرد. از اینها که بگذریم باید حواست به دور و بری‌ها باشد یا مال را بالا می‌کشند یا از روی طمع حاضر می‌شوند دخلت را بیاورند.  از اینها هم بگذریم آدم فروش زیاد است، آدمی که تو را لو بدهد. اگه گیر کنیم از ١٠ سال تا حبس ابد زندانی می‌شویم. تازه ، گشت های پلیس میراث فرهنگی هم هست که بارها دوستان مرا دستگیر کردند. من خودم دوست ندارم این عتیقه‌ها را به واسطه بفروشم و آنها هم ببرند خارج از کشور دوبله سوبله بفروشند. اگر توی ایران دولت به کسانی که عتیقه‌ها و زیرخاکی‌ها را پیدا می‌کنند پول خوبی می‌داد هیچوقت حاضر نمی‌شدیم حتی یک‌ذره از این خاک برود آن‌ور مرز، ولی چه فایده پول و امتیازی نمی‌دهند. جایی می‌خواندم کشورهای دیگه برای هر عتیقه‌ای که مردم کشف می‌کنند در ازای تحویل آن به میراث فرهنگی یک سوم از ارزش آنها را پول هدیه می‌گیرند. یادم می‌آید چند سال پیش یکی از بچه‌ها یک جام طلا و یکسری عتیقه دیگر  از زیر خاک درآورده بود و نمی‌توانست آنها را بفروشد. رفت جام طلایی را که به‌خاطر قدمتش حداقل یک میلیارد می‌ارزید ذوب کرد و به قیمت طلای خام فروخت وحدود ١٥٠میلیون دستش را گرفت.  این سرزمین همه جایش پر از عتیقه است.می‌گویند زمان‌های قدیم مردم از ترس مأموران دولتی یا راهزنان پول و هر چیزی راکه قیمتی بوده توی دل زمین چال می‌کردند تا در امان بماند بخصوص توی جاده‌هایی که راهزن زیاد بوده.»
گنج بود یا نبود؟
سعید با دوربین منطقه را نگاه می‌کند و یکدفعه در ماشین را باز می‌کند و بیرون می‌دود، به من هم هشدار می‌دهد از ماشین پیاده نشوم تا زمانی که به من نگفته. معلوم نیست چه خبر شده. با چند دقیقه تأخیر، طلسم باطل‌کن هم به‌سوی محل می‌دود آن هم سراسیمه. نیم ساعتی می‌گذرد و از سعید خبری نیست.
 لحظه‌های پر از آشوب و دلشوره‌ای دارم دست‌هایم می‌لرزد. دوربین سعید را که روی صندلی افتاده بر‌می‌دارم و به دور و برم نگاه می‌کنم؛ چیزی پیدا نیست. تمام آنچه را که پیش از این از ماجراهای گنج‌یابان شنیده و خوانده‌ام به ذهنم می‌ریزد، از قال گذاشتن و فرار کردن تا قتل یکدیگر و پایان دوستی پس از پیدا شدن اولین سکه و… اما نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است آیا گنجی در کار بوده یا نه؟ آیا به هویت من پی برده‌اند یا نه؟ آیا دقایقی دیگر به سراغم خواهند آمد؟ در را باز می‌کنم، تمام قدرتم را در پاهایم جمع می‌کنم و می‌دوم

 

روشهای پیدا کردن گنجینه و دفینه بدون داشتن نسخه و نقشه گنج و زیرخاکی

ganj.filekar.ir/…/روشهای-پیدا-کردن-گنجینه-و-دفینه-…

در این پست نحوه و چگونگی و روشهای پیدا کردن موقعیت مکان و محل گنج و دفینه بدون در دست داشتن نسخه و نقشه و فلزیاب برای ردیابی گنج و دفینه و گنجینه و …

You’ve visited this page 5 times. Last visit: 5/21/16

Images for ‫نقشه و نسخه گنج‬‎Report images


دانلود نقشه گنج زیرخاکی عتیقه دفینه در زیرخاک در ایران گنج باستان …

ganj.filekar.ir/…/دانلود+نقشه+گنج+زیرخاکی+عتیقه…

دانلود نقشه گنج زیرخاکی عتیقه دفینه در زیرخاک در ایران گنج باستان,دانلود … نسخه ها. نسخه شجر ایستاده نسخه شجر خوابیده کتیبه میخی نسخه های سنگی با اشکال

You visited this page.

دانلود تصاویر و عکسهای کمیاب نقشه و نسخه های گنج و دفینه در سراسر …

ganj.filekar.ir/…/ایا-نقشه-و-نسخهگنج-و-زیرخاکی-وج…

در این پست دانلود رایگان تصاویر و عکسهای نقشه و نسخه های گران قیمت واقعی و تقلبی گنج طلا دفینه و زیرخاکی و روشهای شناسایی و یافتن محل و مکان دقیق منطقه …

در این پست از سایت treasure-book.ir پیرمرد متخصص گنج یابی که بدون داشتن نقشه و نسخه گنج پیدا میکند رو برای شما عزیزان قرار دادیم . پیرمردی که ادعا دارد بدون …

نقشه ها و نسخه گنج – سرزمین پارس و گنج پارسی

dafinehyaban.vcp.ir/518556-نقشه-ها-و-نسخهگنج

۱۴ مهر ۱۳۹۴; رمز گشایی سم اسب در گنج یابی و دفینه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ …. یکی از راههای تخمین محل دفینه و بالطبع کشف آن ، نسخه قدیمی و نقشه است . برای دستیابی به …

شناخت نسخه گنج و زیرخاکی

iranikan.rozblog.com/post/10933

Dec 22, 2015 – گنج یابی بدون نقشه و نسخه یعنی کاوش بدون برنامه و استراتژی و قدم نهادن در راهی بی پایان است. اگرچه داشتن نسخه گنج لازم است ولی هر کسی قادر به …

Mar 10, 2016 – افسانه نقشه های گنج و دفینه , جویندگان گنج چگونه با کاغذهای کاهی نسخه راهی سرزمین های قدیم می شوند,نقشه گنج,نسخه گنج,نقشه گنج و دفینه,نسخه …

نقشه و گنج نامه و یا نسخه. همیشه در این رابطه عده ای هم علاقه مند بودند، عتیقه ای داشته باشند، و پز آنرا بدهند، و یا بگویند از اجدادمان است. البته مفهوم گنج در گذشته ها …

Jun 22, 2013 – هميشه در داستان ها و فيلم ها ديده ايم كه جويندگان گنج نقشه هايي در دست … هستند مي گويد: «معمولاً گنج نامه ها در نسخه هاي وزيري و شاهي موجود هستند كه …

نسخه خوانی و ترجمه گنج نامه ها | سایت اموزشی و مشاوره باستان شناسی

bastanshenas.com/نسخه-خوانی-و-ترجمه-گنج-نامه-ها.html

نسخه خوانی و ترجمه گنج نامه ها … اینبار هم چند تا خط دیگه برای علاقه مندان قرار دادم تا استفاده کنند برای ترجمه نسخه ها و کتیبه های گنج. ۱۲-۱ … نقشه های باستانی ایران.

خیلی ها حرف از گنجی بزرگ در ایران میزنند که هنوز یافت نشده است آیا واقعیت دارد گنج بزرگ یافت نشده ایرانیان کجاست چند روز پیش.

برچسب ها: مار چشمه دماوند، نسخه گنج، نسخه دفینه، نقشه گنج، گنج یابی، گنج و دفینه، آموزش گنج یابی،. تاریخ آخرین ویرایش:- -. نام : ایمیل : آدرس وب/وبلاگ : مرا بخاطر …

ganjiran – مطالب ابر نقشه گنج

ganjiran.mihanblog.com/post/tag/نقشه+گنج

این هم یک نمونه از نسخه های درویشی یا جعلی که شاید تا حالا دویست بار برای من ارسال شده تا ترجمه کنم. … برچسب ها: نسخه گنج، نسخه درویشی، نسخه جعلی، نقشه گنج،.

ganjiran – مطالب ابر ترجمه نسخه گنج

ganjiran.mihanblog.com/post/…/ترجمه%۲۰نسخه%۲۰گ

نسخه جعلی. سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۲ نویسنده: ganj iran |. این هم یك نمونه رایج از نسخه های جعلی كه وجود خارجی ندارد. برچسب ها: نسخه گنج، نسخه، ترجمه نسخه گنج، گنج،.

چطور می توان نسخه و نقشه را با منطقه مورد کاوش گنج و دفینه منطبق کرد

treasurebook.ir/…/چطور-می-توان-نسخه-و-نقشه-را-با-م…

روشهای تطبیق نمودن نسخه گنج و دفینه با مکان و منطقه مورد کاوش رو برای شما عزیزان باستان شناس قرار دادیم . انطباق نمودن نسخه دفینه با مکان مورد کاوش یکی از اصول …

فیلم / نسخه های گنج

film.tebyan.net/film/84501

بین برای چک کردن اتصالات لوله های آب، به انباری خونشون میره که چشمش به یه کتاب پر از نقشه های گنج میخوره، حالا بین تصمیم به پیدا کردن اونا داره و اولین جایی که …

Dec 3, 2013 – گروه حوادث: حفاری‌های شبانه پدر و پسر برای رسیدن به گنج، آنها را به پشت … درباره ما; |; موسسه همشهري; |; نسخه چاپي روزنامه همشهري – PDF; |; نقشه …

دفینه – گنج یابی

yeralti.blogfa.com/category/4

دفینه – گنج یابی – آشنایی با علائم و نشانه های علوم باستان شناسی:سکه ها،حروفات،علائم ،نسخه ها،گنج ها،دفینه ها.

باستان شناسی، گنج یابی و دفینه – نسخه – blogfa.com

www.ghalibafjan.blogfa.com/tag/نسخهTranslate this page

به آدرس یا نقشه گنج نسخه میگویند.زمانی گنج را میخاستند مخفی کنند یک نسخه برای آن طراحی میکردند که فقط تعداد کمی از مردم میتوانستند ان را رمز گشایی کنند.

نقشه ی گنج – اسرار ایران باستان

iran-ganj.ir/category/نقشه-ی-گنج/Translate this page

نقشه ی گنج اکثرا افراد سوالاتی مبنی بر اینکه در محلی مشغول حفاری هستند و یکی از دلایل حفاری هاشون اینه که با یک نسخه حالا یا کپی گرفته شده از روی اصلی ، یا …

دانلود کتاب گران قیمت تکنیک های خواندن نقشه و نسخه های گنج – دانلود …

fileee.ir/…/دانلود-کتاب-گران-قیمت-تکنیک-های-خواند…

در این پست خرید و دانلود کتاب PDF نمادها و نشانه ها و علامت ها (کارشناسی باستان شناسی) رو برای شما دانشجویان رشته باستان قرار دادم . امیدوارم از خرید و دانلود این …

نمونه ای از نسخه گنج – مطلب ها

ww2.matlabhaa.ir/detail/نمونه-ای-از-نسخهگنج/…/۹۸/

گنج نامه ها انجمنهاي ،تعدادی از گنج نامه ها به شرح زیر است نمونه ای از نسخه گنج دفينه هاي ايران . ایران سرزمین گنجهای کهن، راه های خواندن نقشه و نسخه های گنج را یاد نمونه ای …

۶ days ago – از مهم ترین کار ها در گنج یابی تطبیق دقیق نسخه گنج ….. … بعضی وقت ها در نقشه ها بعضی علایم در معنی واقعی خود نیستند. از این قبیل میشود به …

Download نسخه ی رنج و نقشه ی گنج – Create an Android App for FREE!

app.appsgeyser.com/نسخه%۲۰ی%۲۰رنج%۲۰و%۲۰نق

سخن گفتن از آرمان و آرمانشهر آنجا که جامعه در روزمره گی و روزمرگی روزگار می گذراند، آنجا که نهایت و سقف پرواز آرزوهای مردمش داشتن سقفی بالای سر است ، آنجا که …

الف – نقشه مرگبار ۵ جوان برای رسیدن به گنج – نسخه قابل چاپ

alef.ir/prteee8xfjh8pxi.b9bj.htmlTranslate this page

Jun 20, 2016 – نقشه ۵ جوان زرندی برای به دست آوردن گنج آتشکده زرتشتیان با مرگ سه نفر از آنها پایان یافت.به گزارش …

کسانی که با نسخه به دنبال گنج رفته اند می دانند در کار با نسخه ها مهمترین کار انطباق نسخه با مکانی که به آن اشاره می کند است. نشانه های اصلی موجود در نسخه ها(کوه,تپه …

نسخه و نقشه گنج وفلزیاب – پروژه ها – کتاب

www.takbook.com/best/…/نسخه-و-نقشهگنج-وفلزیا…

۶ days ago – درخت و انواع آن گنج نامه ها اجساد طبیعی ، مومیائی ، شیمیائی اکسیر ساروج طریقه خرد کردن ساروجها طِلِسم طلسمات و تله ها پوست وانواع نوشته ها و نسخه ها

Rating: 86% – ‎۱۱,۶۲۳ reviews

Jan 4, 2014 – عاملان جنایت كه در کارخانه متروکه در جست‌وجوي نقشه گنج بودند براي گمراه كردن پليس دست به دسيسه‌چيني عجيبي زدند. به گزارش ایران، سه مرد …

نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک. دوشنبه ۲۴ تير ۱۳۸۷ – ساعت ۱۰:۴۵٫ شماره خبر: ۱۰۰۹۴۳۷۰۳۳۴۸٫ کشف ۴ نقشه گنج از جيب ۲ قاچاقچي اشياي عتيقه.

دانلود کتاب میراث زرین(نسخه کامل و رنگی) … نقشه ها و سندهای گنج اصلی را از بدلی و تقلبی تشخیص بدهیم , راه های خواندن نقشه و نسخه های گنج را یاد بگیریم , جیوه …

Oct 31, 2014 – جوینده گنج چند روز پس از آنروزی که تندیسهای سنگی مار و ماهی و لاک پشت … همراه با شکل مار و ماهی و لاکپشت رو به عینه روی نقشه ام می بینید “کاغذ در دست … داد و گفت ” نیازی به کندن دیوار سنگی نیست چون نسخه می گوید از کنار دره …

گنج نامه کتابهایی بوده است که حاوی مکانهایی است که در آنجا گنجی دفن میباشد. …. اکثر نوشته های روی پوست با خون گنج نامه یا نسخه نیست و بیشتر آنها دعا هست و …

May 5, 2015 – ۲ جوان که در جست و جوی گنج بودند، ۷‌ ماه پس از شروع حفاری در … مدت‌ها با هم دوست بودند یک نقشه گنج به‌دست آوردند و از همان موقع تصمیم گرفتند جست‌وجو برای پیدا کردن گنج را شروع کنند. … نسخه چاپي نسخه XML فايل خبر ارسال خبر.

Sep 25, 2013 – 2 posts – ‎۲ authors

هروقت اسم گنج می‌آید ناخودآگاه یاد نقشه و سرزمین‌های ناشناخته می‌افتیم. یاد شخصیتی که نقشه به دست، آرام و بی‌سر و صدا و بی‌آنکه کسی را خبر کند …

“سفری به همراه نقشه ی گنج” – نسخه قابل چاپ – انجمن کتاب ایران

iranbookforum.com/printthread.php?tid=1523Translate this page
۱ post – ‎۱ author

“سفری به همراه نقشه ی گنج” – mehran13 – ۷-۸-۱۳۹۳ ۰۲:۵۵ عصر نام کتاب : سفری به همراه نقشه گنج [تصویر: pic2.jpg] توضیحات : این کتاب جدیدأ منتشر شده و مطالعه آن …

نسخه وزیری و شاهی (نقشه گنج) – gabrjoo-bfa

gabrjoo-bfa.chartblogs.ir/page-1199807.html

نسخه وزیری و شاهی (نقشه گنج) کسانی که با نسخه به دنبال گنج رفته اند می دانند در کار با.

فاصله قلعه گنج در استان کرمان تا قم در استان قم حدود ۱۲۳۰ کیلومتر است که این مسیر تقریبا ۱۳ ساعت و … مسافت مسیر جاده ای قلعه گنج به قم … گزارش خطا در نقشه.

پست با عنوان پاسخ بابک و نسخه گنج درخت دخیل در این صفحه نمایش داده شده است. … نیز نسخه و نقشه ای نوشته و یا کشیده می گشت و علائمی نیز در اطراف آن گذاشته می …

[PDF]گپی با یک جوان جوینده گنج! این رنج شما گنج شما نیست

iran-newspaper.com/Newspaper/PagePDF/12813Translate this page

Iran

اس ت برای به دس ت آوردن گنج تالش می کنم و سرانجام هم موفق … به جای اموال، نسخه ای که آدرس محل دفن اموال روی آن … همین نسخه ها است که به آن می گویند نقشه گنج.

باز خوانی نقشه گنج – لرستان

www.tabnaklorestan.ir/fa/news/…/باز-خوانی-نقشهگن

Mar 11, 2015 – نیاکان هوشمند ما نقشه‌های گنج‌ خود را، کریمانه در گوشه و کنار زندگی‌مان مخفی کرده‌اند تا در پاسبانی از این دیار کهن به پشتوانه‌ی ثروت‌های سرشارش …

Jul 5, 2014 – یکی از مهمترین دلایل داعش برای سیطره بر استان دیرالزور، به کنترل گرفتن چاه های نفت این استان بود، چاه های نفت استان دیرالزور می تواند نیازهای …

نقشه و نسخه های گنج را یاد بگیریم , جیوه قرمز را شناخته و به حقیقت آن پی برده و راه … موضوعات مرتبط: علائم و آثار شناسی,گنج یابی و کشف عتیقه ها,فلزیاب ها و …

Sep 22, 2015 – مشتری‌هایش را خواب می‌کند و در دنیای خواب، جای گنج را به آنها نشان می‌دهد. … در کنار حرفه اصلی‌اش نجاری انجام می‌دهد و بدون آنکه نقشه گنجی وجود داشته باشد، … درجواب اون دوستم هم که نه دستگاه داره نه نسخه میگم عمر ووقت خودتو بدون یکی از …

May 1, 2016 – مرگ ۳ مرد گنج یاب در مازندران (+عکس) … این منطقه از گذشته محلی برای کسانی بوده است که به طمع گنج به این جنگل‌ها و روستاهای حواشی … نسخه چاپی.

Sep 14, 2015 – بعد از کمی جست و جو در این نقشه ، جان متوجه می شود که بر حسب اتفاق این نقشه یک نقشه گنج بوده و تصمیم میگیرد که بار سفر به سوی کشف آن را …

جامعه یهودیان جهان از دولت امریکا خواستند نسخه های خطی، لوح ها و کتاب های قدیمی یهودی به امانت برده شده از گنجینه های بغداد را به یهودیان تحویل دهد. در میان این آثار بی …

Jun 24, 2015 – نقشه ی گنج. خنده ی سبز تو پُر کرده خزان همه را با نوازش بشکن بغض گران همه را بین درگیری غواص دل و کوسه ی عقل موج رؤیایی تو بسته زبان همه را

چاپ یادداشت – نسخه قابل چاپ

atighajat.blogsky.com/print/post-322

نقشه های گنج ها و معادن طلای قدیمی. گنج های اسرار آمیز. نقشه های گنج های طلا. نقشه دفینه های طلا در قدیم. نقشه های گنج. جزیره های اسرار آمیز طلا. نقشه گنج.

نقشه ۲۵ گنج بزرگ در كلام امام صادق (ع) – نسخه قابل چاپ – تالار …

forum.ghorany.com/printthread.php?tid=1508Translate this page
۴ posts – ‎۴ authors

نقشه ۲۵ گنج بزرگ در كلام امام صادق (ع) – seyed – ۱۱ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۴۰ عصر امام صادق عليه‌السلام فرمودند: ۱- طلبتُ الجنة، فوجدتها في السخأ: بهشت را جستجو نمودم، پس آن …

تونل ۱۵۰۰ متری به سرزمین گنج – آفتاب

www.aftabir.com › اخبار ایران و جهانحوادثداخلی

Jul 31, 2006 – ۷ جوینده گنج در حالیكه بعد از شش ماه حفاری زیرزمینی در چند قدمی … شدند تا با تشكیل یك باند و با نقشه ای كه از قبل تهیه كرده بودند به گنج برسند.

نمونه ای از نسخه گنج – جدید ۲۰۱۶

۹۵-۲۰۱۶٫ir/نمونه-ای-از-نسخهگنج.html

… و آینده تاريخ گنج و. که عده ای از گذشته ها بدنبال گنج اثر یک نسخه گنج سازی که نمونه … راه های خواندن نقشه و نسخه های گنج را یاد نمونه ای از مطالب مجموعه گرانسنگ.

باز خوانی نقشه گنج – تابناک مرکزی

www.tabnakmarkazi.ir/fa/news/12863Translate this page

Mar 11, 2015 – RSS · نسخه موبایل · اوقات شرعی · آب و هوا · آرشیو · جستجو · پیوندها · تماس با ما … این مردم‌شناس، از آیین نوروز به عنوان نقشه گنج یاد و اظهار کرد: زن به …

گاز طلا در گنج ها (بخش نخست) – آپارات

www.aparat.com/v/…/گاز_طلا_در_گنج_ها_(بخش_نخ…

کانال گنج یابی گنجگرام ( آکادمی گنج ) طلا وقتی در زیر خاک مدفون می شود بعد از … ربطی به گاز نداره البته اگه اون زیر مثل این نقشه که میکشه با مداد خیلی راحتته.

زیرخاکی پیدا کردن چقدر آب می‌خورد؟ | سایت خبری کرج رسا

karajrasa.ir/زیرخاکی-پیدا-کردن-چقدر-آب-می‌خورد؟/

Sep 7, 2014 – به گزارش کرج رسا، توسل به سحر و جادو، چنگ زدن به نقشه‌ های گنج، … میراث‌ فرهنگی‌ کشور مجوز خرید گرفته‌ اند و حتی نسخه‌ ای‌ از برگ‌ فروش‌ را که در …

دفینه های اردبیل – دفینه یابی – گنج یابی – کارشناسی در محل – علایم شناسی. … نشانه هاي اصلي موجود در نسخه ها(کوه,تپه,رودخانه,صخره,غارو. ….. آن بخش از دیوار سنگی که تا اینجا شناخته شده ، نقشه آن منطبق با نقشه فعلی قلعه نیست و این موضوع بیانگر …

رای برخی از جویندگان گنج، رسیدن به آثار تاریخی و ثروت خفته در خاک گاهی فقط در حد … طبق آنچه در نقشه آمده بود، گنج در نقطه‌ای از این کانال زیرزمینی بود. ….. منطبق نمودن منطقه مورد کاوش با نسخه · بررسی های سطحی در دفینه یابی و باستان شناسی …

دیرالزور داعشی‌ها را خودکفا کرد! داعش، گنج سوریه را به چنگ آورد +نقشه. ۱۴ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۶٫ یکی از مهمترین دلایل داعش برای سیطره بر استان دیرالزور، به …

ایران سرزمین تاریخی دفینه و آثارها – مفهوم آثار و علائم باستانی – شناخت علائم و اثار علوم باستانی(سکه ها حروفات علائم و آثار – نسخه ها-فلزیاب –گنج – ایران سرزمین …

قلعه ها، گنج تاریخ ایران. در ایران هزاران قلعه بزرگ و کوچک وجود دارد که می بایست توسط جوانان عزیز پرشور و علاقمند ایرانی، از آنها عکس بگیرند و نقشه بردارند و در …

پاسخ فرید باقری به کاربران وبلاگ اسرار گنج های گمشده ایران … محل مورد نظر حاوی سرباری و یا نقشه(نسخه)ادامه کار اصلی می باشد باید محل مورد نظر را باز کنید و …

شرکت‌کنندگان نقشه گنج در کنار علی درجزینی به همه ثابت خواهند کرد لایق … معیار این ضمانت تنها نظر شماست و باید برای محصولات فیزیکی، نسخه معیوب یا قبلی …

برای پیدا کردن گنج – دانلود کتاب

citar.ir/برای-پیدا-کردن-گنج/

Apr 29, 2012 – برای پیدا کردن گنج در روز پنجشنبه هنگام غروب نوشته شود به گردن خروس سفید … برچسب ها : گنج حضور,گنج قارون,گنج یاب,نسخه گنج این اپلای …

گنج ايران – آخرین اخبار ایران و جهان

www.zamoune.com/article/Xt78qdv/گنج-ايران

گنج ايران – گنج يابي در سرزمين گنجها ( رمزگشايي علائم ، ترجمه نسخه ، فلزياب … نقشه قدیم. ارسال شده در تاریخ : پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲برچسب:نقشه قدیمی, …

نقشه ۲۵ گنج بزرگ دنیا از زبان امام صادق علیه السلام – سایت شیعیان

shiayan.ir/…/نقشه-۲۵-گنج-بزرگ-دنیا-از-زبان-امام-ص…
Rating: 3.2 – ‎۴ votes

امام صادق علیه‌السلام فرمودند: ۱- طلبتُ الجنه، فوجدتها فی السخأ: بهشت را جستجو نمودم، پس آن را در بخشندگی و جوانمردی یافتم. ۲- و طلبتُ العافیه، فوجدتها فی العزله: و …

نقشه ي گنج – راسخون

rasekhoon.net › … › هوافضانقشه ي گنج

يك درپوش آلومينيومي از صفحه ي ويجر محافظت مي كند و حكم نقشه ي گنج را دارد. … اكنون نسخه هاي نماديني از لوح زرين ويجر در موزه ها و مراكز علمي گوناگون نگه داري مي شود …

نسخه گنج وزیری

hitit.mahak.xyz/+نسخه+گنج+وزیری/

دفینه – گنج یابی نسخه وزیری – iranikan.rozblog.com زیــــــرخــــــاکـــــــی | دفـــــیــــــــــنــــــــه … نسخه وزیری وشاهی(نقشه گنج) ایران سرزمین گنج ها و خزانه ها اطلاعات …

برچسب‌ها: گیاه باستانی کندر کتاب گنج یابی میراث زرین سایت دف , ولی صفری پکیج گنج یابی انجمن گنج یابی نسخه گنج ایر …… خلیج همیشه فارس نیز به واسطه خرید آثار باستانی موجود در این محوطه باستانی به فکر تهیه نقشه و سندی جعلی دیگر …

Sep 27, 2011 – چند روز پیش مطلبی به عنوان “بزرگترین گنج های دنیا که گم شده اند” را منتشر کردم اما یکی از خوانندگان عزیز تذکر دادند که این لیست یک گنجینه …

شبکه‌ما – دانلود فیلم – فیلم یافتن قبرهای مهم به کمک نشانه های گنج و دفینه

www.shabakema.com/…/فیلم-یافتن-قبرهای-مهم-به-…
Jan 5, 2016

p>یکی از موارد مهم در باستان شناسی، کشف دفینه و گنج، تشخیص محل قبرهای مهم، جهت یافتن علائم و نشانه هاست ولی این مورد به…

 

کد خبر : ۵۵۶۸۶, زمان مخابره: ۰ : ۰ — ۱۳۸۵/۵/۹, |, نسخه چاپی … عضو یک باند که با استفاده از نقشه گنج به مدت ۷ ماه به صورت شبانه روزی برای به دست آوردن گنج تونل حفر …

Jul 28, 2016 – در این خبر ذکر شده است که بر اساس نقشه ای که روی پوست میش نگاشته شده است. در نظر داشته باشید که موضوع نقشه و نسخه گنج و داستان هایی از این …

اسرارورموز گنج های باستان

servatsazy.4kia.ir/info/…/اسرارورموز-گنج-های-باستان/

بخش دایره المعارف مکان های دفن دفینه ها و گنج ها: دفینه چاه ها ورودی تونل و … روش های کشف تکنیک های خواندن نسخه و سند های گنج ….. فید خبر خوان نقشه سایت تماس با ما.

تمام دروغ‌های امسال گوگل: از آبی شدن جیمیل تا سرویس نقشه گنج! … در این نسخه که گوگل حتی با جدیت کامل ویدئویی از آن را نیز منتشر کرده قرار است تقریبا تمام …

اسرارورموز گنج های باستان فهرست مطالب مقدمه علائم شناسی چیست نشانه های دفینه ها را بشناسیم بدیهیات علم … برنامه های نقشه برداری برای ماشین حساب CASIO 4500.

کتاب ها ونقشه گنج در سرپل ذهاب – تفریحی

tafrihy.net/…/86561-کتاب+ها+ونقشه+گنج+در+سرپل+…Translate this page

ی) قدیمی, حلوان، زهاب ذهاب روی نقشه ایران سرپل ذهاب یکی از شهرهای استان … گنج و دفینه / نسخه های گنج / خط میخی فارسی باستان / خط دانلود مجموعه نقشه های رقومی …

Translate this page

Fars News Agency

Jun 4, 2016 – کتاب «گام‌های سلوک» نقشه گنجی واقعی است که خواننده را به گنج سلوک … قرار گرفت و بیش از ۱۲۰ هزار نسخه از آن در این پویش به فروش رسید.

گنج. اگر در جائی دو متر مربع گیاهی سبز نشود نشانه بار هست؟ یکی از دلائل سبز ….. برای علاقه مندان قرار دادم تا استفاده کنند برای ترجمه نسخه ها و کتیبه های گنج.

گنج خیالی دو قربانی گرفت – صدای قزوین

sedayeqazvin.ir/…/News-گنج_خیالی_قربانی_گرفت…

Nov 6, 2014 – ارسال به دوست نسخه چاپی نسخه چاپی … آنها با در دست داشتن نقشه گنج چندین شبانه‌ روز و حتی چند ماه در این مناطق سرگردان بودند تا شاید عتیقه‌ای از …

نقشه مترو” یا نقشه گنج؟! + تصاویر … ۱٫ نیویورک؛ پیچیده‌ترین نقشه در بین ۱۵ شهر (زمان شروع به کار: ۲۷ اکتبر ۱۹۰۴ میلادی) · ۲٫ پاریس (زمان شروع … نسخه چاپی.

گنج دفینه باستان شناسی فلزیاب (@ganjacademy) instagram post …

https://www.picdora.com/…/treasure-hazine-iaretleri-g…

#گنج #دفینه #فلزیاب #ردیاب #طلایاب #نقره #طلا #عتیقه #زیرخاکی #نسخه #نقشه #سکه #treasure #hazine #işaretleri #gold #اراک @zirkhaki #ganj #dafine …

برای پیدا کردن گنج از یک خروس استفاده کنید | Gajamoo

https://gajamoo.wordpress.com/…/برای-پیدا-کردن-گ

Oct 27, 2007 – گنج و دفینه همیشه و در همه دوران بوده وهست و اون زمان که فلزیاب نبود،فکر می کنی،مردم … من حدود ۲۰۰۰ نسخه از یک گنجنامه وزیری دستمه. … هم دارم زیارت می کنم،اما تو این دوره زمونه نه میشه به کسی اعتماد کرد(با عرض معذرت) نه به نقشه ای!

نقشه ی گنج؛ جنایت های دل – نیک نیوز

niknews.ir/fa/news/14755/نقشه-ی-گنج-جنایت-های-دل

نقشه ی گنج؛ جنایت های دل. نیک نیوز: جنایت‌های دل، نوشته بث هنلی، ترجمه غلامرضا صراف، انتشارات رخداد نو، چاپ اول، ۱۳۹۰، تیراژ ۱۱۰۰ نسخه، ۱۰۴ صفحه، قیمت ۲۷۰۰ …

آموزش نسخه خوانی گنج

iranwiki.net/detail/1841483/article/2

… منتشر شده است و «ایران ویکی» در قبال آن مسئولیتی ندارد. بیشتر بدانید برای مشاهده مطلب فوق، از لینک مقابل استفاده نمایید: آموزش نسخه خوانی گنج …

آموزش پیدا کردن گنج کاملا تضمینی · جدید ۹۵ -گهر

gahar.ir/آموزش-پیدا-کردن-گنج-کاملا-تضمینی/

چندی پیش این خبرگزاری از انتشار قارچ گونه سایت های گنج یابی خبر داد و اعلام کرد که در این سایت ها افراد سودجو به راحتی اقدام به تبلیغ چگونگی پیدا کردن گنج و …

گنج باستان – باستان شناسیHH مفهوم نشانه هادرگنج یابی علایم ونشانه ها … بدلی و تقلبی تشخیص بدهیم , راه های خواندن نقشه و نسخه های گنج را یاد بگیریم ,تلگرام.

Translate this page

Islamic Republic News Agency

Jan 19, 2015 – خمین – ایرنا – شهردار دلیجان گفت: جسد فردی که برای کشف گنج با حفر تونل … نسخه چاپی | ارسال به دوستان … جوینده گنج در دلیجان زیر زمین جان داد.

دعا برای پیدا کردن گنج – پورتال جامع برگزیده ها

www.bargozideha.com/tag/دعا-برای-پیدا-کردن-گنج

کشف محل دفینه ، خزائن ، گنج اگر کسی آیه مبارکه زیر را نوشته و همراه داشته باشد … البته من از خدا می خوام کمکش کند، چرا که لااقل شاید یک نسخه آن را به ما بدهد تا بدون …

صنایع‌ دستی گنج پنهان گردشگری اصفهان هستند/ نقشه راه گردشگری …

qudsonline.ir/…/صنایع-دستی-گنج-پنهان-گردشگری-…

May 21, 2016 – قدس آنلاین: شهردار اصفهان صنایع دستی را گنج پنهان گردشگری ایران و اصفهان عنوان کرد و با اشاره به ضعف توجه در حوزه معرفی صنایع دستی برای …

پایان قصه طلسم و افسانه گنج های «سوباتان»+تصاویر – پایگاه خبری …

gilnegah.ir/…/پایان-قصه-طلسم-و-افسانه-گنج-های-سو…

May 28, 2015 – بچه های تیم نقشه برداری مشغول کار خویش شده اند و تیم جستجو به دنبال مسیر سمت چپ و رمز گشایی طلسم گنج خانه از زیرچاهک اول خود را دردهلیزمنتهی …

May 23, 2015 – نسخه معمولی + نسخه ی مود با پول زیاد به صورت جداگانه … ی عتیقه فروشی می خرد و به طور ناگهانی متوجه این موضوع می شود که آن یک نقشه گنج است!

کندو | گنج یابی برای اندروید

www.asr24.com/app.jsp?id=2592519

Feb 13, 2015 – با تشکر از لطف همه دوستان نسخه ۱۲ از هم اکنون در دسترس شماست … اگر به تاریخ ،گنج یابی ،عتیقه جات و چیز هایی در این زمینه علاقه مند هستید این …

۶ گنج بزرگ گمشده دنیا! | مطالب جالب و خواندنی | سرگرمی – پرشین فال

www.persianfal.com › سرگرمیمطالب جالب و خواندنی

Sep 15, 2011 – در این گزارش به سراغ مهم ترین گنج های گمشده تاریخ رفتیم. … اما اسپانیایی‌ها پیش از عملی شدن نقشه وارد شهر شدند و سربازها هم مجبور شدند تا …

Jun 17, 2016 – کارگاه یک ماهه «نقشه گنج» رازهای رسیدن به هدف‌های میلیاردی خودت قهرمان … ۵) با استفاده از یک برنامه کاربردی موبایل (نسخه اندروید) که در همان روز …

Jul 7, 2015 – باستان گنج نقشه APK 3.2.0 ماجراجویی بازی های رایگان برای آندروید … ویژگی های نسخه کامل هفت فصل از بازی زمان بازی نامحدود پشتیبانی از …

گنج ایران

ganjiran1.blogfa.com/

گنج ایران – آموزش گنج یابی در سرزمین گنج ها(آموزش گنج یابی-علائم-قلم و خطوط نسخه و…..

Sep 26, 2013 – گنج یکی از آن چیزهایی است که بسیاری دوست دارند بدست آورند تا زندگی راحت و بی دردسری داشته باشند اما گنج ها را همیشه در قصه ها و کتاب ها دیده ایم …

اسرار کاوش – نقشه گنج

havadaraan.blogfa.com/tag/نقشهگنج

اسرار کاوش – نقشه گنج – به عمل کار برآيد به سخنداني نيست … – اسرار کاوش. … کتاب اسرار قاسمي ( نسخه خطي ). کتاب اسرار قاسمي از منحصر ترين کتاب در علوم پنج …

ناگفته‌های یک گنج‌یاب

vista.ir/article/129645/ناگفته‌های-یک-گنج‌یاب

آنها با صرف هزینه‌های بسیار، اجاره یا خرید فلزیاب، خرید نسخه‌های گنج که اغلب تقلبی هستند و صرف زمان به دنبال گنج هستند. ○ هرگز نقشه گنج واقعی ندیده‌ام علی آقا، …

daneshbastani – Sites – Google

https://sites.google.com/site/daneshbastanikamel/home
 
 
 
 
 – Learn more
Help Send feedback Privacy Terms
 
 
 
توضیحات
به این مطلب امتیاز دهید.
5 / 0
[ 0 رای ]
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


گنج و دفینه
کارشناسی جوغن علائم نشانه های گنج